TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VI. 12-13/18 [i] 11:10 Upírske denníky II. 1/22 [i] 12:10 Mentalista II. 20/23 [i] 13:05 Odložený prípad III. 1/23 [i] 14:05 Dr. House III. 3/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 11/19 [i] 15:30 Krok za krokom II. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 12/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Liek pre naše deti [i] 00:00 Nočné Televízne noviny [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 14/25 [i] 01:20 Dr. House III. 3/24 [i] 02:05 Odložený prípad III. 1/23 [i] 02:45 Kobra 11 VI. 12/18 [i] 03:30 Partička [i] 04:05 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Sila lásky VI. 172 [i] 06:10 Sila lásky VI. 173 [i] 07:00 Rieka nádeje 8/18 [i] 07:55 Tajomný ostrov 24/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Suflé [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Zásah [i] 11:05 Sila lásky V. 159 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret kladie pascu [i] 14:00 Sila lásky VI. 174 [i] 14:50 Sila lásky VI. 175 [i] 15:45 Dr.House VII.: Ide sa ďalej 23/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Jahňačie [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlomok sekundy 7/14 [i] 21:20 Zlomok sekundy 8/14 [i] 22:25 Otázka rešpektu II. 3/6 [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová: Zásah [i] 00:55 Maigret: Maigret kladie pascu [i] 02:30 Dámsky klub [i] 03:50 Sila lásky V. 159 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Dobrodružstvá Budzogáňa,zbojníckeho kapitána [i] 08:30 Opice z našej police: Prípravy [i] 08:50 Hviezdička [i] 09:20 Medicína: Medicína - Akné - najčastejšie kožné ochorenie [i] 10:15 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Najprv tu bola jóga, až potom sídlisko [i] 10:45 Nech žije deduško: Blahostroj [i] 11:25 Moderná architektúra na Slovensku [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Zemplín [i] 13:45 Siesta: Senior klub-magazín [i] 14:10 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 15:05 Bakalárske návraty: Vlas [i] 15:30 Diskotéka pre starších [i] 16:15 Návraty k Bratislavským pondelkom: Sesternica Beta 1/3 [i] 17:35 Trezor: Záhrada biskupa Moyzesa [i] 18:00 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 18:15 MS v plávaní [i] 20:30 Super-život: Super-miláčikovia [i] 21:20 Família: Família - Nech nezapadne slnko nad naším hnevom [i] 21:50 Letné kino na Dvojke: Citové cvičenia [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Domáce väzenie [i] 08:15 Súdna sieň: Prečo sme zlí? [i] 09:15 Panelák XI.: Krokodíl 83 [i] 10:15 Knight Rider 9 [i] 11:20 Riskni to s JOJ! [i] 12:30 Wall Street: Peniaze nikdy nespia [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Kladivárka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - Voľba [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 V pätici po opici [i] 00:15 Kosti IV. 11 [i] 01:15 Knight Rider 9 [i] 02:15 Ice Road Truckers II. 16/16 [i] 03:10 V pätici po opici [i] 04:55 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 59 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 3 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 63 [i] 07:45 Magnum 1/17 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 5,6 [i] 09:45 Futurama IV. 3,4 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 11 [i] 11:55 DA VINCI [i] 12:30 M*A*S*H [i] 13:30 Vražedné čísla V. 11 [i] 14:20 Akty X III. 21 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 5,6 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 13 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 5 [i] 19:00 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 5 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 6 [i] 22:30 Hawaii 5.0 20 [i] 23:30 Bad Boys 5 [i] 00:25 Policajt z L.A. 20,21 [i] 02:00 Navarro III. 12 [i] 03:25 Kojak IV. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 07:55 Post Mortem I. 8 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 09:50 Boj o čas III. 9 [i] 10:45 JAG III. 16 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 14:30 Post Mortem I. 8 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 16:20 JAG III. 17 [i] 17:20 Boj o čas III. 10 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 22 [i] 19:10 Post Mortem II. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 06:00 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 06:25 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Hovor [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 09:30 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 09:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 10:50 Jak to dělají? 7 [i] 11:15 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 12:35 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Nemluvíme spolu [i] 14:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 16:15 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 8 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 18:05 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 19:00 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 3 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 21:00 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 21:30 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 23:00 Pekelní jezdci: Zlá krev [i] 00:00 Doznání mafiánů: Frank Cullotta [i] 00:30 Přestavba Japonska: Supervlak [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 01:50 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 02:20 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 03:50 Pekelní jezdci: Zlá krev [i] 04:45 Jak se to dělá: Detektory kovů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Na ostří nože 5/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Šaty dělají medvěda 8/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: U dinosaurů 14/26 [i] 09:25 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Sanitka: Doktor Jandera se sbližuje s 5/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Možná přijde i kouzelník [i] 15:25 13. komnata Václava Neckáře [i] 15:55 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po hanáckém Slovácku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 MAHARAL - Tajemství talismanu [i] 21:45 Na cestě po Seychelských ostrovech [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Případy v cizině [i] 23:45 Profil zločinu II: Život bez tebe 6/12 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Bolkoviny [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno 04:40 Hobby naší doby - letní speciál [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Vějíř starých hitů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 CERN neboli Továrna na absolutno [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Hledání dolů krále Šalomouna [i] 10:45 Život se sopkami: Jak se s činností vulkánů na 3/7 [i] 11:40 Operace Navy SEALs 3/7 [i] 12:30 Louže [i] 12:55 Putování za vínem: Champagne [i] 13:25 Zázračná planeta: Země lidí: Arktida - život v mrazu 3/8 [i] 14:15 Naboso [i] 16:05 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 5/12 [i] 16:20 Everwood II: Na konci léta 1/22 [i] 17:05 Haló, haló! 47,48/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Ženatý s Pipkou 4/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Šaty dělají medvěda 8/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Vánoce s Drakkenem 16/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Svět plazů a obojživelníků: Podivuhodní hadi 4/5 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:45 Vichry války 6/11 [i] 23:20 Pološero s hvězdičkou - Orgány na prodej [i] 23:50 Zadaní Žádaní Zklamaní 1/6 [i] 00:35 Moje rodina VIII: Vyložené karty 5/9 [i] 01:05 Haló, haló! 47,48/85 [i] 01:55 Film o seriálu Sanitka 2 - Návrat po 30 letech [i] 02:10 Tajná inkvizice 3/3 [i] 03:05 Chorvatské národní parky: Brijuni 3/8 [i] 03:25 České stopy v rostlinné říši [i] 03:45 Náš venkov [i] 04:00 Varmužovci [i] 04:30 Hledání pevného bodu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Budu tě jistit 27 [i] 10:10 Kriminálka Anděl II: Nenávist [i] 11:15 Dva a půl chlapa V 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Jsem do tebe blázen III 21 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání III 11 [i] 13:55 Redakce II: Tříděný odpad 10 [i] 14:55 Beze stopy II: Sezóna 21 [i] 15:40 Dr. House III 23 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Království a věrní 4 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Vrať se ke mně 28 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Za špatný konec 12 [i] 21:25 Sígři ve výslužbě [i] 21:55 Kriminálka Miami X: Kdo se směje naposled 4 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:15 Kráčející skála [i] 00:40 Smallville X 14 [i] 01:20 Novashopping 02:00 Třetí hlídka III 23 [i] 02:45 Áčko: Poslední Áčko Honzy Musila [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:15 Andílci 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Policie Hamburk VI: Figarova pomsta 17 [i] 07:35 Kutil Tim VI: Závislost na autech 6 [i] 08:00 M*A*S*H 236 [i] 08:30 M*A*S*H 237 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 09:55 To je vražda, napsala II: Dáma v jezeře 7 [i] 10:50 Columbo: Motýl v šedých stínech [i] 12:40 Policie Hamburk VI: Nerozluční 18 [i] 13:35 Walker, Texas Ranger IX: Poslední zúčtování 1/2 [i] 14:30 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Nedělní směna 1954 12 [i] 21:35 Zločiny nad Seinou: Náměstí svornosti 2 [i] 22:35 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Políbila jsem holku 6 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: El Sereno 12 [i] 00:25 Myšlenky zločince I 15 [i] 01:15 Kriminálka Kolín IV: Dítě, nebo člen rodiny 12 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Kriminálka Kolín IV: Dítě, nebo člen rodiny 12 [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Slzy Bosporu 8/102 [i] 06:10 Rebeli II. 89-90/225 [i] 07:40 Zakázaná vášeň 132/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz II. [i] 11:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 162 [i] 13:20 Bez stopy III. 8/23 [i] 14:25 Veronika Marsová III. 16/20 [i] 15:10 Čaro lásky 17/90 [i] 16:00 Teresa 72/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 9/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 9/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 49-50 [i] 23:35 Ally McBealová V. 2/22 [i] 00:25 Dharma a Greg IV. 15-16/24 [i] 01:10 Máš pravdu, miláčik [i] 01:30 Ally McBealová V. 2/22 [i] 02:15 Dharma a Greg IV. 15-16/24 [i] 02:55 Adela show [i] 03:30 Na streche [i] 04:25 Tisíc a jedna noc 162 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Bílá vrána [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradní plán [i] 13:35 Zkáza rodu Hickmanů [i] 15:30 2 dny v Paříži [i] 17:20 Nowhere Boy [i] 19:05 Nelítostná volba [i] 20:40 Mýtus [i] 22:50 Pravidla boje [i] 00:40 Jednotka Uro [i] 02:20 Nejlepší z Brooklynu [i] 04:30 Sk8aři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Lukostřelba [i] 09:00 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 12:45 Vodní pólo [i] 13:45 Skoky do vody [i] 14:45 Fotbal [i] 15:45 Fotbal [i] 16:45 Plavání [i] 18:00 Plavání [i] 20:30 Fotbal [i] 22:45 Plavání [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Plavání