Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 06:10 Príšerky v podkroví (HD) [i] 07:35 Smallville IX. [i] 09:20 Policajná akadémia 2 [i] 11:00 Honba na ponorku - NOVÝ SERIÁL 1-2/13 [i] 12:55 Pán a pani Smithovci [i] 15:15 Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Lovci drakov [i] 22:30 Alcatraz 5-6/13 - NOVÝ SERIÁL (HD) [i] 00:20 Chladná pomsta [i] 02:15 Lovci drakov [i] 03:40 Partička [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 SOS [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách: Amazonka [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: Bermudský trojuholník [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: Poklad Aztékov [i] 07:15 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Chorá Tekla [i] 07:30 Traja medvedíci: Strašidelný príbeh 4 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Safari: S.O.S. 4/13 [i] 08:55 Cyril a Metod - Apoštoli Slovanov: Posolstvo 2/4 [i] 09:50 60 zabijakov divočiny 2/26 [i] 10:20 Geo report: Arménsko - krajina rajského ovocia [i] 11:20 Slovensko v obrazoch [i] 11:40 Svet v obrazoch [i] 12:05 Cirkus Humberto: Carlo sa lúči 3/12 [i] 13:00 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 13:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová III.: Hotel Bertram [i] 15:35 Zlatá klasika - režisér Ján Lacko: Šťastie príde v nedeľu [i] 17:05 Uragán [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Violetta 1/2 [i] 21:45 Violetta 2/2 [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová III.: Hotel Bertram [i] 01:05 Dámsky klub [i] 02:30 Violetta 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Kapura [i] 08:50 Farmárska revue [i] 09:15 Dedičstvo otcov: Dubová Colonorum [i] 09:45 Osloboditelia: Kavaléria [i] 10:30 Pred rokmi... [i] 10:55 Frajeri a frajerky [i] 12:00 Kultúra a náboženstvo: Bard slovenskej poézie - Ján Hollý [i] 12:25 Orientácie [i] 12:50 Kazko Vlasko [i] 14:00 Tour de France - štúdio [i] 14:15 Tour de France [i] 17:50 Jeden deň: Voda [i] 18:15 Smejeme sa storočiami: Miláčik Clovis [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Rozprávania spod Salatína [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Od federácie k federácii [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Noc v archíve [i] 23:00 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Vylomeniny [i] 07:20 Cililing [i] 09:00 Simpsonovci XXI. [i] 11:25 Africká divočina [i] 13:55 Notting Hill [i] 16:45 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Horúce pozdravy z Paríža [i] 22:25 Smrtonosná pasca 3 [i] 01:15 Horúce pozdravy z Paríža [i] 03:00 Smrtonosná pasca 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 31 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 11,12 [i] 10:15 DA VINCI [i] 12:30 Ice Road Truckers IV. 11 [i] 13:30 Posledné minúty 11 [i] 14:30 DA VINCI [i] 15:50 Odplata [i] 18:00 Riaditeľka [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:50 Svedok vraždy [i] 00:45 Noc tornád [i] 02:20 Navarro II. 7 [i] 03:50 Kojak III. 9 [i] 04:35 Starý 32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 10 [i] 08:00 Don Matteo V. 10 [i] 09:05 Případy Anikky Bengtzonové I. 4 [i] 10:45 Drzá Jordan IV. 12 [i] 11:35 Drzá Jordan IV. 13 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 13:25 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 14:20 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 15:15 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 16:10 JAG IV. 16 [i] 17:05 JAG IV. 17 [i] 18:05 Profil zločinu II. 12 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 21:00 Kriminálka New York VIII. 3 [i] 21:55 Rudá vdova I. 1 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 23:45 Vražda I. 15 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 02:35 Vražda I. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 06:00 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 06:25 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 06:50 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 09:05 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 09:55 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 10:50 Americké zbraně 14 [i] 11:40 Pátrání po yettim: Malý yetti z Indonésie [i] 12:35 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 13:05 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 15:20 Dvojí přežití: Na pánev [i] 16:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Apache/cesta k chopperu živě 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 51 [i] 19:30 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 20:00 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 21:00 Plavání s monstry: Steve Backshall: Anakonda [i] 22:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 2 [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Venkovní nebezpečí [i] 00:00 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 00:55 Severní Amerika: Divokost v krvi [i] 01:50 Plavání s monstry: Steve Backshall: Anakonda [i] 02:50 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 2 [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Venkovní nebezpečí [i] 04:45 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa - [i] 05:25 Hobby naší doby - letní speciál AD - [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Mumínci [i] 06:50 Mumínci [i] 07:15 Svět vynálezů Wallace a Gromita: Vzhůru do oblak 2/6 [i] 07:45 Přátelé Zeleného údolí: Poklad 2/12 [i] 08:15 Bambinot: Ďábelský úkol 2/6 [i] 09:20 Na cestě po Réunionu -AD- [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Soud 28/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílé paní [i] 14:05 O líném Honzovi [i] 14:45 Ohnivé ženy se vracejí AD - [i] 15:50 Příběhy slavných - Rudolf AD - [i] 16:45 Osada Havranů [i] 17:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:20 Šéfe, vrať se AD - [i] 22:40 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Komisař Moulin [i] 00:15 Všechnopárty AD - [i] 01:00 Na cestě po Réunionu AD - [i] 01:30 Postřehy odjinud AD - [i] 01:35 První pomoc [i] 01:50 Rajské zahrady [i] 02:20 Zkus mít vkus [i] 02:45 Brněnské kolo [i] 03:25 Halabalašou [i] 04:05 Kufr [i] 04:25 Etiketa - [i] 04:35 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Divnopis [i] 06:00 Putování za vínem: Toskánsko [i] 06:30 Na vrcholky hor s Vladimírem AD - [i] 06:50 Miloš Forman - Co tě nezabije... AD - 1/4 [i] 07:45 Československý filmový týdeník 1963 946/2379 [i] 08:00 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 27 [i] 08:20 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 09:15 Kolaborovali s nacisty 5/12 [i] 10:05 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa [i] 11:00 Afrika uprostřed Evropy [i] 11:55 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 12:35 Film 2013 [i] 13:05 Meč a růže [i] 14:35 Čarodějnice 2/3 [i] 15:30 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 16:25 Poslední plavba lodi Columbus 1/2 [i] 17:10 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 7/8 [i] 17:45 Malý princ I: Větrná planeta - 1.a 2. část 10,11/26 [i] 18:30 Prasátko Peppa II [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:45 Kotě z Kocourkova 20:00 Máňa po deseti letech [i] 21:00 Celnice: Od federace k federaci? [i] 22:35 I Love You Phillip Morris [i] 00:10 Proč chudoba? [i] 01:00 V plamenech [i] 02:40 V zahradě [i] 03:40 Rekonstrukce [i] 04:00 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:15 Valach z Chicaga [i] 04:45 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 18 [i] 06:45 Liga Špačků 8 [i] 07:10 Virus Attack 15 [i] 07:40 Želvy Ninja X 2 [i] 08:05 Hannah Montana II 27, 28 [i] 08:55 Helena: Přesčas [i] 09:25 Víkendové prázdniny: Pozor natáčíme ! [i] 10:00 Dvojníci [i] 11:55 Řetěz [i] 13:30 Beze stopy VII 11 [i] 14:20 Nefňukej, veverko [i] 15:40 Proud času [i] 17:45 Dnes v jednom domě 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 22:15 8 mm [i] 00:25 Řetěz [i] 01:50 Novashopping 02:30 P. F. [i] 03:05 Áčko: Hledám své dítě [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Ninjago: Nejvyšší mistr Spinjitzu [i] 07:20 Mistr Manny II: Ve věži straší; Oskarův dům 18 koktejlů 7 [i] 07:50 Největší bitvy II. světové války: Mount Hot Rocks 3 [i] 08:25 Tajemství 2. světové války: Zničení Hitlerových zásob ropy 24 [i] 09:35 Vraždy mezi muškáty II: Výměna rolí 7 [i] 10:40 Seznamte se s Davem [i] 12:40 Receptář prima nápadů [i] 13:40 Nora Roberts: Lesní jezírko [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pod kopyty stád [i] 22:35 Dokonalý únik [i] 00:40 Anatomie lži III: Ústav 9 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Vraždy mezi muškáty II: Výměna rolí 7 [i] 04:10 Tajemství 2. světové války: Zničení Hitlerových zásob ropy 24 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 SEDEM s r.o. [i] 06:20 Skrytá vášeň 183/188 [i] 07:05 Leto v Paríži [i] 09:00 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Kým sa zobudí [i] 12:25 Gossip Girl IV. 17-18/22 [i] 14:20 Rosamunde Pilcherová: Pre lásku k dieťaťu [i] 16:00 Larina voľba 179 [i] 17:00 Skrytá vášeň 184/188 [i] 17:50 Leto v Paríži [i] 20:00 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 21:55 Skutočný príbeh: Krutý trest 1-2/2 [i] 01:00 Miláčik, som vrah [i] 02:35 Vražedné zvádzanie [i] 04:05 Ružové okuliare [i] 04:45 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Lovci dinosaurů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:35 Zlatý holky [i] 15:25 Město v ohrožení [i] 17:05 Naboso [i] 19:05 Ztráta paměti [i] 20:45 Box [i] 22:45 Clerks 2: Muži za pultem [i] 00:30 Kráčející skála [i] 01:50 Zběsilý útěk [i] 03:45 Ledová sklizeň [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Formule [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:15 Cestovní vozy [i] 11:45 Formule [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:30 Atletika [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Agentura Jasno 1: Má mě rád, nemá mě rád, má mě rád, jejda, nemá puls 10 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Špatná konstelace 10 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls 11 [i] 08:00 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 09:00 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 10:00 Dračí templáři [i] 12:00 Drakoleb [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 19:00 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i] 20:00 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Respekt 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Utěšitel 2 [i] 23:00 D-Tox [i] 01:00 Pavoukotřesení [i] 02:40 Bigfoot [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 3 [i] 06:00 Zaříkávačka slonů [i] 07:00 Velké přírodní události 4 [i] 08:00 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 09:00 Hydrotech 4 [i] 10:00 Zvířecí rekordmani 7 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 8 [i] 12:00 Podzemí měst 2 [i] 13:00 Extrémní rybáři 7 [i] 13:30 Extrémní rybáři 8 [i] 14:00 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 14:55 Mistři písku 15 [i] 15:25 Mistři písku 16 [i] 15:55 Po proudu Yukonu [i] 16:55 Úžasná jídla 5 [i] 17:25 Úžasná jídla 6 [i] 17:55 Hydrotech 4 [i] 18:55 Utajený šéf - Austrálie 5 [i] 19:55 Nejpřísnější rodiče světa: Seattle, USA 4 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 3 [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Jurassic Park 3 [i] 22:55 Extrémní rybáři 7 [i] 23:25 Extrémní rybáři 8 [i] 23:55 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 00:50 Mistři písku 15 [i] 01:20 Mistři písku 16 [i] 01:50 Chladnokrevně: Kdo zabil Ráchel? 8 [i] 02:50 Pravdivé příběhy: Jurassic Park 3 [i] 03:45 Divoké zločiny 3 [i] 04:00 Po proudu Yukonu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Lidé jako my [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy V. 28 [i] 08:20 Zasažen bleskem [i] 09:45 Život brouka [i] 11:20 Karamelka