TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Susedia [i] 09:15 Kobra 11 V. 12-13/18 [i] 11:15 Upírske denníky 10/22 [i] 12:10 Mentalista II. 7/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 14/23 [i] 14:00 Dr. House II. 14/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 22/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 10/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 Lampáreň [i] 17:45 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 23/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:40 Dr. House VI. 3/22 [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 01:00 Dr. House II. 14/24 [i] 01:45 Odložený prípad VI. 14/23 [i] 02:30 Kobra 11 V. 12-13/18 [i] 04:00 Susedia [i] 04:35 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Dve tváre Anny 51/60 [i] 07:15 Zlomené srdcia 11/16 [i] 08:05 Tajomný ostrov 11/44 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Kačka [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Na konci s dychom [i] 11:05 Sila lásky V. 146 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a muž z lavičky [i] 13:55 Sila lásky VI. 158 [i] 14:50 Dve tváre Anny 51/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Cukor alebo bič 10/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Talianske rýchlovky [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sindibád 5/12 [i] 20:50 Sindibád 6/12 [i] 21:35 Vyvolení: Osada 9/12 [i] 22:35 Uragán [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: Na konci s dychom [i] 00:00 Sindibád 5/12 [i] 00:45 Sindibád 6/12 [i] 01:25 Vyvolení: Osada 9/12 [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:45 Sila lásky V. 146 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Neporaziteľná Vilma [i] 08:30 Posledný drak: Čarodejnica Jedošica [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Otec, prestaň tipovať [i] 09:05 Medicína: Medicína - Význam miniinvazívnej chirurgie pri onkológii detí [i] 10:10 Posledný pohárik [i] 11:45 Bakalárske návraty 1997: Orechový závin [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:55 Milan Markovič jubiluje: Soirée z Mlynskej doliny [i] 13:45 Aká som, taká som [i] 14:30 Oko za oko [i] 15:55 Odpískané [i] 16:20 Tour de France - legenda [i] 17:20 FIFA magazín [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Kde praj čert na babe oral [i] 18:15 60 zabijakov divočiny 21/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Rozprávania spod Salatína [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najväčšie vodné diela na svete [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:10 Letné kino na Dvojke: Smrť pána Lazaresca [i] 23:40 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Počasie [i] 23:50 Tour de France - legenda [i] 00:50 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zločinné úmysly VII. [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Šialená učiteľka [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 11 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Notting Hill [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Vrahyňa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Mama, ožeň ma! [i] 23:20 Haló [i] 00:00 Othello - vášeň, žiarlivosť a zrada [i] 02:05 Terra Nova 11 [i] 02:55 87. okrsok: Sneh [i] 04:25 Zločinné úmysly VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 06:30 V uliciach San Francisca 50 [i] 07:30 Knight Rider 79 [i] 08:30 Simpsonovci XIX. 20/20 [i] 09:00 Simpsonovci XX. 1/21 [i] 09:30 Futurama II. 8,9 [i] 10:40 Ice Road Truckers 11 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:20 Amazing Race XIII. 11/11 [i] 13:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 11 [i] 14:15 Akty X III. 8 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:20 Simpsonovci XIX. 20/20 [i] 16:55 Simpsonovci XX. 1/21 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 16/16 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 22:30 Lovci väzňov 2 [i] 23:30 Agent IV. 14 [i] 00:15 Zákon gangu III. 12 [i] 01:15 Futurama II. [i] 01:35 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 01:55 Navarro II. 8 [i] 03:20 Kojak III. 10,11 [i] 04:55 Starý 33 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 09:45 Ztracený svět III. 18 [i] 10:40 JAG III. 3 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 14 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 16:20 JAG III. 4 [i] 17:20 Ztracený svět III. 19 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 9 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 21:00 Common Law I. 1 [i] 21:55 Common Law I. 2 [i] 22:50 Případy Anikky Bengtzonové I. 5 [i] 00:35 Common Law I. 1 [i] 01:30 Common Law I. 2 [i] 02:15 Případy Anikky Bengtzonové I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 27 [i] 06:00 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 06:25 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 09:30 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 09:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 10:50 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 11:15 Jak se to dělá: Karburátory [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 12:35 Tuning: Lamborghini [i] 13:30 Texaské války aut: Vše pro Colby [i] 14:25 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 16:15 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 5 [i] 17:10 Extrémní rybářský úkol Robsona Greena 2 [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 19:00 Jak se to dělá 52 [i] 19:30 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 21:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Lov na medvěda [i] 22:00 Muži Yukonu: Tragické jaro [i] 23:00 Záchranáři ztroskotaných lodí: Bohatství z vraků [i] 00:00 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 00:30 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 5 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 01:50 Aljaška: překonání poslední hranice: Lov na medvěda [i] 02:50 Muži Yukonu: Tragické jaro [i] 03:50 Záchranáři ztroskotaných lodí: Bohatství z vraků [i] 04:45 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Byl jednou jeden... vesmír: Planeta Omega 1/26 [i] 09:20 Karel Gott 70 [i] 10:40 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i] 11:10 Chalupáři: Operace 3/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Zkouška neviny [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Krušných horách [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech AD - [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí AD - [i] 19:00 Události AD - [i] 19:50 Branky, body, vteřiny AD - [i] 20:00 Sanitka AD - 3/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského AD - [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Reportéři ČT [i] 22:25 Tělo jako důkaz: Rozvrácený domov 8/13 [i] 23:10 MI5 IX 1/8 [i] 00:05 Kalendárium [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Toulavá kamera vychutnává Česko AD - [i] 01:25 Z metropole (Praha), AD - [i] 01:50 Postřehy odjinud AD - [i] 02:00 První pomoc [i] 02:15 Kabinet Múz [i] 03:10 Etiketa - [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Jízda k padesátinám [i] 09:05 Zeměpis světa: Tropický deštný prales [i] 09:30 Kamera na cestách: Sýrie a [i] 10:25 Postřehy odjinud AD - [i] 10:30 Máňa po deseti letech [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1963 946/2379 [i] 11:45 Tajná inkvizice 1/3 [i] 12:40 Čarodějnice 2/3 [i] 13:35 Scientologie [i] 14:20 Neuromarketing - nová metoda manipulace člověka? [i] 15:15 Miloš Forman - Co tě nezabije... AD - 1/4 [i] 16:10 Everwood: Pohádka díkůvzdání 11/23 [i] 16:50 Haló, haló! 21,22/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Dva soukromí učitelé 3/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 6/12 [i] 21:00 Začalo to v Los Alamos 1/2 [i] 21:50 Velikáni filmu: Liam Neeson [i] 23:50 Lítost [i] 01:30 Haló, haló! 21,22/85 [i] 02:35 Pološero s hvězdičkou - Konec porna v Čechách [i] 03:00 Nobel Peace Prize Concert [i] 03:55 Chorvatské národní parky: Plitvická jezera 1/8 [i] 04:10 Žijeme s vírou [i] 04:40 Rozhněvané ženy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Jsem na to sám 14 [i] 10:05 Dnes v jednom domě 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 8 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 21 [i] 13:45 Redakce: Prsten 10 [i] 14:50 Beze stopy II 8 [i] 15:40 Dr. House III 10 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Námořní vyšetřovací služba IX: Tajnosti 15 [i] 18:20 Ordinace v růžové zahradě: Miluji tě, Kamilo 15 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada [i] 21:20 Comeback: Souboj Titánů [i] 21:55 Dr. House VIII: Na vědomost se dává 15 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:20 Charlieho andílci 2 [i] 00:10 Perníkový táta III 2 [i] 00:55 Milionář z kuchyně 4 [i] 01:40 Novashopping 02:20 Třetí hlídka III 10 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Ochránce III: Dvojitá lest 7 [i] 06:20 Policie Hamburk VI: Hledání pokladu 4 [i] 07:10 Kutil Tim V: Když Tim vydává signály 19 [i] 07:40 M*A*S*H 224 [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:20 To je vražda, napsala I: Náhlá smrt 17 [i] 10:20 Columbo: Předveď dokonalou vraždu [i] 12:20 Policie Hamburk VI: Nový život 5 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger IX: Faith 10 [i] 14:15 Siska III: Poslední útočiště 6 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Láska v divočině [i] 22:20 TOP STAR magazín [i] 23:25 Let 93 [i] 01:20 Kriminálka Kolín IV: Konec hry 1 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 184/188 [i] 06:15 Rebeli II. 63-64/225 [i] 07:50 Zakázaná vášeň 119/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 149 [i] 13:15 Ja alebo pes [i] 14:20 Veronika Marsová III. 3/20 [i] 15:10 Čaro lásky 4/90 [i] 16:00 Teresa 58/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 185/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 20/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 35-36 [i] 23:25 Ally McBealová IV. 18/23 [i] 00:15 Dharma a Greg III. 17-18/24 [i] 01:00 Máš pravdu, miláčik [i] 01:25 Ally McBealová IV. 18/23 [i] 02:05 Dharma a Greg III. 17-18/24 [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Na streche [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 149 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Sladkých sedmnáct [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zmražená pojistka [i] 13:55 Klíč k minulosti [i] 16:00 Náhradnice [i] 17:35 American Teen [i] 19:25 Krok vpřed [i] 21:20 Ústav [i] 23:05 Krvavá hostina [i] 00:35 Clerks 2: Muži za pultem [i] 02:10 Box [i] 04:00 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Kanoistika [i] 09:45 Extrémní sporty [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:45 Volejbal [i] 13:00 Kanoistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i]