Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:15 Kobra 11 VI. 1-2/18 [i] 11:15 Upírske denníky 15/22 [i] 12:10 Mentalista II. 12/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 18/23 [i] 14:05 Dr. House II. 19/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 15/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 4/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:40 Dr. House VI. 4/22 [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i] 01:05 Dr. House II. 19/24 [i] 01:50 Odložený prípad VI. 18/23 [i] 02:30 Kobra 11 VI. 1-2/18 [i] 04:05 Susedia [i] 04:35 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Dve tváre Anny 56/60 [i] 07:25 Zlomené srdcia 16/16 [i] 08:15 Tajomný ostrov 16/44 [i] 08:40 Správy RTVS [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Králik [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Rozhodnutie [i] 11:05 Sila lásky V. 151 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a prístav v hmle [i] 14:00 Sila lásky VI. 163 [i] 14:55 Dve tváre Anny 56/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Črepiny 15/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Osso Buco [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sindibád 7/12 [i] 20:50 Sindibád 8/12 [i] 21:40 Vyvolení: Duchovia 10/12 [i] 22:40 Uragán [i] 23:25 Dempsey a Makepeacová: Rozhodnutie [i] 00:10 Sindibád 7/12 [i] 00:55 Sindibád 8/12 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:00 Vyvolení: Duchovia 10/12 [i] 04:00 Sila lásky V. 151 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:25 Krajina Haliganda [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Veľký deň [i] 09:00 Medicína: Medicína - Ochorenia aorty [i] 09:55 Ako som nedostal Nobelovu cenu [i] 11:05 Calder, sochár pohybu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Šarišské ozveny [i] 13:20 Siesta: Senior klub-magazín [i] 13:50 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:25 Bakalárske návraty: Starý spolužiak [i] 14:50 Ťažké je štúdium žien [i] 15:45 Odpískané [i] 16:10 Návraty k Bratislavským pondelkom: Straty a nálezy 1/5 [i] 17:15 Trezor: Novinári [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Poklady kniežaťa Biateca [i] 18:15 60 zabijakov divočiny 22/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Japonský cisársky pár: Japonský cisársky pár - Symbol novej éry 1/2 [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Celkom obyčajný príbeh [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Pohľad z okna [i] 23:35 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zločinné úmysly VII. [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 07:20 Súdna sieň: Podarené detičky [i] 08:30 Súdna sieň: Sexi postavička [i] 09:30 Panelák XI.: Zlomené srdce 75 [i] 10:30 Knight Rider 1/17 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Sexi 40 [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 11 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 Súdna sieň: Nebezpečné potvory [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 VyVolení - Dom snov - VOĽBA [i] 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Mama, ožeň ma! [i] 23:25 Haló [i] 00:00 Chudobný ženích [i] 01:55 Knight Rider 1/17 [i] 02:55 Nesmrteľní [i] 04:30 Zločinné úmysly VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Starý 43 [i] 06:50 V uliciach San Francisca 55 [i] 07:55 Knight Rider 84 [i] 08:50 Simpsonovci XX. 10,11 [i] 09:50 Futurama III. 2,3 [i] 11:00 Ice Road Truckers II. 3 [i] 12:00 DA VINCI [i] 12:30 Amazing Race XIV. 5 [i] 13:30 Vražedné čísla V. 3 [i] 14:20 Akty X III. 13 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XX. 10,11 [i] 17:10 Kutyil s.r.o. 5 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Ali u Profesionálov 14 [i] 20:00 Haló [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 22:30 Lovci väzňov 3 [i] 23:30 Agent IV. 15 [i] 00:25 Zákon gangu III. 13 [i] 01:15 Navarro III. 2 [i] 02:40 Črepiny [i] 03:10 Kojak III. 22,23/23 [i] 04:50 Starý 44,45 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 09:45 Boj o čas III. 1 [i] 10:40 JAG III. 8 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 16:20 JAG III. 9 [i] 17:20 Boj o čas III. 2 [i] 18:20 Ten, kdo tě chrání III. 14 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 21:00 Common Law I. 3 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 23:45 Boj o čas IV. 2 [i] 00:40 Common Law I. 3 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 29 [i] 06:00 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 06:25 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Nemluvíme spolu [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 09:30 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 09:55 Nutné k přežití: Belize [i] 10:50 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 11:15 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 12:35 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 13:30 Texaské války aut: Závod s pádným důvodem [i] 14:25 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 16:15 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 10 [i] 17:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 7 [i] 18:05 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 19:00 Jak se to dělá 59 [i] 19:30 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 21:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Lovec trofejí [i] 22:00 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 23:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Drama na Bahamách [i] 00:00 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 00:30 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 7 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 01:50 Aljaška: překonání poslední hranice: Lovec trofejí [i] 02:50 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 03:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Drama na Bahamách [i] 04:45 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Etiketa - [i] 05:15 Bolkoviny [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Byl jednou jeden... vesmír: Vzpoura robotů 6/26 [i] 09:25 Karel Gott 70 [i] 10:40 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i] 11:10 Chalupáři: Sokové 4/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová V: Modrá pelargonie [i] 14:50 Možná přijde i kouzelník [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 Postřehy odjinud AD - [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Lednicku a Valticku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 20:00 Sanitka AD - 4/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského AD - "60" Otisky prstů [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Tělo jako důkaz: Pohřbená tajemství 9/13 [i] 23:10 MI5 IX 2/8 [i] 00:05 Kalendárium [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:55 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 01:25 Z metropole (Praha), AD - [i] 02:00 Kaleidoskop [i] 02:25 Bolkoviny [i] 03:10 Etiketa - [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 Malíř Vladimír Svobodník [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Čolek [i] 08:55 Kamera na cestách: Saúdská Arábie a Jemen [i] 09:50 Postřehy odjinud AD - [i] 10:00 Manželské etudy: Ivana a Pavel [i] 10:35 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1963 947/2379 [i] 11:45 Tajná inkvizice 2/3 [i] 12:40 Čarodějnice 3/3 [i] 13:35 Kvetoucí obchod [i] 14:30 Minisukně [i] 15:20 Miloš Forman - Co tě nezabije... AD - 2/4 [i] 16:20 Everwood: Bláznivý Valentýn 16/23 [i] 17:05 Haló, haló! 31,32/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Nejlepší léta 8/31 [i] 19:40 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 7/12 [i] 20:55 Začalo to v Los Alamos 2/2 [i] 21:45 Velikáni filmu: Sean Connery [i] 23:50 Posel [i] 01:40 Haló, haló! 31,32/85 [i] 02:30 Pološero s hvězdičkou - Kněžky lásky [i] 03:00 Albert King/Stevie Ray Vaughan [i] 03:55 Chorvatské národní parky: Paklenica 2/8 [i] 04:15 Za svědky minulosti [i] 04:30 Hrajte s námi tenis 1,2/14 [i] 04:50 Géniové, blázni a pábitelé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Krásné ženy mají krásný život 19 [i] 10:10 Dnes v jednom domě 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 13 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 3 [i] 13:45 Redakce II: Výpověď 2 [i] 14:50 Beze stopy II: Pravidla života 13 [i] 15:40 Dr. House III 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Misionářská pozice 20 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: U mě jsi doma 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa [i] 21:20 Comeback: Pravidla rodinného provozzu [i] 22:00 Dr. House VIII: Zkouška odvahy 16 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:20 Charlieho andílci 3 [i] 00:10 Perníkový táta III 3 [i] 00:55 Milionář z kuchyně 5 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka III 15 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i] 07:10 Kutil Tim V: Láska kvete v každém věku 24 [i] 07:35 M*A*S*H 228 [i] 08:05 M*A*S*H 229 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Pohřeb na padesáté míli 22 [i] 10:40 Columbo: Velké podvody [i] 12:30 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i] 13:30 Walker, Texas Ranger IX: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 14:20 Siska III: Slepá nenávist 11 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Melodie lásky [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Africká romance [i] 22:20 TOP STAR magazín [i] 23:25 Vyvolený [i] 01:35 Kriminálka Kolín IV: Smrtelné tango 5 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 06:15 Rebeli II. 73-74/225 [i] 07:50 Zakázaná vášeň 124/140 [i] 09:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Láska, svadba, manželstvo [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 154 [i] 13:15 Ja alebo pes [i] 14:20 Veronika Marsová III. 8/20 [i] 15:10 Čaro lásky 9/90 [i] 16:00 Teresa 64/152 [i] 17:00 Slzy Bosporu 1/102 [i] 17:50 Bez stopy III. 1/23 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 41-42 [i] 23:35 Ally McBealová IV. 21/23 [i] 00:25 Dharma a Greg IV. 1-2/24 [i] 01:10 Máš pravdu, miláčik [i] 01:35 Ally McBealová IV. 21/23 [i] 02:15 Dharma a Greg IV. 1-2/24 [i] 03:00 Adela show [i] 03:35 Na streche [i] 04:25 Tisíc a jedna noc 154 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Dračí klon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední polibek [i] 13:55 Drsňák [i] 15:45 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:25 Schůzka s Drew [i] 19:10 Klepání na nebeskou bránu [i] 20:45 Divoká krása [i] 22:25 Druhý život [i] 00:05 Kšeftaři [i] 01:30 Dorian Gray [i] 03:20 Beowulf: král barbarů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky do vody [i] 09:00 Skoky do vody [i] 10:00 Skoky do vody [i] 12:45 Plavání [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:45 Skoky do vody [i] 00:00 Plavání [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Odcizení 12 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7