TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VI. 14/18 [i] 11:15 Upírske denníky II. 2/22 [i] 12:10 Mentalista II. 21/23 [i] 13:05 Odložený prípad III. 2/23 [i] 14:00 Dr. House III. 4/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 12/19 [i] 15:30 Krok za krokom II. 2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 13/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Tady hlídám já (HD) [i] 23:05 AKČNÝ PIATOK: Aljaška v plameňoch [i] 01:05 Myšlienky vraha VI. 2/24 [i] 01:50 Odložený prípad III. 2/23 [i] 02:30 Kobra 11 VI. 14/18 [i] 03:15 Krok za krokom II. 2/24 [i] 03:40 Partička [i] 04:10 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Počasie [i] 05:30 Sila lásky VI. 174 [i] 06:20 Sila lásky VI. 175 [i] 07:05 Rieka nádeje 9/18 [i] 08:00 Tajomný ostrov 25/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Jahňačie [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Tajné prípravy [i] 11:05 Sila lásky V. 160 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret má strach [i] 14:00 Sila lásky VI. 176 [i] 14:55 Sila lásky VI. 177 [i] 15:45 Dr.House VIII.: Dvadsať vikodýnov 1/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Veľká noc [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 - Letný špeciál ! [i] 21:05 TOP STAR Extra: Vlastimil Brodský [i] 22:00 Otvor oči [i] 23:55 Dempsey a Makepeacová: Tajné prípravy [i] 00:40 Maigret: Maigret má strach [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:40 Otvor oči [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:25 Opice z našej police: Prázdniny [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Ocko, šoféruj bezpečne [i] 08:55 Medicína: Medicína - Chronická leukémia [i] 09:50 Super-život: Super-miláčikovia [i] 10:40 Chlap v dome: Inštalatér [i] 11:20 Slovenské naj...: Martin [i] 11:35 Trezor: Štefan Krčméry [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Folklórny súbor Gymnik [i] 13:25 Siesta: Senior klub [i] 13:50 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:45 Bakalárske návraty: Koliesko [i] 15:00 Apropo TV [i] 15:25 Kaviareň Slávia [i] 16:05 Návraty k Bratislavským pondelkom: Sesternica Beta 2/3 [i] 17:35 Extrémne v horách [i] 18:00 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:15 MS v plávaní [i] 20:00 PORAIMOS - Rómsky holokaust [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Eichmannov koniec [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 MS v plávaní [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Patrí do polepšovne [i] 08:15 Súdna sieň: Lenivec [i] 09:15 Panelák XI.: Prekliata veštba 84 [i] 10:15 Knight Rider 10 [i] 11:20 Riskni to s JOJ! [i] 12:30 Veľké rodinné stretnutie [i] 14:45 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Otcom zo súcitu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - Voľba [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Kráľovstvo [i] 00:30 Čistič [i] 02:40 Kráľovstvo [i] 04:25 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 60 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 4 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 64 [i] 07:45 Magnum 2 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 7,8 [i] 09:45 Futurama IV. 5,6 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 12 [i] 11:55 DA VINCI [i] 12:30 M*A*S*H [i] 13:30 Vražedné čísla V. 12 [i] 14:20 Akty X III. 22 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 7,8 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 14 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 6 [i] 19:00 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Žraloky [i] 22:35 30 prípadov majora Zemana: Šťastný a veselý - 1966 23 [i] 00:10 Dexter 9,10 [i] 02:00 Navarro III. 13 [i] 03:35 Kojak IV. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 08:00 Post Mortem II. 1 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 09:55 Boj o čas III. 10 [i] 10:50 JAG III. 17 [i] 11:50 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 12:45 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 14:35 Post Mortem II. 1 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 16:25 JAG III. 18 [i] 17:25 Boj o čas III. 11 [i] 18:20 Dr. House VII. 1 [i] 19:10 Post Mortem II. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 21:00 Přinucen k boji 1 [i] 23:00 Společná terapie I. 4 [i] 23:50 Dr. House VIII. 11 [i] 00:45 Přinucen k boji 1 [i] 02:35 Společná terapie I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Megastavitelé: Mega most [i] 06:00 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 06:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Drastický krok [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 09:30 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 09:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 10:50 Jak to dělají? 8 [i] 11:15 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 11:40 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 14:25 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 16:15 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 9 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 18:05 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 19:00 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 22:00 Severní Amerika: Divoká hranice [i] 23:00 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 00:00 Zvědavost: Nejšpinavější muž světa [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 02:50 Severní Amerika: Divoká hranice [i] 03:50 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 04:45 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Dům Páně 6/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Mimo domov 9/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Saturnovy prstence 15/26 [i] 09:25 Přátelé Zeleného údolí: Kamej 4/12 [i] 10:00 Za oponou [i] 11:05 Život na zámku: Náledí 30/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:20 Možná přijde i kouzelník [i] 15:30 13. komnata Františka Nedvěda [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Strážnicku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Chalupáři: Smírčí soudce 6/11 [i] 20:40 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:15 Všechnopárty [i] 21:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Nová identita 65/92 [i] 23:50 Hříšní lidé Města pražského [i] 00:30 Film o seriálu Sanitka 2 - Návrat po 30 letech [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Etiketa - [i] 02:30 Příběhy slavných - Jiří Schelinger [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Koně v Brně [i] 05:25 Padající květináč [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Divnopis [i] 08:55 Architektura 5/45 [i] 09:25 Slavný? Díky internetu! [i] 10:20 Vichry války 6/11 [i] 11:55 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 12:45 Hirošima - den poté [i] 13:40 České stopy v rostlinné říši [i] 14:00 Krásy evropského pobřeží: V [i] 14:05 České himálajské dobrodružství: Dhaulagiri, Nanga Parbat 3/7 [i] 15:05 Království divočiny: Kukačka kohoutí [i] 15:30 Bitva o Gallipoli - tajemství v hlubinách [i] 16:20 Everwood II: Výjimečné dítě 2/22 [i] 17:05 Haló, haló! 49,50/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Krysík musí do školy 5/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Mimo domov 9/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Královna Bibin 17/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Džungle - lidé v tropických lesích 4/8 [i] 20:55 Život se sopkami 4/7 [i] 21:50 Velikáni filmu... Catherine Deneuveová [i] 23:50 Dneska je párty [i] 00:30 Pološero s hvězdičkou - Orgány na prodej [i] 01:00 Haló, haló! 49,50/85 [i] 01:50 Svět podle Pernštejnů [i] 02:40 Proč chudoba? [i] 03:35 Divnopis [i] 03:40 Defilé vojenských hudeb 2008 [i] 04:30 Padající květináč [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Vrať se ke mně 28 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Za špatný konec 12 [i] 11:20 Dva a půl chlapa V 10 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen III 22 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání III 12 [i] 13:50 Redakce II: Obtěžování 11 [i] 14:50 Beze stopy II: Ztráty a nálezy 22 [i] 15:40 Dr. House III 24 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Mrtvý éter 5 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Modré z nebe 29 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Hvězdy v éteru [i] 20:50 Výměna manželek [i] 22:10 Příběhy obyčejného šílenství [i] 00:15 Kráčející skála 2: Odplata [i] 01:50 Novashopping 02:25 Třetí hlídka IV 1 [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:35 Andílci 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk VI: Nerozluční 18 [i] 07:35 Kutil Tim VI: Strašidelná noc 7 [i] 08:00 M*A*S*H 237 [i] 08:30 M*A*S*H 238 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:00 To je vražda, napsala II: Sázka na smrt 8 [i] 10:55 Columbo: Columbo v přestrojení [i] 12:45 Policie Hamburk VI: Závěť 19 [i] 13:45 Walker, Texas Ranger IX: Poslední zúčtování 2/2 [i] 14:35 Siska IV: Dopis z Ria 8 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Návrat domů 1/2 [i] 17:45 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Smrt v první lize [i] 22:20 Řetězová reakce [i] 00:25 Nepřemožitelný [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Ochránce III: Sport pro chlapy 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slzy Bosporu 9/102 [i] 05:50 Rebeli II. 91-92/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 133/140 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 49-50 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 163 [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:20 Veronika Marsová III. 17/20 [i] 15:10 Čaro lásky 18/90 [i] 16:00 Teresa 73/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 10/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 10/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Dora Heldtová: Dovolenka s ockom [i] 22:25 Danielle Steelová: Palomino [i] 00:20 Sama na lásku [i] 01:55 Nepohodlný [i] 03:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 04:10 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 (Ne)šťastně až na věky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 2 dny v Paříži [i] 13:55 Nowhere Boy [i] 15:45 Tamtamy ticha [i] 17:45 Grace už není [i] 19:20 Plnou parou vzad! [i] 21:00 Rukojmí [i] 22:55 Deník mrtvých [i] 00:35 Pravidla boje [i] 02:15 Mýtus [i] 04:20 Nelítostná volba [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 12:45 Fotbal [i] 14:00 Plavání [i] 15:30 Vodní pólo [i] 16:30 Vodní pólo [i] 17:30 Plavání [i] 18:00 Plavání [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:15 Silové sporty [i] 22:15 Vodní pólo [i] 23:30 Plavání [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Oprávněná střelba 3 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 07:20 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Trestná lavice 21 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Primárky v Pasadeně 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Světla, kamera, vražda 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Tým snů 22 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i] 21:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Trofejní víno 5 [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Mrtvola 6 [i] 23:20 Městečko Haven 3: Usedlost 6 [i] 00:20 Prozíravost 1: Šifra 4 [i] 01:20 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 02:20 Dobrá manželka 3: Tým snů 22 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Touha po pomstě 15 [i] 04:15 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak vznikla Země 24 [i] 06:00 Mistři písku 13 [i] 06:30 Mistři písku 2 [i] 07:00 Podzemí měst 11 [i] 07:55 Farma pro mě: Kuřecí křídla - pokus omyl 5 [i] 09:00 Zvláštní jedlíci 1 [i] 10:05 Jimmova sklizeň 1 [i] 11:05 Utajený šéf - Kanada: Purdy 3 [i] 12:00 Hydrotech 13