TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Dr. House II. 23/24 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 06:50 Scooby-Doo na ostrove Zombiov [i] 08:10 Smallville IX. [i] 09:55 Policajná akadémia 4 [i] 11:35 Honba na ponorku 5-6/13 [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Maďarska [i] 16:20 Akcia nemluvňa [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Super 8 (HD) [i] 23:00 Alcatraz 8/13 (HD) [i] 23:50 Likvidátor [i] 01:50 Super 8 (HD) [i] 03:35 Alcatraz 8/13 (HD) [i] 04:15 Partička [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 SOS [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách: Záhradníci v Afrike [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: Putovaníe s ťavou [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: Medveď [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Vilko sa sťahuje [i] 07:30 Traja medvedíci: Macko 8 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Safari: Tajná svadba 8/13 [i] 08:55 Cyril a Metod - Apoštoli Slovanov: Odkaz 4/4 [i] 09:45 60 zabijakov divočiny 4/26 [i] 10:20 Geo report: Jordánsko: dynastia koní [i] 11:10 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:00 Cirkus Humberto 7/12 [i] 12:50 Cirkus Humberto 8/12 [i] 13:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová IV.: Nevidieť pre oči [i] 15:30 Zlatá klasika - režisér Ján Lacko: Výlet po Dunaji [i] 17:05 Uragán [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Posledná kráľovná 1/2 [i] 21:50 Posledná kráľovná 2/2 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová IV.: Nevidieť pre oči [i] 01:15 Geo report: Jordánsko: dynastia koní [i] 02:10 Svet v obrazoch [i] 02:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Staroslovanské kultúrne centrá: Devín [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Sv. omša pri príležitosti sviatku sv. Gorazda [i] 11:10 Orientácie [i] 11:40 Cesta do Compostely [i] 12:35 Chichôtka [i] 13:35 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 13:40 Osloboditelia: Výsadkári [i] 14:35 Folklórny festival Východná [i] 15:30 Letné lásky: Horúci dych [i] 17:00 V pralesoch Karpát [i] 17:55 Regata médií [i] 18:25 Smejeme sa storočiami: Prvé hodinky [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Portréty vedcov : PhDr. Valerián Bystrický, DrSc. [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Záhadný svet peňazí [i] 21:35 Odpískané [i] 22:00 Noc v archíve: Dva roky prázdnin [i] 23:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:30 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 Dobrodružstvá Toma Palčeka a Palculienky [i] 08:00 Simpsonovci XXI. [i] 10:25 Mama, ožeň ma! [i] 11:55 Druhá šanca [i] 16:45 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Zelená míľa [i] 00:30 Komando [i] 02:25 Posledný samuraj [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Starý 54 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 19,20 [i] 10:20 DA VINCI [i] 12:40 Ice Road Truckers IV. 13 [i] 13:25 Posledné minúty 13/13 [i] 14:20 DA VINCI [i] 15:40 Bláznivá olympiáda [i] 17:40 Stará láska nehrdzavie [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Policajt drábom [i] 22:40 Krvavá odplata [i] 00:50 Bezbranná proti vrahovi [i] 02:25 Navarro III. 8 [i] 04:00 Kojak IV. 10 [i] 04:50 Starý 55,56 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 12 [i] 08:00 Don Matteo V. 12 [i] 09:10 Svět v ohrožení 1 [i] 10:45 Drzá Jordan IV. 16 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 17 [i] 12:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 13:30 Posel ztracených duší V. 1 [i] 14:25 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 16:15 JAG IV. 19 [i] 17:10 JAG IV. 20 [i] 18:05 Profil zločinu III. 2 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 21:00 Kriminálka New York VIII. 5 [i] 21:55 Rudá vdova I. 3 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 23:40 Vražda I. 17 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 02:35 Vražda I. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 30 [i] 06:00 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 06:25 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 06:50 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Pracovní směna na hřbitově [i] 08:10 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 09:05 Extrémní stroje 1 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 10:50 Americké zbraně 16 [i] 11:40 Pátrání po yettim 20 [i] 12:35 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 13:05 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 6 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 15:20 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 16:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Nabouraný Mustang [i] 19:00 Jak se to dělá 65 [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 21:00 Plavání s monstry: Steve Backshall: Žralok [i] 22:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 4 [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 00:00 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 00:55 Severní Amerika: Nauč se v mládí nebo nepřežiješ [i] 01:50 Plavání s monstry: Steve Backshall: Žralok [i] 02:50 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 4 [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Smrtelný závod [i] 04:45 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Halabalašou [i] 06:00 Zajímavosti z regionů AD - [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Mumínci [i] 07:15 Svět vynálezů Wallace a Gromita: Smysly života 4/6 [i] 07:45 Přátelé Zeleného údolí: Kamej 4/12 [i] 08:15 Bambinot: Katastrofální omyl 4/6 [i] 09:15 Na cestě po jižní Keni AD - [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Náledí 30/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Probuzená skála [i] 14:00 Podivná nevěsta [i] 14:50 Proces s vrahy Martynové 1/2 [i] 15:55 Příběhy slavných - Jiří Schelinger AD - [i] 16:50 Volání rodu [i] 17:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:45 Branky, body, vteřiny AD - [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky AD - [i] 21:20 Na dvoře je kůň, šéfe! AD - [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Komisař Moulin [i] 00:10 Všechnopárty AD - [i] 00:50 Na cestě po jižní Keni AD - [i] 01:20 Postřehy odjinud AD - [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Kabinet Múz [i] 02:50 Třikrát o lásce [i] 03:15 Etiketa - [i] 03:25 Manéž Bolka Polívky [i] 04:40 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:35 Podle práva [i] 06:00 Putování za vínem: Alsasko [i] 06:25 Postřehy odjinud AD - [i] 06:30 Na vrcholky hor s Vladimírem AD - [i] 06:50 Miloš Forman - Co tě nezabije... AD - 3/4 [i] 07:50 Československý filmový týdeník 1963 948/2379 [i] 08:00 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 29 [i] 08:20 Mýty a fakta historie: Hledání dolů krále Šalomouna [i] 09:15 Cesta do Indie: Úžas [i] 10:15 Krásy evropského pobřeží: V Západním [i] 10:20 Největší tankové bitvy: El Alamein [i] 11:10 Bitva o Gallipoli - tajemství v hlubinách [i] 12:00 Film 2013 [i] 12:30 Dr. Divnoláska aneb Jak jsem se naučil [i] 14:05 Svět podle Pernštejnů AD - [i] 15:00 Světový den mládeže [i] 17:00 Jak se žije sokolníkům podle Jána [i] 17:15 Království divočiny: Kukačka kohoutí [i] 17:45 Malý princ I: Astronomova planeta - 1.a 2. část 14,15/26 [i] 18:30 Prasátko Peppa II [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje 20:00 Manželské etudy: Mirka a Antonín [i] 20:40 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 21:35 Restaurant [i] 23:20 Proč chudoba? [i] 00:15 Na východě ďábel, na západě jed [i] 01:45 Zlatý svět ve Zlatých Horách AD - [i] 02:10 Andrzej Wajda natáčí "Katyň" [i] 03:05 Jak se žije včelařům podle Jána [i] 03:20 Laurel a Hardy [i] 03:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 04:00 Sešli se... [i] 04:45 Hrajte s námi tenis 13,14/14 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 20 [i] 06:25 Liga Špačků 12 [i] 06:50 Virus Attack 17 [i] 07:15 Želvy Ninja X 6 [i] 07:40 Hannah Montana III 1, 2 [i] 08:30 Helena: Kalamita [i] 09:05 Víkendové prázdniny: Na vodě [i] 09:35 Hroši v Africe [i] 11:25 Radikální řez [i] 13:00 Mr. Bean [i] 13:30 Velká cena Maďarska [i] 16:05 50 x a stále poprvé [i] 17:50 Dnes v jednom domě 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se krotí krokodýli [i] 22:30 Stealth: Přísně tajná mise [i] 00:40 Radikální řez [i] 02:00 Novashopping 02:40 P. F. [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:35 Mistr Manny II: Skřipka a Magnet; Basketbal pro všechny 11 [i] 08:05 Největší bitvy II. světové války: Bombardování Anglie 7 [i] 08:35 Tajemství 2. světové války: Plavby tajných korzárů 26 [i] 09:40 Vraždy mezi muškáty II: Smrt u 18. jamky 9 [i] 10:45 Pravidla lásky [i] 12:45 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Nora Roberts: Pod nebem Montany [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesta do Sonory [i] 22:30 Nesnesitelná krutost [i] 00:30 Anatomie lži III: Záchranářka 11 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Vraždy mezi muškáty II: Smrt u 18. jamky 9 [i] 04:00 Tajemství 2. světové války: Plavby tajných korzárů 26 [i] 04:55 Ochránce III: Odraz v zrcadle 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 4/129 [i] 07:10 Leto v Kapskom meste [i] 09:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 O.C. California III. 7-8/25 [i] 12:30 Gossip Girl IV. 21-22/22 [i] 14:25 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 16:15 Vášnivý tanec [i] 17:55 Leto v Kapskom meste [i] 20:00 Len teba [i] 22:10 Skrotená hora [i] 00:40 Náhradná matka [i] 02:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 4/129 [i] 03:30 Ružové okuliare [i] 04:10 Bzzz!!! [i] 04:40 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 Bílá vrána [i] 15:20 Ničivá hrozba [i] 17:00 Nine [i] 19:00 Atentát na střední [i] 20:35 Bolero [i] 22:25 Poslední gang [i] 00:30 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:00 96 hodin [i] 03:30 Leningrad [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Sports Excellence 09:45 Plavání [i] 10:00 Plavání [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:15 Fotbal [i] 18:00 Plavání [i] 20:15 Vodní pólo [i] 21:30 Vodní pólo [i] 22:30 Motorsport [i] 22:45 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 06:55 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 07:50 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 08:45 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 09:45 Formule! [i] 12:00 2012: Doba ledová [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 19:00 Městečko Haven 3: Dvojí ohrožení 5 [i] 20:00 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Trofejní víno 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Mrtvola 6 [i] 23:00 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 01:00 Super cyklón [i] 02:35 Super Tanker [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 7 [i] 06:00 Jezera na střeše světa 1 [i] 07:00 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 08:00 Planeta lidí: Deštný prales - stromy a lidé 4 [i] 09:00 Hydrotech 8 [i] 10:00 Zvířecí rekordmani 15 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 16 [i] 12:00 Objevy starověku 13 [i] 12:55 Sám v divočině 2 [i] 13:55 Jachtař [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 4 [i] 15:55 Ledová patrola 2 [i] 16:55 Úžasná jídla 13 [i] 17:25 Úžasná jídla 1 [i] 17:50 Hydrotech 8 [i] 18:50 Utajený šéf - USA 2 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa: Deset největších záchvatů vzteku 8 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 3 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy 7 [i] 23:00 Sám v divočině 2 [i] 00:00 Jachtař [i] 01:00 Planeta Země po vymření lidstva 4 [i] 02:00 Chladnokrevně: Kdo zabil Kristýnu? 10 [i] 03:00 Pravdivé Příběhy 7 [i] 04:00 Ledová patrola 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Signál [i] 08:00 Tom Sawyer [i] 09:50 Filmy a filmové hvězdy V. 30 [i] 10:15 Happy Feet 2 [i] 11:55 Železná lady [i] 13:40 Bílá hraběnka