Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VI. 4/18 [i] 11:15 Upírske denníky 17/22 [i] 12:10 Mentalista II. 14/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 19/23 [i] 14:05 Dr. House II. 21/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 5/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 17/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 23:55 Dr. House II. 21/24 [i] 00:45 Odložený prípad VI. 19/23 [i] 01:30 Mentalista II. 14/23 [i] 02:10 Kobra 11 VI. 4/18 [i] 03:00 Krok za krokom I. 17/22 [i] 03:20 Partička [i] 03:50 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Dve tváre Anny 58/60 [i] 06:30 Sila lásky VI. 164 [i] 07:20 Rieka nádeje 2/18 [i] 08:05 Tajomný ostrov 18/44 [i] 08:30 Správy RTVS [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Polenta [i] 10:05 Dempsey a Makepeacová: Jednotka za volantom [i] 11:05 Sila lásky V. 153 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a dražba pri sviečke [i] 14:05 Sila lásky VI. 165 [i] 14:55 Dve tváre Anny 58/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Druhá šanca 17/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Saltimbocca [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Wrestler [i] 21:55 Obvinení: Liamov príbeh [i] 22:55 Dempsey a Makepeacová: Jednotka za volantom [i] 23:45 Wrestler [i] 01:35 Obvinení: Liamov príbeh [i] 02:35 Dámsky klub [i] 03:55 Sila lásky V. 153 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Rusínsky magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:30 Krajina Haliganda [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Mucha Popleta [i] 09:00 Medicína: Medicína - Komu pomôže intervenčná radiológia? [i] 09:55 Prečo chudoba?: Vzdelanie, vzdelanie [i] 10:50 Nech žije deduško: Nehody 2/7 [i] 11:30 Záchranári - pomoc v núdzi 8/12 [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Zišli sa gorali [i] 13:10 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 13:45 Siesta: Senior klub-magazín [i] 14:15 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 15:00 Bakalárske návraty: Odvážnemu šťastie praje [i] 15:40 Smiem prosiť...? [i] 16:20 Návraty k Bratislavským pondelkom: Straty a nálezy 3/5 [i] 17:20 Trezor: Umelci a tí druhí [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Smrť Štefana Koháryho [i] 18:15 Japanológia: Päťstupňové pagody [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Leonard Stöckel [i] 20:50 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Ochotníci [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Cudzinka [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Počasie [i] 23:25 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zločinné úmysly VII. [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:20 Súdna sieň: Traja čerti [i] 08:30 Súdna sieň: Skvelý brat [i] 09:30 Panelák XI.: Škaredá Betty 77 [i] 10:30 Knight Rider 3 [i] 11:30 Kráľovstvo nebeské [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Držgroš a klamárka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Začarovaní [i] 22:40 Vtierka Castle IV. 19 [i] 23:40 Vtierka Castle III. 4 [i] 00:40 Hawaii 5.0 19 [i] 01:40 Knight Rider 3 [i] 02:35 Vtierka Castle IV. 19 [i] 03:15 Vtierka Castle III. 4 [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:20 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 46,47 [i] 06:50 V uliciach San Francisca 57 [i] 07:55 Knight Rider 86 [i] 08:50 Simpsonovci XX. 14,15 [i] 09:50 Futurama III. 6,7 [i] 11:00 Ice Road Truckers II. 5 [i] 12:00 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 7 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 5 [i] 14:20 Akty X III. 15 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XX. 14,15 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 7 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 19:00 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 Kosti VI. 10, 11 [i] 22:20 Mafstory: Márgit zomiera, Molnárovci v TV 30,31 [i] 00:20 Špeciálne komando IV. 22/22 [i] 01:15 Navarro III. 4 [i] 02:40 Futurama III. 6,7 [i] 03:20 Kojak IV. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 09:45 Boj o čas III. 3 [i] 10:45 JAG III. 10 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 12:45 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 16:25 JAG III. 11 [i] 17:25 Boj o čas III. 4 [i] 18:20 Ten, kdo tě chrání III. 16 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i] 20:05 Post Mortem I. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 21:55 Kriminálka New York VIII. 15 [i] 22:50 Kriminálka New York VIII. 16 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 12 [i] 00:40 Kriminálka New York VIII. 15 [i] 01:35 Kriminálka New York VIII. 16 [i] 02:25 JAG III. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 06:00 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Volný Rick [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 09:30 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 09:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 10:50 Jak to dělají? 1 [i] 11:15 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 14:25 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 16:15 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 2 [i] 17:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 18:05 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 61 [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 21:00 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 22:00 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 00:00 Přežili byste?: Zemětřesení [i] 00:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 01:50 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 02:50 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 04:45 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty AD - [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Eddy a medvěd: Medvědova slavnost 2/26 [i] 08:50 Byl jednou jeden... vesmír: Dlouhá cesta 8/26 [i] 09:20 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:15 Všechnopárty AD - [i] 11:00 Rajské zahrady [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Hercule Poirot XII [i] 14:55 Možná přijde i kouzelník [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Krkonoších [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Nezkrotná Angelika [i] 21:25 Komici na jedničku [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Dvojí vyšetřování 2/2 [i] 23:55 MI5 IX 2/8 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Bydlení je hra [i] 01:35 Rajské zahrady [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Na cestě po Srí Lance AD - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 8/8 [i] 09:15 Kolaborovali s nacisty 7/12 [i] 10:05 Přežít! [i] 11:00 Putování za písničkou [i] 11:25 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 11:35 Úsměvy AD - [i] 12:15 Film 2013 [i] 12:40 Fenomén Kohout [i] 13:40 Chorvatské národní parky: Paklenica 2/8 [i] 14:00 V kruhu znovuzrození AD - [i] 15:00 Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš 2/5 [i] 15:50 Moje rodina VIII: Loupež má krátké nohy 4/9 [i] 16:20 Everwood: Odhalení 18/23 [i] 17:00 Haló, haló! 35,36/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Eddy a medvěd: Medvědova slavnost 2/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Statečný stopař 10/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Omán a Spojené arabské emiráty [i] 21:00 Cesta do Indie: Úžas [i] 22:00 Chodníky slávy: Joaquin Phoenix [i] 00:00 Bratři a sestry IV: Běž, dítě, běž 13/24 [i] 00:40 Petra Janů 2012 [i] 01:35 Haló, haló! 35,36/85 [i] 02:25 Andrzej Wajda natáčí "Katyň" [i] 03:20 Mládež vede Brno [i] 03:50 Laurel a Hardy: Tulák [i] 04:10 Hrajte s námi tenis 5,6/14 [i] 04:30 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:45 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Chlap k nakousnutí 21 [i] 10:15 Doktoři z Počátků: Je to tvoje věc 9 [i] 11:25 Dva a půl chlapa V 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 15 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 5 [i] 13:45 Redakce II: Spisovatel 4 [i] 14:50 Beze stopy II: Včelí královna 15 [i] 15:40 Dr. House III 17 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Hrátky s ohněm 22 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Víš, že máš mě 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Baronka [i] 21:20 Comeback: Lupiči [i] 22:00 Mentalista IV: Fuga v rudém 10 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:20 Sázka na smrt [i] 00:55 Smallville X 10 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka III 17 [i] 02:55 Áčko: Boj s rakovinou [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Abeceda bontonu 11 [i] 07:00 Kutil Tim V: Hry, plameny a automobily 26 [i] 07:25 M*A*S*H 230 [i] 08:00 M*A*S*H 231 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala II: Zámožné vdovy 1 [i] 10:35 Columbo: Planý poplach [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Svědkyně 12 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger IX: Loupeživí rytíři 17 [i] 14:20 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Půlnoční kolona [i] 23:45 Právo a pořádek XX: Lidový hrdina 10 [i] 00:40 Kriminálka Kolín IV: Odpadkový baron 7 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Kriminálka Kolín IV: Odpadkový baron 7 [i] 04:05 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slzy Bosporu 2/102 [i] 05:50 Rebeli II. 77-78/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 126/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 43-44 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 156 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:15 Veronika Marsová III. 10/20 [i] 15:10 Čaro lásky 11/90 [i] 16:00 Teresa 66/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 3/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 3/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Moja dcéra nie je vrah [i] 22:25 Klinika Miami 7-8/13 [i] 00:05 Dharma a Greg IV. 5-6/24 [i] 00:50 Máš pravdu, miláčik [i] 01:10 Klinika Miami 7-8/13 [i] 02:30 Dharma a Greg IV. 5-6/24 [i] 03:15 Adela show [i] 03:50 Na streche [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 156 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Bratři Bloomovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední píseň [i] 14:05 Osudové selhání [i] 16:00 Holky v balíku [i] 17:45 Lovci bankovek [i] 19:25 Megalodon [i] 20:55 Babel [i] 23:20 Bestie [i] 00:55 Bestie Karla [i] 02:40 Železní andělé 1 [i] 04:20 Záhady Pittsburghu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Fotbal [i] 10:00 Skoky do vody [i] 12:45 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:45 Vodní pólo [i] 17:30 Vodní pólo [i] 18:30 Skoky do vody [i] 19:00 Vodní pólo [i] 20:00 Fotbal [i] 22:30 Sports Excellence 22:45 Skoky do vody [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Další obětní beránek 14 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Lapa'au 8 [i] 21:20 Super cyklón [i] 23:20 Prozíravost 1: Šestaosmdesátý 3 [i] 00:20 Městečko Haven 3: Dvojí ohrožení 5 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 02:20 Dobrá manželka 3: Živě z Damašku 15 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Lapa'au 8 [i] 04:15 Námořní hlídka 5: Kořist 10