TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VII. 1-2/14 [i] 11:15 Upírske denníky II. 6/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 6/23 [i] 14:00 Dr. House III. 8/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 15:30 Krok za krokom II. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 17/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 00:15 Nočné Televízne noviny [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 01:25 Dr. House III. 8/24 [i] 02:05 Kobra 11 VII. 1-2/14 [i] 03:35 Partička [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Sila lásky VI. 182 [i] 06:35 Sila lásky VI. 183 [i] 07:20 Rieka nádeje 13/18 [i] 08:10 Tajomný ostrov 29/44 [i] 08:35 Správy RTVS [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Jar [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 11:05 Sila lásky V. 164 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a mrtvý z trate [i] 13:55 Sila lásky VI. 184 [i] 14:50 Sila lásky VI. 185 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Priznanie 5/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Hovädzie v zelenej omáčke [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlomok sekundy 9/14 [i] 21:20 Zlomok sekundy 10/14 [i] 22:30 Otázka rešpektu II. 4/6 [i] 00:15 Dempsey a Makepeacová: Do ringu bez rukavíc [i] 01:05 Maigret: Maigret a mrtvý z trate [i] 02:35 Dámsky klub [i] 03:55 Sila lásky V. 164 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:25 Nové Pištáčikove dobrodružstvá: Dve nevesty [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Kolieskové korčule [i] 08:55 Medicína: Medicína - Celiakia [i] 09:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sladkých 5 g Jirko a Jardo [i] 10:15 Chlap v dome: Záchranca [i] 10:55 Môj život - Lúčnica [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Siesta: Senior klub [i] 14:00 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:40 Bakalárske návraty 1997: No počkaj,zajac! [i] 15:00 Diskotéka pre starších [i] 15:45 Apropo TV [i] 16:15 Návraty k Bratislavským pondelkom: Jedenáste prikázanie 2/5 [i] 17:25 Trezor: Pomník Hurbanovi [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Lovci histórie [i] 18:20 Cena prírody I.: Rozkvet alebo prepad [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 2/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda o rodovej identite [i] 20:50 Família: Família - Ostrov žien [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Prášky na spanie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Apropo TV [i] 23:00 Správy RTVS "N" [i] 23:45 Polnočný ateliér: Ateliér [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Znásilnil dcéru [i] 08:50 Súdna sieň: Prelet cez kukučie hniezdo [i] 09:55 Divé svine [i] 12:00 Miliónový chrobák [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Gynekológ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Prcičky na pláži [i] 00:05 Kosti IV. 13 [i] 01:05 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 02:35 Telo ako dôkaz 3 [i] 03:20 Predtucha vraždy [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 66 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 10 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 68 [i] 07:45 Magnum 6 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 15,16 [i] 09:45 Futurama V. 6,7 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 16 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 14:10 Vražedné čísla V. 16 [i] 15:00 Akty X IV. 2 [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 15,16 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 10 [i] 19:00 Profesionáli V.: Šéfová aféra 12 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 8 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 8 [i] 22:30 Hawaii 5.0 21 [i] 23:30 Bad Boys 6 [i] 00:25 Policajt z L.A. 28,29 [i] 02:00 Ničivý požiar: 72 hodín v Oaklande [i] 03:30 Kojak V. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 08:00 Post Mortem II. 5 [i] 08:55 Dr. House VII. 4 [i] 09:50 Boj o čas III. 14 [i] 10:50 JAG III. 21 [i] 11:50 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 12:45 Dr. House VII. 4 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 14:35 Post Mortem II. 5 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 16:25 JAG III. 22 [i] 17:20 Boj o čas III. 15 [i] 18:15 Dr. House VII. 5 [i] 19:10 Post Mortem II. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 06:00 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikey chce odejít? [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 09:30 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 09:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 12:35 Jízda: Letní škola [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Porucha komunikace [i] 14:25 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 16:15 Králové aukcí 3 [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 13 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 18:05 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 19:00 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 5 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 21:00 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 21:30 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 23:00 Pekelní jezdci: Zlověstné manévry [i] 00:00 Doznání mafiánů: Frank Calabrese Jr. [i] 00:30 Přestavba Japonska: Návrat japonských K vozů [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 5 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 01:50 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 02:20 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 03:50 Pekelní jezdci: Zlověstné manévry [i] 04:45 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Moře nesnází 7/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Raketa 13/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Podivný návrat na Omegu 19/26 [i] 09:25 Příběhy slavných [i] 10:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Sanitka 6/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:20 13. komnata Báry Basikové [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Pardubicku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Král ozvěny [i] 21:05 Na cestě po Bali [i] 21:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Dvě z policejní brašny [i] 22:25 Případy v cizině [i] 23:50 Profil zločinu II: Stíny mrtvých 7/12 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:35 Kde bydlely princezny [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Milovníci seriálů [i] 09:40 Krásy evropského pobřeží: Léto v [i] 09:45 Mýty a fakta historie: Kanibalové doby kamenné [i] 10:40 Život se sopkami 4/7 [i] 11:30 Operace Navy SEALs 4/7 [i] 12:25 Myšlení vody [i] 12:50 Putování za vínem: Burgundsko [i] 13:20 Zázračná planeta: Země lidí: Džungle - lidé v tropických lesích 4/8 [i] 14:10 Kde je Fred? [i] 16:00 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 6/12 [i] 16:15 Everwood II: Slepá víra 6/22 [i] 17:00 Haló, haló! 57,58/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Oškli umí létat 9/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Raketa 13/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Úplná opice 21/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Svět plazů a obojživelníků: Obrnění obři 5/5 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:45 Vichry války 7/11 [i] 23:20 Pološero s hvězdičkou - Život s cejchem [i] 23:45 Zadaní Žádaní Zklamaní 2/6 [i] 00:35 Moje rodina VIII: Hrátky s voskem 6/9 [i] 01:05 Haló, haló! 57,58/85 [i] 02:05 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 02:55 Chorvatské národní parky: Risnjak (Gorski kotar) 4/8 [i] 03:10 České stopy v rostlinné říši [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:50 Zapomenutý básník [i] 04:00 Osudové okamžiky [i] 04:15 The Blues Brothers Day [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Láska je závislost 32 [i] 10:10 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství [i] 11:20 Dva a půl chlapa V 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Ten, kdo tě chrání III 16 [i] 13:35 Redakce III: Lázně 2 [i] 14:40 Beze stopy III 3 [i] 15:35 Dr. House IV 4 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Cizí nepřítel (2. část) 9 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Vstupenka do ráje 33 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Odhalení 14 [i] 21:25 Sígři ve výslužbě 7 [i] 22:00 Kriminálka Miami X: Smrtící výčitky 5 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Showtime [i] 01:00 Smallville X 17 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka IV 5 [i] 03:00 Áčko: Živím se svým tělem [i] 04:15 Andílci 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Kočičí vrah z Wandsbeku 22 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Blues pracujícího muže 11 [i] 07:30 M*A*S*H 241 [i] 08:00 M*A*S*H 242 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala II: Vražda na zakázku 12 [i] 10:40 Columbo: Vražda s příliš mnoha notami [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Znovu od začátku 23 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger I: Stíny noci 4 [i] 14:25 Siska IV: Ruská hudba 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Zima [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zrcadlo tvého života - Jiřina Bohdalová [i] 21:25 Zločiny nad Seinou: Pigalle 4 [i] 22:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Závod o smrt 7 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Van Nuys 13 [i] 00:25 Myšlenky zločince I 16 [i] 01:20 Kriminálka Kolín V: Sbal si plavky 3 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Kriminálka Kolín V: Sbal si plavky 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Slzy Bosporu 13/102 [i] 06:15 Rebeli II. 99-100/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 137/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz II. [i] 11:25 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 167 [i] 13:20 Bez stopy III. 13/23 [i] 14:25 V siedmom nebi I. 1/22 [i] 15:10 Čaro lásky 22/90 [i] 16:00 Teresa 77/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 14/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 14/23 [i] 18:50 Mentalista III. [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 3 [i] 22:30 Perla Orientu 53 [i] 23:30 Ally McBealová V. 5/22 [i] 00:25 Dharma a Greg IV. 23-24/24 [i] 01:10 Ally McBealová V. 5/22 [i] 01:55 Dharma a Greg IV. 23-24/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 03:00 Adela show [i] 03:50 Na streche [i] 04:30 Tisíc a jedna noc 167 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Fanoušci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední čas na lásku [i] 13:45 Mary a Max [i] 15:30 Vždy připraven! [i] 17:25 Zátah [i] 19:30 Útok žraloka [i] 21:05 Projekt A 2 [i] 22:55 Pokoj naproti [i] 00:35 22 výstřelů [i] 02:30 Američan [i] 04:10 Můj soused zabiják [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Atletika [i] 14:30 Atletika [i] 15:30 Atletika [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Watts [i] 18:30 Šerm [i] 21:30 Atletika [i] 22:30 Box [i] 00:00 Šerm [i] 01:00 Cestovní vozy [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 07:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10 (3): Vraždy v Midsomeru: Skláři [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4