TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista II. 16/23 [i] 06:45 Scooby-Doo, ako sa máš? I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:25 Maxove dobrodružstvá II. 5-6/11 [i] 08:15 Princezná Lissi [i] 09:50 Krok za krokom I. 19/22 [i] 10:10 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 12:00 Doktor od jezera hrochů [i] 14:25 Bane kráľa Šalamúna [i] 16:25 Policajná akadémia 4 [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Blbec na večeru (HD) [i] 23:00 Vojna policajtov [i] 01:15 Blbec na večeru (HD) [i] 03:00 Vojna policajtov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Svet v obrazoch [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: Deň dobrých skutkov [i] 07:05 Bob a Bobek na cestách: Ružena [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Cesta na juh [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Aká milá osa [i] 07:35 Traja medvedíci: Osamelý strom 7 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Safari: Podzemná chodba 7/13 [i] 09:00 Tanečná akadémia II.: Prix de Fontayn 24/26 [i] 09:25 Tanečná akadémia II.: Sekunda 25/26 [i] 09:55 SOS [i] 10:25 SOS [i] 10:55 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 11:50 TOP STAR Extra: Jiřina Jirásková [i] 12:45 Moje dcéry 2/4 [i] 14:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová IV.: Prečo nepožiadali Evans? [i] 16:00 Nezadaný podľa zmluvy [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Svadobné zvyky [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cyril a Metod - Apoštoli Slovanov: Odkaz 4/4 [i] 21:05 Nezabudni na mňa [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Vražda medzi priateľkami [i] 00:35 Nezadaný podľa zmluvy [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:35 Nezabudni na mňa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Himaláje: Skákajúce tigre a nahí Nágovia [i] 09:30 Vysviacka evanjelických kňazov [i] 11:40 Piloti [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Prvý sex [i] 13:10 Kapura [i] 13:50 Farmárska revue [i] 14:15 Bakalárske návraty: Dobré slovo,lepšie od peňazí [i] 15:00 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i] 16:10 Návraty k Bratislavským pondelkom: Stalo sa v našom mestečku [i] 17:30 Trezor [i] 17:55 Smejeme sa storočiami: Vráťte mi školné [i] 18:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Krušných horách [i] 18:45 Ovce.sk [i] 18:50 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osloboditelia: Výsadkári [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Věry Čáslavskej [i] 21:10 Letné kino na Dvojke: Zúčtovanie [i] 23:00 Pred rokmi... [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:45 Futurama II. [i] 07:05 My Little Pony [i] 07:30 Monsuno [i] 07:50 Futurama IV. [i] 08:20 Zálesák [i] 10:35 Anna a kráľ [i] 13:50 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:15 Vylomeniny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Solomon Kane [i] 22:35 Čiernočierna tma [i] 00:55 Solomon Kane [i] 03:10 Láska z nebies [i] 04:35 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 52,53 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 17,18 [i] 10:20 Farmár hľadá ženu 2 [i] 12:00 M*A*S*H [i] 16:10 30 prípadov majora Zemana: Tatranské pastorále - 1965 22 [i] 18:00 Karanténa [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Stará láska nehrdzavie [i] 22:55 Bláznivá olympiáda [i] 00:55 Pomsta policajtky [i] 02:25 American Dad III. 18 [i] 02:45 Navarro III. 7 [i] 04:10 Kojak IV. 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pán času VI. 10 [i] 08:00 Pán času VI. 11 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 6 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII 7 [i] 10:50 Tarzan: The Epic Adventures 9 [i] 11:45 Tarzan: The Epic Adventures 10 [i] 12:40 Ztracený svět I. 12 [i] 13:35 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 14:30 Dr. House VII. 20 [i] 15:25 Dr. House VII. 21 [i] 16:20 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 19:05 Post Mortem II. 1 [i] 20:05 Post Mortem II. 2 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 6 [i] 21:55 Jak prosté I. 21 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 13 [i] 23:40 Post Mortem II. 1 [i] 00:35 Post Mortem II. 2 [i] 01:35 Jak prosté I. 21 [i] 02:20 Myšlenky zločince VII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Camaro [i] 06:00 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 06:25 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 09:05 Severní Amerika: Nauč se v mládí nebo nepřežiješ [i] 09:55 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 10:50 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 11:40 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 12:35 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 13:30 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 14:25 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 15:20 Mistři bouraček: Otec a syn v Davisu [i] 16:15 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 17:10 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 18:05 Co se dělo dál? 7 [i] 18:35 Co se dělo dál? 8 [i] 19:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 21:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 21:30 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 22:00 Argo: Skutečný příběh [i] 23:00 Přistání na Marsu 2012 [i] 00:00 Nejlepší policisté 2 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 01:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 02:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 02:50 Argo: Skutečný příběh [i] 03:45 Přistání na Marsu 2012 [i] 04:40 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i] 06:25 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 06:50 Postřehy odjinud AD - [i] 07:00 Tajemství nových dinosaurů: Strážce bran 13/15 [i] 07:20 Max trapný [i] 09:00 Pták Žal [i] 09:50 Jak se mele babí hněv [i] 10:30 Hercule Poirot [i] 11:25 Uctivá poklona, pane Kohn "60" Kavárna Daubner [i] 12:00 Z metropole (Praha), AD - [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i] 12:50 Postřehy odjinud AD - [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vohnice a Kiliján [i] 14:10 Démantový déšť [i] 15:00 Přijeď si pro mě, tady straší [i] 16:00 U nás v Kocourkově [i] 17:30 Náhrdelník: Hurá, žijeme 9/12 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:45 Branky, body, vteřiny AD - [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody AD - [i] 21:00 Slavná hudební čísla [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Markýza [i] 23:55 Pláč sovy [i] 01:30 Šéfe, jdeme na to AD - [i] 02:55 Etiketa - [i] 03:05 První pomoc [i] 03:20 Království za koně [i] 03:40 Po stopách [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:45 Rajské zahrady [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Letecké katastrofy IV: Kruté nebe [i] 07:40 Postřehy odjinud AD - [i] 07:45 Úsměvy AD - "60" Jaromír Hanzlík vás tentokrát pozve na setkání se [i] 08:20 Náš venkov AD - [i] 08:40 Putování za písničkou [i] 09:10 Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci 3/5 [i] 10:00 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz 4/10 [i] 10:55 Operace Navy SEALs 3/7 [i] 11:45 Tajná inkvizice 3/3 [i] 12:40 Káva, mléko a cukr [i] 13:45 Architektura 5/45 [i] 14:15 Na vrcholky hor s Vladimírem AD - [i] 14:35 České himálajské dobrodružství: Dhaulagiri, Nanga Parbat 3/7 [i] 15:30 Chorvatské národní parky: Brijuni 3/8 [i] 15:50 Kamera na cestách: Omán a Spojené arabské emiráty [i] 16:50 Zázračná planeta: Země lidí: Arktida - život v mrazu 3/8 [i] 17:45 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Kotě z Kocourkova 20:00 Mýty a fakta historie: Hledání dolů krále Šalomouna [i] 21:00 Miloš Forman - Co tě nezabije... AD - 3/4 [i] 22:00 Studentský maraton [i] 01:00 Proč chudoba? [i] 01:55 Kaiser Chiefs [i] 02:55 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 4/12 [i] 03:10 Městské divadlo, které tančí, mluví a zpívá [i] 03:40 Sešli se... a hráli folk, folklor, jazz i world music: G. Hansard a The [i] 04:30 Hrajte s námi tenis 11,12/14 [i] 04:50 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Looney Tunes: Úžasná Show 21 [i] 06:40 Taz - mania III 30 [i] 07:00 Liga Špačků 11 [i] 07:25 Batman: Odvážný hrdina II 9 [i] 07:50 Želvy Ninja X 5 [i] 08:15 Tajemství kruhu 18 [i] 09:05 Pan Am 4 [i] 09:50 Maléry pana účetního 2 [i] 11:25 Comeback: Lupiči [i] 12:00 Těžký život dobrodruha [i] 13:30 Její alibi [i] 15:15 Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů [i] 17:10 Terminál [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Twister [i] 22:25 Blbec k večeři [i] 00:30 Svůdné zombie [i] 02:00 Novashopping 02:40 P. F. [i] 03:10 Áčko: Komunikuji se záhrobím [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:45 Mistr Manny II: Pan Lopart má narozeniny; Skaut Manny 10 [i] 08:15 Největší bitvy II. světové války: Severní Afrika 6 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Prázdný rám [i] 11:40 Strašpytlík [i] 13:35 Přístav naděje [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Kyberválka 1/2 [i] 22:20 Kyberválka 2/2 [i] 00:20 Tvrdé palice [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Ochránce III: Svědkyně v transu 13 [i] 04:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Tisíc a jedna noc 158 [i] 05:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 3/129 [i] 07:10 Naša írska farma: Nový život [i] 09:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 O.C. California III. 5-6/25 [i] 12:25 McBride: Hľadanie pravdy [i] 14:20 Danielle Steelová: Premeny [i] 16:10 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 18:00 Naša írska farma: Nový život [i] 20:00 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 21:55 Leto v Kapskom meste [i] 23:50 Oko za oko [i] 01:30 McBride: Hľadanie pravdy [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 3/129 [i] 04:15 Ružové okuliare [i] 04:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Obyčejní hrdinové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 15:20 Krotitelé upírů [i] 17:15 Před svatbou ne! [i] 19:25 Leningrad [i] 21:20 96 hodin [i] 23:00 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 00:35 Špatnej polda [i] 02:30 Halloween 2 [i] 04:10 Poslední loupež [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Plavání [i] 10:00 Skoky do vody [i] 12:45 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Skoky do vody [i] 18:30 Plochá dráha [i] 21:30 Box [i] 23:15 Rally [i] 23:45 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 14:55 Super cyklón [i] 16:50 2012: Doba ledová [i] 18:45 Formule! [i] 21:00 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 23:00 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 00:00 Městečko Haven 3: Dvojí ohrožení 5 [i] 01:00 Naše první Vánoce [i] 02:35 Super cyklón [i] 04:10 Havaj 5-0 2: Ka Hakaka Maika'i 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak vznikla Země 20 [i] 06:00 Velký bariérový útes 3 [i] 07:00 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 08:00 Planeta lidí: Arktida - život v mrazničce 3 [i] 09:00 Hydrotech 7 [i] 10:00 Zvířecí rekordmani 13 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 14 [i] 12:00 Objevy starověku 12 [i] 12:55 Sám v divočině 1 [i] 13:55 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 14:55 Planeta Země po vymření lidstva 3 [i] 15:55 Ledová patrola 1 [i] 16:55 Úžasná jídla 11 [i] 17:25 Úžasná jídla 12 [i] 17:50 Hydrotech 7 [i] 18:50 Jachtař [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa: Oni změnili můj život 7 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 2 [i] 22:00 Pravdivé Příběhy 6 [i] 23:00 Sám v divočině 1 [i] 00:00 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 01:00 Planeta Země po vymření lidstva 3 [i] 02:00 Serious Crash Unit: Serious Crash Unit 05 3 [i] 02:30 Serious Crash Unit: Serious Crash Unit 05 4 [i] 03:00 Pravdivé Příběhy 6 [i] 04:00 Ledová patrola 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 08:10 Muž na hraně [i] 09:55 Avengers [i] 12:15 Hubbleův teleskop