Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VII. 4-5/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 8/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 8/23 [i] 14:00 Dr. House III. 10/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 15:30 Krok za krokom II. 8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Lampáreň [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 19/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Slunce, seno a pár facek [i] 00:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 01:45 Dr. House III. 10/24 [i] 02:25 Odložený prípad III. 8/23 [i] 03:10 Kobra 11 VII. 4-5/14 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Hurá do záhrady [i] 05:40 Sila lásky VI. 186 [i] 06:30 Sila lásky VI. 187 [i] 07:20 Rieka nádeje 15/18 [i] 08:10 Tajomný ostrov 31/44 [i] 08:35 Správy RTVS [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Gnocchi [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 11:05 Sila lásky V. 166 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a mŕtvy tulák [i] 13:55 Sila lásky VI. 188 [i] 14:55 Sila lásky VI. 189 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Mŕtvy a pochovaný 7/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Match point [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Buď šťastná! [i] 22:05 Rossella 1/7 [i] 23:45 Uragán [i] 00:35 Dempsey a Makepeacová: Dravec [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:40 Rossella 1/7 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:30 Môj medvedík Móric: Pátranie [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Hokej [i] 09:00 Medicína: Medicína - Angína [i] 09:55 Šaty [i] 11:05 Interview s Fidelom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Na ľudovú nôtu [i] 12:55 Siesta: Senior klub [i] 13:25 Bakalárske návraty 1997: Muky lásky [i] 13:45 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:20 Smiem prosiť...? [i] 15:00 Apropo TV [i] 15:25 Návraty k Bratislavským pondelkom: Jedenáste prikázanie 5/5 [i] 16:30 Odpískané [i] 17:00 MS 2013 v atletike [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Henry Steinway - zrod legendy [i] 20:55 VAT - Veda a technika [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Ako som prežil toto leto [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Počasie [i] 23:40 Apropo TV [i] 00:00 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly II. [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Drahí pozostalí [i] 08:50 Súdna sieň: Máš radšej cudzie? [i] 10:00 Kráska a zviera [i] 12:00 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Si úchylák! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Cumlikátor [i] 22:35 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 00:05 Haló [i] 00:45 Diablov denník [i] 03:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 04:00 Pochybnosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 70 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 14 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 70 [i] 07:45 Magnum 8 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 19,20 [i] 09:45 Futurama V. 10,11 [i] 10:55 Ice Road Truckers III. 2 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 14:10 Vražedné čísla V. 18 [i] 15:00 Akty X IV. 4 [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 19,20 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 12 [i] 19:00 Profesionáli [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 9 [i] 22:30 Lovci väzňov 6 [i] 23:30 Agent IV. 18 [i] 00:25 Policajt z L.A. 30,31 [i] 02:00 87. okrsok: Postrach [i] 03:25 Kojak V. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 07:55 Post Mortem II. 7 [i] 08:50 Dr. House VII. 6 [i] 09:45 Boj o čas III. 16 [i] 10:45 JAG III. 23 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 12:35 Dr. House VII. 6 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 14:25 Post Mortem II. 7 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 16:20 JAG III. 24 [i] 17:20 Boj o čas III. 17 [i] 18:15 Dr. House VII. 7 [i] 19:10 Post Mortem II. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 21:00 Společná terapie I. 6 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 23:45 Boj o čas IV. 5 [i] 00:40 Společná terapie I. 6 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 36 [i] 06:00 Jak se to dělá 30 [i] 06:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Změna a výměna názorů [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 09:30 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 09:55 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 11:40 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Dar na kolech [i] 13:30 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Vůz pro pašeráka [i] 14:25 Rození obchodníci: VW Beetle – část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: VW Beetle – část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 16:15 Králové aukcí 5 [i] 16:45 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 18:05 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 19:00 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Zlato z džungle: Peklo a záplavy [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice 10 [i] 22:00 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 23:00 Opravdový podvod – Las Vegas 1 [i] 23:30 Opravdový podvod – Las Vegas 2 [i] 00:00 Opravdový podvod – Las Vegas 3 [i] 00:30 Opravdový podvod – Las Vegas 4 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 01:50 Aljaška: Poslední hranice 10 [i] 02:50 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 03:50 Opravdový podvod – Las Vegas 1 [i] 04:20 Opravdový podvod – Las Vegas 2 [i] 04:45 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Přezůvky s sebou [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Ptáče mezi námi 15/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Humanoidi 21/26 [i] 09:30 Ještě jednou Galashow 60 [i] 10:35 Hobby naší doby - letní speciál [i] 11:10 Chalupáři: Romeo z autobusu 7/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:20 13. komnata Tomáše Dvořáka [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Zbirožsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka: Konečně nové sanitky! 7/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Reportéři ČT [i] 22:30 Film o seriálu Sanitka 2 - 3, 2, 1, AKCE! [i] 22:45 Tělo jako důkaz: Druhé šance 12/13 [i] 23:30 MI5 IX 5/8 [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Postřehy odjinud [i] 02:05 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Etiketa - [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Bezruči [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 České stopy v rostlinné říši [i] 09:05 Kamera na cestách: Polsko, lákavý pohled k sousedům [i] 10:00 Postřehy odjinud [i] 10:05 Manželské etudy: Zuzana a Stanislav [i] 10:40 Manželské etudy po dvaceti letech: Zuzana a Stanislav [i] 11:40 Československý filmový týdeník 1963 950/2379 [i] 11:55 Michail Gorbačov [i] 12:50 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 1/2 [i] 13:45 Hlasy v tunelech [i] 14:35 Svatební byznys [i] 15:25 Tajemné zlato [i] 16:15 Everwood II: Břemeno pravdy 8/22 [i] 17:00 Haló, haló! 61,62/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Hypnotizér 11/26 [i] 18:25 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Ptáče mezi námi 15/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Oh boyz 24/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 10/12 [i] 20:55 Čínská atomová bomba [i] 21:50 Velikáni filmu: Romy Schneiderová [i] 23:40 Alphaville [i] 01:15 Haló, haló! 61,62/85 [i] 02:15 Pološero s hvězdičkou - Život s cejchem [i] 02:40 Chorvatské národní parky: Krka 5/8 [i] 03:00 Evropské hudební kořeny: Alpský roh, hudební symbol Švýcarska [i] 04:00 Pokusná zvířata [i] 04:25 Hraje vám... Stříbrňanka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ordinace v růžové zahradě: Nech mě žít 34 [i] 10:00 Dva muži hlásí příchod [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III 18 [i] 13:30 Redakce III: Utajený koncert 4 [i] 14:40 Beze stopy III 5 [i] 15:30 Dr. House IV 6 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Lodě v noci 11 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Co je s Kamilou? 35 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Švýcarský řez [i] 21:25 Comeback: Zlatá rybka [i] 22:00 Dr. House VIII: To slovo na R 19 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Charlieho andílci 6 [i] 00:15 Perníkový táta III 6 [i] 01:10 Jako za mlada 2 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Třetí hlídka IV 7 [i] 03:15 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 1/2 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Flirtování 13 [i] 07:35 M*A*S*H 243 [i] 08:05 M*A*S*H 244 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Příliš rychlé občerstvení 14 [i] 10:45 Hannah Montana / Miley Cyrus: Koncert "To nejlepší z obou světů" [i] 12:25 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 2/2 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger II: Tajfun 2 [i] 14:20 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow 1/2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Čápi s mákem [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Podfu(c)k [i] 00:45 Kriminálka Kolín V: Oslava dne gayů 4 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín V: Oslava dne gayů 4 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slzy Bosporu 15/102 [i] 06:05 Rebeli II. 103-104/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 139/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Dr. Oz II. [i] 11:20 Sila 4 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 169 [i] 13:15 Bez stopy III. 15/23 [i] 14:20 V siedmom nebi I. 3/22 [i] 15:10 Čaro lásky 24/90 [i] 16:00 Teresa 79/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 16/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 16/23 [i] 18:50 Mentalista III. [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 5 [i] 22:30 Perla Orientu 54 [i] 23:30 Ally McBealová V. 6/22 [i] 00:20 Dharma a Greg V. 1-2/24 [i] 01:05 Ally McBealová V. 6/22 [i] 01:45 Dharma a Greg V. 1-2/24 [i] 02:30 Adela show [i] 03:20 Na streche [i] 04:30 Tisíc a jedna noc 169 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Ruce pryč od Mississippi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Melodie mého srdce [i] 14:05 Skandál [i] 16:10 Griffin a Phoenixová [i] 18:05 Adolf Eichmann [i] 19:50 Angel-A [i] 21:25 Svatý boj [i] 23:15 Deník nymfomanky [i] 01:00 Politické kruhy [i] 02:45 Cashback [i] 04:20 Angel-A [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Atletika [i] 10:45 Plochá dráha [i] 12:00 Atletika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Atletika [i] 20:00 Atletika [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:15 Watts [i] 21:30 Sports Excellence 21:45 Atletika [i] 23:00 Atletika [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Šerm [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 07:20 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Není kouře bez ohně 21 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 21:20 Prozíravost 1: Roztoužený 6 [i] 22:20 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 23:20 Vánoční polibek [i] 01:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Smrtící virus 21 [i] 04:15 Být Erikou 4: Purim 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 12 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 13 [i] 07:00 Podzemí měst: Bodrum 7 [i] 07:55 Hugh a kuřata 2 [i] 08:50 Zvláštní jedlíci 7 [i] 09:50 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 10:25 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 11:00 Válka v reklamě: Nadace pro výzkum cukrovky 6 [i] 12:00 Poslední vyhynutí 1 [i] 13:00 Deratizátor 11 [i] 13:30 Deratizátor 12