TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:15 Kobra 11 V. 8/18 [i] 11:15 Upírske denníky 7/22 [i] 12:10 Mentalista II. 4/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 11/23 [i] 14:05 Dr. House II. 11/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 19/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 7/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 20/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Twilight sága: Nov (HD) [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 00:40 Dr. House II. 11/24 [i] 01:25 Odložený prípad VI. 11/23 [i] 02:10 Mentalista II. 4/23 [i] 03:00 Kobra 11 V. 8/18 [i] 03:45 Krok za krokom I. 7/22 [i] 04:05 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Dve tváre Anny 48/60 [i] 06:20 Sila lásky VI. 154 [i] 07:10 Zlomené srdcia 8/16 [i] 08:00 Tajomný ostrov 8/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Lacné a dobré mäso [i] 10:10 Dempsey a Makepeacová: V tiesni [i] 11:05 Sila lásky V. 143 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a sklepy hotelu Majestic [i] 14:00 Sila lásky VI. 155 [i] 14:50 Dve tváre Anny 48/60 [i] 15:40 Dr.House VII.: Nie sú kiahne ako kiahne 7/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Kura [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Dobrý Will Hunting [i] 22:15 Obvinení: Frankieho príbeh [i] 23:15 Dempsey a Makepeacová: V tiesni [i] 00:05 Dobrý Will Hunting [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:25 Zlomené srdcia 8/16 [i] 04:15 Sila lásky V. 143 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Ukrajinský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:25 Posledný drak: Prílet [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Molová stupnica [i] 09:00 Medicína: Medicína - Riziká života s diabetom [i] 10:05 Prečo chudoba?: Solárne mamy [i] 11:00 Bakalárske návraty 1997: Čertové volky [i] 11:40 Záchranári - pomoc v núdzi 6/12 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Siesta: Obyčajný deň [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:10 Tour de France [i] 18:00 Halali [i] 18:15 Fotografia: Žurnalistická fotografia [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Mesiac v nás [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Dovidenia, chlapci [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Zabudnuté okamihy [i] 23:35 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Spermobanka [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 8 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Banková lúpež [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Zaspal dobu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kosti VI. 6,7 [i] 22:20 Vtierka Castle IV. 17 [i] 23:25 Vtierka Castle III. 2 [i] 00:20 Hawaii 5.0 II. 23/23 [i] 01:20 Terra Nova 8 [i] 02:15 Vtierka Castle: IV. 17 [i] 02:55 Vtierka Castle III. 2 [i] 03:35 Zločinné úmysly VII. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 06:20 V uliciach San Francisca 47 [i] 07:15 Knight Rider 76 [i] 08:30 Simpsonovci XIX. 14,15 [i] 09:30 Futurama II. 2,3 [i] 10:40 Ice Road Truckers 8 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:25 Amazing Race XIII. 8 [i] 13:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 8 [i] 14:20 Akty X III. 5 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:30 Simpsonovci XIX. 14,15 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 28 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 Mladé víno [i] 22:30 Mafstory: Nový dom, Tehotná Pipina 25,26 [i] 00:25 Špeciálne komando IV. 20 [i] 01:20 Futurama II. 3 [i] 01:40 Navarro II. 3 [i] 03:10 Kojak III. 5 [i] 04:00 Starý 28 [i] 04:55 Diagnóza: Vražda VIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 11 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 09:45 Ztracený svět III. 15 [i] 10:40 JAG II. 15 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 11 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 16 [i] 16:20 JAG III. 1 [i] 17:20 Ztracený svět III. 16 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 6 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 12 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 21:50 Kriminálka New York VIII. 11 [i] 22:45 Kriminálka New York VIII. 12 [i] 23:40 Myšlenky zločince VII. 8 [i] 00:35 Kriminálka New York VIII. 11 [i] 01:30 Kriminálka New York VIII. 12 [i] 02:20 JAG III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 06:00 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 06:25 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 09:30 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 09:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 11:15 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 11:40 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 12:35 Rychle a hlasitě 9 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 14:25 Rození obchodníci: Cobra [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 16:15 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 2 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 18:05 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 19:00 Jak se to dělá 47 [i] 19:30 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 20:00 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 21:00 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 22:00 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 00:00 Přežili byste?: Tonoucí [i] 00:55 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 01:50 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 02:50 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 04:45 Jak se to dělá: Technické sklo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty AD - [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Finley požární autíčko 37/39 [i] 09:20 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:15 Všechnopárty AD - [i] 11:00 Rajské zahrady [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Sittafordská záhada [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:25 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Valašsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Báječná Angelika [i] 21:45 Komici na jedničku [i] 22:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Vraždy na dožínky [i] 00:10 MI5 VIII 8/8 [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 První pomoc [i] 01:45 Chalupa je hra [i] 02:25 Etiketa - [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:05 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 6/8 [i] 09:40 Kolaborovali s nacisty 5/12 [i] 10:30 Přežít! [i] 11:25 Putování za písničkou [i] 11:50 Úsměvy [i] 12:30 Film 2013 [i] 13:00 Zlatá šedesátá: Ivan Passer [i] 14:00 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 14:15 České stopy: Tajemství kamenného počítače [i] 15:15 Moje rodina VIII: Svátky nesvátky - 2. část 2/9 [i] 15:45 Everwood: Dokud nás smrt nerozdělí 8/23 [i] 16:30 Haló, haló! 15,16/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Nízký rozpočet 21/21 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Sýrie a [i] 21:00 Ingriš! Eduard Ingriš [i] 21:55 Chodníky slávy: Kevin Costner [i] 00:10 Bratři a sestry IV: Těžká volba 11/24 [i] 00:55 ČT Live - Vivaldianno MMXII [i] 01:45 Haló, haló! 15,16/85 [i] 03:10 Celnice: Československý rozvod [i] 04:40 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:45 Ordinace v růžové zahradě: Nechci vás ztratit 11 [i] 09:50 Doktoři z Počátků: Madona z Počátků 5 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 11:25 Průměrňákovi 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 5 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 18 [i] 13:45 Redakce: Strach 7 [i] 14:50 Beze stopy II 5 [i] 15:40 Dr. House III 7 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Manželství je kompromis 12 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Bezpečný úkryt 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka [i] 21:20 Comeback: Gott ex machina [i] 21:55 Mentalista IV: Kde jen může být Carmine O´Brien 6 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:15 Náhlý úder [i] 01:20 Smallville X 4 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Třetí hlídka III 7 [i] 03:35 Áčko: Techno jako droga [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk VI: Zlatá rybka 1 [i] 07:00 Kutil Tim V: Vasektomie 16 [i] 07:30 M*A*S*H 221 [i] 08:15 Prostřeno! [i] 09:05 To je vražda, napsala I: Má láska je za velkou louží 14 [i] 10:10 Julie Lescautová VIII: Účtování 6 [i] 12:05 Policie Hamburk VI: Poslední opona 2 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IX: Obrat 7 [i] 14:05 Siska III: Zlo 3 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Skandál [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Žena pro tři muže [i] 23:35 Právo a pořádek XX: Zdrogovaná 8 [i] 00:35 Kriminálka Kolín III: Jako dvě hrdličky 12 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Kriminálka Kolín III: Jako dvě hrdličky 12 [i] 04:10 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 179/188 [i] 06:05 Rebeli II. 57-58/225 [i] 07:40 Zakázaná vášeň 116/140 [i] 09:00 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Perla Orientu 31-32 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 146 [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 Čarodejnice z Eastwicku 13/13 [i] 15:10 Čaro lásky 1/90 [i] 16:00 Teresa 55/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 180/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 17/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Smrtiaca posadnutosť [i] 22:25 Klinika Miami 3-4/13 [i] 00:10 Dharma a Greg III. 13-14/24 [i] 00:55 Máš pravdu, miláčik [i] 01:15 Klinika Miami 3-4/13 [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Na streche [i] 03:55 Máša 59/60 [i] 04:45 Tisíc a jedna noc 146 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Pán zlodějů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jeden navíc [i] 13:55 Váleční ptáci [i] 15:40 Milenci [i] 17:35 Shut Up & Sing [i] 19:15 Poslední přání [i] 20:55 Holky na hlídání [i] 22:30 Výchovný tábor [i] 00:15 Ráže .45 [i] 01:50 Obyčejný spratek [i] 03:35 Máš padáka! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Skoky do vody [i] 11:00 Atletika [i] 11:45 Atletika [i] 12:00 Skoky do vody [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Nejvyšší status 13 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Marné naděje 21 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Svědectví usvědčeného vraha 5 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Julia 22 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 21:20 Pavoukotřesení [i] 23:20 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 00:20 Městečko Haven 3: Farmář 3 [i] 01:20 Rookie Blue 1: Zátah 13