TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VI. 8-9/18 [i] 11:15 Upírske denníky 20/22 [i] 12:10 Mentalista II. 17/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 22/23 [i] 14:05 Dr. House II. 24/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 8/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 20/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Lampáreň [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 9/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:50 Dr. House VI. 5/22 [i] 23:55 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 01:05 Dr. House II. 24/24 [i] 01:50 Odložený prípad VI. 22/23 [i] 02:30 Kobra 11 VI. 8-9/18 [i] 04:00 Susedia [i] 04:45 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Hurá do záhrady [i] 06:10 Sila lásky VI. 167 [i] 07:00 Rieka nádeje 5/18 [i] 07:55 Tajomný ostrov 21/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Carbonata [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 11:05 Sila lásky V. 156 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a Saint-Fiacre [i] 13:55 Sila lásky VI. 168 [i] 14:50 Sila lásky VI. 169 [i] 15:45 Dr.House VII.: Zmeny 20/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Cassoeula [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sindibád 9/12 [i] 20:55 Sindibád 10/12 [i] 21:40 Vyvolení: Plutarchov kruh 11/12 [i] 22:40 Uragán [i] 23:25 Dempsey a Makepeacová: Tequila kokteil [i] 00:15 Sindibád 9/12 [i] 01:00 Sindibád 10/12 [i] 01:45 Vyvolení: Plutarchov kruh 11/12 [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:05 Sila lásky V. 156 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:20 Vynálezy hodinára Aurela: Strašidlá [i] 08:40 Pesničky z Hviezdičky: Mamina [i] 08:50 Medicína: Medicína - Preventívne gynekologické vyšetrenia [i] 09:45 Pulzovanie nášho vesmíru [i] 10:55 Dokumentárny klub: Záhadný svet peňazí [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Jánošíkove dni 2012 [i] 13:20 Siesta: Senior klub [i] 13:45 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:25 Bakalárske návraty: Kamaráti muzikanti [i] 14:45 Kaviareň Slávia [i] 15:30 Odpískané [i] 15:55 FIFA magazín [i] 16:20 Návraty k Bratislavským pondelkom: Lorenzaccio 1/2 [i] 17:25 Trezor [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Meluzína [i] 18:15 60 zabijakov divočiny 23/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Japonský cisársky pár: Modlitba za mier 2/2 [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Ja, Don Giovanni [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Počasie [i] 23:35 Chránené územie [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zločinné úmysly II. [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Dvojitý život [i] 08:15 Súdna sieň: Neznášam buzerantov [i] 09:15 Panelák XI.: Bonzák 80 [i] 10:15 Knight Rider 6 [i] 11:20 Riskni to s JOJ! [i] 12:30 Dobrodružstvo [i] 14:45 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Je to ešte chlapec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - Voľba [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Mama, ožeň ma! [i] 23:30 Haló [i] 00:10 Vycucaj ma! [i] 02:10 Knight Rider 6 [i] 03:05 Obete [i] 04:30 Zločinné úmysly II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:45 V uliciach San Francisca 60 [i] 07:45 Knight Rider 89 [i] 08:45 Simpsonovci XX. 20,21/21 [i] 09:45 Futurama III. 12,13 [i] 10:55 Ice Road Truckers II. 8 [i] 11:55 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 10 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 8 [i] 14:20 Akty X III. 18 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XX. 20,21/21 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 10 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 2 [i] 19:00 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 5 [i] 22:30 Lovci väzňov 4 [i] 23:30 Agent IV. 16 [i] 00:25 Policajt z L.A. 16, 17 [i] 02:00 Navarro III. 9 [i] 03:25 Kojak IV. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i] 07:55 Post Mortem I. 3 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 09:50 Boj o čas III. 6 [i] 10:45 JAG III. 13 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i] 14:25 Post Mortem I. 3 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 16:20 JAG III. 14 [i] 17:15 Boj o čas III. 7 [i] 18:10 Ten, kdo tě chrání III. 19 [i] 19:05 Post Mortem I. 4 [i] 20:00 Post Mortem I. 5 [i] 21:00 Common Law I. 4 [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 23:40 Boj o čas IV. 3 [i] 00:35 Common Law I. 4 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 32 [i] 06:00 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 06:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro pořad Učeň [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 09:30 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 09:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 11:40 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 13:30 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Hot rod pro záhadného klienta [i] 14:25 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 16:15 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 5 [i] 17:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 18:05 Nutné k přežití: Texas [i] 19:00 Jak se to dělá: Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 21:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Z divočiny [i] 22:00 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 23:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Kam míří hurikány [i] 00:00 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 00:30 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Aljaška: překonání poslední hranice: Z divočiny [i] 02:50 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 03:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Kam míří hurikány [i] 04:45 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Eddy a medvěd: Pravěký medvěd 5/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Vesmírní trosečníci 11/26 [i] 09:30 Zázraky přírody [i] 10:35 Hobby naší doby - letní speciál [i] 11:00 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot XII [i] 14:55 Možná přijde i kouzelník [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Gorolsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka: Doktor Jandera se sbližuje s 5/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Film o seriálu Sanitka 2 - Návrat po 30 letech [i] 22:40 Tělo jako důkaz: Ohnisko požáru 10/13 [i] 23:25 MI5 IX 3/8 [i] 00:20 Kalendárium [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 01:25 Postřehy odjinud [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 02:35 Bílá místa [i] 03:10 Etiketa - [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Kamera na cestách: Omán a Spojené arabské emiráty [i] 09:40 Postřehy odjinud [i] 09:50 Manželské etudy: Mirka a Antonín [i] 10:25 Manželské etudy po dvaceti letech: Mirka a Antonín [i] 11:20 Československý filmový týdeník 1963 948/2379 [i] 11:35 Tajná inkvizice 3/3 [i] 12:30 Svět podle Pernštejnů [i] 13:25 Globální Santa Claus [i] 14:20 Káva, mléko a cukr [i] 15:25 Miloš Forman - Co tě nezabije... 3/4 [i] 16:25 Everwood: Těžké rozhodnutí 21/23 [i] 17:10 Haló, haló! (41.42/85) [i] 18:00 Ošklivé káčátko a já: Oškli jde poprvé do školy 1/26 [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Eddy a medvěd: Pravěký medvěd 5/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Problémy s časem: přítomnost 13/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty: Vývoj událostí v Palestině mezi 8/12 [i] 20:55 Hirošima - den poté [i] 21:50 Velikáni filmu: Catherine Deneuveová [i] 00:25 Marseillaisa [i] 02:30 Haló, haló! 41,42/85 [i] 03:20 Pološero s hvězdičkou - Stíny města [i] 03:45 Kaiser Chiefs [i] 04:50 Chorvatské národní parky: Brijuni 3/8 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Nech nás žít 24 [i] 10:10 Dnes v jednom domě 8 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 18 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání III 8 [i] 13:50 Redakce II: Bývalý manžel 7 [i] 14:50 Beze stopy II: Dvojník 18 [i] 15:40 Dr. House III 20 [i] 16:35 Dva a půl chlapa V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba VIII: Pavouk a moucha 1 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Život není jen sex 25 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Pistole [i] 21:20 Comeback: Zdravý a nemocný [i] 21:55 Dr. House VIII: Potřebujeme vajíčka 17 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:20 Charlieho andílci 4 [i] 00:05 Perníkový táta III 4 [i] 00:55 Milionář z kuchyně 6 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka III 20 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i] 07:10 Kutil Tim VI: Každé manželství potřebuje údržbu 3 [i] 07:35 M*A*S*H 233 [i] 08:05 M*A*S*H 234 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Fakulta plná skandálů 4 [i] 10:40 Columbo: Smrtící korunka [i] 12:35 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger IX: Ve světě ticha 20 [i] 14:25 Siska IV: Už abys byla mrtvá 4 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Příliv lásky [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Jen na lásce záleží [i] 22:20 TOP STAR magazín [i] 23:25 Sunshine [i] 01:30 Kriminálka Kolín IV: Zaříkávač ryb 9 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slzy Bosporu 5/102 [i] 06:10 Rebeli II. 83-84/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 129/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Len teba [i] 12:35 Tisíc a jedna noc 159 [i] 13:25 Bez stopy III. 5/23 [i] 14:30 Veronika Marsová III. 13/20 [i] 15:10 Čaro lásky 14/90 [i] 16:00 Teresa 69/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 6/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 6/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 47-48 [i] 23:25 Ally McBealová V. 1/22 [i] 00:15 Dharma a Greg IV. 9-10/24 [i] 01:00 Máš pravdu, miláčik [i] 01:20 Ally McBealová V. 1/22 [i] 02:05 Dharma a Greg IV. 9-10/24 [i] 02:45 Máš pravdu, miláčik [i] 03:05 Adela show [i] 03:45 Na streche [i] 04:35 Tisíc a jedna noc 159 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bláznivej sejf [i] 13:45 Poslední loupež [i] 15:45 Rande naslepo [i] 17:30 Paparazzi [i] 19:05 Vášeň a cit [i] 21:05 Sejměte Cartera [i] 22:50 Mrtvý sníh [i] 00:25 Poslední gang [i] 02:25 Bolero [i] 04:10 Atentát na střední [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Skoky do vody [i] 18:00 Plavání [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Watts [i] 22:15 Wrestling