TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House III. 9/24 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:00 Maxove dobrodružstvá II. 9-10/11 [i] 07:45 Alf IV. 2/24 [i] 08:15 Čierny krásavec [i] 09:55 Krok za krokom II. 7/24 [i] 10:15 ZOOM: Akadémia pre superhrdinov [i] 11:55 Magická posadnutosť [i] 14:00 Láska je láska [i] 16:25 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 18:10 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Da Vinciho kód (HD) [i] 23:40 Prepadnutie v Pacifiku [i] 01:35 xXx [i] 03:25 Prepadnutie v Pacifiku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko v obrazoch [i] 05:45 Svet v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: Rajský ostrov [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Stroskotanec [i] 07:25 Bob a Bobek na cestách: India [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Pátranie po stratenej guľôčke [i] 07:45 Traja medvedíci: Rival 11 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Safari: Safari 11/13 [i] 09:10 Berlin, Berlin: Všetko najlepšie Lolle 2 [i] 10:00 SOS [i] 10:30 SOS [i] 11:00 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 11:55 TOP STAR Extra: Dagmar Veškrnová - Havlová [i] 12:50 Moje dcéry 4/4 [i] 14:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová V.: Tajomstvo sídla Komíny [i] 16:00 Republika detí [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Letná láska [i] 21:40 Posledný tanec [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Občianska výchova [i] 01:25 Posledný tanec [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:15 Letná láska [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:30 Zadná Poľana [i] 08:45 Cesta [i] 09:10 Ambulancia: Neodbytný žlčník [i] 09:40 Himaláje: Z Bhutánu k Bengálskemu zálivu [i] 10:35 Kvarteto [i] 11:05 Vrabce z Tŕnia: Dobré časy pre včely [i] 11:45 5 minút po dvanástej: Pervitín [i] 12:55 Kapura [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Nesmúť za mnou [i] 14:55 Návraty k Bratislavským pondelkom: Jedenáste prikázanie 4/5 [i] 16:00 MS 2013 v atletike [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osloboditelia: Delostrelci [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Andreja Šebana [i] 21:10 Časozber - Andrej Šeban [i] 21:50 Letné kino na Dvojke: Umberto D. [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Prasiatko Rudy 2 [i] 07:20 My Little Pony [i] 07:50 Monsuno [i] 08:15 Chytrák a dvaja spoločníci [i] 10:55 Test [i] 13:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:00 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kráľovná ročníka [i] 22:50 Deň odplaty [i] 01:00 Na hrane temnoty [i] 03:25 Objím ma, pomiluj ma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 68 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 12 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 25,26 [i] 10:20 Farmár hľadá ženu 2 [i] 12:00 M*A*S*H [i] 16:15 30 prípadov majora Zemana: Klauni - 1967, Štvanica – 1968 24,25 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Za nepriateľskou líniou [i] 22:40 Krvavá Machetta Apačov [i] 00:50 Klamári III. 5,6 [i] 02:20 Únos nevinnej [i] 03:45 Črepiny [i] 04:15 Kojak V. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Posel ztracených duší I. 1 [i] 08:05 Posel ztracených duší I. 2 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 10 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII 11 [i] 10:55 Tarzan: The Epic Adventures 12 [i] 11:50 Ztracený svět I. 14 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 15:30 Dr. House VII. 23 [i] 16:25 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 17:20 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 19:10 Post Mortem II. 5 [i] 20:05 Post Mortem II. 6 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 8 [i] 21:55 Jak prosté I. 23 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 17 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 02:25 Jak prosté I. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 06:00 Jak se to dělá 28 [i] 06:25 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 09:05 Severní Amerika: Psanci a kostry [i] 09:55 Nejdůležitější bitvy: Bitva o Pacifik [i] 10:50 Nejdůležitější bitvy: První americká válka proti komunismu [i] 11:40 Nejdůležitější bitvy: Vietnamská válka [i] 12:35 Nejdůležitější bitvy: Operace Pouštní bouře [i] 13:30 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 14:25 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 15:20 Mistři bouraček: Nabídka sňatku v Tooele [i] 16:15 Rození obchodníci: Morris Minor Traveller [i] 17:10 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 18:05 Králové aut v poušti: Součástky a rekonstrukce [i] 19:00 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 3 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 22:00 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i] 23:00 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i] 00:00 Nejlepší policisté 4 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 02:50 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i] 03:45 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i] 04:40 Nejpodivnější na světě: Spánek [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 07:00 Šťastný Luke [i] 08:10 Čarovné prstýnky [i] 09:15 V tomhle zámku straší, šéfe! [i] 10:35 Hercule Poirot [i] 11:25 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Řád saténových mašlí [i] 14:05 O kouzelnici Klotýnce [i] 15:05 Vikingové z Bronských vršků [i] 15:55 Kluci na řece [i] 17:30 Náhrdelník: Dopis 11/12 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Ještě jednou Galashow 60 [i] 21:00 Bavíme se s imitátory [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Bídníci: Lino Ventura jako nezapomenutelný 2/2 [i] 23:30 Tajemné okno [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Kam se poděla (národní) babička? [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:35 Pod pokličkou [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:25 Kde bydlely princezny [i] 04:45 Etiketa - [i] 04:55 Drahý můj Jiří Grossmann [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Letecké katastrofy IV: Nebezpečné ticho [i] 07:35 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 07:45 Úsměvy Nataši Gollové [i] 08:25 Náš venkov [i] 08:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:10 Svět plazů a obojživelníků: Obrnění obři 5/5 [i] 10:00 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak 6/10 [i] 10:55 Operace Navy SEALs 5/7 [i] 11:45 Michail Gorbačov [i] 12:40 Svatební byznys [i] 13:30 Architektura 7/45 [i] 14:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 14:20 České himálajské dobrodružství: Makalu, Kančenčonga 5/7 [i] 15:20 Chorvatské národní parky: Krka 5/8 [i] 15:40 Kamera na cestách: Polsko, lákavý pohled k sousedům [i] 16:35 Zázračná planeta: Země lidí: Hory - život ve výškách 5/8 [i] 17:30 Prsten a řetěz [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje 20:00 Mýty a fakta historie: Vlasy, které přepsaly historii [i] 20:55 Tajemné zlato [i] 21:45 Oběti a vrazi [i] 23:25 Pohrdání [i] 01:05 Plný signál [i] 01:55 Magical Mystery Tour [i] 02:50 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 6/12 [i] 03:05 Inspirace barokní hudby [i] 04:05 Svět zvířat [i] 04:25 Náš venkov [i] 04:45 Výpravy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Oggy a Škodíci [i] 05:25 Looney Tunes: Úžasná Show 23 [i] 05:50 Taz - mania III 32 [i] 06:10 Čarodějka Tara 2 [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina II 11 [i] 07:05 Návrat do budoucnosti 1 [i] 07:35 Tajemství kruhu 20 [i] 08:25 Pan Am 6 [i] 09:15 Pan účetní jde do důchodu [i] 11:05 Comeback: Giganti [i] 11:40 Přítelkyně pana ministra [i] 13:15 Mstitel beze jména [i] 15:25 Spláchnutej [i] 17:00 Příběh rytíře [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man [i] 22:35 Vítejte v džungli [i] 00:25 Kruh osmi [i] 01:45 Novashopping 02:20 P. F. [i] 03:30 Andílci 11 [i] 04:10 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Vnitřní nepřítel 3 [i] 07:25 Mistr Manny II: Den svatého Valentýna; Pan Lopart se stěhuje 14 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Den D 10 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Vražda podle plánu [i] 11:25 Škola superhrdinů [i] 13:35 Kdekoli, jen ne tady [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Asteroid Kassandra 1/2 [i] 22:20 Asteroid Kassandra 2/2 [i] 00:20 Soumrak mrtvých [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Ochránce III: Zahraniční výměna 20 [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 7/129 [i] 06:55 McBride: Televízna záhada [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 O.C. California III. 13-14/25 [i] 12:10 Horiace pobrežie 2/4 [i] 14:20 Danielle Steelová: Na lásku nikdy nie je neskoro [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 17:50 Magická posadnutosť [i] 20:00 Inga Lindströmová: Súmrak nad Sommarholmom [i] 21:55 Leto v Škótsku [i] 23:55 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 01:30 McBride: Tieň minulosti [i] 02:50 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 7/129 [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:50 Rytíři nebes [i] 16:15 Šéfe, jsem v tom! [i] 17:50 Kid [i] 19:45 FILM+ BONUS: Útěk ze Sibiře 19:55 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 21:35 Cesta [i] 23:25 Planeta Teror [i] 01:10 REC [i] 02:25 Nebezpečný cíl [i] 04:00 Duše jako kaviár [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Atletika [i] 18:45 Atletika [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Atletika [i] 23:45 Atletika [i] 00:00 Šerm [i] 01:00 Plochá dráha [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Moc času nezbývá 9 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 15:00 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 16:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 18:00 Robin Hood: Král zbojníků [i] 21:00 Lhář Lhář [i] 23:00 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 00:00 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 01:00 Vánoční polibek [i] 02:50 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 04:40 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Kirgistán 4 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 08:00 Planeta lidí: Současnost - přítel nebo nepřítel? 7 [i] 09:00 Hydrotech 11 [i] 10:00 Zvířecí rekordman: Jedovatí živočichové 13 [i] 11:00 Zvířecí rekordman: Superpsi 14 [i] 12:00 Mistři písku 1 [i] 12:30 Mistři písku 2 [i] 12:55 Sám v divočině 5 [i] 13:55 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva: Zkáza města hříchu 7 [i] 15:55 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 5 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 6 [i] 17:55 Hydrotech 11 [i] 18:50 Divoké zločiny 3 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 5 [i] 20:00 Válka v reklamě: Clockwork 3 [i] 21:00 Nejtěžší podmínky: Chcete - li být rybářem v Sierra Leone 2 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy 10 [i] 23:00 Sám v divočině 5 [i] 00:00 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 01:00 Planeta Země po vymření lidstva: Zkáza města hříchu 7 [i] 02:00 Oddělení dopravních nehod 7 [i] 02:30 Oddělení dopravních nehod 1 [i] 03:00 Pravdivé Příběhy 10 [i] 04:00 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Toulavé boty [i] 07:45 Planeta 51 [i] 09:15 Dva nula [i] 11:00 Bohémové [i] 13:15 Můj život bez vás [i] 14:50 Kluci z kalendáře [i] 16:20 Líbáš jako ďábel [i] 18:15 Neobyčejný život Timothyho Greena [i] 20:00 Letní kemp [i] 21:50 Diktátor [i] 23:15 Odsouzení