Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista II. 21/23 [i] 06:45 Maxove dobrodružstvá II. 7-8/11 [i] 07:30 Alf IV. 1/24 [i] 08:00 Madeline [i] 09:40 Perfektné skóre [i] 11:30 Tady hlídám já (HD) [i] 13:45 Cesta do Ameriky [i] 16:10 Policajná akadémia 5 - Nasadenie: Miami Beach [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Megamozog (HD) [i] 22:30 Prísne tajná misia [i] 00:55 Zmeškaný hovor [i] 02:15 Prísne tajná misia [i] 04:10 Partička [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Svet v obrazoch [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: Nasca [i] 07:05 Bob a Bobek na cestách: Mexico [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Na výletnej lodi [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Počasie na objednávku [i] 07:35 Traja medvedíci: Helovín 9 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Safari: Dvojník 9/13 [i] 08:55 Tanečná akadémia II.: Červené črievičky 26/26 [i] 09:20 SOS [i] 09:50 SOS [i] 10:15 Berlin, Berlin: Ako získam späť svojho priateľa 1 [i] 11:10 5 proti 5 - Letný špeciál ! [i] 12:05 TOP STAR Extra: Vlastimil Brodský [i] 13:00 Moje dcéry 3/4 [i] 14:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová V.: Plavý kôň [i] 16:15 Dozrievanie Whitney Brownovej [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Betliar [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Romanca na streche [i] 21:45 Život, alebo niečo také [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Člen poroty [i] 01:15 Život, alebo niečo také [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:20 Romanca na streche [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Extrémne v horách [i] 08:25 Piloti [i] 08:55 Cesta [i] 09:20 Ambulancia: Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 09:45 Tichý zabijak Diabetes melliltus II.typu [i] 10:15 V ríši kamzíka tatranského [i] 10:45 Chlap v dome: Nočná panika [i] 11:20 5 minút po dvanástej: Pervitín [i] 12:20 Kapura [i] 13:05 Farmárska revue [i] 13:25 Trezor: Slovenská národná knižnica [i] 13:55 Mapa spomienok [i] 15:00 Návraty k Bratislavským pondelkom: Sesternica Beta 3/3 [i] 16:30 Parkúr Grand Prix Bratislava CSIO [i] 18:00 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:15 MS v plávaní [i] 20:30 Osloboditelia: Rozviedka [i] 21:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Roberta Vana [i] 21:45 Letné kino na Dvojke: Červená pustatina [i] 23:40 Pred rokmi... [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 To najlepšie z oboch svetov [i] 07:45 My Little Pony [i] 08:15 Monsuno [i] 08:40 Utrhnutý z reťaze [i] 10:55 Veľké rodinné stretnutie [i] 13:05 Hrochy v Afrike [i] 15:15 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:15 Vylomeniny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kráľ Škorpión 3 [i] 22:35 Dokonalý únik [i] 00:45 Edison [i] 02:55 Netvor z hlbín [i] 04:20 Mačky aristokratky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 61 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 5 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 21,22 [i] 10:20 Farmár hľadá ženu 2 [i] 12:10 M*A*S*H [i] 15:25 30 prípadov majora Zemana: Šťastný a veselý - 1966 23 [i] 17:10 Bruce Lee, môj brat [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Šesť vrážd stačí, mamička [i] 22:35 Čierny škorpión [i] 01:25 Klamári III. 1,2/13 [i] 02:50 Predstierané lži [i] 04:15 Kojak IV. 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pán času VI. 12 [i] 08:00 Pán času VI. 13 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 8 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII 9 [i] 10:50 Tarzan: The Epic Adventures 11 [i] 11:45 Ztracený svět I. 13 [i] 12:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i] 15:25 Dr. House VII. 22 [i] 16:20 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 19:05 Post Mortem II. 3 [i] 20:05 Post Mortem II. 4 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 7 [i] 21:55 Jak prosté I. 22 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 15 [i] 23:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 06:00 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 06:25 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 09:05 Severní Amerika: Divoká hranice [i] 09:55 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 10:50 Dvojí přežití: Na pánev [i] 11:40 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 12:35 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 13:30 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 14:25 Extrémní stroje: Tajfun [i] 15:20 Mistři bouraček: Vykoupení v Loganu [i] 16:15 Rození obchodníci: Porsche Boxster [i] 17:10 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 18:05 Co se dělo dál? 9 [i] 18:35 Co se dělo dál? 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy 1 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 22:00 Nejnebezpečnější úlovek – to nejlepší ze 7. řady [i] 00:00 Nejlepší policisté 3 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 02:50 Nejnebezpečnější úlovek – to nejlepší ze 7. řady [i] 04:40 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hobby naší doby - letní speciál [i] 06:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 07:00 Tajemství nových dinosaurů: Zachraňte Ina 14/15 [i] 07:20 Měsíční medvídek a jeho kamarádi [i] 08:30 Podivná nevěsta [i] 09:20 Na dvoře je kůň, šéfe! [i] 10:35 Hercule Poirot [i] 11:30 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarovné prstýnky [i] 14:10 O houbovém Kubovi a princi [i] 15:00 Vetřelci v Coloradu [i] 16:10 Kam čert nemůže [i] 17:30 Náhrdelník: Úpadek 10/12 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Všechnopárty [i] 20:55 Hitparáda televizní zábavy [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Bídníci: Lino Ventura jako nezapomenutelný 1/2 [i] 23:30 Škola svádění [i] 01:10 Bolkoviny [i] 02:00 Komediograf [i] 02:30 Večer v Rozmarýnu [i] 03:25 Kaleidoskop [i] 03:55 Padesátiletý Ondráš [i] 04:45 Etiketa - [i] 04:55 Hovory přes rampu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Narozen za císaře pána [i] 05:30 Svítání na obzoru [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Letecké katastrofy IV: Panika zabíjí [i] 07:40 Postřehy odjinud [i] 07:45 Nejšťastnější den Anny Mečiarové [i] 08:05 Úsměvy Adiny Mandlové [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:05 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:35 Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi 4/5 [i] 10:25 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku 5/10 [i] 11:20 Operace Navy SEALs 4/7 [i] 12:10 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 13:00 Milovníci seriálů [i] 13:55 Architektura 6/45 [i] 14:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 14:45 České himálajské dobrodružství: Čo Oju, Šiša Pangma 4/7 [i] 15:40 Chorvatské národní parky: Risnjak (Gorski kotar) 4/8 [i] 16:00 Kamera na cestách: Za obyvateli [i] 16:55 Zázračná planeta: Země lidí: Džungle - lidé v tropických lesích 4/8 [i] 17:50 Probuzená skála [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje 20:00 Mýty a fakta historie: Kanibalové doby kamenné [i] 20:50 Miloš Forman - Co tě nezabije... 4/4 [i] 21:50 Návrat idiota [i] 23:30 Deník venkovského faráře "Nedělám jistě nic zlého, když zapisuji upřímně den po dni [i] 01:25 Proč chudoba? [i] 02:15 Magical Mystery Tour [i] 03:15 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 5/12 [i] 03:30 Jak se žije poustevníkům podle [i] 03:45 Na dobrou noc [i] 04:15 Padající květináč [i] 04:45 Za zvířaty do Keni [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Looney Tunes: Úžasná Show 22 [i] 06:55 Taz - mania III 31 [i] 07:20 Liga Špačků 13 [i] 07:45 Batman: Odvážný hrdina II 10 [i] 08:05 Želvy Ninja X 7 [i] 08:35 Tajemství kruhu 19 [i] 09:20 Pan Am 5 [i] 10:10 Superúčetní [i] 11:50 Comeback: Modelka [i] 12:25 Strakonický dudák [i] 14:15 Svatba naruby [i] 16:00 Spy Kids 3D: Konec hry [i] 17:25 Drtivý dopad [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Surfařka [i] 22:15 Poslání [i] 23:50 Predátor z hlubin [i] 01:10 Novashopping 01:45 P. F. [i] 02:25 Áčko: Týrané děti [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:30 Andílci 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Hero Factory: My stavíme hrdiny 1 [i] 07:50 Mistr Manny II: Soutěž talentů; Dědečkův výprodej 12 [i] 08:20 Největší bitvy II. světové války: Operace Dragoun 8 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:10 Columbo: Nebezpečná hra [i] 11:45 Trable prcka Binka [i] 13:45 Wimbledon [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ohnivý armagedon 1/2 [i] 22:20 Ohnivý armagedon 2/2 [i] 00:20 Řeka [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Ochránce III: Láska a smrt 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Tisíc a jedna noc 163 [i] 05:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 5/129 [i] 07:00 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 08:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 O.C. California III. 9-10/25 [i] 12:20 Horiace pobrežie 1/4 [i] 14:25 Danielle Steelová: Palomino [i] 16:10 Dora Heldtová: Dovolenka s ockom [i] 18:00 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 21:55 Leto v Alsasku [i] 23:55 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 01:30 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 5/129 [i] 04:35 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Stormbreaker [i] 15:20 Poslední plavky [i] 17:00 Tristan a Isolda [i] 19:10 Svítání [i] 20:50 Tři dny ke svobodě [i] 23:00 V pasti [i] 00:50 Deník mrtvých [i] 02:25 Rukojmí [i] 04:15 Plnou parou vzad! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 13:45 Fotbal [i] 15:00 Plavání [i] 16:30 Vodní pólo [i] 17:30 Plavání [i] 18:00 Plavání [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:15 Vodní pólo [i] 22:15 Vodní pólo [i] 23:30 Plavání [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Vodní pólo [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Těžká volba 11 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 15:00 Americké válečné lodě [i] 17:00 Super Tanker [i] 19:00 Čelisti III [i] 21:00 MĚSÍC PLNÝ ZÁBAVY: Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 23:10 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 00:10 Městečko Haven 3: Usedlost 6 [i] 01:10 Vánoce v oblacích [i] 03:00 Americké válečné lodě [i] 04:40 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak vznikla Země 25 [i] 06:00 Jezera na střeše světa: Kazachstán 2 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 08:00 Planeta lidí: Horské regiony - život ve vzácném vzduchu 5 [i] 09:00 Hydrotech 9 [i] 10:00 Zvířecí rekordmani: Piráti 17 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani: Zahradníci /Den Trifidů 18 [i] 12:00 Objevy starověku 14 [i] 12:55 Sám v divočině 3 [i] 13:55 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva: Vetřelci 5 [i] 15:55 Ledová patrola 3 [i] 16:55 Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 [i] 17:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 2 [i] 17:55 Hydrotech 9 [i] 18:50 Divoké zločiny 1 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 3 [i] 20:00 Válka v reklamě: Podzemka 1 [i] 21:00 Nejtěžší podmínky: Manila - řidiči autobusů 2 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy 8 [i] 23:00 Sám v divočině 3 [i] 00:00 Nejteplejší místo na Zemi 1 [i] 01:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vetřelci 5 [i] 02:00 Oddělení dopravních nehod 5 [i] 02:30 Oddělení dopravních nehod 6 [i] 03:00 Pravdivé Příběhy 8 [i] 04:00 Ledová patrola 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 31 [i] 06:00 Nahlas a naplno [i] 07:55 Boj o syna: Příběh Tiffany Rubinové [i] 09:25 K čertu s ošklivci [i] 11:15 Strom života