TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 V. 16-17/18 [i] 11:15 Upírske denníky 13/22 [i] 12:10 Mentalista II. 10/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 14:05 Dr. House II. 17/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa V. 1/19 [i] 15:30 Krok za krokom I. 13/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 2/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zbavte sa dlhov! [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 00:15 Dr. House II. 17/24 [i] 01:00 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 01:50 Mentalista II. 10/23 [i] 02:30 Kobra 11 V. 16-17/18 [i] 04:00 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dve tváre Anny 54/60 [i] 06:20 Sila lásky VI. 160 [i] 07:10 Zlomené srdcia 14/16 [i] 07:55 Tajomný ostrov 14/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Stracotto [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Vo vlastných radoch [i] 11:05 Sila lásky V. 149 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a plavebná komora [i] 14:00 Sila lásky VI. 161 [i] 14:50 Dve tváre Anny 54/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Pamätaj si to 13/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Polpettone [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlomok sekundy 3/14 [i] 21:20 Zlomok sekundy 4/14 [i] 22:25 Otázka rešpektu II. 1/6 [i] 00:10 Dempsey a Makepeacová: Vo vlastných radoch [i] 00:55 Maigret: Maigret a plavebná komora [i] 02:25 Dámsky klub [i] 03:45 Sila lásky V. 149 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:25 Posledný drak: Konečne doma [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Karneval [i] 09:00 Medicína: Medicína - Poruchy sluchu [i] 09:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Beverly Hills 01863 [i] 10:25 Bakalárske návraty 1997: Plesové šaty [i] 10:55 Fotografia: Nové videnie. Experimentálna fotografia dvadsiatych rokov. [i] 11:25 Živá panoráma [i] 12:00 Siesta: Na priamej linke [i] 13:00 Tour de France [i] 17:50 Krásna Hôrka č. 2 [i] 18:20 Cena prírody I.: Koralový jackpot [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Petrík a Lucka v krajine púpav [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Nelson Mandela - v mene slobody [i] 20:55 Família: Família - Matka [i] 21:20 Martin Huba jubiluje: Diabol vo Francúzsku [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Takto som dopadla [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Knight Rider [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Septembrový zabijak [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 9 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Niečo za niečo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 00:10 Kosti IV. 7 [i] 01:10 Knight Rider [i] 02:10 Ice Road Truckers II. 11 [i] 03:00 Septembrový zabijak [i] 04:25 Zločinné úmysly VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Starý 36 [i] 06:30 V uliciach San Francisca 53 [i] 07:30 Knight Rider 82 [i] 08:30 Simpsonovci XX. 6,7 [i] 09:30 Futurama II. 14,15 [i] 10:35 Ice Road Truckers II. 1/16 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:20 Amazing Race XIV. 3 [i] 13:20 Vražedné čísla V. 1/23 [i] 14:15 Akty X III. 11 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:20 Simpsonovci XX. 6,7 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 3 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 22:30 Hawaii 5.0 18 [i] 23:20 Bad Boys 3 [i] 00:15 Policajt z L.A. 13 [i] 01:10 Futurama II. 14 [i] 01:35 Navarro II. 11 [i] 03:00 Kojak III. 16,17 [i] 04:35 Starý 37,38 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 09:50 Ztracený svět III. 21 [i] 10:45 JAG III. 6 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 16:25 JAG III. 7 [i] 17:25 Ztracený svět III. 22 [i] 18:20 Ten, kdo tě chrání III. 12 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Automobilová šou SEMA [i] 06:00 Jak se to dělá: Kopírovací papír, džíny a počítače [i] 06:25 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Senior se snaží [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 09:30 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 09:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 10:50 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 11:15 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 12:35 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Senior se snaží [i] 14:25 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 16:15 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 8 [i] 17:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 5 [i] 18:05 Nutné k přežití: Turecko [i] 19:00 Jak se to dělá 55 [i] 19:30 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 11 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 21:00 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 21:30 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 23:00 Pekelní jezdci 2 [i] 00:00 Doznání mafiánů: John Veasey [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 11 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 01:50 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 02:20 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 03:50 Pekelní jezdci 2 [i] 04:45 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů II: Volba 1/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: V okolí Andromedy 4/26 [i] 09:25 Příběhy slavných - Rudolf Hrušínský AD - [i] 10:25 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 10:55 Sanitka AD - 3/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Slečna Marplová V: Tajemství [i] 14:55 Možná přijde i kouzelník [i] 16:05 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Mostecku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 20:00 Boháč a chudák [i] 21:15 Na cestě po Srí Lance AD - [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Záhada bermudského trojúhelníku 3/3 [i] 23:10 Profil zločinu II: Bez oddechu 4/12 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Třikrát o lásce [i] 00:55 Kabinet Múz [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Recitál Jaroslava Hutky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Neuromarketing - nová metoda manipulace člověka? [i] 09:40 Postřehy odjinud AD - [i] 09:50 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 10:40 Život se sopkami 1/6 [i] 11:35 Operace Navy SEALs 1/7 [i] 12:25 Putování časem paní Marie Malé AD - [i] 12:55 Putování za vínem: Piemonte, Valle AD - d´Aosta [i] 13:25 Zázračná planeta: Země lidí: Moře a oceány - dolů do hlubin 1/8 [i] 14:15 Zabíjení je moje práce, lásko [i] 16:00 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 3/12 [i] 16:20 Everwood: Colin druhý 14/23 [i] 17:05 Haló, haló! 27,28/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II 6/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Svět plazů a obojživelníků: Invaze na souš 2/5 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:50 Vichry války 4/11 [i] 22:55 Pološero s hvězdičkou - Kněžky lásky [i] 23:25 Pravá krev III: Čerstvá krev 11/12 [i] 00:15 Moje rodina VIII: Past na rodiče 3/9 [i] 00:45 Haló, haló! 27,28/85 [i] 01:35 Tajná inkvizice 1/3 [i] 02:30 Chorvatské národní parky: Plitvická jezera 1/8 [i] 02:50 Zeměpis světa: Tropický deštný prales [i] 03:10 Náš venkov -AD- [i] 03:25 Padající květináč [i] 03:55 Můj život feministky [i] 04:25 Kytice z Uherskobrodska [i] 04:55 Klezmer v Německu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Pořádně si zakřičte 17 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Zastavárník [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 11 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání III 1 [i] 13:45 Redakce: Tam a zpět 13 [i] 14:50 Beze stopy II 11 [i] 15:40 Dr. House III 13 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Vyděrač 18 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Mám o tebe strach 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Věc veřejná 8 [i] 21:30 Sígři ve výslužbě 4 [i] 22:05 Kriminálka Miami X 2 [i] 22:55 Noční televizní noviny [i] 23:30 Útok na ponorku [i] 01:05 Smallville X 8 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Třetí hlídka III 13 [i] 03:05 Áčko: Nepřiměřená sebeobrana [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk VI: Hlupák August 7 [i] 07:00 Kutil Tim V: Nejdelší den 22 [i] 07:30 M*A*S*H 227 [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala I: Výstřel jako odpověď 20 [i] 10:10 Columbo: Vražda, kouř a stíny [i] 12:10 Policie Hamburk VI: Vítězové a poražení 8 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Hraniční ulice 13 [i] 14:10 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 15:25 Rosamunde Pilcher: Muž mých snů [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Jaro 1945 8 [i] 21:45 Pohřešovaný: Odpovědi 8 [i] 22:40 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Tvrdě vydřené peníze 4 [i] 23:40 Zákon a pořádek: Los Angeles: Carthay Circle 10 [i] 00:35 Myšlenky zločince I 13 [i] 01:30 Kriminálka Kolín IV: Zázračná lampa 4 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Kriminálka Kolín IV: Zázračná lampa 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 187/188 [i] 06:05 Rebeli II. 69-70/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 122/140 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Dr. Oz II. [i] 11:15 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 152 [i] 13:10 Ja alebo pes [i] 14:20 Veronika Marsová III. 6/20 [i] 15:10 Čaro lásky 7/90 [i] 16:00 Teresa 61/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 188/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 23/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 39-40 [i] 23:45 Ally McBealová IV. 20/23 [i] 00:35 Dharma a Greg III. 23-24/24 [i] 01:20 Máš pravdu, miláčik [i] 01:40 Ally McBealová IV. 20/23 [i] 02:25 Dharma a Greg III. 23/24 [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Na streche [i] 04:10 Tisíc a jedna noc 152 [i] 04:55 Skrytá vášeň 188/188 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Město v ohrožení [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Píseň mého srdce [i] 13:55 Zvuk dětské duše [i] 15:45 Na území žen [i] 17:30 Vysněný muž [i] 19:10 Extrémní seznamka [i] 20:55 Red Force 4 [i] 22:35 Márnice [i] 00:10 Apocalypto [i] 02:20 Ostrov samoty [i] 04:10 Surfařská svoboda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 20:15 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Jezdectví [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Chycený při činu 5 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Být rodičem není snadné 10 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Jako normálně 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Co bylo špatně? 11 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Mea Makamae 4 [i] 21:20 Jmelí nad Manhattanem [i] 23:20 Bitva o Los Angeles [i] 01:20 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i]