TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Mentalista II. 11/23 [i] 06:40 Scooby-Doo, ako sa máš? I. [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:10 Maxove dobrodružstvá II. 3-4/11 [i] 07:55 Alf III. 24-25/25 [i] 08:50 Orange County [i] 10:20 Krok za krokom I. 14/22 [i] 10:50 Marci X [i] 12:30 2Bobule [i] 14:25 Umenie kradnúť [i] 16:25 Policajná akadémia 3 [i] 18:10 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Norbit [i] 22:40 Elektra [i] 00:35 Občanský průkaz [i] 02:55 2Bobule [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky VI. 162 [i] 06:05 Svet v obrazoch [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: Na Divokom Západe [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Šaman [i] 07:25 Bob a Bobek na cestách: Ako začali lietať [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Úľový džajv [i] 07:45 Traja medvedíci: Supergénius 5 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Safari: Nehoda 5/13 [i] 09:05 Tanečná akadémia II.: Všetko alebo nič 22/26 [i] 09:35 Tanečná akadémia II.: Miluj alebo bojuj s tým 23/26 [i] 10:00 SOS [i] 10:30 SOS [i] 11:00 5 proti 5 špeciál [i] 11:55 TOP STAR Extra: Rudolf Hrušínský [i] 12:55 Moje dcéry 1/4 [i] 14:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová IV.: Vrecko plné zrna [i] 16:10 Heidi [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Hlohovec - medvedí cesnak [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cyril a Metod - Apoštoli Slovanov: Nepokojné časy 3/4 [i] 21:05 Malý kúsok neba [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Neverná [i] 01:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová IV.: Vrecko plné zrna [i] 02:35 Dámsky klub [i] 03:55 Malý kúsok neba [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:25 Cesta [i] 08:50 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 09:25 Himaláje: Strecha sveta [i] 10:20 Rátanie havranov [i] 11:30 Jánošíkove dni 2012 [i] 11:45 5 minút po dvanástej: Popíjanie [i] 12:45 Kapura [i] 13:25 Farmárska revue [i] 14:00 Tour de France - štúdio [i] 14:15 Tour de France [i] 17:30 Anton Tkáč [i] 17:50 Smejeme sa storočiami: Padla kosa na kameň [i] 18:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Jeseníkoch [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Osloboditelia: Stíhaci piloti [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jozefa Adamoviča [i] 21:10 Letné kino na Dvojke: Pozor na Harryho [i] 22:45 Pred rokmi... [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Polnočný ateliér: Ateliér [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:35 Futurama II. [i] 07:05 My Little Pony [i] 07:30 Monsuno [i] 07:50 Futurama IV. [i] 08:20 Starostove starosti [i] 10:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 10 [i] 11:50 Detektívka Victoria I. Warshawská [i] 13:50 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:15 Vylomeniny [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Horton [i] 22:10 Šiesty deň [i] 01:05 Vražedná divočina [i] 03:05 Šiesty deň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 13,14 [i] 10:20 Farmár hľadá ženu 2 [i] 12:15 M*A*S*H [i] 16:00 30 prípadov majora Zemana: Pán zo Salzburgu - 1964 21 [i] 17:50 3. svetová vojna [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Statočné srdce [i] 00:15 Nebezpečné vody [i] 02:00 American Dad III. 17 [i] 02:20 Navarro II. 13 [i] 03:50 Kojak III. 20,21 [i] 04:35 Starý 41,42 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pán času VI. 8 [i] 08:00 Pán času VI. 9 [i] 08:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 4 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VII. 5 [i] 10:50 Tarzan: The Epic Adventures 8 [i] 11:45 Merlin IV. 13 [i] 12:40 Ztracený svět I. 11 [i] 13:35 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 14:30 Dr. House VII. 18 [i] 15:25 Dr. House VII. 19 [i] 16:20 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 19:05 Post Mortem I. 7 [i] 20:00 Post Mortem I. 8 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 5 [i] 21:55 Jak prosté I. 20 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 11 [i] 23:45 Post Mortem I. 7 [i] 00:40 Post Mortem I. 8 [i] 01:40 Jak prosté I. 20 [i] 02:30 Myšlenky zločince VII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Mustang Sting [i] 06:00 Jak se to dělá: Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny [i] 06:25 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 09:05 Severní Amerika: Není úkrytu [i] 09:55 Americký chopper – motorka pro pořad Nejnebezpečnější úlovek [i] 10:50 Americký chopper: Soutěž o nejlepší motorku 2 – co jí předcházelo [i] 12:35 Americký chopper v přímém přenosu – cesta k odplatě [i] 13:30 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 14:25 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 15:20 Mistři bouraček: Nejasnosti v Salt Lake City [i] 16:15 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 17:10 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 18:05 Co se dělo dál? 5 [i] 18:35 Co se dělo dál? 6 [i] 19:00 Jak se to dělá 57 [i] 19:30 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 21:00 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 21:30 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 22:00 Já, Bruce Lee 1 [i] 23:00 Já, Bruce Lee 2 [i] 00:00 Nejlepší policisté 1 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 01:50 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 02:20 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 02:50 Já, Bruce Lee 1 [i] 03:45 Já, Bruce Lee 2 [i] 04:40 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i] 06:25 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 06:50 Tajemství nových dinosaurů: Maškaráda 12/15 [i] 07:15 Kirikou v divočině [i] 08:25 Paví král [i] 09:10 Šéfe, vrať se AD - [i] 10:30 Hercule Poirot [i] 11:25 Uctivá poklona, pane Kohn "60" Zázraky u rabína [i] 12:00 Z metropole (Praha), AD - [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i] 12:50 Postřehy odjinud AD - [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrý Mauritius [i] 14:05 Pták Žal [i] 15:00 Balíci [i] 16:05 Tetička [i] 17:30 Náhrdelník: Rozhodnutí 8/12 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:45 Branky, body, vteřiny AD - [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Karel Gott 70 [i] 21:20 Odkud já vás znám [i] 22:00 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Vévodkyně [i] 23:55 Bez slitování [i] 01:35 Manéž Bolka Polívky [i] 02:45 Halabalašou [i] 03:35 Malostranské palácové [i] 03:55 Dance Life Tour 2012 [i] 04:40 Etiketa - [i] 04:50 Kabinet Múz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Josef Berg a jeho Snění [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Letecké katastrofy IV: Příliš rušné nebe [i] 07:40 Počesku [i] 07:50 Úsměvy AD - [i] 08:30 Náš venkov AD - [i] 08:50 Putování za písničkou [i] 09:15 Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš 2/5 [i] 10:05 Letadlová loď Enterprise: Ve spárech nepřítele 3/10 [i] 11:00 Operace Navy SEALs 2/7 [i] 11:55 Tajná inkvizice 2/3 [i] 12:50 Minisukně [i] 13:45 Architektura 4/45 [i] 14:10 Na vrcholky hor s Vladimírem AD - [i] 14:30 České himálajské dobrodružství AD - 2/7 [i] 15:30 Chorvatské národní parky: Paklenica 2/8 [i] 15:50 Kamera na cestách: Saúdská Arábie a Jemen [i] 16:50 Zázračná planeta: Země lidí: Život v peci 2/8 [i] 17:45 O bílé paní - [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:45 Kotě z Kocourkova 20:00 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 20:55 Miloš Forman - Co tě nezabije... AD - 2/4 [i] 21:50 Pravidla lži [i] 23:55 Nenápadný půvab buržoazie [i] 01:30 Proč chudoba? [i] 02:25 Albert King/Stevie Ray Vaughan [i] 03:20 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 3/12 [i] 03:35 Posezení ve sklepě [i] 04:10 Poválečné období [i] 04:30 Hledání dobré smrti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Looney Tunes: Úžasná Show 20 [i] 06:30 Taz - mania III 29 [i] 06:50 Liga Špačků 9 [i] 07:15 Batman: Odvážný hrdina II 8 [i] 07:40 Želvy Ninja X 3 [i] 08:10 Tajemství kruhu 17 [i] 08:55 Pan Am 3 [i] 09:45 Maléry pana účetního [i] 11:35 Comeback: Pomáhat a chránit [i] 12:10 U pěti veverek [i] 13:30 Muž zázraků [i] 15:35 Spy Kids: Špióni v akci [i] 17:05 Legenda o Zorrovi [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Monstra vs. Vetřelci [i] 22:05 Oko dravce [i] 00:15 Sirotek [i] 02:15 Novashopping 02:50 P. F. [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Mistr Manny II: Skateboardový park; Manny kovbojem 8 [i] 08:15 Největší bitvy II. světové války: Šalamounovy ostrovy 4 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Džungle ve skleníku [i] 11:40 Divočina [i] 13:30 Láska na druhý pohled [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Poslední dny planety Země 1/2 [i] 22:15 Poslední dny planety Země 2/2 [i] 00:15 Cold Creek Manor [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 1/129 [i] 07:05 McBride: Vražda v éteri [i] 08:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 O.C. California III. 1-2/25 [i] 12:20 Rosamunde Pilcherová: Spiaci tiger [i] 14:20 Zakázaná láska: Ellino tajomstvo [i] 16:05 Larina voľba 180 [i] 17:00 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 20:00 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 21:55 Leto v Marrákeši [i] 23:55 Rosamunde Pilcherová: Spiaci tiger [i] 01:30 McBride: Vražda v éteri [i] 02:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 1/129 [i] 04:35 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Prime [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:35 Dračí klon [i] 15:15 Nebezpečná sopka [i] 16:55 Modigliani [i] 19:05 Děkujeme, že kouříte [i] 20:40 Obhájce [i] 22:40 Pekelná jízda [i] 00:10 Halloween [i] 01:55 Noc patří nám [i] 03:45 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Skoky do vody [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:30 Jezdectví [i] 23:45 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 10:00 Bratři a sestry 4: Cesta před námi 1 [i] 11:00 Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Jako normálně 3 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 15:00 Bitva o Los Angeles [i] 17:00 Bigfoot [i] 19:00 Zničující střet [i] 21:00 Sejměte Cartera [i] 23:00 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 00:00 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 01:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 02:35 Bitva o Los Angeles [i] 04:10 Havaj 5-0 2: Útěk z vězení 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak vznikla Země 15 [i] 06:00 Velký bariérový útes 1 [i] 07:00 Velké přírodní události 5 [i] 08:00 Planeta lidí: Oceány 1 [i] 09:00 Hydrotech 5 [i] 10:00 Zvířecí rekordmani 9 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 10 [i] 12:00 Podzemí měst 3 [i] 13:00 Extrémní rybáři 9 [i] 13:30 Extrémní rybáři 10 [i] 14:00 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 15:00 Planeta Země po vymření lidstva 1 [i] 16:00 Námořník [i] 17:00 Úžasná jídla 7 [i] 17:30 Úžasná jídla 8 [i] 17:55 Hydrotech 5 [i] 18:55 Utajený šéf - Austrálie 6 [i] 19:55 Nejpřísnější rodiče světa: Severní Karolina 5 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Žralok 4 [i] 22:55 Extrémní rybáři 9 [i] 23:25 Extrémní rybáři 10 [i] 23:55 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 00:50 Planeta Země po vymření lidstva 1 [i] 01:50 Serious Crash Unit: Serious Crash Unit 05 1 [i] 02:20 Serious Crash Unit: Serious Crash Unit 05 2 [i] 02:50 Pravdivé příběhy: Žralok 4 [i] 03:45 Divoké zločiny 4 [i] 04:00 Námořník [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umění zapadnout [i] 07:20 Rozdvojená mysl [i] 08:45 Jiná země [i] 10:15 Zrození Planety opic [i] 12:00 Krvavé housle [i] 14:10 Tom a Jerry: Robin Hood a Veselý Myšák [i] 15:10 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 16:45 Báječný hotel Marigold [i] 18:45 Zvonilka: Tajemství křídel [i] 20:00 Hemingway a Gellhornová [i] 22:35 Nezvratný osud 5 [i] 00:05 Ptáčata