Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VI. 10/18 [i] 11:15 Upírske denníky 21/22 [i] 12:10 Mentalista II. 18/23 [i] 13:05 Dr. House VI. 5/22 [i] 14:05 Dr. House III. 1/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 9/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 21/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 10/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 LAPD: Oddelenie vrážd 7/13 [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 00:10 Dr. House III. 1/24 [i] 00:55 LAPD: Oddelenie vrážd 7/13 [i] 01:40 Mentalista II. 18/23 [i] 02:20 Kobra 11 VI. 10/18 [i] 03:05 Krok za krokom I. 21/22 [i] 03:25 Partička [i] 03:55 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky VI. 168 [i] 06:25 Sila lásky VI. 169 [i] 07:15 Rieka nádeje 6/18 [i] 08:00 Tajomný ostrov 22/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Cassoeula [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 11:05 Sila lásky V. 157 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a hlava muža [i] 14:00 Sila lásky VI. 170 [i] 14:50 Sila lásky VI. 171 [i] 15:45 Dr.House VII.: Riešenie 21/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Pizza [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:15 Sanitka 7/11 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Povinnosť mlčanlivosti 13/24 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Svedok 14/24 [i] 23:40 Dempsey a Makepeacová: Krvavé peniaze [i] 00:30 Maigret: Maigret a hlava muža [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky V. 157 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 FIFA magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:25 Vynálezy hodinára Aurela: Posledný vynález [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Čarovanie [i] 08:55 Medicína: Medicína - Detská ortopédia [i] 09:50 Zo Šale do Močenka [i] 10:20 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 10:45 Nech žije deduško: Prípravy [i] 11:25 60 zabijakov divočiny 23/26 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Orava [i] 13:05 Osobnosti duchovného života: Ján Kollár [i] 13:40 Siesta: Senior klub-magazín [i] 14:05 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:50 Bakalárske návraty: Slečna mám fantastické nahrávky [i] 15:35 Vám čarokrásnu pieseň [i] 16:20 Návraty k Bratislavským pondelkom: Lorenzaccio 2/2 [i] 17:25 Trezor [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Kus stupavského Ríma [i] 18:20 Záchranári - pomoc v núdzi 9/12 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Prečo chudoba?: Dajte nám peniaze [i] 20:50 Ambulancia: Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Jelena [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Depresia - Čakanie na úsvit [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Láska kvitne v každom veku [i] 08:15 Súdna sieň: Tenista [i] 09:15 Panelák XI.: Pletky s mobilom 81 [i] 10:15 Knight Rider 7 [i] 11:25 Riskni to s JOJ! [i] 12:30 Obeť únosu [i] 14:45 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Chorá matka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - Voľba [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Let Fénixa [i] 00:20 Kosti IV. 10 [i] 01:20 Knight Rider 7 [i] 02:15 Ice Road Truckers II. 15 [i] 03:15 Obeť únosu [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 57 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda V. 1/25 [i] 06:45 V uliciach San Francisca 61 [i] 07:45 Knight Rider 90 [i] 08:45 Simpsonovci VIII. 1,2/25 [i] 09:45 Futurama III. 14,15/15 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 9 [i] 11:55 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 11 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 9 [i] 14:20 Akty X III. 19 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci VIII. 1,2/25 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 11 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 3 [i] 19:00 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 7 [i] 22:30 Letecké katastrofy II. 2 [i] 23:30 Originály na cestách II. 2 [i] 00:30 Policajt z L.A. 18 [i] 01:20 Navarro III. 10 [i] 02:45 Futurama III. 14,15/15 [i] 03:25 Kojak IV. 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Post Mortem I. 4 [i] 07:55 Post Mortem I. 5 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 09:50 Boj o čas III. 7 [i] 10:45 JAG III. 14 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 13:30 Post Mortem I. 4 [i] 14:25 Post Mortem I. 5 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 16:20 JAG III. 15 [i] 17:20 Boj o čas III. 8 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 20 [i] 19:10 Post Mortem I. 6 [i] 20:10 Post Mortem I. 7 [i] 21:05 Jak prosté I. 22 [i] 22:00 Profil zločinu I. 5 [i] 23:00 Vražda I. 18 [i] 00:10 Firma I. 17 [i] 01:05 Jak prosté I. 22 [i] 02:00 Profil zločinu I. 5 [i] 02:50 Vražda I. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: A je to! [i] 06:00 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Operace Usmiřování [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 09:30 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 09:55 Nutné k přežití: Texas [i] 10:50 Jak to dělají? 5 [i] 11:15 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 12:35 Opravna vraků 5 [i] 13:30 Pátá rychlost 9 [i] 14:25 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 16:15 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 6 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 18:05 Nutné k přežití: Aljaška [i] 19:00 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 21:00 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Mauricius [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 2 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Právo chvástat se [i] 00:55 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 01:50 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Mauricius [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 2 [i] 04:45 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Prasátko Peppa II [i] 08:35 Eddy a medvěd: Novinky 6/26 [i] 08:45 Otevři dveře 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Obři 12/26 [i] 09:30 Proces s vrahy Martynové 1/2 [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:15 Hříšní lidé Města pražského [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot [i] 14:15 Možná přijde i kouzelník [i] 15:35 13. komnata Jakuba Vágnera [i] 16:05 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Kopanicích [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Za oponou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Nicolas Le Floch: Varšavská slza 5/10 [i] 23:35 Dempsey a Makepeaceová: Vrah z románu 28/31 [i] 00:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Kamila [i] 02:30 Etiketa - [i] 02:40 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Laco Garaj [i] 05:25 Naše rodina a jiná zvířena [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 České stopy v rostlinné říši [i] 09:05 Bitva o Gallipoli - tajemství v hlubinách [i] 09:55 České himálajské dobrodružství: Dhaulagiri, Nanga Parbat 3/7 [i] 10:50 Letecké katastrofy IV: Kruté nebe [i] 11:45 Hirošima - den poté [i] 12:35 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 12:55 Život se sopkami: Jak se s činností vulkánů na 3/7 [i] 13:50 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 14:45 Největší tankové bitvy: El Alamein [i] 15:30 Slavný? Díky internetu! [i] 16:25 Everwood: Podstata strachu 22/23 [i] 17:10 Haló, haló! - ST 43,44/85 [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Slepičí večírek 2/26 [i] 18:20 Otevři dveře [i] 18:30 Eddy a medvěd: Novinky 6/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Problémy s časem: minulost 14/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Kursk, operace Citadela [i] 20:50 Letecké katastrofy IV: Panika zabíjí [i] 21:40 Tajnosti [i] 23:15 Operace Navy SEALs 3/7 [i] 00:05 Magical Mystery Tour [i] 01:00 Haló, haló! 43,44/85 [i] 01:50 Architektura 5/45 [i] 02:20 Úsměvy [i] 02:55 Putování za vínem: Alsasko [i] 03:25 Polská Solidarita [i] 03:50 Ženy to mají těžší [i] 04:20 Veselá je dědina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Život není jen sex 25 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Pistole [i] 11:20 Dva a půl chlapa V 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 19 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání III 9 [i] 13:45 Redakce II: Nebezpečné ulice 8 [i] 14:50 Beze stopy II: Stíny 19 [i] 15:40 Dr. House III 21 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Nejhorší noční můra 2 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem hračka 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Tak na zdraví! 11 [i] 21:25 Víkendové prázdniny: S nadhledem [i] 22:00 Mentalista IV: Vždy sázej na rudou 11 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:20 Vzpomínky 9 [i] 00:05 Nikita II 21 [i] 00:50 Smallville X 12 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka III 21 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:15 Andílci 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i] 07:15 Kutil Tim VI: Horoucí láska 4 [i] 07:40 M*A*S*H 234 [i] 08:10 M*A*S*H 235 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Zazpívám ti o vraždě 5 [i] 10:40 Columbo: Žonglér - vražda v Malibu [i] 12:35 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger IX: Krvavé diamanty 21 [i] 14:25 Siska IV: Andělská tvář 5 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Ať rozhodne srdce [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Ochranná značka 1952 11 [i] 21:35 Zločiny nad Seinou 1 [i] 22:35 Sběratelé kostí VII: Muž v balíku 4 [i] 23:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Dívka v modrém 12 [i] 00:35 Kriminálka Kolín IV: Ti z Kolína a ti z Düsseldorfu 10 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Kriminálka Kolín IV: Ti z Kolína a ti z Düsseldorfu 10 [i] 04:00 Ochránce III: Zbrklost 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Slzy Bosporu 6/102 [i] 06:05 Rebeli II. 85-86/225 [i] 07:40 Zakázaná vášeň 130/140 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Perla Orientu 47-48 [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 160 [i] 13:15 SULTÁN [i] 14:25 Veronika Marsová III. 14/20 [i] 15:10 Čaro lásky 15/90 [i] 16:00 Teresa 70/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 7/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 7/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Sesterstvo putovných nohavíc 2 [i] 22:40 Sila lásky [i] 00:40 Dharma a Greg IV. 11-12/24 [i] 01:25 Máš pravdu, miláčik [i] 01:45 Sila lásky [i] 03:25 Adela show [i] 04:00 Na streche [i] 04:30 Tisíc a jedna noc 160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Rande naslepo [i] 13:50 Paparazzi [i] 15:30 Zákon přitažlivosti [i] 17:10 Sláva vítězům [i] 19:10 Hranice smrti [i] 21:05 Železní andělé 3 [i] 22:45 Pohanský rituál [i] 00:20 Mrtvý sníh [i] 01:50 Sejměte Cartera [i] 03:30 Vášeň a cit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 12:45 Fotbal [i] 14:20 Plavání [i] 15:30 Skoky do vody [i] 16:00 Skoky do vody [i] 17:00 Vodní pólo [i] 18:00 Plavání [i] 20:15 Vodní pólo [i] 21:15 Vodní pólo [i] 21:45 Vodní pólo [i] 22:45 Rally [i] 23:15 Závody GT [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:30 Skoky do vody [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 06:20 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 07:20 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Bez rukavic 18 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Těžká volba 11 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13