TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 VI. 3/18 [i] 11:15 Upírske denníky 16/22 [i] 12:10 Mentalista II. 13/23 [i] 13:05 Dr. House VI. 4/22 [i] 14:05 Dr. House II. 20/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 4/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 16/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 5/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 LAPD: Oddelenie vrážd 6/13 [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 00:10 Dr. House II. 20/24 [i] 00:55 LAPD: Oddelenie vrážd 6/13 [i] 01:40 Mentalista II. 13/23 [i] 02:20 Kobra 11 VI. 3/18 [i] 03:05 Krok za krokom I. 16/22 [i] 03:25 Partička [i] 03:55 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:35 Dve tváre Anny 57/60 [i] 06:20 Sila lásky VI. 163 [i] 07:10 Rieka nádeje 1/18 [i] 08:00 Tajomný ostrov 17/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Osso Buco [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Strieborný dolár [i] 11:05 Sila lásky V. 152 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a stará dáma [i] 14:05 Sila lásky VI. 164 [i] 14:55 Dve tváre Anny 57/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Voľný pád 16/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Polenta [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Sanitka 6/11 [i] 22:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Tieň 11/24 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Rýchlovka 12/24 [i] 23:35 Dempsey a Makepeacová: Strieborný dolár [i] 00:25 Maigret: Maigret a stará dáma [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:30 Rieka nádeje 1/18 [i] 04:15 Sila lásky V. 152 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Neporaziteľná Vilma: Strieľajúci guláš [i] 08:25 Krajina Haliganda [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Šablonkoví ľudia [i] 09:00 Medicína: Medicína - Rakovina hrubého čreva a konečníka [i] 09:55 Budem ešte vidieť? [i] 10:20 Dotknúť sa Denali [i] 10:45 Nech žije deduško: List 1/7 [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 22/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:20 Večernica moja [i] 13:45 Siesta: Senior klub [i] 14:15 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:50 Bakalárske návraty: Ženba [i] 15:25 Písmo má tvoju tvár;Sny Jany Kocianovej [i] 15:50 Rusínsky magazín [i] 16:20 Návraty k Bratislavským pondelkom: Straty a nálezy 2/5 [i] 17:20 Trezor: Vedci a tí druhí [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Stratená Neandertália [i] 18:20 Záchranári - pomoc v núdzi 8/12 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Prečo chudoba?: Vzdelanie, vzdelanie [i] 20:50 Ambulancia: Bez okuliarov [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Prípad Salengro [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Počasie [i] 23:20 Tempo [i] 23:35 Šport Festival Slovakia [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 07:20 Súdna sieň: Má nevlastného syna [i] 08:30 Súdna sieň: Čert zo sídliska [i] 09:30 Panelák XI.: Piate koleso 76 [i] 10:30 Knight Rider 2 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Zlé rozhodnutie [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 12 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 Súdna sieň: Neposedný syn [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - VOĽBA [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Kráľovstvo nebeské [i] 02:05 Kosti IV. 8 [i] 02:55 Knight Rider 2 [i] 03:40 Zlé rozhodnutie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:50 V uliciach San Francisca 56 [i] 07:55 Knight Rider 85 [i] 08:50 Simpsonovci XX. 12,13 [i] 09:50 Futurama III. 4,5 [i] 11:00 Ice Road Truckers II. 4 [i] 12:00 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 6 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 4 [i] 14:20 Akty X III. 14 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XX. 12,13 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 1/24 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 6 [i] 22:30 Letecké katastrofy II. 1/6 [i] 23:30 Originály na cestách II. 1/16 [i] 00:30 Policajt z L.A. 14 [i] 01:20 Navarro III. 3 [i] 02:40 Futurama III. 4,5 [i] 03:25 Kojak IV. 1,2/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 08:45 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 09:40 Boj o čas III. 2 [i] 10:35 JAG III. 9 [i] 11:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 15:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 16:15 JAG III. 10 [i] 17:15 Boj o čas III. 3 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 15 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 21:00 Jak prosté I. 21 [i] 21:55 Profil zločinu I. 4 [i] 22:55 Vražda I. 17 [i] 00:05 Firma I. 16 [i] 01:00 Jak prosté I. 21 [i] 01:55 Profil zločinu I. 4 [i] 02:45 Vražda I. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 06:00 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 06:25 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Porucha komunikace [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 09:30 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 09:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 10:50 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 11:15 Jak se to dělá: Karavany [i] 11:40 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 12:35 Opravna vraků: Bel Air party [i] 13:30 Pátá rychlost 8 [i] 14:25 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 16:15 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 1 [i] 17:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 8 [i] 18:05 Nutné k přežití: Oregon [i] 19:00 Jak se to dělá 60 [i] 19:30 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 20:00 Říční příšery: Tichý vrah [i] 21:00 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Nový Zéland [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 1 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Odpočinek s Jacksonem [i] 00:55 Říční příšery: Tichý vrah [i] 01:50 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Nový Zéland [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 1 [i] 04:45 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Eddy a medvěd: Ty nejlepší věci v životě 1/26 [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Planeta mýtů 7/26 [i] 09:30 Ohnivé ženy mezi námi AD - [i] 10:40 Toulavá kamera [i] 11:10 Postřehy odjinud AD - [i] 11:15 Hříšní lidé Města pražského AD - "60" Otisky prstů [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová V: Plavý kůň [i] 14:55 Možná přijde i kouzelník [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Kokořínsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Za oponou [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nicolas Le Floch: Případ Nicolas Le Floch 4/10 [i] 23:40 Dempsey a Makepeaceová: Dravec 27/31 [i] 00:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 01:20 Zajímavosti z regionů AD - [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Romantická Lednice a Valtice [i] 02:30 Etiketa - [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Poslední plavba lodi Columbus 2/2 [i] 09:30 České himálajské dobrodružství AD - 2/7 [i] 10:30 Letecké katastrofy IV: Příliš rušné nebe [i] 11:25 Začalo to v Los Alamos 2/2 [i] 12:15 Na vrcholky hor s Vladimírem AD - [i] 12:30 GEN: Jan Veselý pohledem Jána [i] 12:45 Život se sopkami 2/6 [i] 13:40 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 14:35 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? [i] 15:25 Globální Santa Claus [i] 16:20 Everwood: Přísně tajné 17/23 [i] 17:05 Haló, haló! 33,34/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Eddy a medvěd: Ty nejlepší věci v životě 1/26 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Virtuální Ron 9/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: El Alamein [i] 20:50 Letecké katastrofy IV: Kruté nebe [i] 21:45 Zoufalci AD - [i] 23:30 Operace Navy SEALs 2/7 [i] 00:20 Kaiser Chiefs [i] 01:25 Haló, haló! 33,34/85 [i] 02:15 Architektura 4/45 [i] 02:40 Úsměvy AD - [i] 03:20 Putování za vínem: Piemonte, Valle AD - d´Aosta [i] 03:45 Ekoprůkopníci: Ekoauta [i] 04:05 Laurel a Hardy [i] 04:10 Hrajte s námi tenis 3,4/14 [i] 04:30 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:45 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: U mě jsi doma 20 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa [i] 11:20 Dva a půl chlapa V 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 14 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 4 [i] 13:45 Redakce II: Boxerský zápas 3 [i] 14:50 Beze stopy II: V první linii 14 [i] 15:40 Dr. House III 16 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Oheň 21 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Chlap k nakousnutí 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Je to tvoje věc 9 [i] 21:25 Víkendové prázdniny: Na vodě [i] 22:05 Mentalista IV: Rudé tričko 9 [i] 22:55 Noční televizní noviny [i] 23:25 Vzpomínky 8 [i] 00:10 Nikita II 20 [i] 00:55 Smallville X 9 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Třetí hlídka III 16 [i] 02:55 P. F. [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i] 07:10 Kutil Tim V: Bezpečnost především 25 [i] 07:35 M*A*S*H 229 [i] 08:05 M*A*S*H 230 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Smrt jde na děkovačku 23 [i] 10:40 Columbo: Vražda jako autoportrét [i] 12:35 Policie Hamburk VI: Abeceda bontonu 11 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger IX: Šest hodin 16 [i] 14:20 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Šípy lásky [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Voda 1947 9 [i] 21:35 Pohřešovaný: Slib 9 [i] 22:30 Sběratelé kostí VII: Princezna v igelitu 3 [i] 23:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Ztracené dívky 11 [i] 00:25 Kriminálka Kolín IV: Golfová válka 6 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Kriminálka Kolín IV: Golfová válka 6 [i] 03:50 Ochránce III: Prolomená půda 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slzy Bosporu 1/102 [i] 05:55 Rebeli II. 75-76/225 [i] 07:30 Zakázaná vášeň 125/140 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 41-42 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 155 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Veronika Marsová III. 9/20 [i] 15:10 Čaro lásky 10/90 [i] 16:00 Teresa 65/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 2/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 2/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 43-44 [i] 23:30 Ally McBealová IV. 22/23 [i] 00:20 Dharma a Greg IV. 3-4/24 [i] 01:05 Máš pravdu, miláčik [i] 01:25 Ally McBealová IV. 22/23 [i] 02:10 Dharma a Greg IV. 3-4/24 [i] 02:50 Adela show [i] 03:25 Na streche [i] 04:20 Tisíc a jedna noc 155 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Nebezpečná sopka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 13:45 Schůzka s Drew [i] 15:35 Poslední píseň [i] 17:35 Osudové selhání [i] 19:30 Záhady Pittsburghu [i] 21:10 Železní andělé 1 [i] 22:55 Bestie Karla [i] 00:45 Druhý život [i] 02:20 Divoká krása [i] 03:55 Klepání na nebeskou bránu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Skoky do vody [i] 12:45 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:15 Fotbal [i] 17:30 Skoky do vody [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:30 Fotbal [i] 21:45 Vodní pólo [i] 22:30 Sports Excellence