TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 V. 15/18 [i] 11:15 Upírske denníky 12/22 [i] 12:10 Mentalista II. 9/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 15/23 [i] 14:05 Dr. House II. 16/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 24/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 12/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa V. 1/19 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Znova 17 (HD) [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 00:00 Dr. House II. 16/24 [i] 00:55 Odložený prípad VI. 15/23 [i] 01:40 Mentalista II. 9/23 [i] 02:20 Kobra 11 V. 15/18 [i] 03:05 Krok za krokom I. 12/22 [i] 03:25 Partička [i] 04:00 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:35 Dve tváre Anny 53/60 [i] 06:20 Sila lásky VI. 159 [i] 07:10 Zlomené srdcia 13/16 [i] 08:00 Tajomný ostrov 13/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Kňaz [i] 10:15 Dempsey a Makepeacová: Chceme mier , nie vojnu [i] 11:05 Sila lásky V. 148 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a Fantom [i] 13:40 Slovensko v obrazoch [i] 14:10 Sila lásky VI. 160 [i] 15:00 Dve tváre Anny 53/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Dva príbehy 12/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Stracotto [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Boxer [i] 22:00 Obvinení: Helenin príbeh [i] 23:05 Dempsey a Makepeacová: Chceme mier , nie vojnu [i] 23:50 Boxer [i] 01:40 Obvinení: Helenin príbeh [i] 02:40 Dámsky klub [i] 04:00 Sila lásky V. 148 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:20 Posledný drak: Úskok [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Princ na bielom koni [i] 08:55 Medicína: Medicína - Maternica a myómy [i] 09:50 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 10:40 Bakalárske návraty 1997: Kľúčik [i] 11:10 Záchranári - pomoc v núdzi 7/12 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:00 Zbojníckym chodníčkom [i] 12:30 Ľubo Gregor jubiluje: Nie je všedný deň [i] 13:40 Pesničky na každý deň [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Krásna Hôrka č. 1 [i] 18:15 Fotografia: Nové videnie. Experimentálna fotografia dvadsiatych rokov. [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Rozprávania spod Salatína [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Interview s Fidelom [i] 20:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Beverly Hills 01863 [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Ženy bez mužov [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Kvarteto [i] 23:40 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Zločinné úmysly VII. [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Tesné slipy [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 13/13 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Starí frajeri [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 8 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Nemáš pochopenie! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Čarodejov učeň [i] 22:40 Vtierka Castle IV. 18 [i] 23:40 Vtierka Castle III. 3 [i] 00:40 Hawaii 5.0 18 [i] 01:45 Terra Nova 13/13 [i] 02:45 Vtierka Castle IV. 18 [i] 03:25 Vtierka Castle III. 3 [i] 04:10 KRIMI 04:35 Zločinné úmysly VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:30 V uliciach San Francisca 52 [i] 07:30 Knight Rider 81 [i] 08:30 Simpsonovci XX. 4,5 [i] 09:30 Futurama II. 12,13 [i] 10:35 Ice Road Truckers 13/13 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:20 Amazing Race XIV. 2 [i] 13:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 13 [i] 14:15 Akty X III. 10 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:20 Simpsonovci XX. 4,5 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 2 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 Kosti VI. 8, 9 [i] 22:15 Mafstory: Veštica, Andy Warhol, Prco ide do školy 27,28,29 [i] 01:20 Špeciálne komando IV. 21 [i] 02:15 Futurama II. 12 [i] 02:35 Navarro II. 10 [i] 04:05 Kojak III. 14,15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 09:45 Ztracený svět III. 20 [i] 10:40 JAG III. 5 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 16:15 JAG III. 6 [i] 17:15 Ztracený svět III. 21 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 11 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 21:50 Kriminálka New York VIII. 13 [i] 22:40 Kriminálka New York VIII. 14 [i] 23:35 Myšlenky zločince VII. 10 [i] 00:30 Kriminálka New York VIII. 13 [i] 01:20 Kriminálka New York VIII. 14 [i] 02:10 JAG III. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Nával lidí v opravně vraků [i] 06:00 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 06:25 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 09:30 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 09:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 10:50 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 11:15 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 11:40 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 14:25 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 16:15 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 7 [i] 17:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 4 [i] 18:05 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 19:00 Jak se to dělá 54 [i] 19:30 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 20:00 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 21:00 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 22:00 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 00:00 Přežili byste?: Lesní požár [i] 00:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 01:50 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 02:50 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 04:45 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty AD - [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Byl jednou jeden... vesmír: Zelená planeta 3/26 [i] 09:20 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:15 Všechnopárty AD - [i] 11:00 Malostranské palácové [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Nemesis [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze aneb [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:25 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Chodsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Angelika a král [i] 21:45 Komici na jedničku [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Dvojí vyšetřování 1/2 [i] 00:10 MI5 IX 1/8 [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:40 První pomoc [i] 01:55 Etiketa - [i] 02:10 Dobré ráno 04:40 Na cestě po Réunionu AD - [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rock na vsi [i] 05:30 Karel Bušina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Jak cestoval Franz Kafka [i] 09:00 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 7/8 [i] 09:30 Kolaborovali s nacisty 6/12 [i] 10:25 Přežít! [i] 11:15 Putování za písničkou [i] 11:40 Úsměvy AD - [i] 12:20 Film 2013 [i] 12:50 Afrika uprostřed Evropy [i] 13:50 Chorvatské národní parky: Plitvická jezera 1/8 [i] 14:10 Ingriš! Eduard Ingriš AD - [i] 15:00 Svět plazů a obojživelníků: Pravda o studenokrevnosti 1/5 [i] 15:50 Moje rodina VIII: Past na rodiče 3/9 [i] 16:20 Everwood: Cena za slávu 13/23 [i] 17:05 Haló, haló! 25,26/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Problémy s autoškolou 5/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Saúdská Arábie a Jemen [i] 21:00 V kruhu znovuzrození AD - [i] 22:05 Chodníky slávy: Danny Glover [i] 23:35 Bratři a sestry IV: Vědecký veletrh 12/24 [i] 00:15 Pocta rokenrolovému králi [i] 01:10 Haló, haló! 25,26/85 [i] 02:05 Celnice: Od federace k federaci? [i] 03:35 Laurel a Hardy: Pomeranče a citrony [i] 03:50 Žijeme s vírou [i] 04:20 Sousedé ve zbrani [i] 04:45 Píseň má láska [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ordinace v růžové zahradě: Dej mi čas 16 [i] 10:15 Doktoři z Počátků: Velikonoční koleda 7 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 10 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 23 [i] 13:45 Redakce: Právo na práci 12 [i] 14:50 Beze stopy II 10 [i] 15:40 Dr. House III 12 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Utajované informace 17 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Pořádně si zakřičte 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Zastavárník [i] 21:25 Comeback: Pomáhat a chránit [i] 22:00 Mentalista IV: Růžové šaty 8 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:25 Bojové nasazení [i] 01:40 Novashopping 02:15 Smallville X 7 [i] 02:55 Třetí hlídka III 12 [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i] 07:00 Kutil Tim V: Od motoru k holiči 21 [i] 07:30 M*A*S*H 226 [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala I: Vražda v autobuse 19 [i] 10:15 Columbo: Columbo jde pod gilotinu [i] 12:10 Policie Hamburk VI: Hlupák August 7 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Zoufalé kroky 12 [i] 14:10 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 15:25 Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Řeknem si to příští léto [i] 23:40 Právo a pořádek XX: Ve jménu obhajoby 9 [i] 00:40 Kriminálka Kolín IV: Noční směna 3 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Kriminálka Kolín IV: Noční směna 3 [i] 04:05 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 186/188 [i] 05:55 Rebeli II. 67-68/225 [i] 07:30 Zakázaná vášeň 121/140 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Perla Orientu 37-38 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 151 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Veronika Marsová III. 5/20 [i] 15:10 Čaro lásky 6/90 [i] 16:00 Teresa 60/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 187/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 22/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Kolíska lží [i] 22:30 Klinika Miami 5-6/13 [i] 00:10 Dharma a Greg III. 21-22/24 [i] 00:55 Máš pravdu, miláčik [i] 01:15 Klinika Miami 5-6/13 [i] 02:35 Dharma a Greg III. 21-22/24 [i] 03:15 Adela show [i] 03:50 Na streche [i] 04:40 Tisíc a jedna noc 151 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Zlatý holky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prime [i] 13:55 Dokonalý manžel [i] 15:40 Píseň mého srdce [i] 17:30 Zvuk dětské duše [i] 19:15 Surfařská svoboda [i] 20:55 Ostrov samoty [i] 22:50 Apocalypto [i] 01:05 Kung-fu nářez [i] 02:55 Boogeyman [i] 04:20 Darwinovy ceny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Plavání [i] 11:15 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Wednesday Selection 20:05 Jezdectví [i] 21:05 Month Selection 21:10 Jezdectví [i] 22:05 Month Selection 22:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:40 Golf [i] 00:05 Golf [i] 00:10 Jachting [i] 00:15 Wednesday Selection 00:20 Sport Destination 00:25 Event Discovery 00:30 Business Class 00:45 Cyklistika [i] 01:05 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Chycený při činu 5 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Zóna smrti 5 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Whisky, tango, foxtrot 9 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Americké duo 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: B