Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VI. 15-16/18 [i] 11:15 Upírske denníky II. 3/22 [i] 12:10 Mentalista II. 22/23 [i] 13:05 Odložený prípad III. 3/23 [i] 14:00 Dr. House III. 5/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 13/19 [i] 15:30 Krok za krokom II. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Lampáreň [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 14/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Slunce, seno, jahody [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 01:00 Dr. House III. 5/24 [i] 01:45 Odložený prípad III. 3/23 [i] 02:25 Kobra 11 VI. 15-16/18 [i] 03:55 Susedia [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Sila lásky VI. 176 [i] 06:10 Sila lásky VI. 177 [i] 07:00 Rieka nádeje 10/18 [i] 07:55 Tajomný ostrov 26/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Veľká noc [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 11:05 Sila lásky V. 161 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a miništrant [i] 14:00 Sila lásky VI. 178 [i] 14:50 Sila lásky VI. 179 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Transplantácia 2/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Carciofi [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sindibád 11/12 [i] 20:55 Sindibád 12/12 [i] 21:40 Vyvolení: Proroctvo 12/12 [i] 22:40 Uragán [i] 23:25 Dempsey a Makepeacová: Dempseyho tieň [i] 00:15 Sindibád 11/12 [i] 01:00 Sindibád 12/12 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky V. 161 [i] 03:55 Správy RTVS "N" [i] 04:35 Počasie [i] 04:40 Sila lásky VI. 178 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:25 Opice z našej police: Pátranie [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Rodinná aféra [i] 09:00 Medicína: Medicína - Malígny melanóm [i] 09:55 Eva Kristínová jubiluje: Bičianka z doliny [i] 11:00 Dokumentárny klub: Zabudnuté ženy [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Na ľudovú nôtu [i] 13:25 Siesta: Senior klub - magazín [i] 13:50 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:45 Odpískané [i] 15:15 Návraty k Bratislavským pondelkom: Radosť žiť [i] 16:30 Parkúr Grand Prix Bratislava CSIO [i] 18:15 60 zabijakov divočiny 24/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: William Boeing - eso leteckého staviteľstva [i] 20:50 VAT - Veda a technika: Energo-lúčové rezanie [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Môj učiteľ Ibrahim [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Apropo TV [i] 23:25 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly II. [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Cudzinec [i] 08:50 Súdna sieň: Ten hajzel ide po mne [i] 09:55 Najhoršia zrada [i] 12:00 Malý unavený Joe [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 SÚDNA SIEŇ: Opaľoval starenku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Kameňák 3 [i] 00:25 Haló [i] 01:05 Pláž [i] 03:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 04:30 Vražedné diamanty [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 63 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 7 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 65 [i] 07:45 Magnum 3 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 9,10 [i] 09:45 Futurama IV. 7,8 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 13 [i] 11:55 Riskni to s JOJ! [i] 13:10 M*A*S*H [i] 14:10 Vražedné čísla V. 13 [i] 15:00 Akty X III. 23 [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 9,10 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 15 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 7 [i] 19:00 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 6 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 7 [i] 22:30 Lovci väzňov 5 [i] 23:30 Agent IV. 17 [i] 00:20 Policajt z L.A. 22,23 [i] 01:55 Na hrane [i] 03:25 Kojak IV. 23,24/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 08:05 Post Mortem II. 2 [i] 09:00 Dr. House VII. 1 [i] 09:50 Boj o čas III. 11 [i] 10:45 JAG III. 18 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 12:40 Dr. House VII. 1 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 14:25 Post Mortem II. 2 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 16:15 JAG III. 19 [i] 17:15 Boj o čas III. 12 [i] 18:10 Dr. House VII. 2 [i] 19:05 Post Mortem II. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 21:00 Společná terapie I. 5 [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 23:40 Boj o čas IV. 4 [i] 00:35 Společná terapie I. 5 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 34 [i] 06:00 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Sierra Cosworth [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Konečně změna k lepšímu [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 09:30 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 09:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 10:50 Jak to dělají? 9 [i] 11:15 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 11:40 Mimořádné projekty: NASA [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Super policejní auto [i] 13:30 Dílna pro psance Jesseho Jamese 3 [i] 14:25 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 16:15 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 16:45 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 18:05 Nutné k přežití: Čína [i] 19:00 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 21:00 Aljaška: Poslední hranice 9 [i] 22:00 Muži Yukonu: Kolo smůly [i] 23:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Problémy na Markézách [i] 00:00 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 00:30 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 11 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Aljaška: Poslední hranice 9 [i] 02:50 Muži Yukonu: Kolo smůly [i] 03:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Problémy na Markézách [i] 04:45 Jak se to dělá: Karavany [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Noční stráž [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Co se vaří 10/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Nevyhnutelná hrozba 16/26 [i] 09:30 Všechnopárty [i] 10:25 Rajské zahrady [i] 10:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 11:15 Chalupáři: Smírčí soudce 6/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Šance [i] 15:25 13. komnata Jitky Zelenkové [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po České Kanadě [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka 6/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Film o seriálu Sanitka 2 - 170 herců v Sanitce [i] 22:40 Tělo jako důkaz: Pohřešovaný 11/13 [i] 23:25 MI5 IX 4/8 [i] 00:20 Kalendárium [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 02:00 Rajské zahrady [i] 02:30 Pod pokličkou [i] 02:50 Kde bydlely princezny [i] 03:10 Etiketa - [i] 03:20 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Recitál Palečka a Janíka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 České stopy v rostlinné říši [i] 09:05 Kamera na cestách: Za obyvateli [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 Manželské etudy: Zuzana a Vladimír [i] 10:35 Manželské etudy po dvaceti letech: Zuzana a Vladimír [i] 11:35 Československý filmový týdeník 1963 949/2379 [i] 11:50 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 12:40 František Josef I. - Soumrak habsburské monarchie [i] 13:40 Slavný? Díky internetu! [i] 14:30 Milovníci seriálů [i] 15:25 Miloš Forman - Co tě nezabije... 4/4 [i] 16:25 Everwood II: Starší bratr 3/22 [i] 17:10 Haló, haló! 51,52/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Blízká setkání ptačího druhu 6/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Co se vaří 10/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Skrytý talent 18/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 9/12 [i] 20:55 Historie Poslední bomby [i] 21:45 Velikáni filmu: Dustin Hoffman [i] 23:30 Doba temna [i] 01:10 Haló, haló! 51,52/85 [i] 02:00 Pološero s hvězdičkou - Orgány na prodej [i] 02:25 Chorvatské národní parky: Risnjak (Gorski kotar) 4/8 [i] 02:40 Jak se zpívá v NJ [i] 03:40 Podle práva [i] 04:00 Příběhy železné opony [i] 04:15 Náš venkov [i] 04:35 Laco Déczi na Velikonočním ostrově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Modré z nebe 29 [i] 10:10 Dnes v jednom domě 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III 13 [i] 13:35 Redakce II: Hladovkář 12 [i] 14:40 Beze stopy II 23 [i] 15:35 Dr. House IV 1 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Posedlost 6 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Nikdy se nerozvedeš 30 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Podraz [i] 21:20 Comeback: Lexa a porno [i] 21:55 Dr. House VIII: Tělo a duše 18 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Charlieho andílci 5 [i] 00:10 Perníkový táta III 5 [i] 00:55 Jako za mlada 1 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Třetí hlídka IV 2 [i] 03:05 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Závěť 19 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Jill a její sestry 8 [i] 07:30 M*A*S*H 238 [i] 08:00 M*A*S*H 239 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala II: Jessica za mřížemi 9 [i] 10:40 Columbo: Podivní spojenci [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Každý svou cestou 20 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger I: Pilot 1/2 [i] 14:25 Siska IV: Smrtelné střetnutí 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Návrat domů 2/2 [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Johanna a dobrodruh: Nebe nad Afrikou [i] 22:20 TOP STAR magazín [i] 23:25 Sbal prachy a vypadni [i] 01:30 Kriminálka Kolín IV: Paparačo 13 [i] 02:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slzy Bosporu 10/102 [i] 06:15 Rebeli II. 93-94/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 134/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Svadby na zbláznenie [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 164 [i] 13:15 Bez stopy III. 10/23 [i] 14:20 Veronika Marsová III. 18/20 [i] 15:10 Čaro lásky 19/90 [i] 16:00 Teresa 74/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 11/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 11/23 [i] 18:50 Mentalista II. 22/23 [i] 19:45 Bez servítky [i] 20:30 Sultán [i] 21:40 SILA 1 [i] 22:30 Perla Orientu 51 [i] 23:35 Ally McBealová V. 3/22 [i] 00:25 Dharma a Greg IV. 17-18/24 [i] 01:15 Máš pravdu, miláčik [i] 01:35 Ally McBealová V. 3/22 [i] 02:20 Dharma a Greg IV. 17-18/24 [i] 03:00 Adela show [i] 03:50 Na streche [i] 04:30 Tisíc a jedna noc 164 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tamtamy ticha [i] 14:05 Grace už není [i] 15:40 Mein Kampf [i] 17:40 Štvaná žena [i] 19:20 Vyprovokovaná [i] 21:20 Poslední kat [i] 23:00 Profesionál [i] 00:35 Králičí nora [i] 02:05 Mlha [i] 04:05 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:15 Motorky [i] 10:00 Extrémní sporty [i] 10:30 Plavání [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Motorky [i] 15:00 Plavání [i] 16:00 Atletika [i] 17:00 Biatlon [i] 18:30 Atletika [i] 19:30 Plavání [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Plavání [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 07:20 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Tým snů 22 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 14:20 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 21:20 Prozíravost 1: Posel 5 [i] 22:20 Městečko Haven 3: Usedlost 6 [i] 23:20 Vánoce v oblacích [i] 01:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 02:20 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Prominenti 16 [i] 04:15 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 10 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 2 [i] 07:00 Podzemí měst 1 [i] 07:55 Farma pro mě 6 [i] 09:00 Zvláštní jedlíci 2