Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:10 Kobra 11 V. 9-10/18 [i] 11:10 Upírske denníky 8/22 [i] 12:05 Mentalista II. 5/23 [i] 13:00 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 14:00 Dr. House II. 12/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 20/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 8/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 21/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zbavte sa dlhov! - NOVÁ SHOW [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 00:25 Dr. House II. 12/24 [i] 01:10 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 02:00 Mentalista II. 5/23 [i] 02:40 Kobra 11 V. 9-10/18 [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Dve tváre Anny 49/60 [i] 06:30 Sila lásky VI. 155 [i] 07:20 Zlomené srdcia 9/16 [i] 08:05 Tajomný ostrov 9/44 [i] 08:30 Správy RTVS [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Kura [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: Šťastná karta [i] 11:05 Sila lásky V. 144 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret sa bráni [i] 13:40 Slovensko v obrazoch [i] 14:05 Sila lásky VI. 156 [i] 14:55 Dve tváre Anny 49/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Malé obete 8/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Bolognese [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlomok sekundy 1/14 [i] 21:15 Zlomok sekundy 2/14 [i] 22:25 Piráti - stratený poklad: Kríž označuje miesto 8/8 [i] 23:40 Dempsey a Makepeacová: Šťastná karta [i] 00:30 Maigret: Maigret sa bráni [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:10 Piráti - stratený poklad: Kríž označuje miesto 8/8 [i] 04:20 Sila lásky V. 144 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Kvarteto [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:20 Posledný drak: Medzi ľuďmi [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Pieseň o tigrovi [i] 09:00 Medicína: Medicína - Ťažké ochorenia väziva rúk - Dupuytrenová kontraktúra [i] 10:05 Zabudnuté okamihy [i] 10:35 Bakalárske návraty 1997: Minipočítač [i] 11:05 Fotografia: Žurnalistická fotografia [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:00 A pri tom speve [i] 12:40 Siesta: Ja to vybavím [i] 13:25 Chvíľa pre pesničku [i] 13:35 Jazyky [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Stojí kostol v šírom poli... [i] 18:20 Cena prírody I.: Votrelci pristáli [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Rozprávania spod Salatína [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Nesmrteľní [i] 20:50 Família: Família - Nemáme čo stratiť, iba získať [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Od rána do úsvitu [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Počasie [i] 23:35 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Namiesto bazéna stoka [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 9 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Skryté zločiny [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 5 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Neporodila som ich [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Strašidelný dom [i] 23:40 Kosti IV. 5 [i] 00:45 Terra Nova 9 [i] 01:40 Ice Road Truckers 8 [i] 02:35 Skryté zločiny [i] 04:00 KRIMI 04:25 Zločinné úmysly VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 V uliciach San Francisca 48 [i] 07:15 Knight Rider 77 [i] 08:30 Simpsonovci XIX. 16,17 [i] 09:30 Futurama II. 4,5 [i] 10:40 Ice Road Truckers 9 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:25 Amazing Race XIII. 9 [i] 13:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 9 [i] 14:20 Akty X III. 6 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:30 Simpsonovci XIX. 16,17 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 29 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 17/17 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 23/23 [i] 23:20 Bad Boys 2 [i] 00:15 Policajt z L.A. 11 [i] 01:15 Futurama II. 5 [i] 01:35 Navarro II. 4 [i] 03:10 Kojak III. 6 [i] 03:55 Starý 29 [i] 04:55 Diagnóza: Vražda VIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 12 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 09:45 Ztracený svět III. 16 [i] 10:40 JAG III. 1 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 12 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 17 [i] 16:20 JAG III. 2 [i] 17:20 Ztracený svět III. 17 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Podivné vozidlo [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 09:30 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 09:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 10:50 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 11:15 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 12:35 Jízda: ZZ Chop [i] 13:30 Americký chopper: Konec [i] 14:25 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 15:20 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 16:15 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 3 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 19:00 Jak se to dělá 48 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 10 [i] 21:00 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 21:30 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 23:00 Pekelní jezdci 1 [i] 00:00 Zbraně, které změnily svět: RPG [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 02:20 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 03:50 Pekelní jezdci 1 [i] 04:45 Jak se to dělá: Filmové kamery [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Rekrut 25/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Finley požární autíčko 38/39 [i] 09:25 Příběhy slavných [i] 10:20 Objektiv [i] 10:55 Sanitka AD - 2/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Plzeňsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kouzla králů [i] 21:35 Na cestě po Réunionu AD - [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Záhada bermudského trojúhelníku 2/3 [i] 23:30 Profil zločinu II: Nejkrásnější den jejího života 3/12 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:50 První pomoc [i] 01:05 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 02:25 Etiketa - [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na hranici tradic [i] 05:25 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Spiritualita na prodej [i] 09:40 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 10:35 Vesmír II.: Hranice vesmíru 12/12 [i] 11:20 Past [i] 12:15 Český ráj [i] 12:45 Putování za vínem: Toskánsko [i] 13:15 Zázračná planeta: Geniální zvířata 2/2 [i] 14:05 Psáno ve větru [i] 15:45 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 2/12 [i] 16:00 Everwood: Něžné války 9/23 [i] 16:45 Haló, haló! 17,18/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible II: Nahý génius 1/31 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Svět plazů a obojživelníků: Pravda o studenokrevnosti 1/5 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:50 Vichry války 3/11 [i] 23:05 Pološero s hvězdičkou - Konec porna v Čechách [i] 23:35 Pravá krev III: Krysa v dohledu 10/12 [i] 00:30 Moje rodina VIII: Svátky nesvátky - 2. část 2/9 [i] 01:00 Haló, haló! 17,18/85 [i] 02:10 Pod ochranou Žerotínů [i] 03:05 Zeměpis světa: Pláže a útesy [i] 03:25 Náš venkov [i] 03:45 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:00 Na jih od letohrádku královny Anny [i] 04:25 Exoti na českém dvorku [i] 04:45 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Manželství je kompromis 12 [i] 09:55 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 11:25 Průměrňákovi 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 6 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 19 [i] 13:50 Redakce: Právo na smrt 8 [i] 14:50 Beze stopy II 6 [i] 15:40 Dr. House III 8 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Všechno je pryč 13 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Hřbitovní kvítí 6 [i] 21:30 Sígři ve výslužbě 3 [i] 22:05 Kriminálka Miami X 1 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:25 Kill Bill 2 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Smallville X 5 [i] 02:55 Třetí hlídka III 8 [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Poslední opona 2 [i] 07:05 Kutil Tim V: Strach z létání 17 [i] 07:35 M*A*S*H 222 [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:15 To je vražda, napsala I: Namaluj mi vraždu 15 [i] 10:20 Columbo: Zločinný steh [i] 12:05 Policie Hamburk VI: Celá pravda 3 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IX: Odplata 8 [i] 14:05 Siska III: Mrtvý v asfaltu 4 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Smíření [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Stěhování 1938 6 [i] 21:35 Pohřešovaný: Rušná samota 6 [i] 22:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Smlouva s ďáblem 3 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Westwood 9 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 12 [i] 01:25 Kriminálka Kolín III: V plné parádě 13 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Kriminálka Kolín III: V plné parádě 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 180/188 [i] 06:15 Rebeli II. 59-60/225 [i] 07:50 Zakázaná vášeň 117/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz II. [i] 11:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 147 [i] 13:15 Čarodejnice IV. 22/22 [i] 14:20 Veronika Marsová III. 1/20 [i] 15:10 Čaro lásky 2/90 [i] 16:00 Teresa 56/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 181/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 18/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 33-34 [i] 23:25 Ally McBealová IV. 16-17/23 [i] 01:00 Dharma a Greg III. 15-16/24 [i] 01:45 Máš pravdu, miláčik [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Na streche [i] 04:00 Máša 60/60 [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 147 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 7 trpaslíků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Milenci [i] 14:00 Shut Up & Sing [i] 15:45 Milenec je zločinec! [i] 17:25 Spálené mosty [i] 19:05 Síla odvahy [i] 21:05 Milionářský expres [i] 22:55 Extáze [i] 00:45 Výchovný tábor [i] 02:25 Holky na hlídání [i] 03:50 Poslední přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Skoky do vody [i] 11:00 Skoky do vody [i] 11:45 Skoky do vody [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:30 Sports Excellence 22:45 Box [i] 00:15 Rallye [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 07:20 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Svědectví usvědčeného vraha 5 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Julia 22 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Diplomatická imunita 6 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Zapomeňme na všechno 23 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: Žena ze slámy 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 21:20 Vánoční kauza [i] 23:20 Pavoukotřesení [i] 01:20 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 02:20 Dobrá manželka 3: Diplomatická imunita 6 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 04:15 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak vznikla Země 8 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 6 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 7 [i] 07:00 Podzemí měst: Praha 4 [i] 09:00 Tábor pro spratky vs. matky a dcery 2 [i] 10:00 Jimmyho farma 4 [i] 11:05 Utajený Šéf - USA 10 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 22