TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 VI. 5-6/18 [i] 11:15 Upírske denníky 18/22 [i] 12:10 Mentalista II. 15/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 20/23 [i] 14:05 Dr. House II. 22/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 18/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zbavte sa dlhov! [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 00:20 Dr. House II. 22/24 [i] 01:05 Odložený prípad VI. 20/23 [i] 01:50 Mentalista II. 15/23 [i] 02:30 Kobra 11 VI. 5-6/18 [i] 04:00 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dve tváre Anny 59/60 [i] 06:10 Sila lásky VI. 165 [i] 07:00 Rieka nádeje 3/18 [i] 07:55 Tajomný ostrov 19/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Saltimbocca [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Láska až za hrob [i] 11:05 Sila lásky V. 154 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret na dovolenke [i] 14:00 Sila lásky VI. 166 [i] 14:55 Dve tváre Anny 59/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Byt 18/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Tartare [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlomok sekundy 5/14 [i] 21:15 Zlomok sekundy 6/14 [i] 22:25 Otázka rešpektu II. 2/6 [i] 00:05 Dempsey a Makepeacová: Láska až za hrob [i] 01:00 Maigret: Maigret na dovolenke [i] 02:35 Dámsky klub [i] 03:55 Sila lásky V. 154 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:25 Vynálezy hodinára Aurela: Zlodeji [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Namyslená Naďa [i] 09:00 Medicína: Medicína - Poruchy spánku [i] 09:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Ochotníci [i] 10:25 Nech žije deduško: Čakanie 3/7 [i] 11:00 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 11:30 International Gypsy Fest 2011 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Malí muzikanti [i] 13:20 Siesta: Senior klub [i] 13:45 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:40 Bakalárske návraty: Vynálezy môj koníček [i] 15:25 Mapa spomienok [i] 16:20 Návraty k Bratislavským pondelkom: Straty a nálezy 4/5 [i] 17:25 Trezor: Podnikatelia a tí druhí [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Záhada dlhých valov [i] 18:20 Cena prírody I.: Šikmé svahy [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Super-život: Super-potraviny [i] 20:50 Família: Família - Mama zasa píše knihu [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Sladké hry minulého leta [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Počasie [i] 22:35 Portrét:Valerián Stražovec [i] 23:30 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:15 Súdna sieň: Izolácia [i] 08:20 Súdna sieň: Vraždil [i] 09:20 Panelák XI.: Neberte nám mop! 78 [i] 10:20 Knight Rider 4 [i] 11:20 Riskni to s JOJ! [i] 12:40 Únos za bieleho dňa [i] 14:40 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Neznášam to tu! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - VOĽBA [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Kokosy na snehu [i] 00:05 Kosti IV. 9 [i] 01:05 Knight Rider 4 [i] 02:00 Ice Road Truckers II. 13 [i] 02:55 Únos za bieleho dňa [i] 04:15 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 48,49 [i] 06:50 V uliciach San Francisca 58 [i] 07:55 Knight Rider 87 [i] 08:50 Simpsonovci XX. 16,17 [i] 09:50 Futurama III. 8,9 [i] 11:00 Ice Road Truckers II. 6 [i] 12:00 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 8 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 6 [i] 14:20 Akty X III. 16 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XX. 16,17 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 8 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 19:00 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 2 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 4 [i] 22:30 Hawaii 5.0 19 [i] 23:20 Bad Boys 4 [i] 00:15 Policajt z L.A. 15 [i] 01:05 Navarro III. 5 [i] 02:40 Futurama III. 8,9 [i] 03:20 Kojak IV. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i] 07:50 Post Mortem I. 1 [i] 08:45 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 09:40 Boj o čas III. 4 [i] 10:40 JAG III. 11 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i] 14:25 Post Mortem I. 1 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 16:15 JAG III. 12 [i] 17:10 Boj o čas III. 5 [i] 18:10 Ten, kdo tě chrání III. 17 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 20:00 Post Mortem I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Procitnutí [i] 06:00 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Staří rivalové [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 09:30 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 11:40 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 12:35 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho rozhodnutí [i] 14:25 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 16:15 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 3 [i] 17:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 18:05 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 1 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 21:00 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 21:30 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 23:00 Pekelní jezdci 3 [i] 00:00 Doznání mafiánů: Andrew Didonato [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 01:50 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 02:20 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 03:50 Pekelní jezdci 3 [i] 04:45 Jak se to dělá: Teploměry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Vzlétnout výš 3/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Eddy a medvěd: Bubák 3/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Kassiopeia 9/26 [i] 09:25 Příběhy slavných - Helena Růžičková AD - [i] 10:20 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 10:45 Postřehy odjinud AD - [i] 10:55 Sanitka AD - 4/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot XII [i] 14:55 Možná přijde i kouzelník [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Jizerských horách [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 20:00 Král sokolů [i] 21:40 Na cestě po jižní Keni AD - [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Případy v cizině [i] 23:40 Profil zločinu II: Starší sestra 5/12 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Bydlení je hra [i] 01:35 Pod pokličkou [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Minisukně [i] 09:40 Postřehy odjinud AD - [i] 09:50 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 10:40 Život se sopkami 2/6 [i] 11:35 Operace Navy SEALs 2/7 [i] 12:25 Zlatý svět ve Zlatých Horách AD - [i] 12:55 Putování za vínem: Alsasko [i] 13:25 Zázračná planeta: Země lidí: Život v peci 2/8 [i] 14:15 Tajemství mumie [i] 16:00 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 4/12 [i] 16:20 Everwood: Zázrak v Everwoodu 19/23 [i] 17:05 Haló, haló! 37,38/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Eddy a medvěd: Bubák 3/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Výměna 11/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Svět plazů a obojživelníků: Živoucí draci 3/5 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:50 Vichry války 5/11 [i] 23:25 Pološero s hvězdičkou - Stíny města [i] 23:50 Pravá krev III: Zlo pokračuje 12/12 [i] 00:45 Moje rodina VIII: Loupež má krátké nohy 4/9 [i] 01:15 Haló, haló! 37,38/85 [i] 02:05 Tajná inkvizice 2/3 [i] 03:00 Chorvatské národní parky: Paklenica 2/8 [i] 03:20 Zeměpis světa: Od pralesa k velkoměstu [i] 03:40 Náš venkov AD - [i] 03:55 Jak cestoval Franz Kafka [i] 04:10 Postřehy odjinud AD - [i] 04:15 Hrajte s námi tenis 7,8/14 [i] 04:35 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:50 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Víš, že máš mě 22 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Baronka [i] 11:20 Dva a půl chlapa V 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 16 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 6 [i] 13:45 Redakce II: Slavný spolužák 5 [i] 14:50 Beze stopy II: Vzkříšení 16 [i] 15:40 Dr. House III 18 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: V prachu 23 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Nemusíme tu být 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Kdo nedělá, neslaví! 10 [i] 21:25 Sígři ve výslužbě 5 [i] 22:00 Kriminálka Miami X 3 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:25 Replikant [i] 01:10 Smallville X 11 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Třetí hlídka III 18 [i] 03:10 Áčko: Pronásleduje mě sekta [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk VI: Svědkyně 12 [i] 07:05 Kutil Tim VI: Na vodě 1 [i] 07:30 M*A*S*H 231 [i] 08:00 M*A*S*H 232 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala II: Záhadný nález 2 [i] 10:35 Columbo: Na programu vražda [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i] 13:25 Walker, Texas Ranger IX: Legendy kickboxingu 18 [i] 14:20 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Zamilované léto [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Krahulíkova vila 1949 10 [i] 21:35 Pohřešovaný: Z deště pod okap 10 [i] 22:35 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Rychlé prachy 5 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Los Angeles: Plummer Park 11 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 14 [i] 01:25 Kriminálka Kolín IV: Lehké zavazadlo 8 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Kriminálka Kolín IV: Lehké zavazadlo 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Slzy Bosporu 3/102 [i] 06:05 Rebeli II. 79-80/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 127/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz II. [i] 11:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 157 [i] 13:10 Ja alebo pes [i] 14:20 Veronika Marsová III. 11/20 [i] 15:10 Čaro lásky 12/90 [i] 16:00 Teresa 67/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 4/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 4/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 45-46 [i] 23:35 Ally McBealová IV. 23/23 [i] 00:25 Dharma a Greg IV. 7-8/24 [i] 01:10 Máš pravdu, miláčik [i] 01:35 Ally McBealová IV. 23/23 [i] 02:15 Dharma a Greg IV. 7-8/24 [i] 02:55 Adela show [i] 03:30 Na streche [i] 04:30 Tisíc a jedna noc 157 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Lavina [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:50 Lovci bankovek [i] 15:35 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:10 Krycí jméno: Farewell