TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VI. 7/18 [i] 11:15 Upírske denníky 19/22 [i] 12:10 Mentalista II. 16/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 21/23 [i] 14:05 Dr. House II. 23/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 19/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 8/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Doktor od jezera hrochů [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Likvidátor [i] 01:25 Myšlienky vraha VI. 1/24 [i] 02:10 Odložený prípad VI. 21/23 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 03:30 Kobra 11 VI. 7/18 [i] 04:15 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Počasie [i] 05:30 Dve tváre Anny 60/60 [i] 06:15 Sila lásky VI. 166 [i] 07:05 Rieka nádeje 4/18 [i] 07:55 Tajomný ostrov 20/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Tartare [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 11:05 Sila lásky V. 155 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret sa mýli [i] 13:40 Hurá do záhrady [i] 14:10 Sila lásky VI. 167 [i] 15:00 Dve tváre Anny 60/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Posledné pokušenie 19/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Carbonata [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 - Letný špeciál [i] 21:00 TOP STAR Extra: Jiřina Jirásková [i] 21:55 Ja sa vrátim [i] 23:35 Dempsey a Makepeacová: Neustúpime [i] 00:25 Maigret: Maigret sa mýli [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:10 Rieka nádeje 4/18 [i] 04:00 Ja sa vrátim [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:20 Vynálezy hodinára Aurela: Chytračenie [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: UFO [i] 08:50 Medicína: Medicína - Srdcová nedostatočnosť [i] 09:45 Super-život: Super-potraviny [i] 10:35 Nech žije deduško: Prieskum 4/7 [i] 11:10 Cena prírody I.: Šikmé svahy [i] 11:35 Tempo [i] 11:50 V zakázanom kráľovstve [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Horehronie [i] 13:40 Siesta: Senior klub-magazín [i] 14:05 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:50 Bakalárske návraty: Nabudúce sa to podarí [i] 15:30 Šlágerparáda [i] 16:15 Návraty k Bratislavským pondelkom: Straty a nálezy 5/5 [i] 17:20 Trezor: Obchodné epištoly [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Stratená Gerulata [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Himaláje: Skákajúce tigre a nahí Nágovia [i] 20:55 Família: Família - Ako stromy ... [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Ďalší rok [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Počasie [i] 23:40 Slovenský bigbít 3 [i] 00:20 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Fotky na internete [i] 08:15 Súdna sieň: Chcem sa starať o syna [i] 09:15 Panelák XI.: Na rázcestí 79 [i] 10:15 Knight Rider 5 [i] 11:20 Riskni to s JOJ! [i] 12:30 Kokosy na snehu [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Paroháč [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - VOĽBA [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Anna a kráľ [i] 01:15 Smrteľná zrada [i] 03:15 Knight Rider 5 [i] 03:55 Ice Road Truckers II. 14 [i] 04:40 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 50,51 [i] 06:50 V uliciach San Francisca 59 [i] 07:55 Knight Rider 88 [i] 08:50 Simpsonovci XX. 18,19 [i] 09:50 Futurama III. 10,11 [i] 11:00 Ice Road Truckers II. 7 [i] 12:00 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 9 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 7 [i] 14:20 Akty X III. 17 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XX. 18,19 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 9 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York 1 [i] 19:00 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Sunshine [i] 22:50 30 prípadov majora Zemana: Tatranské pastorále - 1965 22 [i] 00:35 Dexter IV. 7,8 [i] 02:20 Futurama III. 11 [i] 02:40 Navarro III. 6 [i] 04:05 Kojak IV. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 07:55 Post Mortem I. 2 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 09:50 Boj o čas III. 5 [i] 10:45 JAG III. 12 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 14:25 Post Mortem I. 2 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 16:20 JAG III. 13 [i] 17:20 Boj o čas III. 6 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 18 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i] 20:05 Post Mortem I. 3 [i] 21:00 Agent z Panamy 1 [i] 23:05 Common Law I. 3 [i] 00:00 Dr. House VIII. 10 [i] 00:55 Agent z Panamy 1 [i] 02:50 Common Law I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 06:00 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 06:25 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Vítězové a poražení [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 09:30 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 10:50 Jak to dělají? 3 [i] 11:15 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 14:25 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 16:15 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 4 [i] 17:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 18:05 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 19:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 22:00 Severní Amerika: Nauč se v mládí nebo nepřežiješ [i] 23:00 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 00:00 Zvědavost: Přistání na Marsu 2012 [i] 00:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:50 Severní Amerika: Nauč se v mládí nebo nepřežiješ [i] 03:50 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 04:45 Jak se to dělá: Karburátory [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Novinářská etika 4/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Eddy a medvěd: Něco je v poště 4/26 [i] 08:50 Byl jednou jeden... vesmír: Zničená planeta 10/26 [i] 09:20 Přátelé Zeleného údolí: Daněk 3/12 [i] 09:45 Rajské zahrady [i] 10:05 Za oponou [i] 11:00 Život na zámku "60" Školník 29/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot XII [i] 14:55 Možná přijde i kouzelník [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 Besipky: Cesta na prázdniny [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Pálavě [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 20:00 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5/11 [i] 20:55 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty AD - [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Plameny minulosti 64/92 [i] 00:00 Hříšní lidé Města pražského AD - "60" Otisky prstů [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Chalupa je hra [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 Etiketa - [i] 02:30 Příběhy slavných - Helena Růžičková AD - [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:35 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Postřehy odjinud AD - [i] 08:50 Architektura 4/45 [i] 09:15 Globální Santa Claus [i] 10:10 Vichry války 5/11 [i] 11:45 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 12:40 Začalo to v Los Alamos 2/2 [i] 13:30 Jak se žije včelařům podle Jána [i] 13:45 České stopy v rostlinné říši [i] 14:05 České himálajské dobrodružství AD - 2/7 [i] 15:05 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 8/8 [i] 15:35 Poslední plavba lodi Columbus 2/2 [i] 16:20 Everwood: Půlnoční sonáta 20/23 [i] 17:05 Haló, haló! 39,40/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Eddy a medvěd: Něco je v poště 4/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Rufus versus pudl/Den sněhuláků 12/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Arktida - život v mrazu 3/8 [i] 20:55 Život se sopkami: Jak se s činností vulkánů na 3/6 [i] 21:55 Velikáni filmu: Sean Connery [i] 00:00 Jeden tón je tvůj [i] 00:50 Pološero s hvězdičkou - Stíny města [i] 01:15 Haló, haló! 39,40/85 [i] 02:05 Čarodějnice 3/3 [i] 03:00 Proč chudoba? [i] 03:50 Postřehy odjinud AD - [i] 03:55 Hrajte s námi tenis 9,10/14 [i] 04:15 Za svědky minulosti [i] 04:30 Zatopené osudy [i] 04:50 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Nemusíme tu být 23 [i] 10:15 Doktoři z Počátků: Kdo nedělá, neslaví! 10 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 17 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 7 [i] 13:45 Redakce II: Iberský válečník 6 [i] 14:50 Beze stopy II: Návrat domů 17 [i] 15:40 Dr. House III 19 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Dokud nás smrt nerozdělí 24 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Nech nás žít 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Kalamita [i] 20:55 Výměna manželek IV [i] 22:05 Ro(c)k podvraťáků [i] 00:00 Gangsteři z Miami [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka III 19 [i] 02:55 P. F. [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i] 07:00 Kutil Tim VI: Obavy z budoucnosti 2 [i] 07:25 M*A*S*H 232 [i] 08:00 M*A*S*H 233 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala II: Vražda odpoledne 3 [i] 10:35 Columbo: Odpočívejte v pokoji, paní Columbová [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger IX: Nebezpečná rychlost 19 [i] 14:30 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Podzim lásky [i] 17:40 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Poslední pacient [i] 22:20 Red Hill: Krvavý zapadákov [i] 00:25 Moje místo pod sluncem [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Ochránce III: Vězeň X 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slzy Bosporu 4/102 [i] 05:50 Rebeli II. 81-82/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 128/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 45-46 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 158 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Veronika Marsová III. 12/20 [i] 15:10 Čaro lásky 13/90 [i] 16:00 Teresa 68/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 5/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 5/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Naša írska farma: Nový život [i] 22:25 Danielle Steelová: Premeny [i] 00:15 Opatrovateľka [i] 01:45 Moja dcéra nie je vrah [i] 03:10 Opatrovateľka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Modigliani [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:35 Krycí jméno: Farewell [i] 15:40 Bláznivej sejf [i] 17:20 Poslední loupež [i] 19:15 Okamžik vzkříšení [i] 21:05 Špatnej polda [i] 23:10 Halloween 2 [i] 00:55 Základní instinkt 2 [i] 02:50 Železní andělé 2 [i] 04:25 Bláznivej sejf [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky do vody [i] 12:45 Skoky do vody [i] 13:15 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Skoky do vody [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Silové sporty [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Po pádu 16 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Kostlivci ve skříni 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Dlouhá cesta domů 17 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Novomanželé 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i]