TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 06:05 Tom a Jerry [i] 07:25 Smallville IX. [i] 09:15 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 10:50 Honba na ponorku 10-11/13 [i] 12:35 Anjeli a démoni (HD) [i] 15:25 Žraločia svorka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Expendables: Nezničiteľní [i] 22:40 Alcatraz 11/13 (HD) [i] 23:40 xXx: Nová dimenzia [i] 01:25 Expendables: Nezničiteľní [i] 03:10 Smallville IX. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 SOS [i] 05:40 SOS [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Bob a Bobek na cestách: Lietajúci koberec [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Klokan Felix [i] 07:20 Bob a Bobek na cestách: Sametová hviezdička [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Strašenie v úli [i] 07:45 Traja medvedíci: Vírus 14 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:30 Leto s Katkou: Vohľady 3/7 [i] 08:55 60 zabijakov divočiny 9/26 [i] 09:25 60 zabijakov divočiny 10/26 [i] 10:00 Geo report: Kalmycko - návrat mníchov [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 Zaľúbiť sa v Marrákeši [i] 13:20 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Som nevinná 2/4 [i] 15:05 Zlatá klasika: "Hodíme se k sobě, miláčku?" [i] 16:50 Uragán [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Žena,ktorá sa vracia 1/4 [i] 21:50 Žena,ktorá sa vracia 2/4 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Som nevinná 2/4 [i] 01:25 Geo report: Kalmycko - návrat mníchov [i] 02:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Kapura [i] 08:40 Farmárska revue [i] 09:00 Osloboditelia: Horská pechota [i] 10:00 Archieparchiálna odpustová slávnosť [i] 12:20 Orientácie - zostrihy [i] 12:50 Najkrajší kvet [i] 14:00 MS 2013 v atletike [i] 17:10 Letné lásky: Rozmar [i] 17:55 Ostrov na vode [i] 18:25 Smejeme sa storočiami: Zásnuby [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 6/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Portréty vedcov: Ing. Jozef Šesták, CSc. [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Kurčatá pre Afriku - obchod, pri ktorom zastáva rozum [i] 20:50 Zabudnuté okamihy [i] 21:20 Slovenská kultúrna noc v New Yorku [i] 21:35 Odpískané [i] 22:05 Noc v archíve: Rok 1968 [i] 23:05 Umenie 2013: Hudba [i] 23:35 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Stopa k pokladu [i] 07:45 Simpsonovci XXII. [i] 10:15 Zbohom, Prada [i] 12:45 Ambiciózna blondínka [i] 14:50 Nočné rande [i] 16:55 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Ja, zloduch! [i] 22:35 Kráľovstvo [i] 01:00 Sexi internát [i] 03:00 Vendeta [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 77 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 20 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 31,32 [i] 10:15 DA VINCI [i] 12:25 Ice Road Truckers IV. 16 [i] 13:25 System Crash 3 [i] 14:25 DA VINCI [i] 15:45 Novodobí robinzoni [i] 17:50 Holky z porcelánu [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Policajt v Hongkongu [i] 22:55 Teror vo vlaku [i] 00:40 Klamári III. 11,12 [i] 02:10 Steven Seagal: Muž zákona 6,7,8 [i] 03:15 Kojak V. 21,22 [i] 04:50 Starý 78 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 15 [i] 08:00 Don Matteo V. 15 [i] 09:10 XXX 1 [i] 11:30 Drzá Jordan IV. 21 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 13:20 Posel ztracených duší V. 6 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 7 [i] 15:10 Jak prosté I. 2 [i] 16:05 JAG IV. 23 [i] 17:05 JAG IV. 24 [i] 18:05 Profil zločinu III. 5 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 8 [i] 21:55 Rudá vdova I. 6 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 23:40 Vražda I. 20 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 02:35 Rudá vdova I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Motorové bloky/tvrdé kulaté bonbony/bubnové korpusy/bubny [i] 06:00 Jak se to dělá 37 [i] 06:25 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 06:50 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 09:05 Extrémní stroje 4 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 10:50 Muži Yukonu: Na mizině [i] 11:40 Pátrání po yettim: Yetti z Badlands [i] 12:35 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 13:05 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 11 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 12 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 15:20 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 16:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 17:10 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Nehorázná suma [i] 19:00 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 6 [i] 20:00 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 21:00 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 22:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Samaritáni [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 00:00 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 00:55 Severní Amerika: Severní Amerika: odhalení [i] 01:50 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 02:50 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Samaritáni [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 04:45 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:45 Mumínci [i] 07:10 Přátelé Zeleného údolí: Nábojnice 7/12 [i] 07:40 Přátelé Zeleného údolí: Plameny 8/12 [i] 08:10 Duch času [i] 09:15 Na cestě po Ománu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Nástup 33/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Není houba jako houba [i] 14:20 Sluníčko na houpačce [i] 15:45 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 16:00 Rebelové [i] 17:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:15 Mattoni koktejl festival [i] 22:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Komisař Moulin [i] 00:20 Všechnopárty [i] 01:05 Na cestě po Ománu [i] 01:35 Postřehy odjinud [i] 01:40 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 02:15 Dance Life Tour 2012 [i] 03:15 Bolkoviny [i] 04:10 Etiketa - [i] 04:20 Velká sázka o malé pivo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Nejznámější Čech - Jan Nepomucký [i] 06:00 Putování za vínem: Beaujolais [i] 06:25 Pod Velkou čínskou zdí 1/3 [i] 06:45 Skrytá historie diamantů [i] 07:40 Československý filmový týdeník 1963 951/2379 [i] 07:50 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 32 [i] 08:10 Mýty a fakta historie: Panenská královna Alžběta I. [i] 09:05 Kolaborovali s nacisty 10/12 [i] 09:55 Největší tankové bitvy: Normandie [i] 10:45 Dotek modrého krokodýla [i] 12:20 Švýcarský Robinson [i] 14:20 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 2/2 [i] 15:20 Vítejte v KLDR [i] 16:15 Miniponorky v Pearl Harboru [i] 17:10 Království divočiny: Království sépií [i] 17:40 Kavčí hnízdo: Malý princ I 20,21/26 [i] 18:25 Prasátko Peppa II [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Kim přepisuje dějiny 30/31 [i] 19:40 O chytré kmotře lišce 19:45 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje 20:00 Pár správných chlapů [i] 22:15 Mlčení jehňátek [i] 00:10 Proč chudoba? [i] 01:00 Zkáza Ecobanu [i] 02:30 Náš venkov [i] 02:45 Interhelpo - Historie jedné iluze [i] 03:45 Valtická alchymie [i] 04:05 Party... tentokrát u Pavlišů [i] 04:40 George Gershwin Rhapsody in Blue [i] 04:55 Jáhnové, služba pro 3. tisíciletí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Oggy a Škodíci [i] 05:45 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 23 [i] 05:55 Čarodějka Tara 5 [i] 06:25 Virus Attack 20 [i] 06:50 Návrat do budoucnosti 4 [i] 07:20 Hannah Montana III 7, 8 [i] 08:15 Helena: Po letech [i] 08:45 Víkendové prázdniny: Fesťák vs. folklór [i] 09:20 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [i] 11:20 Křtiny [i] 12:55 Beze stopy VII 15 [i] 13:45 Potkal jsem ho v zoo [i] 15:10 Chyť mě, když to dokážeš [i] 17:45 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 2Bobule [i] 22:20 Poslední samuraj [i] 01:00 Křtiny [i] 02:15 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 03:20 P. F. [i] 04:15 Andílci 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zpustlá planeta 1/2 [i] 07:30 Mistr Manny II: Záchrana želv; Dědečkova siesta 17 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Osvobození Filipín 13 [i] 08:30 Tajemství války: Špionky 2. světové války 3 [i] 09:35 Vraždy mezi muškáty II: Žádost o ruku 12 [i] 10:40 Au pair aneb Slečna na hlídání [i] 12:45 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Nora Roberts: Pocta [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ztracené město [i] 22:25 Neprůstřelný mnich [i] 00:30 Sběratelé kostí V: Začátek na konci [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Vraždy mezi muškáty II: Žádost o ruku 12 [i] 04:05 Tajemství války: Špionky 2. světové války 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 10/129 [i] 06:45 Leto na Long Islande [i] 08:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 O.C. California III. 19-20/25 [i] 12:10 Bolesti slávnych II. 5-6/18 [i] 14:05 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 15:55 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 17:50 Leto na Long Islande [i] 20:00 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 22:05 Skutočný príbeh: Kde sú moje deti? [i] 00:05 Carlitino tajomstvo [i] 01:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 01:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 10/129 [i] 03:15 Ružové okuliare [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:20 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kuře s ušima [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kouzelníci [i] 14:00 Loď lásky [i] 15:55 Milosrdné lži [i] 18:35 Iluze lásky [i] 20:15 Jak vykrást banku [i] 21:40 Hrozba v poušti [i] 23:15 Všichni milují Mandy Lane [i] 00:50 Černá Dahlia [i] 02:50 Panic je nanic [i] 04:25 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Formule [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Pozemní hokej [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:15 Atletika [i] 13:45 Atletika [i] 17:00 Atletika [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:00 Pozemní hokej [i] 19:30 Atletika [i] 21:00 Atletika [i] 21:15 Box [i] 23:00 Atletika [i] 00:30 Atletika [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 10:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 12:00 Skandál 2: White Hat's Off 1 [i] 13:00 Skandál 2: The Other Woman 2 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 19:00 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 20:00 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 21:00 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 22:00 Skandál 2: Hranatý okruh 4 [i] 23:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 01:00 El Dorado: Město zlata [i] 02:50 Studna přání [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 13 [i] 06:00 Nejteplejší místo na Zemi 2 [i] 07:00 Rybaření na chalupě: Normanské ostrovy 1 [i] 08:00 Z deníčku naší planety [i] 09:00 Věda nebo pověra [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Potížisti 19 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Ti nejpohyblivější 20 [i] 11:55 Mistři písku 7 [i] 12:20 Mistři písku 8 [i] 12:50 Mistři Švindlu 81 [i] 13:25 Mistři Švindlu 82 [i] 14:00 Pohřebiště 2 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i] 15:55 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 11 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 12 [i] 17:55 Nejdrsnější kamioňáci světa: Cape York, Australie 1 [i] 18:50 Co se děje ve světě : Mosambik [i] 19:05 Utajený šéf - USA 8 [i] 20:00 Válka v reklamě: Nadace pro výzkum cukrovky 6 [i] 21:00 Nejtěžší podmínky: Převozníkem v Bangladéši 2 [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Jurassic Park 3 [i] 22:55 10 věcí, které nevíte 3 [i] 23:25 10 věcí, které nevíte 4 [i] 23:55 Pohřebiště 2 [i] 00:50 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i] 01:50 Rekonstrukce zločinu 3 [i] 02:45 Co se děje ve světě : Mosambik [i] 03:00 Pravdivé příběhy: Jurassic Park 3 [i] 04:00 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Talisman [i] 07:40 Rock života [i] 09:10 Tisíc slov [i] 10:45 Poslední hvězdný bojovník [i] 12:25 Honičky králíčka Bugse [i] 13:45 Nahlas a naplno [i] 15:45 Moneyball [i] 17:55 Komuna mé matky