TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VII. 8-9/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 11/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 11/23 [i] 14:00 Dr. House III. 13/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 2/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 3/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Kráska z Manhattanu [i] 00:00 Nočné Televízne noviny [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 01:10 Dr. House III. 13/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 11/23 [i] 02:35 Kobra 11 VII. 8-9/14 [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Sila lásky VI. 192 [i] 06:10 Sila lásky VI. 193 [i] 06:55 Rieka nádeje 18/18 [i] 08:00 Tajomný ostrov 34/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Daiquiri [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 11:05 Sila lásky V. 169 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a lepší ľudia [i] 14:00 Sila lásky VI. 194 [i] 14:50 Sila lásky VI. 195 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Na úteku 10/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Minestrone [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlomok sekundy 11/14 [i] 21:15 Zlomok sekundy 12/14 [i] 22:25 Otázka rešpektu II. 5/6 [i] 00:05 Dempsey a Makepeacová: Pasca [i] 00:55 Maigret: Maigret a lepší ľudia [i] 02:30 Dámsky klub [i] 03:50 Rieka nádeje 18/18 [i] 04:50 Sila lásky V. 169 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:20 Rachotilkovia: Objav [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Slonomobil [i] 08:55 Medicína: Inovatívne implantologické postupy [i] 09:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: 1 voľný deň Jara R. [i] 10:20 Vrabce z Tŕnia: Okresné kolo [i] 11:00 Pred rokmi... [i] 11:45 Jasovská jaskyňa [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Staré oravské nôty [i] 13:05 Siesta: Senior klub - magazín [i] 13:35 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:25 Bakalárske návraty 1997: Študent [i] 14:50 Diskotéka pre starších [i] 15:25 Apropo TV [i] 15:55 Návraty k Bratislavským pondelkom: Neobyčajné všedné dni 2/2 [i] 17:00 MS 2013 v atletike [i] 20:00 Zdravie v Európe: Nadváha - podcenená epidémia [i] 20:50 Família: Família - Americký sen [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Pozemský nepokoj [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Apropo TV [i] 23:15 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Psychiater [i] 08:50 Súdna sieň: Otec by sa v hrobe obracal [i] 10:00 Plán pomsty [i] 12:20 Mačka a pes [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Pre sestru urobím všetko! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dokonalý zločin [i] 22:35 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 00:00 Kosti IV. 15 [i] 01:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 02:30 Telo ako dôkaz 6 [i] 03:10 Parfum [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 73 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 17 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 73 [i] 07:45 Magnum 11 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 09:15 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 09:45 Futurama V. 16/16 [i] 10:10 Futurama VI. 1/16 [i] 10:55 Ice Road Truckers III. 5 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 14:10 Vražedné čísla V. 21 [i] 15:00 Akty X IV. 7 [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 17:00 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 15 [i] 19:00 Profesionáli [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 10 [i] 22:30 Hawaii 5.0 22 [i] 23:30 Bad Boys 7 [i] 00:25 Policajt z L.A. 36,37 [i] 02:00 Bezbranná proti vrahovi [i] 03:25 Kojak V. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 08:55 Dr. House VII. 9 [i] 09:50 Boj o čas III. 19 [i] 10:50 JAG IV. 2 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 12:45 Dr. House VII. 9 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 14:35 CSI: New York VIII. 1 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 16:25 JAG IV. 3 [i] 17:20 Boj o čas III. 20 [i] 18:15 Dr. House VII. 10 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 06:00 Jak se to dělá 34 [i] 06:25 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 07:15 Americký chopper: Staré rány [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 09:30 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 09:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 10:50 Jak to dělají? 17 [i] 11:15 Jak se to dělá 1 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 12:35 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Volný Rick [i] 14:25 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 16:15 Králové aukcí 8 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 18:05 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 19:00 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 7 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 21:00 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 21:30 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 23:00 Pekelní jezdci: Padlý Devil [i] 00:00 Doznání mafiánů: Bill Cutolo Jr. [i] 00:30 Přestavba Japonska: Vřící naděje [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 7 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 01:50 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 02:20 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 03:50 Pekelní jezdci: Padlý Devil [i] 04:45 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Slavná svatba 9/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Prasátko Peppa II [i] 08:40 Eddy a medvěd: Medvědí pohádky 18/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Velký počítač 24/26 [i] 09:30 Příběhy slavných - Vladimír Dlouhý [i] 10:20 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:55 Sanitka: Konečně nové sanitky! 7/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:20 Šance [i] 15:30 13. komnata Kateřiny Emmons [i] 15:55 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Broumovsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sedmero krkavců [i] 21:20 Na cestě po Ománu [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Co nikdy neodnese čas... [i] 22:50 Případy v cizině [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno 04:40 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 05:30 Hajda domů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Svatební byznys [i] 09:35 Postřehy odjinud [i] 09:45 Mýty a fakta historie: Vlasy, které přepsaly historii [i] 10:35 Život se sopkami 5/7 [i] 11:30 Operace Navy SEALs 5/7 [i] 12:20 Sucho [i] 12:40 Putování za vínem: Beaujolais [i] 13:10 Zázračná planeta: Země lidí: Hory - život ve výškách 5/8 [i] 14:00 Ať jsi kdekoli [i] 15:45 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 7,8/12 [i] 16:15 Everwood II: Pády a vzestupy 11/22 [i] 17:00 Haló, haló! 67,68/85 [i] 18:00 Cestování s vařečkou: USA [i] 18:05 Ošklivé káčátko a já: Farmagedon 14/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Medvědí pohádky 18/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Motorový Ed 27/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Gustloff - skutečný příběh [i] 20:55 Přežít! [i] 21:45 Vichry války 8/11 [i] 23:00 Pološero s hvězdičkou - Krása bolesti [i] 23:25 Zadaní Žádaní Zklamaní 3,4/6 [i] 01:00 Moje rodina VIII: Sousedské šarvátky 7/9 [i] 01:30 Haló, haló! 67,68/85 [i] 02:30 Chorvatské národní parky: Krka 5/8 [i] 02:45 České stopy v rostlinné říši [i] 03:05 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:30 Padající květináč [i] 04:00 Diskodrom 2007 [i] 04:40 Cikánské melodie života [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Kurzy líbání 37 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Otázka víry [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III 21 [i] 13:30 Redakce III: Léčka 7 [i] 14:40 Beze stopy III 8 [i] 15:35 Dr. House IV 9 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Muž vejde do baru 14 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Gentleman ví, kdy přestat 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: O hmyzu a jiné otravné havěti 16 [i] 21:30 Sígři ve výslužbě 8 [i] 22:05 Kriminálka Miami X 6 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Flákači [i] 01:10 Smallville X 20 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Třetí hlídka IV 10 [i] 03:10 P. F. [i] 04:15 Andílci 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Jiný svět 27 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Veselý Valentýn 16 [i] 07:35 M*A*S*H 247 [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala II: Vražda na aukci 17 [i] 10:10 Rock ze střední [i] 12:20 Policie Hamburk VI: Právo a spravedlnost 28 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger II: Konečná 5 [i] 14:20 Siska V: Smrtelná roztržka 5 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Září 2/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Čápi s mákem [i] 21:30 Zločiny nad Seinou: Le Marais 6 [i] 22:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Kostlivec v mrazáku 8 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Zuma kaňon 14 [i] 00:25 Myšlenky zločince I 17 [i] 01:25 Kriminálka Kolín V: Náfuka 7 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Kriminálka Kolín V: Náfuka 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 18/102 [i] 06:15 Rebeli II. 109-110/225 [i] 07:50 Túžba tela 2/143 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Dr. Oz II. [i] 11:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 172 [i] 13:15 Bez stopy III. 18/23 [i] 14:20 V siedmom nebi I. 6/22 [i] 15:10 Čaro lásky 27/90 [i] 16:00 Teresa 82/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 19/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 19/23 [i] 18:50 Mentalista III. [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 7 [i] 22:30 Perla Orientu 56 [i] 23:30 Ally McBealová V. 8/22 [i] 00:25 Dharma a Greg V. 7-8/24 [i] 01:10 Ally McBealová V. 8/22 [i] 01:55 Dharma a Greg V. 7-8/24 [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Bez servítky [i] 04:35 Tisíc a jedna noc 172 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ztroskotaná láska [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokaž to! [i] 13:35 Adolf Eichmann [i] 15:25 Ten kluk [i] 17:20 Kuře s ušima [i] 19:25 Povýšení [i] 20:55 Hazard [i] 22:50 Kdo s koho [i] 00:35 Přímý zásah [i] 02:10 Válečníci [i] 04:00 Každý chce být Ital [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Atletika [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Atletika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Atletika [i] 19:30 Atletika [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:45 Box [i] 21:45 Sports Excellence 22:00 Atletika [i] 23:00 Atletika [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Jezdectví [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Místo pro život 2 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 20:20 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 21:20 Vánoce s velkým V [i] 23:20 El Dorado: Město zlata [i] 01:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Sarah Jessica Parker 1 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 03:20 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Místo pro život 2