TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Susedia [i] 06:30 Scooby-Doo v tábore duchov [i] 07:40 Smallville IX. [i] 09:25 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 11:00 Honba na ponorku 9/13 [i] 11:55 Da Vinciho kód (HD) [i] 14:50 Vulkán: Svet v ohrození [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 2012 (HD) [i] 00:00 Alcatraz 10/13 (HD) [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 01:30 2012 (HD) [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 SOS [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách: Opustený tučniak [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: Mount Everest [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: V zemi sopiek [i] 07:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovná zatmenia slnka [i] 07:30 Traja medvedíci: Vojna kráľov 12 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Safari: Korunný svedok 12/13 [i] 08:50 Leto s Katkou: Kamaráti 2/7 [i] 09:20 60 zabijakov divočiny 7/26 [i] 09:50 60 zabijakov divočiny 8/26 [i] 10:20 Geo report: Po stopách rysa španielskeho [i] 11:15 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:00 Cirkus Humberto 11/12 [i] 12:55 Cirkus Humberto 12/12 [i] 13:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová V.: Puknuté zrkadlo [i] 15:25 Zlatá klasika: "Léto s kovbojem" [i] 17:00 Uragán [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Boxer a kráľovná krásy 1/2 [i] 22:00 Boxer a kráľovná krásy 2/2 [i] 23:50 Góly - body - sekundy [i] 00:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová V.: Puknuté zrkadlo [i] 01:30 Geo report: Po stopách rysa španielskeho [i] 02:20 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Televíkend [i] 07:05 Farmárska revue [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Kapura [i] 08:40 Osloboditelia: Delostrelci [i] 09:30 Služby Božie - 350. výročie narodenia Daniela Krmana [i] 11:10 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 11:40 Orientácie - zostrihy [i] 12:05 Žabí ženích [i] 13:30 Legendy, mýty a spomienky...I. [i] 14:40 Letné lásky: Krutá ľúbosť [i] 16:00 MS 2013 v atletike [i] 20:00 Interview s Fidelom [i] 20:55 Dokumentárny klub: Výtvarná Kuba [i] 21:50 Odpískané [i] 22:15 Noc v archíve: Drobček večne živý [i] 23:20 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 23:50 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:25 Druhá kniha džunglí Rudyarda Kiplinga: Mauglí a Balú [i] 07:05 Simpsonovci XXII. [i] 09:30 Výhra [i] 12:00 Kráľovná ročníka [i] 14:25 Za nepriateľskou líniou [i] 16:55 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kráska a zviera [i] 22:40 Kameňák 1 [i] 01:05 Sexi špinavé prachy [i] 03:20 Totálny úlet [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Starý 69 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 13 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 27,28 [i] 10:20 DA VINCI [i] 12:30 Ice Road Truckers IV. 15 [i] 13:30 System Crash 2 [i] 14:30 DA VINCI [i] 15:50 Ničivý požiar: 72 hodín v Oaklande [i] 17:50 Zabudni na minulosť [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Policajt v Afrike [i] 22:55 Omen - Satan prichádza [i] 01:10 Klamári III. 7,8 [i] 02:35 Dexter IV. 11,12/12 [i] 04:15 Kojak V. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 14 [i] 08:00 Don Matteo V. 14 [i] 09:05 Spider-Man 2 1 [i] 11:30 Drzá Jordan IV. 20 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 13:20 Posel ztracených duší V. 4 [i] 14:15 Posel ztracených duší V. 5 [i] 15:10 Jak prosté I. 1 [i] 16:05 JAG IV. 22 [i] 17:05 JAG IV. 23 [i] 18:05 Profil zločinu III. 4 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 21:00 CSI: New York VIII. 7 [i] 21:55 Rudá vdova I. 5 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 23:45 Vražda I. 19 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 02:30 Rudá vdova I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 35 [i] 06:00 Jak se to dělá 29 [i] 06:25 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 06:50 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 09:05 Extrémní stroje 3 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 10:50 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 11:40 Pátrání po yettim: Yetti vůbec poprvé [i] 12:35 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 13:05 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 10 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 15:20 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 16:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Parádní Bronco – 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 4 [i] 20:00 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 21:00 Mistři přežití: Základy přežití [i] 22:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 6 [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 00:00 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 00:55 Severní Amerika: Psanci a kostry [i] 01:50 Mistři přežití: Základy přežití [i] 02:50 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 6 [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 04:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Mumínci [i] 07:15 Svět vynálezů Wallace a Gromita: Z bodu A do bodu B 6/6 [i] 07:45 Přátelé Zeleného údolí: Janeček 6/12 [i] 08:15 Bambinot: Příjemná ztráta 6/6 [i] 09:15 Na cestě po Bali [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku: Tvrdé hlavy 32/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně na klíček [i] 14:10 Travis [i] 15:35 Příběhy slavných - Vladimír Dlouhý [i] 16:30 Plavení hříbat [i] 17:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:20 Velká sázka o malé pivo [i] 22:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Komisař Moulin [i] 00:20 Všechnopárty [i] 01:05 Na cestě po Bali [i] 01:35 Postřehy odjinud [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:05 Padesátiletý Ondráš [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 03:40 Večer v Rozmarýnu [i] 04:35 Kde bydlely princezny [i] 04:55 Etiketa - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Abiturienti [i] 06:00 Putování za vínem: Burgundsko [i] 06:30 Odsud - potial [i] 06:50 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 07:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 07:25 Tajemné zlato [i] 08:15 Československý filmový týdeník 1963 950/2379 [i] 08:30 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 31 [i] 08:50 Mýty a fakta historie: Vlasy, které přepsaly historii [i] 09:40 Kolaborovali s nacisty 9/12 [i] 10:30 Největší tankové bitvy: Prochorovka [i] 11:20 Konec světa podle Nostradama [i] 12:50 Bez roucha [i] 14:30 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 1/2 [i] 15:30 Cesta do Indie: Vhled [i] 16:25 Království divočiny: Manta, ďábel z hlubin [i] 16:55 Putování dinosaurů 2/2 [i] 17:40 Malý princ I: Planeta Karapoxů - 1.a 2 část 18,19/26 [i] 18:25 Prasátko Peppa II [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Partneři 23/31 [i] 19:35 Krysáci [i] 19:45 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje 20:00 Manželské etudy: Zuzana a Stanislav [i] 20:30 Manželské etudy po dvaceti letech: Zuzana a Stanislav [i] 21:35 Důvěrnosti [i] 23:25 Proč chudoba? [i] 00:20 Dům z písku a mlhy [i] 02:20 Myšlení vody [i] 02:50 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 03:05 Svatováclavský hudební festival [i] 04:05 Svět zvířat [i] 04:25 Náš venkov [i] 04:45 Výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Oggy a Škodíci 93 [i] 05:20 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 22 [i] 05:35 Čarodějka Tara 3 [i] 06:00 Virus Attack 19 [i] 06:30 Návrat do budoucnosti 2 [i] 06:55 Hannah Montana III 5, 6 [i] 07:45 Helena: Zápas [i] 08:15 Víkendové prázdniny: Hurá na dovolenou! [i] 08:50 Sudá a lichá [i] 11:00 Vrať se do hrobu [i] 12:55 Beze stopy VII 14 [i] 13:50 ...a zase ta Lucie! [i] 15:35 Top Gun [i] 17:40 Dva muži hlásí příchod [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bobule [i] 22:10 Dům na špatné adrese [i] 00:10 Vrať se do hrobu [i] 01:50 Novashopping 02:25 P. F. [i] 02:55 Áčko: Interrupce [i] 04:20 Andílci 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Von Nebula 4 [i] 07:35 Mistr Manny II: Sochař Manny; Manny a solární energie 15 [i] 08:00 Největší bitvy II. světové války: Gilbertovy ostrovy 11 [i] 08:30 Tajemství války: Ultra Enigma 2 [i] 09:40 Vraždy mezi muškáty II: Křivák 11 [i] 10:45 Ta záležitost s Gray [i] 12:50 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Nora Roberts: Prokletá zátoka [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ve jménu krále [i] 22:50 Let Fénixe [i] 01:05 Anatomie lži III: Vražedný program 13 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Vraždy mezi muškáty II: Křivák 11 [i] 04:35 Tajemství války: Ultra Enigma 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 SEDEM s r.o. [i] 05:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 8/129 [i] 07:00 Leto v Škótsku [i] 08:50 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 O.C. California III. 15-16/25 [i] 12:15 Bolesti slávnych II. 3-4/18 [i] 14:15 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 16:00 SILA 1-4 [i] 20:00 Pasca na ženícha 1-2/2 [i] 23:40 Sedem smrteľných hriechov 1-2/2 [i] 02:45 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 8/129 [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Američan [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:50 Ztroskotaná láska [i] 15:30 Lord of the Dance in 3D [i] 17:15 Cvokař [i] 19:05 Cashback [i] 20:50 Útěk ze Sibiře [i] 23:00 Politické kruhy [i] 00:50 Planeta Teror [i] 02:30 Cesta [i] 04:15 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Atletika [i] 14:45 Atletika [i] 20:00 Atletika [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:15 Atletika [i] 22:30 Atletika [i] 22:45 Plochá dráha [i] 00:00 Šerm [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 07:00 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 09:00 Robin Hood: Král zbojníků [i] 12:00 Dvojnásobná vražda [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 19:00 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 20:00 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 21:00 DALŠÍ MOŽNOST ZHLÉDNOUT: Skandál 2: White Hat's Off 1 [i] 22:00 Skandál 2: The Other Woman 2 [i] 23:00 Lhář Lhář [i] 01:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 02:50 Pro mě není bratr [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 10 (3): Vraždy v Midsomeru: Skláři [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 11 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Tádžikistán 5 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 08:00 Planeta lidí: Města - přežít v betonové džungli 8 [i] 09:00 Hydrotech 12 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Neúprosní dobyvatelé 15 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Flirtování 16 [i] 12:00 Mistři písku 3 [i] 12:30 Mistři písku 4 [i] 12:55 Sám v divočině 6 [i] 13:55 Universum: Z horka do zimy [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i] 15:55 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 7 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 8 [i] 17:55 Hydrotech 12 [i] 18:50 Divoké zločiny 4 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 6 [i] 20:00 Válka v reklamě: Pop Chips 4 [i] 21:00 Nejtěžší podmínky: Strojvůdcem v Peru 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Piráti z Karibiku 1 [i] 22:55 Sám v divočině 6 [i] 23:55 Universum: Z horka do zimy [i] 00:55 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i] 01:50 Rekonstrukce zločinu 1 [i] 02:50 Divoké zločiny 4 [i] 03:05 Pravdivé příběhy: Piráti z Karibiku 1 [i] 04:00 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Letní kemp [i] 07:45 Filmy a filmové hvězdy V. 32 [i] 08:15 Šest žen Henryho Lefaye [i] 09:50 Anonym [i] 12:00 Bláznivá, zatracená láska [i] 14:00 Srdce mužů... a jedna opravdová láska [i] 15:50 Tintinova dobrodružství [i] 17:40 Albert Nobbs [i] 19:30 Před kamerou X. 32 [i] 20:00 Doba ledová 4: Země v pohybu [i] 21:30 Ve stínu [i] 23:15 Margaret [i] 01:45 Mission: Impossible - Ghost Protocol [i] 03:55 Critters 4 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Nadějný rok