TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 V. 14/18 [i] 11:15 Upírske denníky 11/22 [i] 12:10 Mentalista II. 8/23 [i] 13:05 Dr. House VI. 3/22 [i] 14:05 Dr. House II. 15/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 23/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 11/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 REFLEX [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 24/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 LAPD: Oddelenie vrážd 6/13 [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 00:10 Dr. House II. 15/24 [i] 01:00 LAPD: Oddelenie vrážd 6/13 [i] 01:45 Mentalista II. 8/23 [i] 02:25 Kobra 11 V. 14/18 [i] 03:10 Krok za krokom I. 11/22 [i] 03:30 Partička [i] 04:00 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Dve tváre Anny 52/60 [i] 06:20 Sila lásky VI. 158 [i] 07:10 Zlomené srdcia 12/16 [i] 07:55 Tajomný ostrov 12/44 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 S Talianom v kuchyni: Talianske rýchlovky [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Márny únik [i] 11:05 Sila lásky V. 147 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigretova trpezlivosť [i] 13:35 Hurá do záhrady [i] 14:10 Sila lásky VI. 159 [i] 14:55 Dve tváre Anny 52/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Rodinná prax 11/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Kňaz [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Sanitka 5/11 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Rozruch 9/24 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Zvrhlíci 10/24 [i] 23:35 Dempsey a Makepeacová: Márny únik [i] 00:25 Maigret: Maigretova trpezlivosť [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:10 Zlomené srdcia 12/16 [i] 03:55 Sila lásky V. 147 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 FIFA magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:25 Posledný drak: Drak v Afrike [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Konkurz do Backstreet Boys [i] 09:00 Medicína: Medicína - Migréna [i] 09:55 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najväčšie vodné diela na svete [i] 10:40 Bakalárske návraty 1997: Papučiar [i] 11:10 60 zabijakov divočiny 21/26 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Piesne a tance Rómov [i] 12:35 Siesta: Pulzovanie nášho vesmíru [i] 13:40 Pesničky na každý deň [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti: Hrad na Ligotavej hore [i] 18:20 Záchranári - pomoc v núdzi 7/12 [i] 18:45 Ovce.sk [i] 18:50 Večerníček: Rozprávania spod Salatína [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Prečo chudoba?: Vitaj na svete [i] 20:50 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: 12.08 Na východ od Bukurešti [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Od federácie k federácii [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Keď matka fetuje [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 12 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Milenci z pizzerie [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 7 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Už neutečiem [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Starí frajeri [i] 23:50 Kosti IV. 6 [i] 00:55 Terra Nova 12 [i] 01:55 Haló [i] 02:30 Ice Road Truckers II. 10 [i] 03:15 Kliatba múmie [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Diagnóza: Vražda VIII. 22/22 [i] 06:30 V uliciach San Francisca 51 [i] 07:30 Knight Rider 80 [i] 08:30 Simpsonovci XX. 2,3 [i] 09:30 Futurama II. 10,11 [i] 10:40 Ice Road Truckers 12 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:20 Amazing Race XIV. 1/12 [i] 13:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 12 [i] 14:15 Akty X III. 9 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:20 Simpsonovci XX. 2,3 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 5 [i] 22:30 Letecké katastrofy 6/6 [i] 23:30 Originály na cestách 6/6 [i] 00:30 Policajt z L.A. 12 [i] 01:20 Futurama II. 10 [i] 01:45 Navarro II. 9 [i] 03:05 Kojak III. 12,13 [i] 04:45 Starý 34,35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 09:45 Ztracený svět III. 19 [i] 10:40 JAG III. 4 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 16:20 JAG III. 5 [i] 17:20 Ztracený svět III. 20 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 10 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 21:00 Jak prosté I. 20 [i] 21:55 Profil zločinu I. 3 [i] 22:55 Vražda I. 16 [i] 00:10 Firma I. 15 [i] 01:05 Jak prosté I. 20 [i] 02:00 Profil zločinu I. 3 [i] 02:50 Vražda I. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šéf se vrátil [i] 06:00 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 06:25 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 09:30 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 10:50 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i] 11:15 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 11:40 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 12:35 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 13:30 Pátá rychlost 7 [i] 14:25 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 16:15 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 6 [i] 17:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 3 [i] 18:05 Nutné k přežití: Yukon [i] 19:00 Jak se to dělá 53 [i] 19:30 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 20:00 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 21:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 11 [i] 21:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 12 [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jižní Austrálie [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 6 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Smích, výkřik a chechot [i] 00:55 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 01:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 11 [i] 02:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 12 [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jižní Austrálie [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 6 [i] 04:45 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Byl jednou jeden... vesmír: Ještěři 2/26 [i] 09:30 Ohnivé ženy se vracejí AD - [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Postřehy odjinud AD - [i] 11:15 Hříšní lidé Města pražského AD - [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Slečna Marplová: V hotelu Bertram [i] 14:55 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Lašsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Za oponou s Jiřinou [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nicolas Le Floch: Fantom Královské ulice 3/10 [i] 23:35 Dempsey a Makepeaceová: Slepá víra 26/31 [i] 00:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 01:30 Zajímavosti z regionů AD - [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Etiketa - [i] 02:35 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Recitál skupiny Nezmaři [i] 05:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov AD - [i] 09:05 Poslední plavba lodi Columbus 1/2 [i] 09:50 České himálajské dobrodružství: Annapurna, Manaslu 1/7 [i] 10:45 Letecké katastrofy IV: Cíl zničen [i] 11:35 Začalo to v Los Alamos 1/2 [i] 12:30 Na vrcholky hor s Vladimírem AD - [i] 12:50 Život se sopkami 1/6 [i] 13:40 Letadlová loď Enterprise: Midway 2/10 [i] 14:35 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa [i] 15:30 Kvetoucí obchod [i] 16:20 Everwood: Říše rostlin 12/23 [i] 17:05 Haló, haló! 23,24/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Ronův faktor 4/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Nekrolog soubojů? [i] 20:55 Letecké katastrofy IV: Příliš rušné nebe [i] 21:50 P.F. 77 [i] 23:35 Operace Navy SEALs 1/7 [i] 00:25 Albert King/Stevie Ray Vaughan [i] 01:25 Haló, haló! 23,24/85 [i] 02:15 Architektura 3/45 [i] 02:40 Úsměvy AD - [i] 03:15 Putování za vínem: Toskánsko [i] 03:45 Jízda k padesátinám [i] 04:05 Žijeme s vírou [i] 04:30 Hnutí za práva homosexuálů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ordinace v růžové zahradě: Miluji tě, Kamilo 15 [i] 10:00 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada [i] 11:05 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 11:25 Průměrňákovi 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 9 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 22 [i] 13:50 Redakce: Mimo realitu 11 [i] 14:50 Beze stopy II 9 [i] 15:40 Dr. House III 11 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Hrátky s myslí 16 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Dej mi čas 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Velikonoční koleda 7 [i] 21:25 Víkendové prázdniny: Extrémní Česko [i] 22:05 Mentalista IV: Rudé probleskující světlo 7 [i] 22:55 Noční televizní noviny [i] 23:30 Vzpomínky 7 [i] 00:15 Nikita II 19 [i] 01:00 Smallville X 6 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka III 11 [i] 03:00 Áčko: Jsem alergik [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk VI: Nový život 5 [i] 07:10 Kutil Tim V: Když šéf neumí prohrávat 20 [i] 07:40 M*A*S*H 225 [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:20 To je vražda, napsala I: Vražda v hotelu 18 [i] 10:20 Columbo: Spiklenci [i] 12:20 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IX: Zlatý chlapec 11 [i] 14:15 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem Kilrush [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Skrýš 1942 7 [i] 21:45 Pohřešovaný: Lidský rozměr 7 [i] 22:40 Sběratelé kostí VII: Šampionka v teráriu 2 [i] 23:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Nastal čas 10 [i] 00:35 Kriminálka Kolín IV: Soumrak bohů 2 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Kriminálka Kolín IV: Soumrak bohů 2 [i] 04:00 Ochránce III: Varování bouře 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 185/188 [i] 06:10 Rebeli II. 65-66/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 120/140 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Perla Orientu 35-36 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 150 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Veronika Marsová III. 4/20 [i] 15:10 Čaro lásky 5/90 [i] 16:00 Teresa 59/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 186/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 21/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 37-38 [i] 23:35 Ally McBealová IV. 19/23 [i] 00:25 Dharma a Greg III. 19-20/24 [i] 01:10 Máš pravdu, miláčik [i] 01:35 Ally McBealová IV. 19/23 [i] 02:15 Dharma a Greg III. 19-20/24 [i] 02:55 Adela show [i] 03:35 Na streche [i] 04:30 Tisíc a jedna noc 150 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ohnivá smršť [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradnice [i] 13:40 American Teen [i] 15:35 Prime [i] 17:30 Dokonalý manžel [i] 19:15 Darwinovy ceny [i] 20:55 Kung-fu nářez [i] 22:50 Boogeyman [i] 00:20 Krvavá hostina [i] 01:45 Ústav [i] 03:20 Krok vpřed [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Volejbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Volejbal [i] 20:15 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:25 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Odložení popravy 8