TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VII. 7/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 10/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 10/23 [i] 14:00 Dr. House III. 12/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa VI. 1/24 [i] 15:30 Krok za krokom II. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa VI. 2/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Domáci maznáčik (HD) [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Zbavte sa dlhov! [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23/25 [i] 01:45 Dr. House III. 12/24 [i] 02:25 Kobra 11 VII. 7/14 [i] 03:10 Krok za krokom II. 10/24 [i] 03:35 Partička [i] 04:05 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Sila lásky VI. 190 [i] 06:35 Sila lásky VI. 191 [i] 07:20 Rieka nádeje 17/18 [i] 08:20 Tajomný ostrov 33/44 [i] 08:45 Správy RTVS [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Arista [i] 10:15 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 11:05 Sila lásky V. 168 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a smrť účtovníka [i] 13:55 Sila lásky VI. 192 [i] 14:50 Sila lásky VI. 193 [i] 15:45 Dr.House VIII.: V zdraví a chorobe 9/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Daiquiri [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Fair Game [i] 21:55 Obvinení II.: Príbeh Mo [i] 22:55 Dempsey a Makepeacová: Cortézova spojka [i] 23:40 Fair Game [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:50 Maigret: Maigret a smrť účtovníka [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 MS 2013 v atletike [i] 10:00 Prečo chudoba?: Rozkrádanie Afriky [i] 10:50 Vrabce z Tŕnia: Akustika srdca [i] 11:40 Ako chutí muzika [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Spievanky, spievanky: Kysuce [i] 13:25 Siesta: Senior klub [i] 13:50 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:40 Bakalárske návraty 1997: Vo výťahu [i] 14:55 Nestarnúce filmové melódie [i] 16:05 Apropo TV [i] 16:35 Návraty k Bratislavským pondelkom: Neobyčajné všedné dni 1/2 [i] 17:30 Trezor: Láska Viliama Paulínyho-Tótha a Maríny Hodžovej [i] 17:55 Stopy dávnej minulosti: Výlet na Oblík [i] 18:20 Symboly krásy: Japonské kimono Juzen [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 4/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Generácia na prelome [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: 1 voľný deň Jara R. [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Polnočný bozk [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Apropo TV [i] 23:35 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Živý - mŕtvy [i] 08:50 Súdna sieň: Syn je celý po tebe [i] 10:00 Správna päťka [i] 12:20 Dnes ja, zajtra ty! [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Vyrastá z neho grázel [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kameňák 2 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 22 [i] 23:30 Vtierka Castle III. 7 [i] 00:30 Hawaii 5.0 22 [i] 01:20 Vtierka Castle IV. 22 [i] 02:15 Vtierka Castle III. 7 [i] 02:55 Telo ako dôkaz 5 [i] 03:40 KRIMI 04:00 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 72 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 16 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 72 [i] 07:45 Magnum 10 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 23,24 [i] 09:45 Futurama V. 14,15 [i] 10:55 Ice Road Truckers III. 4 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 14:10 Vražedné čísla V. 20 [i] 15:00 Akty X IV. 6 [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 23,24 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 14 [i] 19:00 Profesionáli [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Kosti VI. 15,16 [i] 22:30 Mafstory: Gregor, Banánov kamarát 36,38 [i] 00:30 Policajt z L.A. 34,35 [i] 02:00 87. okrsok: Sneh [i] 03:30 Kojak V. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 07:55 Post Mortem II. 9 [i] 08:50 Dr. House VII. 8 [i] 09:45 Boj o čas III. 18 [i] 10:40 JAG IV. 1 [i] 11:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 12:30 Dr. House VII. 8 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 14:20 Post Mortem II. 9 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 16:15 JAG IV. 2 [i] 17:15 Boj o čas III. 19 [i] 18:15 Dr. House VII. 9 [i] 19:10 CSI: New York VIII. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 21:55 CSI: New York IX. 3 [i] 22:45 CSI: New York IX. 4 [i] 23:40 Myšlenky zločince VII. 19 [i] 00:35 CSI: New York IX. 3 [i] 01:25 CSI: New York IX. 4 [i] 02:15 JAG IV. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 06:00 Jak se to dělá 33 [i] 06:25 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 07:15 Americký chopper: Zklamání pro Juniora [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 09:30 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 09:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Lincoln lowrider [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 14:25 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 16:15 Králové aukcí 7 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 18:05 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 19:00 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jsme sami? [i] 21:00 Jak funguje vesmír 2 [i] 22:00 Setkání s mimozemšťany: Zpráva [i] 23:00 Derren Brown: Apokalypsa 2 [i] 00:00 Strašení: Probuzení [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Jsme sami? [i] 01:50 Jak funguje vesmír 2 [i] 02:50 Setkání s mimozemšťany: Zpráva [i] 03:50 Derren Brown: Apokalypsa 2 [i] 04:45 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Prasátko Peppa II [i] 08:40 Eddy a medvěd: Čas stromů 17/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Létající město 23/26 [i] 09:30 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:30 Všechnopárty [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:20 13. komnata Romana Šebrleho [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Lipensku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Sissi 2/2 [i] 21:40 Komici na jedničku [i] 22:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Komisař De Luca [i] 00:30 MI5 IX 5/8 [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:45 Postřehy odjinud [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno 04:35 Na cestě po Bali [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Film o seriálu Sanitka 2 - 3, 2, 1, AKCE! [i] 05:30 Zadní trakt [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Království divočiny: Manta, ďábel z hlubin [i] 09:15 Kolaborovali s nacisty 10/12 [i] 10:05 Přežít! [i] 10:55 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 11:25 Úsměvy Nataši Gollové [i] 12:05 Konec světa podle Nostradama [i] 13:35 Chorvatské národní parky: Krka 5/8 [i] 13:55 Cesta do Indie: Vhled [i] 14:55 Svět plazů a obojživelníků: Obrnění obři 5/5 [i] 15:45 Moje rodina VIII: Sousedské šarvátky 7/9 [i] 16:15 Everwood II: Nepovedené svátky 10/22 [i] 17:00 Haló, haló! 65,66/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Zápas 13/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:25 Eddy a medvěd: Čas stromů 17/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Den matek 26/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Švédsko, kouzlo severu [i] 20:55 Vítejte v KLDR [i] 21:55 Chodníky slávy: Leonardo DiCaprio [i] 00:40 Bratři a sestry IV: Věc důvěry 16/24 [i] 01:25 ČT Live - Věra Špinarová [i] 02:20 Haló, haló! 65,66/85 [i] 03:20 Náš venkov [i] 03:35 A přece se točí [i] 04:35 Hraje vám... kapela Bojané [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Štěstí má dlouhé nohy 36 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Nejpádnější argumenty 15 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III 20 [i] 13:30 Redakce III: Technoparty 6 [i] 14:40 Beze stopy III 7 [i] 15:30 Dr. House IV 8 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Svoboda 13 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Kurzy líbání 37 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Otázka víry [i] 21:20 Comeback: Sliby chyby [i] 22:00 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Slzy slunce [i] 01:35 Smallville X 19 [i] 02:15 Novashopping 02:50 Třetí hlídka IV 9 [i] 04:10 Andílci 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Rebel 26 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Tim dobývá Evropu 15 [i] 07:35 M*A*S*H 246 [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:15 To je vražda, napsala II: Vražda v elektrické katedrále 16 [i] 10:20 Camp Rock 2: Velký koncert [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Jiný svět 27 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger II: Táta zločinu 4 [i] 14:20 Siska V: Dopisy z vězení 4 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Září 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Čápi s mákem [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:10 Hawaii 5-0 II 9 [i] 23:05 Právo a pořádek XX: Ocelově chladná smrt 13 [i] 00:05 Kriminálka Kolín V: O policajtech a majordomech 6 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Kriminálka Kolín V: O policajtech a majordomech 6 [i] 03:35 Jak se staví sen [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Slzy Bosporu 17/102 [i] 05:55 Rebeli II. 107-108/225 [i] 07:25 Túžba tela 1/143 [i] 08:45 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 55 [i] 11:10 Sila 6 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 171 [i] 13:05 Sultán [i] 14:15 V siedmom nebi I. 5/22 [i] 15:10 Čaro lásky 26/90 [i] 16:00 Teresa 81/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 18/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 18/23 [i] 18:50 Mentalista III. [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sama s cudzincom [i] 22:25 Klinika Miami 13/13 [i] 23:20 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 00:55 Dharma a Greg V. 5-6/24 [i] 01:35 Klinika Miami 13/13 [i] 02:15 Dharma a Greg V. 5-6/24 [i] 03:00 Adela show [i] 03:35 Na streche [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 171 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kid [i] 14:00 Zajíček bez oušek [i] 16:05 Dokaž to! [i] 17:40 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 19:55 Každý chce být Ital [i] 21:45 Válečníci [i] 23:40 Přímý zásah [i] 01:20 Pod policejní ochranou [i] 03:00 Special Forces [i] 04:35 Bublina [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:30 Atletika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Atletika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:45 Atletika [i] 20:40 Atletika [i] 20:55 Business Class 21:10 Wednesday Selection 21:15 Jezdectví [i] 22:15 Jezdectví [i] 22:20 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:40 Month Selection 22:45 Jachting [i] 22:50 Wednesday Selection 23:00 Fotbal [i] 00:00 Atletika [i] 01:15 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Ryanův první den 1 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Shelbourne 23 [i] 21:20 El Dorado: Město zlata [i] 23:20 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 00:20 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 01:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Shelbourne 23