TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VI. 11/18 [i] 11:15 Upírske denníky 22/22 [i] 12:10 Mentalista II. 19/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 23/23 [i] 14:05 Dr. House III. 2/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 10/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 22/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 11/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Záložný plán [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 00:05 Dr. House III. 2/24 [i] 01:00 Odložený prípad VI. 23/23 [i] 01:45 Mentalista II. 19/23 [i] 02:25 Kobra 11 VI. 11/18 [i] 03:10 Krok za krokom I. 22/22 [i] 03:30 Partička [i] 04:05 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:15 Počasie [i] 05:20 Sila lásky VI. 170 [i] 06:10 Sila lásky VI. 171 [i] 07:00 Rieka nádeje 7/18 [i] 07:55 Tajomný ostrov 23/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Pizza [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Nepohodlní [i] 11:05 Sila lásky V. 158 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret vo Fínsku [i] 13:55 Sila lásky VI. 172 [i] 14:50 Sila lásky VI. 173 [i] 15:45 Dr.House VII.: Po úradných hodinách 22/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Suflé [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Hotel Rwanda [i] 22:10 Obvinení: Kennyho príbeh [i] 23:10 Dempsey a Makepeacová: Nepohodlní [i] 00:00 Hotel Rwanda [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:20 Obvinení: Kennyho príbeh [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:25 Opice z našej police: Narodeniny [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: Ten chalan [i] 08:50 Medicína: Medicína - Žlčníkové kamene [i] 09:45 Prečo chudoba?: Dajte nám peniaze [i] 10:40 Nech žije deduško: Prekážky [i] 11:20 Záchranári - pomoc v núdzi 9/12 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 A pri tom speve [i] 13:00 Zadná Poľana [i] 13:20 Siesta: Senior klub [i] 13:45 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:30 Bakalárske návraty: To teda bola dovolenka [i] 15:15 Smiem prosiť...? [i] 16:05 Návraty k Bratislavským pondelkom: Čudný človek [i] 17:15 Trezor: Nad Tatrou sa blýska [i] 17:40 Stopy dávnej minulosti: Pribinov hrad v Zalavare [i] 18:15 Japanológia: Tradičné ľudové domy [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Moderná architektúra na Slovensku [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Najprv tu bola jóga, až potom sídlisko [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Zabijem Nixona! [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Energetika [i] 23:20 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zločinné úmysly II. [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:15 Súdna sieň: "Vydriduch" v sukni [i] 08:15 Súdna sieň: A bi ho do hlavy! [i] 09:15 Panelák XI.: Hľadá sa Denisa 82 [i] 10:15 Knight Rider 8 [i] 11:20 Riskni to s JOJ! [i] 12:30 Zlé rozhodnutie [i] 14:45 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Syn sa fláka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Wall Street: Peniaze nikdy nespia [i] 23:15 Vtierka Castle IV. 20 [i] 00:10 Vtierka Castle III. 5 [i] 01:10 Hawaii 5.0 20 [i] 02:10 Knight Rider 8 [i] 03:05 Vtierka Castle IV. 20 [i] 03:45 Vtierka Castle III. 5 [i] 04:30 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 58 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 2 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 62 [i] 07:45 Magnum [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 3,4 [i] 09:45 Futurama IV. 1,2/12 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 10 [i] 11:55 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 12/12 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 10 [i] 14:20 Akty X III. 20 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 3,4 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 12 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 4 [i] 19:00 Profesionáli V.: Bike príde 6 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Kosti VI. 12 [i] 22:30 Mafstory: Výkupné, Stretávka 32,33 [i] 00:30 Policajt z L.A. 19 [i] 01:20 Navarro III. 11 [i] 02:50 Kojak IV. 15,16 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka New York [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Post Mortem I. 6 [i] 08:00 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 08:55 Post Mortem I. 7 [i] 09:50 Boj o čas III. 8 [i] 10:45 JAG III. 15 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 13:30 Post Mortem I. 6 [i] 14:30 Post Mortem I. 7 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 16:20 JAG III. 16 [i] 17:20 Boj o čas III. 9 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 21 [i] 19:10 Post Mortem I. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 21:55 Kriminálka New York VIII. 17 [i] 22:50 Kriminálka New York VIII. 18 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 14 [i] 00:40 Kriminálka New York VIII. 17 [i] 01:35 Kriminálka New York VIII. 18 [i] 02:25 JAG III. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 06:00 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 06:25 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Rickovy zprávy [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 09:30 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 09:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak se to dělá: Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola [i] 11:40 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 14:25 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 16:15 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 7 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 18:05 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 19:00 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Nutné k přežití 9 [i] 21:00 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 22:00 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 00:00 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 00:55 Nutné k přežití 9 [i] 01:50 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 02:50 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 04:45 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:55 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Velký a malý 7/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Inkové 13/26 [i] 09:35 Příběhy slavných - Jiří Schelinger [i] 10:30 Všechnopárty [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Možná přijde i kouzelník [i] 15:20 13. komnata Květy Fialové [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Třeboňsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Angelika a sultán [i] 21:40 Komici na jedničku [i] 22:33 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Když strach přichází [i] 00:40 MI5 IX 3/8 [i] 01:35 AZ-kvíz [i] 02:00 Etiketa - [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Na cestě po jižní Keni [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Mladý hudebník roku [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Království divočiny: Kukačka kohoutí [i] 09:10 Svět podle Pernštejnů [i] 10:05 Tam za kopci je Lužice [i] 10:25 Kolaborovali s nacisty 8/12 [i] 11:15 Přežít! [i] 12:05 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:35 Úsměvy [i] 13:15 Film 2013 [i] 13:45 Chorvatské národní parky: Brijuni 3/8 [i] 14:05 Cesta do Indie: Úžas [i] 15:05 Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci 3/5 [i] 15:55 Moje rodina VIII: Vyložené karty 5/9 [i] 16:25 Everwood: Domov 23/23 [i] 17:10 Haló, haló! 45,46/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Kdo chce držet dietu 3/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Velký a malý 7/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Problémy s časem: budoucnost 15/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Za obyvateli [i] 20:55 Cesta do Indie: Smíření [i] 21:55 Chodníky slávy - Jack Nicholson: Poslední eskorta [i] 23:40 Bratři a sestry IV: Primárky v Pasadeně 14/24 [i] 00:20 Jeden tón je tvůj [i] 01:10 Haló, haló! 45,46/85 [i] 02:00 Laurel a Hardy: Námořníci na ženění? [i] 02:15 Čisté ruce [i] 02:45 Manželky s vůní dálek [i] 03:15 Hry handicapovaných talentů [i] 04:10 Vlčnovjanka [i] 04:45 Parkování [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem hračka 26 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Tak na zdraví! 11 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 20 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 10 [i] 13:45 Redakce II: Hovězí spojka 9 [i] 14:50 Beze stopy II: Dvě rodiny 20 [i] 15:40 Dr. House III 22 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Zkrat 3 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Budu tě jistit 27 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Nenávist [i] 21:20 Comeback: Modelka [i] 21:55 Mentalista IV: Krvavý Valentýn 12 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:15 Labyrint lží [i] 01:30 Novashopping 02:05 Smallville X 13 [i] 02:50 Třetí hlídka III 22 [i] 04:15 Andílci 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i] 07:10 Kutil Tim VI: Alovo video 5 [i] 07:35 M*A*S*H 235 [i] 08:05 M*A*S*H 236 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: V zajetí smyslů 6 [i] 10:40 Columbo: Columbo na univerzitě [i] 12:35 Policie Hamburk VI: Figarova pomsta 17 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger IX: Filmové hvězdy 22 [i] 14:25 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Odkaz lásky [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Poslední propadne peklu [i] 23:35 Právo a pořádek XX: Nadšenec 11 [i] 00:30 Kriminálka Kolín IV: Cesta na venkov 11 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Kriminálka Kolín IV: Cesta na venkov 11 [i] 04:00 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slzy Bosporu 7/102 [i] 05:55 Rebeli II. 87-88/225 [i] 07:30 Zakázaná vášeň 131/140 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Sesterstvo putovných nohavíc 2 [i] 12:30 Tisíc a jedna noc 161 [i] 13:15 Bez stopy III. 7/23 [i] 14:20 Veronika Marsová III. 15/20 [i] 15:10 Čaro lásky 16/90 [i] 16:00 Teresa 71/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 8/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 8/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Moje dieťa nedostaneš [i] 22:20 Klinika Miami 9-10/13 [i] 00:05 Dharma a Greg IV. 13-14/24 [i] 00:50 Máš pravdu, miláčik [i] 01:10 Klinika Miami 9-10/13 [i] 02:30 Dharma a Greg IV. 13-14/24 [i] 03:10 Adela show [i] 03:45 Na streche [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 161 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Ničivá hrozba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zákon přitažlivosti [i] 13:45 Sláva vítězům [i] 15:50 Náhradní plán [i] 17:20 Zkáza rodu Hickmanů [i] 19:10 Sk8aři [i] 20:40 Nejlepší z Brooklynu