TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VII. 3/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 7/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 7/23 [i] 14:00 Dr. House III. 9/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 17/19 [i] 15:30 Krok za krokom II. 7/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Láska je láska [i] 23:00 AKČNÝ PIATOK: xXx [i] 01:20 Myšlienky vraha VI. 3/24 [i] 02:05 Odložený prípad III. 7/23 [i] 02:45 Kobra 11 VII. 3/14 [i] 03:30 Partička [i] 04:00 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Počasie [i] 05:30 Sila lásky VI. 184 [i] 06:20 Sila lásky VI. 185 [i] 07:10 Rieka nádeje 14/18 [i] 08:00 Tajomný ostrov 30/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Hovädzie v zelenej omáčke [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Prehnaná nedôvera [i] 11:05 Sila lásky V. 165 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Čakanie na vraha [i] 14:00 Sila lásky VI. 186 [i] 14:50 Sila lásky VI. 187 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Rodičia 6/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Gnocchi [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 21:00 TOP STAR Extra: Dagmar Veškrnová - Havlová [i] 21:55 Pobrežie moskytov [i] 23:50 Dempsey a Makepeacová: Prehnaná nedôvera [i] 00:40 Maigret: Čakanie na vraha [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:30 Pobrežie moskytov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:25 Môj medvedík Móric: Krádež [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Prasiatko [i] 08:55 Medicína: Medicína - Atopický ekzém [i] 09:50 Veda o rodovej identite [i] 10:40 Vrabce z Tŕnia: Päťkové otázky [i] 11:35 Cena prírody I.: Rozkvet alebo prepad [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Ozveny práce na strednom Považí [i] 13:00 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 13:35 Siesta: Senior klub - magazín [i] 14:05 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:40 Bakalárske návraty 1997: Telefón s pamäťou [i] 15:05 Mozaika operetných melódií [i] 15:50 Apropo TV [i] 16:15 Návraty k Bratislavským pondelkom: Jedenáste prikázanie 3/5 [i] 17:25 Trezor: Diagnóza doktora Zechentera [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Ľudia z lesných húštin [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 3/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Himaláje: Z Bhutánu k Bengálskemu zálivu [i] 20:55 Família: Família - Rodina na jednej lodi [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Million Dollar Hotel [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Počasie [i] 23:35 Slovenský bigbít 4 [i] 00:15 Apropo TV [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Zločinné úmysly II. [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Moja žena je prasa [i] 08:50 Súdna sieň: Moderný otec [i] 09:55 Let 93 [i] 12:00 Policajt v Hongkongu [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Hrnce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Test [i] 00:30 12 dní hrôzy [i] 02:30 Kamufláž [i] 03:55 Dohoda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 67 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 11 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 69 [i] 07:45 Magnum 7 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 17,18 [i] 09:45 Futurama V. 8,9 [i] 10:55 Ice Road Truckers III. 1/13 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 14:10 Vražedné čísla V. 17 [i] 15:10 Akty X IV. 3 [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 17,18 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 11 [i] 19:00 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 12 dní hrôzy [i] 22:30 30 prípadov majora Zemana: Klauni - 1967, Štvanica – 1968 24,25 [i] 01:50 Náhodné stretnutie [i] 03:25 Kojak V. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 07:55 Post Mortem II. 6 [i] 08:50 Dr. House VII. 5 [i] 09:45 Boj o čas III. 15 [i] 10:40 JAG III. 22 [i] 11:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 12:30 Dr. House VII. 5 [i] 13:25 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 14:20 Post Mortem II. 6 [i] 15:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 16:10 JAG III. 23 [i] 17:10 Boj o čas III. 16 [i] 18:10 Dr. House VII. 6 [i] 19:05 Post Mortem II. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 21:00 Svět v ohrožení 1 [i] 22:35 Společná terapie I. 5 [i] 23:25 Dr. House VIII. 12 [i] 00:20 Svět v ohrožení 1 [i] 01:55 Společná terapie I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 06:00 Jak se to dělá 27 [i] 06:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Změna postoje - část 1 [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 09:30 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 09:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 10:50 Jak to dělají? 13 [i] 11:15 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 14:25 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 16:15 Králové aukcí 4 [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 14 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 18:05 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 19:00 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Jenom o vlásek [i] 22:00 Severní Amerika: Psanci a kostry [i] 23:00 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 00:00 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Jenom o vlásek [i] 02:50 Severní Amerika: Psanci a kostry [i] 03:50 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 04:45 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Nebezpečná jízda 8/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Ty jsi můj hrdina 14/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Odplata robotů 20/26 [i] 09:25 Přátelé Zeleného údolí: Déšť 5/12 [i] 09:55 Za oponou [i] 10:45 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 11:05 Život na zámku: Svatba 31/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:30 13. komnata Luby Skořepové [i] 15:55 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Orlických horách [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Chalupáři: Romeo z autobusu 7/11 [i] 20:50 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Vražedné rekviem 66/92 [i] 23:55 Hříšní lidé Města pražského [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Kde bydlely princezny [i] 02:15 Etiketa - [i] 02:25 Příběhy slavných [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na hranici tradic [i] 05:40 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Architektura 6/45 [i] 09:15 Nejšťastnější den Anny Mečiarové [i] 09:35 Hlasy v tunelech [i] 10:25 Vichry války 7/11 [i] 12:00 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku 5/10 [i] 12:55 Historie Poslední bomby [i] 13:40 České stopy v rostlinné říši [i] 14:00 České himálajské dobrodružství: Čo Oju, Šiša Pangma 4/7 [i] 15:00 Království divočiny: Klokan rudý [i] 15:25 Putování dinosaurů 1/2 [i] 16:15 Everwood II: Tři horníci z Everwoodu 7/22 [i] 17:00 Haló, haló! 59,60/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Kohout Red 10/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Ty jsi můj hrdina 14/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Trapas 22/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Hory - život ve výškách 5/8 [i] 20:55 Život se sopkami 5/7 [i] 21:50 Velikáni filmu: Dustin Hoffman [i] 23:20 ČT Live - Věra Špinarová [i] 00:15 Pološero s hvězdičkou - Život s cejchem [i] 00:40 Haló, haló! 59,60/85 [i] 01:40 František Josef I. - Soumrak habsburské monarchie [i] 02:40 Proč chudoba? [i] 03:35 Postřehy odjinud [i] 03:40 Osudové okamžiky [i] 03:55 Jazz club [i] 04:45 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Vstupenka do ráje 33 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Odhalení 14 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Ten, kdo tě chrání III 17 [i] 13:40 Redakce III: Myš 3 [i] 14:40 Beze stopy III 4 [i] 15:35 Dr. House IV 5 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Falešný svědek 10 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Nech mě žít 34 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Zápas [i] 20:55 Výměna manželek [i] 22:10 Na vlastní nebezpečí [i] 23:55 Kráčející skála 3: Spravedlnost [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka IV 6 [i] 03:30 Andílci 10 [i] 04:15 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk VI: Znovu od začátku 23 [i] 07:10 Kutil Tim VI: Všude dobře, doma nejlíp 12 [i] 07:35 M*A*S*H 242 [i] 08:05 M*A*S*H 243 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala II: Nehoda 13 [i] 10:45 Columbo: Columbo má rád noční život [i] 12:35 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 1/2 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger II: Odměna 1 [i] 14:30 Siska V: Samé lži 1 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Jaro [i] 17:40 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Dvojí život [i] 22:15 V rukou nepřítele [i] 00:15 Koktejl [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Ochránce III: Vzpomínka 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slzy Bosporu 14/102 [i] 05:55 Rebeli II. 101-102/225 [i] 07:30 Zakázaná vášeň 138/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 53 [i] 11:10 Sila 3 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 168 [i] 13:10 Sultán [i] 14:20 V siedmom nebi I. 2/22 [i] 15:10 Čaro lásky 23/90 [i] 16:00 Teresa 78/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 15/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 15/23 [i] 18:50 Mentalista III. [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Uragán [i] 21:40 SILA 4 [i] 22:30 Danielle Steelová: Na lásku nikdy nie je neskoro [i] 00:20 Neľahký život [i] 01:55 Sneh v auguste [i] 03:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 03:55 SEDEM s r.o. [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 168 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokonalá partie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vždy připraven! [i] 14:00 Zátah [i] 16:10 Melodie mého srdce [i] 18:05 Skandál [i] 20:05 Duše jako kaviár [i] 22:00 Nebezpečný cíl [i] 23:40 REC [i] 01:00 Pokoj naproti [i] 02:35 Projekt A 2 [i] 04:20 Útok žraloka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Šerm [i] 09:45 Atletika [i] 10:45 Atletika [i] 11:45 Fotbal [i] 12:15 Watts [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Atletika [i] 14:30 Atletika [i] 15:30 Watts [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:30 Šerm [i] 21:30 Atletika [i] 22:30 Plochá dráha [i] 00:00 Šerm [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 06:20 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 07:20 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 21:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Ikarus 7 [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Chlapci v modré čepici 8 [i] 23:20 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 00:20 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 01:20 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 04:15 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Země: Planeta a její moc 3 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 10 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 07:00 Podzemí měst 5 [i] 07:50 Hugh a kuřata 1 [i] 08:45 Zvláštní jedlíci 6 [i] 09:50 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 10:25 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 11:00 Válka v reklamě: Frangelico 5 [i] 12:00 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 13:00 Deratizátor 9