TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:20 Kobra 11 V. 18/18 [i] 11:15 Upírske denníky 14/22 [i] 12:10 Mentalista II. 11/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 17/23 [i] 14:05 Dr. House II. 18/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 2/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 14/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Občanský průkaz [i] 23:35 AKČNÝ PIATOK: Slzy slnka [i] 01:50 Myšlienky vraha V. 23/23 [i] 02:30 Odložený prípad VI. 17/23 [i] 03:10 Kobra 11 V. 18/18 [i] 03:55 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Dve tváre Anny 55/60 [i] 06:20 Sila lásky VI. 161 [i] 07:10 Zlomené srdcia 15/16 [i] 07:55 Tajomný ostrov 15/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Polpettone [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Boh ochraňuj Harry [i] 11:05 Sila lásky V. 150 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a smrť Cecílie [i] 14:00 Sila lásky VI. 162 [i] 14:55 Dve tváre Anny 55/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Následky recesie 14/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Králik [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 5 proti 5 špeciál [i] 21:05 TOP STAR Extra: Rudolf Hrušínský [i] 22:00 Posadnutosť [i] 23:45 Dempsey a Makepeacová: Boh ochraňuj Harry [i] 00:35 Maigret: Maigret a smrť Cecílie [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:30 Posadnutosť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:25 Krajina Haliganda [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kolotoč [i] 09:00 Medicína: Medicína - Krv nie je voda (anémia a poruchy zrážanlivosti) [i] 09:55 Nelson Mandela - v mene slobody [i] 10:50 Bakalárske návraty 1997: Spravodlivá vec [i] 11:20 Cena prírody I.: Koralový jackpot [i] 11:40 Horské klenoty [i] 12:00 Tour de France [i] 17:55 Stopy dávnej minulosti: Aféra s tajomnou dámou [i] 18:20 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:50 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Himaláje: Strecha sveta [i] 20:55 Família: Família - Vedeli sme, že sa vrátime [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Dym [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Počasie [i] 23:35 Slovenský bigbít 2 [i] 00:15 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Môj muž je buzna [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Knight Rider [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 10 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Chrápe ako medveď [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 V mene kráľa 2 [i] 00:00 Luxusná spoločníčka [i] 01:55 Knight Rider [i] 02:40 Ice Road Truckers II. 12 [i] 03:25 KRIMI 03:50 Zločinné úmysly VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:30 V uliciach San Francisca 54 [i] 07:30 Knight Rider 83 [i] 08:30 Simpsonovci XX. 8,9 [i] 09:30 Futurama II. 16/16 [i] 09:55 Futurama III. 1/15 [i] 10:35 Ice Road Truckers II. 2 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:20 Amazing Race XIV. 4 [i] 13:15 Vražedné čísla V. 2 [i] 14:15 Akty X III. 12 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:20 Simpsonovci XX. 8,9 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 4 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 Za nepriateľskou líniou [i] 22:50 30 prípadov majora Zemana: Pán zo Salzburgu - 1964 21 [i] 00:30 Dexter IV. 5,6 [i] 02:30 Navarro II. 12 [i] 04:00 Kojak III. 18 [i] 04:45 Starý 39,40 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 08:45 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 09:40 Ztracený svět III. 22 [i] 10:35 JAG III. 7 [i] 11:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 15:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 16:15 JAG III. 8 [i] 17:15 Boj o čas III. 1 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 13 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 21:00 Pearl Harbor 1 [i] 00:20 Common Law I. 1 [i] 01:15 Common Law I. 1 [i] 02:10 Dr. House VIII. 9 [i] 02:55 JAG III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Krátký žlutý autobus [i] 06:00 Jak se to dělá: Jogurty, svíčky a neonové nápisy [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho rozhodnutí [i] 08:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 09:30 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 09:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 10:50 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 11:15 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 11:40 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 14:25 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 16:15 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 9 [i] 17:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 6 [i] 18:05 Nutné k přežití: Belize [i] 19:00 Jak se to dělá 56 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 20:00 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 22:00 Severní Amerika: Není úkrytu [i] 23:00 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 00:00 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 00:55 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:50 Severní Amerika: Není úkrytu [i] 03:50 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 04:45 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Muž a chlapec 2/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: U Kromaňonců 5/26 [i] 09:30 Přátelé Zeleného údolí: Poklad 2/12 [i] 10:05 Za oponou s Jiřinou [i] 11:05 Život na zámku "60" Soud 28/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Slečna Marplová V: Rozbité zrcadlo [i] 14:55 Možná přijde i kouzelník [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky: Jízda po dálnici [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Českém středohoří [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 20:00 Chalupáři: Sokové 4/11 [i] 20:45 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:20 Všechnopárty AD - [i] 22:00 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Není mrtvice jako mrtvice 63/92 [i] 23:45 Hříšní lidé Města pražského AD - [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Etiketa - [i] 02:30 Příběhy slavných - Rudolf Hrušínský AD - [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 09:25 Nebezpečná setkání: Divocí draci [i] 09:30 Architektura 3/45 [i] 09:55 Kvetoucí obchod [i] 10:50 Vichry války 4/11 [i] 12:00 Letadlová loď Enterprise: Midway 2/10 [i] 12:50 Začalo to v Los Alamos 1/2 [i] 13:45 Postřehy odjinud AD - [i] 13:50 Zeměpis světa: Od pralesa k velkoměstu [i] 14:10 České himálajské dobrodružství: Annapurna, Manaslu 1/7 [i] 15:05 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 7/8 [i] 15:35 Poslední plavba lodi Columbus 1/2 [i] 16:20 Everwood: Osamělá srdce 15/23 [i] 17:05 Haló, haló! 29,30/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Volba povolání 7/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Země lidí: Život v peci 2/8 [i] 20:55 Život se sopkami 2/6 [i] 21:50 Velikáni filmu: Liam Neeson [i] 23:20 Petra Janů 2012 [i] 00:10 Pološero s hvězdičkou - Kněžky lásky [i] 00:40 Haló, haló! 29,30/85 [i] 01:30 Čarodějnice 2/3 [i] 02:25 Proč chudoba? [i] 03:15 Postřehy odjinud AD - [i] 03:20 Padající květináč [i] 03:50 Ekologická pouta [i] 04:20 Včera jsem tě viděl poprvé [i] 04:50 Akvabely [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Mám o tebe strach 18 [i] 10:15 Doktoři z Počátků: Věc veřejná 8 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 12 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 2 [i] 13:45 Redakce II: Radioaktivní den 1 [i] 14:50 Beze stopy II 12 [i] 15:40 Dr. House III 14 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Dobrý syn 19 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Krásné ženy mají krásný život 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Sázka [i] 20:55 Výměna manželek IV [i] 22:10 O rodičích a dětech [i] 00:15 Bohatství, posedlost a smrt 3/3 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Třetí hlídka III 14 [i] 03:10 Áčko: Setkání s rasistou [i] 04:00 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Vítězové a poražení 8 [i] 07:10 Kutil Tim V: Opus pana Wilsona 23 [i] 07:40 M*A*S*H 228 [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:20 To je vražda, napsala I: Vražda v oáze 21 [i] 10:20 Columbo: Sex a ženatý detektiv [i] 12:20 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IX: Sobotní večer 14 [i] 14:20 Siska III: Smrt a dívka 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru [i] 17:40 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Ztracená vzpomínka [i] 22:20 Slídilové [i] 00:50 Deník Ellen Rimbauerové [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Ochránce III: Rudé kameny 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Rebeli II. 71-72/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 123/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 39-40 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 153 [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:20 Veronika Marsová III. 7/20 [i] 15:10 Čaro lásky 8/90 [i] 16:00 Teresa 62-63/152 [i] 17:50 Bez stopy II. 24/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Zakázaná láska: Ellino tajomstvo [i] 22:25 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 01:10 Jade [i] 02:40 Kolíska lží [i] 04:35 Tisíc a jedna noc 153 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Naboso [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na území žen [i] 13:50 Vysněný muž [i] 15:35 Poslední polibek [i] 17:25 Drsňák [i] 19:15 Kšeftaři [i] 20:50 Noc patří nám [i] 22:50 Halloween [i] 00:40 Red Force 4 [i] 02:15 Márnice [i] 03:45 Extrémní seznamka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:45 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:45 Fotbal [i] 22:45 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Co bylo špatně? 11 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Odcizení 12 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Ma'eme'e 5 [i] 21:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Respekt 1 [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Utěšitel 2 [i] 23:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 00:20 Prozíravost 1: Tváře 2 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 02:20 Dobrá manželka 3: Odcizení 12 [i] 03:20 Havaj 5-0 2: Ma'eme'e 5 [i] 04:15 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak vznikla Země 14 [i] 06:00 Mistři písku 9 [i] 06:30 Mistři písku 10 [i] 07:00 Podzemí měst: Podzemí městí 10 [i] 09:00 Tábor pro spratky USA 4 [i] 10:00 Jimmova farma - Trampoty na farmě 2 [i] 11:05 Utajený šéf - Kanada: 1-800 Got Junk 3 [i] 12:00 Hydrotech 3 [i] 13:00 Planeta Země po vymření lidstva 4 [i] 14:00 Vesmír 6 [i] 15:00 Podzemí měst 1 [i] 16:00 Podzemí měst 2 [i] 17:00 Hydrotech 4 [i] 18:00 Jak vznikla Země 15