Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:15 Kobra 11 VII. 11-12/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 13/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 13/23 [i] 14:00 Dr. House III. 15/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 4/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Lampáreň [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 5/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Slunce, seno, erotika [i] 00:10 Nočné Televízne noviny [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 1/24 [i] 01:15 Dr. House III. 15/24 [i] 02:00 Odložený prípad III. 13/23 [i] 02:40 Kobra 11 VII. 11-12/14 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Hurá do záhrady [i] 06:15 Sila lásky VI. 196 [i] 07:05 Sila lásky VI. 197 [i] 07:55 Tajomný ostrov 36/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Viva Italia [i] 10:05 Profesionáli: Za všetkým hľadaj ženu 1/13 [i] 11:05 Sila lásky V. 171 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Môj priateľ Maigret [i] 14:00 Sila lásky VI. 198 [i] 14:50 Sila lásky VI. 199 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Chase 12/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Grilovačka [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Božská Julia [i] 21:50 Rossella 2/7 [i] 23:25 Uragán [i] 00:20 Profesionáli: Za všetkým hľadaj ženu 1/13 [i] 01:15 Rossella 2/7 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Sila lásky V. 171 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:25 Rachotilkovia: Koncert pre Danu [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Žabka Želka [i] 09:00 Medicína: Medicína - Osteoporóza [i] 09:55 Slnečné hodiny [i] 11:00 Moja misia: Útek do Albánska /Albánsko/ [i] 11:25 Živá panoráma [i] 11:55 Na dve strany Malých Karpát [i] 12:35 Siesta: Senior klub - magazín [i] 13:05 Country na Dunaji [i] 14:10 To boli časy: Legenda o Divadle na Korze 1 [i] 14:50 Stratená generácia?: Ako odchádzali 1/3 [i] 15:10 Apropo TV [i] 15:35 Odpískané [i] 16:05 Návraty k Bratislavským pondelkom: Hĺbkový rekord [i] 17:15 Trezor: Lepšie časy farára Dobšinského [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Vzostup a pád slovenskej Tróje [i] 18:10 60 zabijakov divočiny 25/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 7/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Henry John Heinz - Kráľ kečupu [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Moje čučoriedkové noci [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Apropo TV [i] 23:30 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zločinné úmysly II. [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 Súdna sieň: Deložovanie [i] 08:15 Nakupuje vám to [i] 08:30 Súdna sieň: Sama si ešte decko [i] 09:35 Ja, zloduch! [i] 11:45 Profesionáli 2012: Major Demovič, Trampolína [i] 13:30 Dokonalá búrka [i] 15:45 Nakupuje vám to [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Inak deti neuvidíš! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 VyVolení - Dom snov - PRVÝ KROK DO DOMU [i] 21:30 Panelák: Oheň, voda, vzduch [i] 23:00 Kameňák 3 [i] 01:25 BratislavaFilm [i] 03:00 Telo ako dôkaz 7 [i] 03:40 Chlapec v pruhovanom pyžame [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Diagnóza: Vražda V. 21 [i] 06:30 V uliciach San Francisca 75 [i] 07:20 Magnum 13 [i] 08:30 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 09:30 Futurama VI. 4,5 [i] 10:50 Ice Road Truckers III. 7 [i] 11:50 DA VINCI [i] 12:25 M*A*S*H [i] 13:20 Vražedné čísla V. 23 [i] 14:00 Akty X IV. 9 [i] 15:00 DA VINCI [i] 16:00 Simpsonovci IX. 4,5 [i] 17:00 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 17 [i] 18:50 Profesionáli [i] 19:45 Nakupuje vám to [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 11 [i] 22:30 Lovci väzňov 7 [i] 23:25 Agent IV. 19 [i] 00:40 Policajt z L.A. 38,39 [i] 02:15 Navarro IV. 1/13 [i] 03:40 Futurama VI. 5 [i] 04:05 Kojak V. 23 [i] 04:50 Starý 79 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 08:55 Dr. House VII. 11 [i] 09:50 Boj o čas III. 21 [i] 10:45 JAG IV. 4 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 12:35 Dr. House VII. 11 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 3 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 16:20 JAG IV. 5 [i] 17:15 Boj o čas III. 22 [i] 18:15 Dr. House VII. 12 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 21:00 Společná terapie I. 7 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 23:45 Boj o čas IV. 6 [i] 00:40 Společná terapie I. 7 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla [i] 06:00 Jak se to dělá 38 [i] 06:25 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 07:15 Americký chopper: Bezvýchodná situace [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 09:30 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 09:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 10:50 Jak to dělají? 19 [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 13:30 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Formule 1 [i] 14:25 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 16:15 Králové aukcí 10 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 18:05 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 19:00 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 19:30 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 20:00 Zlato z džungle: Výstřely [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice 11 [i] 22:00 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 23:00 Opravdový podvod – Las Vegas 5 [i] 23:30 Opravdový podvod – Las Vegas 6 [i] 00:00 Opravdový podvod – Las Vegas 7 [i] 00:30 Opravdový podvod – Las Vegas 8 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 01:50 Aljaška: Poslední hranice 11 [i] 02:50 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 03:50 Opravdový podvod – Las Vegas 5 [i] 04:20 Opravdový podvod – Las Vegas 6 [i] 04:45 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Prasátko Peppa II [i] 08:40 Eddy a medvěd: Zeleninová záležitost 20/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Nekonečný vesmír 26/26 [i] 09:25 Zázraky přírody [i] 10:40 Hobby naší doby - letní speciál [i] 11:10 Chalupáři: Režisér 8/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:20 13. komnata Hany Křížkové [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Telčsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 8/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Reportéři ČT [i] 22:40 Film o seriálu Sanitka 2 - Návrat po 30 letech [i] 22:55 Tělo jako důkaz: Tvrdé rány 13/13 [i] 23:40 MI5 IX 6/8 [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:45 Etiketa - [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 České stopy v rostlinné říši [i] 09:05 Kamera na cestách: Švédsko, kouzlo severu [i] 10:00 Postřehy odjinud [i] 10:05 10 minut od pláže [i] 11:40 Československý filmový týdeník 1963 951/2379 [i] 11:50 Přerušené jaro [i] 13:05 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 2/2 [i] 14:05 Sváteční slovo spisovatele, publicisty a výtvarníka Václava Vokolka [i] 14:15 Éčka [i] 15:05 Skrytá historie diamantů [i] 16:00 Everwood II: Nezapomeň na mě 13/22 [i] 16:45 Haló, haló! 71,72/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Německo [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Cvrčachna 16/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Zeleninová záležitost 20/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Trojité S 31/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 11/12 [i] 20:55 Pokusy v ovzduší [i] 21:50 Velikáni filmu: Bob Fosse [i] 00:15 Crooklyn [i] 02:05 Haló, haló! 71,72/85 [i] 03:20 Pološero s hvězdičkou - Krása bolesti [i] 03:45 Emmanuel Jal [i] 04:40 Chorvatské národní parky: Kornati 6/8 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Talent na život 39 [i] 10:10 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Sue Thomas: Agentka FBI 1 [i] 13:35 Redakce III: Tajemný rytíř 9 [i] 14:40 Beze stopy III 10 [i] 15:30 Dr. House IV 11 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Modrá smrt 16 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Nechceš mi něco říct? 40 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Messenger [i] 21:20 Comeback: Simonina volba [i] 22:00 Dr. House VIII: Post mortem 20 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Charlieho andílci 7 [i] 00:15 Perníkový táta III 7 [i] 01:05 Jako za mlada 3 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Třetí hlídka IV 12 [i] 03:15 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk VI: Nesvobodný 29 [i] 07:20 Kutil Tim VI: Něco starého, něco modrého 18 [i] 07:50 M*A*S*H 249 [i] 08:40 To je vražda, napsala II: Christopher Bundy zemřel v neděli 19 [i] 09:45 Muzikál ze střední I [i] 12:05 Policie Hamburk VI: Černá smrt 30 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger II: Ona to zvládne 7 [i] 14:10 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 15:25 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 2/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Láska přes plot 198 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Po krk v extázi [i] 01:05 Kriminálka Kolín V: Rodinná banda 8 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Autosalon [i] 04:40 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Slzy Bosporu 17/102 [i] 06:20 Rebeli II. 113-114/225 [i] 07:55 Túžba tela 4/143 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz II. [i] 11:15 Sila 8 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 174 [i] 13:10 Bez stopy III. 20/23 [i] 14:15 Slzy Bosporu 18/102 [i] 15:05 Čaro lásky 29/90 [i] 16:00 Teresa 94-95/152 [i] 17:50 Bez stopy III. 21/23 [i] 18:50 V siedmom nebi I. 11/22 [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 9 [i] 22:30 Perla Orientu 57 [i] 23:25 Ally McBealová V. 9/22 [i] 00:15 Dharma a Greg V. 9-10/24 [i] 01:00 Ally McBealová V. 9/22 [i] 01:40 Dharma a Greg V. 9-10/24 [i] 02:25 Adela show [i] 03:10 Na streche [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 174 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Děkan Spanley [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Milosrdné lži [i] 14:45 Miláček [i] 16:25 Sexy 40 [i] 18:10 Cizinec u dveří [i] 19:55 Nevyřízené účty [i] 21:30 Lékařská akademie [i] 23:15 Nenávist [i] 00:55 Všichni milují Mandy Lane [i] 02:20 Hrozba v poušti [i] 03:45 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 11:45 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Pozemní hokej [i] 15:30 Pozemní hokej [i] 16:00 Pozemní hokej [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:50 Atletika [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:35 Cyklistika [i] 22:00 Cyklistika [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Dobré úmysly 4 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Homecoming 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Brief Encounter 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 21:20 Prozíravost 1: Nemesis 7 [i] 22:20 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 23:20 Vánoce s velkým V [i] 01:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 03:20 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Dobré úmysly 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Cape York, Australie 1 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 1 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 2 [i] 07:00 Podzemí měst: Boston a Filadelfie 3 [i] 07:55 Jídlo je detektivka 7 [i] 08:25 Jídlo je detektivka 8 [i] 08:55 Zvláštní jedlíci 5