TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House III. 14/24 [i] 06:40 Tom a Jerry [i] 07:00 Maxove dobrodružstvá II. 11/11 [i] 07:25 Scooby-Doo a 13 duchov 1/13 [i] 07:45 Alf IV. 3/24 [i] 08:15 Scooby-Doo: Prvá záhada [i] 09:45 Krok za krokom II. 12/24 [i] 10:05 Šialené rande [i] 11:35 Denník šialenej manželky [i] 13:45 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 16:25 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 18:10 Uragán [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Anjeli a démoni (HD) [i] 23:30 Peklo [i] 01:20 Haloweenska noc [i] 02:35 Peklo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Slovensko v obrazoch [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách: Sibírska magistrála [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: Malý Čingischán [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: Na trhovisku v Kašmíre [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Henryho domček [i] 07:30 Traja medvedíci: Nepokoj v lese 13 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Safari: Svadobná cesta 13/13 [i] 08:55 SOS [i] 09:25 SOS [i] 09:50 Berlin, Berlin: Chcem masírovať Sandru Bullockovú 3 [i] 10:45 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 11:40 TOP STAR Extra: Jiří Sovák [i] 12:35 Moje dcéry II. 1/6 [i] 14:15 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine II.: Mačka a myši 1/4 [i] 16:00 Stredomorie [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Čierny Balog [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zaľúbiť sa v Marrákeši [i] 21:40 Láska sa nevyhráva [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Slepá dôvera [i] 00:55 Láska sa nevyhráva [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:40 Slepá dôvera [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:30 Cesta: Smútok a smiech v nemocnici. [i] 08:55 Rodina a alkohol [i] 09:30 Ambulancia: Deformity nosa a nosovej priehradky [i] 10:10 Divoká Čína: V srdci draka [i] 11:00 Vrabce z Tŕnia: Živý strom [i] 11:45 5 minút po dvanástej: Pomôžte nám ich nájsť! [i] 12:50 Slováci vo svete: Bulharsko I [i] 13:15 Spomíname na Františka Zvaríka: Päť opôn [i] 14:05 Kapura [i] 14:45 Farmárska revue [i] 15:15 MS 2013 v atletike [i] 18:20 Život v pohybe: Plávanie [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 5/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osloboditelia: Horská pechota [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jany Kirschner [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Brat Slnko sestra Luna [i] 23:25 Pred rokmi... [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Zázračné psy [i] 07:10 My Little Pony [i] 07:35 Monsuno [i] 07:55 Modrý motýľ [i] 10:10 Merlin a kniha kúziel [i] 12:15 Chytrák a dvaja spoločníci [i] 15:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:00 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Nočné rande [i] 22:25 Vikingovia [i] 00:45 Pomstiteľ [i] 02:55 Vikingovia [i] 04:35 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda V. 19 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 29,30 [i] 10:15 Dobrodružstvo v Novom Mexiku [i] 12:15 M*A*S*H [i] 16:25 30 prípadov majora Zemana: Studňa - 1969, Rukojemník v Bella Vista – 1970 26,27 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Pomstiteľ [i] 22:30 Hmla [i] 01:00 Klamári III. 9,10 [i] 02:30 Steven Seagal: Muž zákona [i] 02:50 Únos nevinnej [i] 04:20 Kojak V. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Posel ztracených duší I. 3 [i] 08:10 Posel ztracených duší I. 4 [i] 09:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 12 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 13 [i] 11:00 Tarzan: The Epic Adventures 13 [i] 11:55 Ztracený svět I. 15 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 15:30 Dr. House VIII. 1 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 19:10 Post Mortem II. 7 [i] 20:05 Post Mortem II. 8 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 9 [i] 21:55 Jak prosté I. 24 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 20 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 02:20 Jak prosté I. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 06:00 Jak se to dělá 36 [i] 06:25 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 09:05 Severní Amerika: Severní Amerika: odhalení [i] 09:55 Záchranáři ztroskotaných lodí: Bohatství z vraků [i] 10:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Drama na Bahamách [i] 11:40 Záchranáři ztroskotaných lodí: Kam míří hurikány [i] 12:35 Záchranáři ztroskotaných lodí: Problémy na Markézách [i] 13:30 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 14:25 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 15:20 Mistři bouraček: V Evanstonu je řada na ní [i] 16:15 Rození obchodníci: TVR Cerbera [i] 17:10 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 18:05 Králové aut v poušti: Stopařův průvodce po galaxii [i] 19:00 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 5 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 22:00 Jeden velký skok: Pocta Neilu Armstrongovi [i] 23:00 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 00:00 Nejlepší policisté 5 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 02:50 Jeden velký skok: Pocta Neilu Armstrongovi [i] 03:45 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 04:40 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 06:55 Postřehy odjinud [i] 07:00 Šťastný Luke - Bratři Daltonové na svobodě [i] 08:25 O kouzelnici Klotýnce [i] 09:25 Dlouhá míle 1/6 [i] 10:40 Dlouhá míle 2/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Až já budu královna [i] 13:45 O Honzovi a Barušce [i] 14:30 Dvacet tisíc mil pod mořem [i] 15:55 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 17:30 Náhrdelník: Návrat 12/12 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 D'Artagnanova dcera [i] 00:15 Dorian Gray [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 03:20 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 03:55 Brněnské kolo [i] 04:35 Etiketa - [i] 04:45 Bakaláři [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Bílá místa [i] 06:00 Přežít! [i] 06:45 Letecké katastrofy IV: Srážka na dráze [i] 07:35 Úsměvy Františka Smolíka [i] 08:15 Náš venkov [i] 08:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:00 Gustloff - skutečný příběh [i] 09:55 Letadlová loď Enterprise: Pekelné kladivo 7/10 [i] 10:50 Operace Navy SEALs 6/7 [i] 11:40 Přerušené jaro [i] 12:55 Éčka [i] 13:45 Architektura 8/45 [i] 14:10 Počesku [i] 14:20 Pod Velkou čínskou zdí 1/3 [i] 14:40 České himálajské dobrodružství: K 2, Broad Peak 6/7 [i] 15:35 Chorvatské národní parky: Kornati 6/8 [i] 15:55 Kamera na cestách: Švédsko, kouzlo severu [i] 16:50 Zázračná planeta: Země lidí: Pastviny - kořeny moci 6/8 [i] 17:40 O princezně na klíček - [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Zúčtování u Křivého D 29/31 [i] 19:40 Krysáci [i] 19:45 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje 20:00 Mýty a fakta historie: Panenská královna Alžběta I. [i] 20:55 Skrytá historie diamantů [i] 21:45 Co chytneš v žitě [i] 23:30 Smrt v Benátkách [i] 01:35 V zahradě [i] 02:35 ČT Live - Blue Effect Acoustic [i] 03:30 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 7,8/12 [i] 04:00 Cesty k sousedům [i] 04:50 Pohlednice z Montmartru [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Looney Tunes: Úžasná Show 24 [i] 06:30 Taz - mania III 33 [i] 06:55 Čarodějka Tara 4 [i] 07:20 Batman: Odvážný hrdina II 12 [i] 07:45 Návrat do budoucnosti 3 [i] 08:15 Tajemství kruhu 21 [i] 09:05 Pan Am 7 [i] 09:55 Nosáči [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:10 Plavecký mariáš [i] 13:35 Hlídat Tess [i] 15:20 Casper [i] 17:15 Šifra Karla Velikého [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlavně nezávazně [i] 22:25 Terminátor [i] 00:30 Ztracení chlapci: Žízeň [i] 01:50 Novashopping 02:25 P. F. [i] 03:55 Andílci 17 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zkouška ohněm 5 [i] 07:45 Mistr Manny II: Ztráty a nálezy; Přírodovědecká výstava 16 [i] 08:15 Největší bitvy II. světové války: Záchrana od Dunkerku 12 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:10 Columbo: Requiem za padající hvězdu [i] 11:45 Absolventka [i] 13:40 Osudové léto [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Únos Air Force One 1/2 [i] 22:20 Únos Air Force One 2/2 [i] 00:20 Pták na drátě [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 9/129 [i] 06:35 Mladí a slobodní [i] 08:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 O.C. California III. 17-18/25 [i] 12:05 Horiace pobrežie 3/4 [i] 14:20 Nečakaná hrozba [i] 16:05 Aj tak ťa ľúbim! [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 20:00 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 21:55 Leto na Long Islande [i] 23:55 Mladí a slobodní [i] 01:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 02:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 9/129 [i] 03:15 Ružové okuliare [i] 03:55 Bzzz!!! [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Zajíček bez oušek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Děkan Spanley [i] 13:50 Já jsem ty a ty jsi já [i] 15:35 Letec [i] 18:25 Iluzionista [i] 20:20 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:00 Černá Dahlia [i] 00:05 Auto zabiják [i] 01:55 Hazard [i] 03:45 Útěk ze Sibiře [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:45 Sports Excellence 10:00 Pozemní hokej [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:15 Atletika [i] 13:15 Atletika [i] 18:15 Atletika [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:45 Jezdectví [i] 22:00 Atletika [i] 00:45 Atletika [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Emmitt Smith 2 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Není kouře bez ohně 21 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 14:00 Bratři a sestry 5: Homecoming 1 [i] 15:00 El Dorado: Město zlata [i] 17:00 Pro mě není bratr [i] 19:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 21:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 23:00 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 00:00 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 01:00 Vánoce s velkým V [i] 02:50 El Dorado: Město zlata [i] 04:30 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 2 [i] 06:00 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 08:00 Z deníčku naší planety [i] 09:00 Hydrotech 13 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Páry k pohledání 17 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Atleti 18 [i] 11:55 Mistři písku 5 [i] 12:20 Mistři písku 6 [i] 12:50 Mistři Švindlu 79 [i] 13:25 Mistři Švindlu 80 [i] 14:00 Pohřebiště 1 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva: Cesta do nikam 9 [i] 15:55 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 9 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 10 [i] 17:55 Hydrotech 13 [i] 18:50 Divoké zločiny 5 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 7 [i] 20:00 Válka v reklamě: Frangelico 5 [i] 21:00 Nejtěžší podmínky: Horníkem v Mongolsku 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Gladiátor 2 [i] 22:55 10 věcí, které nevíte 1 [i] 23:25 10 věcí, které nevíte 2 [i] 23:55 Pohřebiště 1 [i] 00:50 Planeta Země po vymření lidstva: Cesta do nikam 9 [i] 01:50 Rekonstrukce zločinu 2 [i] 02:45 Divoké zločiny 5 [i] 03:00 Pravdivé příběhy: Gladiátor 2 [i] 04:00 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Real Sex: Pikantní sex 30 [i] 06:00 Liga spravedlivých: Zánik [i] 07:15 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 08:40 Cesta na tajuplný ostrov 2 [i] 10:15 Filmy a filmové hvězdy V. 33 [i] 10:40 Den zrady [i] 12:20 Jak se zamilovat (v osmi lekcích) [i] 13:45 LOL [i] 15:20 Dr. Dolittle [i] 16:45 Muži v černém 3 [i] 18:30 Doba ledová 4: Země v pohybu [i] 20:00 Talisman [i] 21:40 Veronika se rozhodla zemřít