Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:30 Susedia [i] 10:10 Kobra 11 V. 7/18 [i] 11:10 Upírske denníky 6/22 [i] 12:05 Mentalista II. 3/23 [i] 13:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 14:00 Dr. House II. 10/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 18/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 6/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 19/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 LAPD: Oddelenie vrážd - NOVÝ SERIÁL 5/13 [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 00:15 Dr. House II. 10/24 [i] 01:05 LAPD: Oddelenie vrážd - NOVÝ SERIÁL 5/13 [i] 01:50 Mentalista II. 3/23 [i] 02:30 Kobra 11 V. 7/18 [i] 03:15 Krok za krokom I. 6/22 [i] 03:35 Partička [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Dve tváre Anny 47/60 [i] 06:40 Sila lásky VI. 153 [i] 07:25 Zlomené srdcia 7/16 [i] 08:10 Tajomný ostrov 7/44 [i] 08:35 Správy RTVS [i] 09:20 Góly - body - sekundy [i] 09:35 S Talianom v kuchyni: Dyne a zverina [i] 10:20 Dempsey a Makepeacová: Ozbrojený a veľmi nebezpečný . [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Maigret: Maigret a noc na križovatke [i] 14:00 Sila lásky VI. 154 [i] 14:50 Dve tváre Anny 47/60 [i] 15:40 Dr.House VII.: Politická objednávka 6/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Lacné a dobré mäso [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Sanitka 4/11 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Istota 7/24 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Závislí 8/24 [i] 23:35 Dempsey a Makepeacová: Ozbrojený a veľmi nebezpečný . [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:30 Maigret: Maigret a noc na križovatke [i] 04:00 Zlomené srdcia 7/16 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Národnostný magazín mix: Mix [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:20 Výmysly uja Elektróna: Majstri nad majstrov [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kamošky ponožky [i] 09:00 Medicína: Medicína - Popáleniny a rekonštrukčná chirurgia [i] 10:00 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Staroveký Peking [i] 10:45 Bakalárske návraty 1997: Kúsok mäsa [i] 11:15 60 zabijakov divočiny 20/26 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Keď ťa budú čepčiť [i] 12:35 Siesta: Zastretý farebný svet 2/2 [i] 13:45 Chvíľa pre pesničku [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Ukrajinský magazín [i] 18:15 Záchranári - pomoc v núdzi 6/12 [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Prečo chudoba?: Solárne mamy [i] 20:50 Ambulancia: Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť? [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Lacombe Lucien [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Počasie [i] 23:45 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Rozvod z rozumu [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Starec a študentka [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 7 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Nebezpečný výlet [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 4 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Dom hrôzy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Banková lúpež [i] 00:40 Kosti IV. 4 [i] 01:40 Terra Nova 7 [i] 02:30 Nebezpečný výlet [i] 04:05 Zločinné úmysly VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 V uliciach San Francisca 46 [i] 07:15 Knight Rider 75 [i] 08:30 Simpsonovci XIX. 12,13 [i] 09:30 Futurama 13/13 [i] 10:00 Futurama II. 1/16 [i] 10:40 Ice Road Truckers 7 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:25 Amazing Race XIII. 7 [i] 13:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 7 [i] 14:20 Akty X III. 4 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:30 Simpsonovci XIX. 12,13 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 27 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 11 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Krčma u fízlú 5 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 4 [i] 22:30 Letecké katastrofy 5 [i] 23:30 Originály na cestách 5 [i] 00:30 Policajt z L.A. 10 [i] 01:30 Navarro II. 2 [i] 02:55 Kojak III. 3,4 [i] 04:35 Starý 27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 09:45 Ztracený svět III. 14 [i] 10:40 JAG II. 14 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 15 [i] 16:20 JAG II. 15 [i] 17:20 Ztracený svět III. 15 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 5 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 21:00 Jak prosté I. 19 [i] 21:55 Profil zločinu I. 2 [i] 22:55 Vražda I. 15 [i] 00:05 Firma I. 14 [i] 01:00 Jak prosté I. 19 [i] 01:55 Profil zločinu I. 2 [i] 02:45 Vražda I. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Odmítnutá nabídka [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 09:30 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 09:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 11:15 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 12:35 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 13:30 Pátá rychlost 6 [i] 14:25 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 16:15 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 1 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 18:05 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 46 [i] 19:30 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 20:00 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 21:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 9 [i] 21:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 10 [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jižní Afrika [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 5 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: První vítězství pro Skippera [i] 00:55 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 01:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 9 [i] 02:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 10 [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jižní Afrika [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 5 [i] 04:45 Jak se to dělá: Oštěpy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:35 Kamarád Timmy II [i] 08:45 Otevři dveře [i] 08:55 Finley požární autíčko 36/39 [i] 09:15 Ohnivé ženy AD - [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Postřehy odjinud AD - [i] 11:10 Hříšní lidé Města pražského AD - "60" Malý a velký vrah [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Cukání v palci [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Šumavě [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Za oponou s Jiřinou [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nicolas Le Floch: Záhada ulice Žebravých mnichů 2/10 [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Boxer 25/31 [i] 00:35 Tak neváhej a toč speciál [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:30 Etiketa - [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cesty Cyrila a Metoděje [i] 05:25 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 V zahradě [i] 09:45 Planeta dinosaurů: Neznámý svět [i] 10:40 Letecké katastrofy IV: Pilot versus letadlo [i] 11:30 Atlantropa - sen o novém světadílu [i] 12:30 Na vrcholky hor s Vladimírem AD - [i] 12:55 Vesmír II.: Hranice vesmíru 12/12 [i] 13:40 Letadlová loď Enterprise: Pearl Harbor 1/10 [i] 14:35 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry [i] 15:25 Scientologie [i] 16:10 Everwood: Kde leží pravda 7/23 [i] 16:50 Haló, haló! 13,14/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Ron mužem 20/21 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Slavná esa [i] 20:55 Letecké katastrofy IV: Cíl zničen [i] 21:50 Malé oslavy AD - [i] 23:20 Past [i] 00:15 Nobel Peace Prize Concert [i] 01:05 Haló, haló! 13,14/85 [i] 02:10 Architektura 2/45 [i] 02:35 Úsměvy [i] 03:15 Putování za vínem: Lazio, Umbria, Emilia-Romagna [i] 03:45 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:00 Světlana zpívá Marlene [i] 04:25 Maryška [i] 04:45 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuji vás 10 [i] 09:55 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 11:25 Průměrňákovi 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 4 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 17 [i] 13:50 Redakce: Tajný závod 6 [i] 14:50 Beze stopy II 4 [i] 15:40 Dr. House III 6 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Nechci vás ztratit 11 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Dědic 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Madona z Počátků 5 [i] 21:25 Víkendové prázdniny: Pozor natáčíme ! [i] 22:00 Mentalista IV: Krev a písek 5 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:20 Vzpomínky 6 [i] 00:05 Nikita II 18 [i] 00:50 Smallville X 3 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Třetí hlídka III 6 [i] 02:50 P. F. [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk V: Yesterday 30 [i] 07:00 Kutil Tim V: Díky za vzpomínky 15 [i] 07:30 M*A*S*H 220 [i] 08:15 Prostřeno! [i] 09:05 To je vražda, napsala I: Vražda v jazzovém klubu 13 [i] 10:10 Julie Lescautová VIII: Falešný viník 5 [i] 12:05 Policie Hamburk VI: Zlatá rybka 1 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IX: Lazar 6 [i] 14:05 Siska III: Kousek pravdy 2 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Obětavá duše [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Krize 1931 5 [i] 21:35 Pohřešovaný: O třech medvědech 5 [i] 22:30 Sběratelé kostí VII: Vzpomínky v mělkém hrobě 1 [i] 23:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Matka a syn 9 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III: Staré železo 11 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Kriminálka Kolín III: Staré železo 11 [i] 04:00 Ochránce III: Zrádce 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 178/188 [i] 06:00 Rebeli II. 55-56/225 [i] 07:35 Zakázaná vášeň 115/140 [i] 09:00 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Perla Orientu 29-30 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 145 [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:20 Čarodejnice z Eastwicku 12/13 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 22/22 [i] 16:00 Teresa 54/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 179/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 16/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 31-32 [i] 23:30 Ally McBealová IV. 14-15/23 [i] 01:10 Dharma a Greg III. 11-12/24 [i] 01:55 Máš pravdu, miláčik [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Na streche [i] 03:55 Máša 58/60 [i] 04:35 Tisíc a jedna noc 145 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:20 V zajetí hurikánu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:45 USA versus John Lennon [i] 15:35 Jeden navíc [i] 17:25 Váleční ptáci [i] 19:05 Máš padáka! [i] 20:50 Obyčejný spratek [i] 22:40 Ráže .45 [i] 00:20 Larva [i] 01:50 Bláznivý [i] 03:30 Dobrou noc a hodně štěstí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Sports Excellence 18:00 Atletika [i] 20:15 Box [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:55 Sports Excellence 00:00 Závody GT [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Rallye [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Hotelový pokoj 3 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Nezvěstný 20 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Špatná konstelace 10 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Marné naděje 21 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls 11 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 3: Farmář 3 [i] 22:20 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 23:20 Všemocný Thor [i] 01:20 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 02:20 Dobrá manželka 3: Budoucnost firmy 4 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak vznikla Země 6 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 2 [i] 06:30 Top 10 - Architekti 3 [i] 07:00 Podzemí měst: Budapešť 2 [i] 09:00 Rodinný tábor pro spratky 4