Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VII. 10/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 12/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 12/23 [i] 14:00 Dr. House III. 14/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 3/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 4/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 23:15 AKČNÝ PIATOK: xXx: Nová dimenzia [i] 01:05 Myšlienky vraha VI. 4/24 [i] 01:50 Odložený prípad III. 12/23 [i] 02:30 Kobra 11 VII. 10/14 [i] 03:15 Partička [i] 03:50 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Sila lásky VI. 194 [i] 07:10 Sila lásky VI. 195 [i] 08:00 Tajomný ostrov 35/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Minestrone [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 11:05 Sila lásky V. 170 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a milovníčka diamantov [i] 13:55 Sila lásky VI. 196 [i] 14:50 Sila lásky VI. 197 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Nikoho vina 11/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Viva Italia [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 21:00 TOP STAR Extra: Jiří Sovák [i] 21:55 Vopred vinní [i] 23:35 Dempsey a Makepeacová: Anjel strážny [i] 00:30 Maigret: Maigret a milovníčka diamantov [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:20 Vopred vinní [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:20 Rachotilkovia: Nevídané-neslýchané [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Žuvačka [i] 08:55 Medicína: Medicína - Obličky [i] 09:50 Zdravie v Európe: Nadváha - podcenená epidémia [i] 10:40 Vrabce z Tŕnia: Školy pustnú [i] 11:35 Jánošíkove dni 2012 [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Siesta: Senior klub [i] 12:50 Country mlyn [i] 13:50 Bakalárske návraty 1998: Ako ma môj majster naučil disciplíne [i] 14:35 Randezvous inkognito [i] 15:20 Apropo TV [i] 15:50 Návraty k Bratislavským pondelkom: Hĺbkový rekord [i] 17:00 MS 2013 v atletike [i] 20:00 Divoká Čína: V srdci draka [i] 20:50 Família: Família - Žlto-biela rodina [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Katyň [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Počasie [i] 23:30 Apropo TV [i] 23:55 Slovenský bigbít 5 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zločinné úmysly [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Mňa sa báť nemusí [i] 08:50 Súdna sieň: Chodník [i] 10:00 Dokonalý zločin [i] 12:20 Pomstiteľ Trinity [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Okradol si ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Na hrane temnoty [i] 23:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 00:30 Jazero 2 [i] 02:30 Temná pravda [i] 04:00 Zločinné úmysly II. [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 74 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 18 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 74 [i] 07:45 Magnum 12 [i] 08:45 Simpsonovci IX. 2,3 [i] 09:45 Futurama VI. 2,3 [i] 10:55 Ice Road Truckers III. 6 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 13:30 Vražedné čísla V. 22 [i] 15:10 Akty X IV. 8 [i] 16:15 Simpsonovci IX. 2,3 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. II. 7 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 16 [i] 19:00 Profesionáli [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Lovec príšer [i] 22:50 30 prípadov majora Zemana: Studňa - 1969, Rukojemník v Bella Vista – 1970 26,27 [i] 01:55 Semeno pochybnosti [i] 03:25 Kojak V. 19 [i] 04:10 Starý 75,76 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 08:55 Dr. House VII. 10 [i] 09:50 Boj o čas III. 20 [i] 10:45 JAG IV. 3 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 12:40 Dr. House VII. 10 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 14:30 CSI: New York VIII. 2 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 16:20 JAG IV. 4 [i] 17:15 Boj o čas III. 21 [i] 18:15 Dr. House VII. 11 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 21:00 Vikingové 1 [i] 22:55 Společná terapie I. 6 [i] 23:50 Dr. House VIII. 13 [i] 00:45 Vikingové 1 [i] 02:35 Společná terapie I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 06:00 Jak se to dělá 35 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 07:15 Americký chopper: Rozbouřené vody [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 09:30 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 09:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 14:25 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 16:15 Králové aukcí 9 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 18:05 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 19:00 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 22:00 Severní Amerika: Severní Amerika: odhalení [i] 23:00 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 00:00 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 02:50 Severní Amerika: Severní Amerika: odhalení [i] 03:50 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 04:45 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Území Montany 10/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Prasátko Peppa II [i] 08:40 Eddy a medvěd: Krabice plná ničeho 19/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 09:00 Byl jednou jeden... vesmír: Zápas Titánů 25/26 [i] 09:30 Přátelé Zeleného údolí: Janeček 6/12 [i] 10:00 Silvestr za oponou [i] 11:05 Život na zámku: Tvrdé hlavy 32/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:20 Šance [i] 15:30 13. komnata Hany Zagorové [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky: Náraz v padesátce [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Mladoboleslavsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Chalupáři: Režisér 8/11 [i] 20:50 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Na život a na smrt 67/92 [i] 00:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Etiketa - [i] 02:30 Příběhy slavných - Vladimír Dlouhý [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Švédové před Brnem [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Ženy, víno, Hvar [i] 09:10 Architektura 7/45 [i] 09:40 Emmanuel Jal [i] 10:35 Počesku [i] 10:45 Vichry války 8/11 [i] 12:00 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak 6/10 [i] 12:50 Čínská atomová bomba [i] 13:45 České stopy v rostlinné říši [i] 14:05 České himálajské dobrodružství: Makalu, Kančenčonga 5/7 [i] 15:00 Království divočiny: Manta, ďábel z hlubin [i] 15:30 Putování dinosaurů 2/2 [i] 16:15 Everwood II: Touha ovládat 12/22 [i] 17:00 Haló, haló! 69,70/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: Turecko [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Kouzelný prsten 15/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Krabice plná ničeho 19/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Ron milionářem 28/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Pastviny - kořeny moci 6/8 [i] 20:55 Život se sopkami: Erupce islandské sopky 6/7 [i] 21:50 Velikáni filmu... Romy Schneiderová [i] 23:15 Miro Žbirka Happy Birthday [i] 00:10 Pološero s hvězdičkou - Krása bolesti [i] 00:35 Haló, haló! 69,70/85 [i] 01:35 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 1/2 [i] 02:35 Proč chudoba? [i] 03:25 Postřehy odjinud [i] 03:30 Defilé 2007 [i] 04:20 Padající květináč [i] 04:50 Kombajn - Šalina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Gentleman ví, kdy přestat 38 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: O hmyzu a jiné otravné havěti 16 [i] 11:25 Dva a půl chlapa VI [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III 22 [i] 13:35 Redakce III: Květinový vrah 8 [i] 14:40 Beze stopy III 9 [i] 15:35 Dr. House IV 10 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Vzdor 15 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Talent na život 39 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Po letech [i] 21:00 Výměna manželek [i] 22:15 František je děvkař [i] 00:00 Žralok útočí [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka IV 11 [i] 03:00 P. F. [i] 04:05 Andílci 16 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Právo a spravedlnost 28 [i] 07:10 Kutil Tim VI: Wilsonův svět 17 [i] 07:40 M*A*S*H 248 [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:20 To je vražda, napsala II: Jedno tělo navíc 18 [i] 10:25 Kouzelníci z Waverly [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Nesvobodný 29 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger II: Rodinná záležitost 6 [i] 14:20 Siska V: Zítra jsi mrtvý 6 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Hledači mušlí 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Holky na odpis [i] 22:15 Přepadení v poušti [i] 00:25 Téměř bez šance [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Ochránce III: Noční směna 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slzy Bosporu 19/102 [i] 05:55 Rebeli II. 111-112/225 [i] 07:35 Túžba tela 3/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 56 [i] 11:05 Sila 7 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 173 [i] 13:00 Sultán [i] 14:15 V siedmom nebi I. 7/22 [i] 15:10 Čaro lásky 28/90 [i] 16:00 Teresa 83/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 20/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 20/23 [i] 18:50 Mentalista III. [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 8 [i] 22:25 Aj tak ťa ľúbim! [i] 00:20 Nečakaná hrozba [i] 01:50 Tajomstvo minulosti [i] 03:20 Sudkyňa Hatchettová I. [i] 03:40 SEDEM s r.o. [i] 04:35 Tisíc a jedna noc 173 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Cvokař [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ten kluk [i] 14:00 Kuře s ušima [i] 16:15 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 18:40 Miláček [i] 20:15 Panic je nanic [i] 22:00 Harry Brown [i] 23:45 Noční incident [i] 01:15 Kdo s koho [i] 02:55 Harry Brown [i] 04:30 Povýšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Atletika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:45 Atletika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Atletika [i] 19:30 Atletika [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:45 Fotbal [i] 21:45 Atletika [i] 23:00 Atletika [i] 23:15 Silové sporty [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Emmitt Smith 2 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Spolu a sami 3 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Homecoming 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 21:20 Sněhurka bratří Grimmů [i] 23:20 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 00:20 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 01:20 PREMIÉRA Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 03:20 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Spolu a sami 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jurské bojiště 1 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 20 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 07:00 Podzemí měst: Budapešť 2 [i] 07:50 Jídlo je detektivka 5 [i] 08:20 Jídlo je detektivka 6 [i] 08:50 Zvláštní jedlíci 4 [i] 09:50 Jimova továrna na jídlo: Studený, horký 7 [i] 10:25 Jimova továrna na jídlo: Dětské párty 8 [i] 11:00 Aby rozvod děti nebolel [i] 12:00 Zvířecí rekordmani: Zvířecí mýty 4 [i] 13:00 Deratizátor 6 [i] 13:30 Deratizátor 7 [i] 14:00 Vesmír 3 [i] 14:55 Mistři písku 1 [i] 15:30 Mistři písku 2 [i] 16:00 Mistři písku 3 [i] 16:30 Mistři písku 4 [i] 17:00 Nejdrsnější kamioňáci světa: Brazilie, pralesy 3 [i] 18:00 Jurské bojiště 2 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani: Tělní doplňky 5 [i] 20:00 Vesmír 4 [i] 20:55 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i] 21:55 Raději se bojte 11 [i] 22:50 10 věcí, které nevíte 9 [i] 23:20 10 věcí, které nevíte 10 [i] 23:50 Tajemství Křesťanství 5 [i] 00:50 Oddělení dopravních nehod 5 [i] 01:20 Oddělení dopravních nehod 6 [i] 01:50 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i] 02:50