Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VI. 18/18 [i] 11:15 Upírske denníky II. 5/22 [i] 12:10 Mentalista III. [i] 13:05 Odložený prípad III. 5/23 [i] 14:00 Dr. House III. 7/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 15/19 [i] 15:30 Krok za krokom II. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Na túto nemám (HD) [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Zbavte sa dlhov! [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 01:00 Dr. House III. 7/24 [i] 01:50 Odložený prípad III. 5/23 [i] 02:35 Kobra 11 VI. 18/18 [i] 03:20 Partička [i] 03:50 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Sila lásky VI. 180 [i] 06:30 Sila lásky VI. 181 [i] 07:20 Rieka nádeje 12/18 [i] 08:10 Tajomný ostrov 28/44 [i] 08:35 Správy RTVS [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Asparagi [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Podfuk [i] 11:05 Sila lásky V. 163 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a mrtvý vo vani [i] 14:00 Sila lásky VI. 182 [i] 14:50 Sila lásky VI. 183 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Riskantná stávka 4/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Jar [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Príbeh z Bronxu [i] 22:05 Obvinení: Alisonin príbeh [i] 23:05 Dempsey a Makepeacová: Podfuk [i] 23:55 Príbeh z Bronxu [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:15 Obvinení: Alisonin príbeh [i] 04:15 Sila lásky V. 163 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:20 Nové Pištáčikove dobrodružstvá: Hračky z papiera [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Nikto mi nič nepovie [i] 09:00 Medicína: Medicína - Letné úrazy a moderná traumatológia [i] 09:55 Prečo chudoba?: Opojenie pôdou [i] 10:45 Chlap v dome: Filmový režisér [i] 11:30 Záchranári - pomoc v núdzi 10/12 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Svadba z Bystrian [i] 13:00 Siesta: Senior klub - magazín [i] 13:25 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:15 Bakalárske návraty 1997: Náhodná známosť [i] 14:35 Svadobná kytica [i] 15:15 Kvarteto [i] 15:45 Apropo TV [i] 16:10 Návraty k Bratislavským pondelkom: Jedenáste prikázanie 1/5 [i] 17:15 Trezor: Predsavzatie maliara Bohúňa [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Barón Hoening sa vracia [i] 18:10 Japanológia: Japonské hrady [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Bračekovia mravčekovia 1/13 [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Môj život - Lúčnica [i] 21:40 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Sladkých 5 g Jirko a Jardo [i] 22:10 Letné kino na Dvojke: Milenec [i] 23:50 Góly - body - sekundy [i] 23:55 Počasie [i] 00:00 Apropo TV [i] 00:25 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zločinné úmysly II. [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Incest [i] 08:50 Súdna sieň: Deti deťmi [i] 09:55 Otcom proti svojej vôli [i] 12:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Hanbím sa za syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Divé svine [i] 22:40 Vtierka Castle IV. 21 [i] 23:40 Vtierka Castle III. 6 [i] 00:35 Hawaii 5.0 21 [i] 01:35 Vtierka Castle IV. 21 [i] 02:40 Telo ako dôkaz 2 [i] 03:20 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 65 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 9 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 67 [i] 07:45 Magnum 5 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 13,14 [i] 09:45 Futurama IV. 11,12/12 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 15 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 14:10 Vražedné čísla V. 15 [i] 15:00 Akty X IV. 1/24 [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 13,14 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 9 [i] 19:00 Profesionáli V.: Komunálne voľby 11 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Kosti VI. 13,14 [i] 22:30 Mafstory: Dátum smrti, Mikuláš 34,35 [i] 00:25 Policajt z L.A. 26,27 [i] 02:00 Predstierané lži [i] 03:30 Kojak V. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 07:55 Post Mortem II. 4 [i] 08:50 Dr. House VII. 3 [i] 09:45 Boj o čas III. 13 [i] 10:40 JAG III. 20 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 12:35 Dr. House VII. 3 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 14:25 Post Mortem II. 4 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 16:15 JAG III. 21 [i] 17:15 Boj o čas III. 14 [i] 18:15 Dr. House VII. 4 [i] 19:10 Post Mortem II. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 21:55 CSI: New York IX. 1 [i] 22:50 CSI: New York IX. 2 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 16 [i] 00:35 CSI: New York IX. 1 [i] 01:30 CSI: New York IX. 2 [i] 02:15 JAG III. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 06:00 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mezi čtyřma očima [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 09:30 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 09:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 10:50 Jak to dělají? 11 [i] 11:15 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 14:25 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Triumph Spitfire – část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 16:15 Králové aukcí 2 [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 12 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 18:05 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 19:00 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Jsme ve vesmíru sami?: Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Co bylo před začátkem? [i] 21:00 Jak funguje vesmír 1 [i] 22:00 Mimozemské mumie [i] 23:00 Derren Brown: Apokalypsa 1 [i] 00:00 Strašení: Zlověstný hněv [i] 00:55 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem: Co bylo před začátkem? [i] 01:50 Jak funguje vesmír 1 [i] 02:50 Mimozemské mumie [i] 03:50 Derren Brown: Apokalypsa 1 [i] 04:45 Jak se to dělá: Eskalátory [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Udatní rytíři 12/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Atlantida 18/26 [i] 09:35 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:30 Všechnopárty [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:10 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 14:30 Šance [i] 15:30 13. komnata Petry Černocké [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Říčansku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Sissi 1/2 [i] 21:45 Komici na jedničku [i] 22:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Komisař De Luca [i] 00:35 MI5 IX 4/8 [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Etiketa - [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Na cestě po Seychelských ostrovech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Náš venkov [i] 05:30 Nebeské údolí [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:05 Království divočiny: Klokan rudý [i] 09:30 Kolaborovali s nacisty 9/12 [i] 10:25 Přežít! [i] 11:15 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 11:40 Úsměvy Adiny Mandlové [i] 12:20 Route 66 - Splnit si svůj sen [i] 13:40 Chorvatské národní parky: Risnjak (Gorski kotar) 4/8 [i] 14:00 Cesta do Indie: Smíření [i] 14:55 Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi 4/5 [i] 15:45 Moje rodina VIII: Hrátky s voskem 6/9 [i] 16:15 Everwood II: Tátova holčička 5/22 [i] 17:00 Haló, haló! 55,56/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Plešatý a krásný 8/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Udatní rytíři 12/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Vpřed, týme Go 20/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Polsko, lákavý pohled k sousedům [i] 21:00 Cesta do Indie: Vhled [i] 22:00 Chodníky slávy: Sally Hawkinsová [i] 23:50 Bratři a sestry IV: Rodinné hodnoty 15/24 [i] 00:30 Dneska je párty [i] 01:10 Haló, haló! 55,56/85 [i] 02:10 Laurel a Hardy: Šťastný psík II. [i] 02:30 Osudové okamžiky [i] 02:45 Sešli se... [i] 03:30 Na hranici tradic [i] 03:55 Zatopené osudy [i] 04:15 Jazzová party Viklického a Barty [i] 04:40 Lukáš ve fraku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Sejdeme se na sále 31 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Kouzelná krabička zasahuje! 13 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Ten, kdo tě chrání III 15 [i] 13:40 Redakce III: Kdo s koho 1 [i] 14:40 Beze stopy III 2 [i] 15:35 Dr. House IV 3 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Cizí nepřítel (1. část) 8 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Láska je závislost 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Klášterní tajemství [i] 21:20 Comeback: Giganti [i] 21:55 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Nebezpečné hry 2 [i] 01:00 Smallville X 16 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka IV 4 [i] 03:00 Áčko: Spastici [i] 04:15 Andílci 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Stará škola 21 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Měj trochu slitování 10 [i] 07:30 M*A*S*H 240 [i] 08:00 M*A*S*H 241 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala II: Tajemný rituál 11 [i] 10:40 Columbo: Popel popelu [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Kočičí vrah z Wandsbeku 22 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger I: Hranice 3 [i] 14:25 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Podzim [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Oldřich a Božena [i] 23:40 Právo a pořádek XX: Vyděrač 12 [i] 00:35 Kriminálka Kolín V: O mužích a automobilech 2 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Kriminálka Kolín V: O mužích a automobilech 2 [i] 04:05 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Slzy Bosporu 12/102 [i] 05:55 Rebeli II. 97-98/225 [i] 07:30 Zakázaná vášeň 136/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 52 [i] 11:10 Sila 2 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 166 [i] 13:10 Sultán [i] 14:20 Veronika Marsová III. 20/20 [i] 15:10 Čaro lásky 21/90 [i] 16:00 Teresa 76/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 13/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 13/23 [i] 18:50 Mentalista III. [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Psychopat na poschodí [i] 22:25 Klinika Miami 11-12/13 [i] 00:10 Dharma a Greg IV. 21-22/24 [i] 00:55 Máš pravdu, miláčik [i] 01:15 Klinika Miami 11-12/13 [i] 02:35 Dharma a Greg IV. 21/24 [i] 02:55 Adela show [i] 03:45 Na streche [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 166 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Žhavé nápady [i] 13:35 Poslední obrněný vlak [i] 16:00 Poslední čas na lásku [i] 17:40 Mary a Max [i] 19:20 Můj soused zabiják [i] 21:05 Američan [i] 22:55 22 výstřelů [i] 00:55 Pokoj 1408 [i] 02:35 Projekt A [i] 04:20 Bílí zabijáci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Atletika [i] 09:45 Watts [i] 10:45 Biatlon [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Atletika [i] 15:00 Watts [i] 16:00 Atletika [i] 17:00 Atletika [i] 18:00 Šerm [i] 20:00 Wednesday Selection 20:05 Jezdectví [i] 21:05 Jezdectví [i] 21:10 Golf [i] 22:10 Golf [i] 23:10 Golf [i] 00:10 Golf [i] 00:15 Jachting [i] 00:20 Wednesday Selection 00:30 Cestovní vozy [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 07:20 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 4: A zákon zvítězil 2 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Zachraňte Luka 17 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10 (3): Vraždy v Midsomeru: Skláři [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 21:20 AKČNÍ FILM: El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 23:20 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 00:20 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 01:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Smrt diskdžokeje 18 [i] 04:15 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Země: Planeta a její moc 1 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 6 [i] 07:00 Podzemí měst 3