TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:30 Susedia [i] 10:10 Kobra 11 V. 6/18 [i] 11:10 Upírske denníky 5/22 [i] 12:05 Mentalista II. 2/23 [i] 13:00 Odložený prípad VI. 10/23 [i] 14:00 Dr. House II. 9/24 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 17/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 5/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 18/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:45 Dr. House VI. 2/22 [i] 23:55 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 01:10 Dr. House II. 9/24 [i] 02:00 Odložený prípad VI. 10/23 [i] 02:40 Mentalista II. 2/23 [i] 03:20 Kobra 11 V. 6/18 [i] 04:05 Susedia [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Dve tváre Anny 46/60 [i] 07:30 Zlomené srdcia 6/16 [i] 08:15 Tajomný ostrov 6/44 [i] 08:40 Správy RTVS [i] 09:20 Góly - body - sekundy [i] 09:30 Počasie [i] 09:40 Hurá do záhrady [i] 10:15 District IV.: Svadba 22/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 142 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a telo bez hlavy [i] 14:00 Sila lásky VI. 153 [i] 14:50 Dve tváre Anny 46/60 [i] 15:40 Dr.House VII.: Neplánované rodičovstvo 5/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Dyne a zverina [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sindibád 3/12 [i] 20:50 Sindibád 4/12 [i] 21:40 Vyvolení: Voľba 8/12 [i] 22:40 Policajti z centra: Brat 14/14 [i] 23:35 District IV.: Svadba 22/22 [i] 00:20 Sindibád 3/12 [i] 01:05 Sindibád 4/12 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:10 Vyvolení: Voľba 8/12 [i] 04:10 Sila lásky V. 142 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Národnostné správy [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna: Chráňte sa pred tieňmi [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Detský žúr [i] 09:00 Medicína: Medicína - Čo vieme o celoročných alergiách ? [i] 10:00 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 10:20 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:20 Rok v speve,hudbe a tanci [i] 12:55 Siesta: Zastretý farebný svet 1/2 [i] 14:00 Zavri oči krásne [i] 14:55 Mizantrop [i] 16:20 Tour de France - legenda [i] 17:20 Národnostný magazín mix: Mix [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti: Legenda Dowina [i] 18:15 60 zabijakov divočiny 20/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Staroveký Peking [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:10 Letné kino na Dvojke: Bludička [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Tour de France - legenda [i] 00:05 Polnočný ateliér: Fragmenty umenia [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Pomsta na deťoch [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 6 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 V sieti lží [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 3 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Kamera na toalete [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Mama, ožeň ma! [i] 23:20 Haló [i] 00:00 Návrat z doby ľadovej [i] 01:50 Terra Nova 6 [i] 02:40 87. okrsok: Postrach [i] 04:05 Zločinné úmysly VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 06:20 V uliciach San Francisca 45 [i] 07:15 Knight Rider 74 [i] 08:30 Simpsonovci XIX. 10,11 [i] 09:30 Futurama 11,12 [i] 10:40 Ice Road Truckers 6 [i] 11:40 DA VINCI [i] 12:25 Amazing Race XIII. 6 [i] 13:20 Prison Break: Útek z väzenia III. 6 [i] 14:20 Akty X III. 3 [i] 15:20 DA VINCI [i] 16:30 Simpsonovci XIX. 10,11 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 26 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 20:00 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 16 [i] 22:30 Lovci väzňov 1/13 [i] 23:30 Agent IV. 13 [i] 00:15 Zákon gangu III. 11 [i] 01:20 Futurama 12 [i] 01:40 Navarro II. 1/13 [i] 03:10 Kojak III. 2 [i] 03:55 Starý 26 [i] 04:55 Diagnóza: Vražda VIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 09:45 Ztracený svět III. 13 [i] 10:40 JAG II. 13 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 14 [i] 16:20 JAG II. 14 [i] 17:20 Ztracený svět III. 14 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 4 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 10 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 21:00 Dr. House VIII. 22 [i] 21:55 Případy Anikky Bengtzonové I. 4 [i] 23:40 Boj o čas IV. 1 [i] 00:35 Dr. House VIII. 22 [i] 01:25 Případy Anikky Bengtzonové I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 06:00 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 06:25 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 14 [i] 09:55 Nutné k přežití: Zambie [i] 10:50 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 11:15 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 11:40 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 12:35 Tuning: Značka Wrench [i] 13:30 Texaské války aut: Král El Camino [i] 14:25 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 15:20 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 16:15 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 14 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 18:05 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 45 [i] 19:30 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 21:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Těžká váha [i] 22:00 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 2 [i] 00:00 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 00:30 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 01:50 Aljaška: překonání poslední hranice: Těžká váha [i] 02:50 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 2 [i] 04:45 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Přezůvky s sebou [i] 05:35 Magie v ulicích [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Finley požární autíčko 35/39 [i] 09:25 U pokladny stál... [i] 11:10 Chalupáři: Kapr 2/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Zapomenutá vražda [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Hané [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Sanitka AD - 2/11 [i] 21:00 Hříšní lidé Města pražského AD - "60" Malý a velký vrah [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Reportéři ČT [i] 22:30 Tělo jako důkaz: Lepší společnost 7/13 [i] 23:15 MI5 VIII 8/8 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Na kus řeči [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 Bílá místa [i] 02:55 Magie v ulicích [i] 03:15 Etiketa - [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Proměny lidového kroje [i] 05:35 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Zeměpis světa: Pláže a útesy [i] 08:50 Kamera na cestách: Zakouma, park slonů [i] 09:40 Paní Olga [i] 10:35 Vrcholy Aleny Veselé [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1963 945/2379 [i] 11:30 Pod ochranou Žerotínů [i] 12:25 Čarodějnice 1/3 [i] 13:20 Spiritualita na prodej [i] 14:15 Krev v mobilech [i] 15:10 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 26/26 [i] 16:10 Everwood: Pojízdná ordinace 6/23 [i] 16:55 Haló, haló! 11,12/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Opičí nindžové ve vesmíru 19/21 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 5/12 [i] 20:55 Atlantropa - sen o novém světadílu [i] 22:00 Velikáni filmu: Ralph Fiennes [i] 23:45 Ledová bouře [i] 01:35 Haló, haló! 11,12/85 [i] 02:35 Pološero s hvězdičkou - Závod o slast [i] 03:00 Jeff Beck: Live at the Iridium [i] 03:55 Cesty víry: Statek [i] 04:20 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:35 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Doktoři z Počátků: Rozhodnutí 4 [i] 10:05 Dnes v jednom domě 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 3 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 16 [i] 13:45 Redakce: Dopis 5 [i] 14:50 Beze stopy II 3 [i] 15:40 Dr. House III 5 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuji vás 10 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Otcovy hříchy 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha [i] 21:20 Comeback: Křeslo [i] 21:55 Dr. House VIII: Láska je slepá 14 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:20 Charlieho andílci 1 [i] 00:05 Perníkový táta III 1 [i] 00:55 Milionář z kuchyně 3 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Třetí hlídka III 5 [i] 03:00 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Ochránce III: Sousedka 3 [i] 06:00 Ochránce III: Pytláci 4 [i] 07:00 Kutil Tim V: O dva ročníky výš 14 [i] 07:30 M*A*S*H 219 [i] 08:15 Prostřeno! [i] 09:05 To je vražda, napsala I: Comeback na Broadway 12 [i] 10:10 Julie Lescautová VIII: Poslední plavba 4 [i] 12:05 Policie Hamburk V: Yesterday 30 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IX: Prezident 5 [i] 14:05 Siska III: Svědkyně 1 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Rodinné tajemství [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Bouřlivá léta [i] 22:20 TOP STAR magazín [i] 23:25 Únosci [i] 01:50 Kriminálka Kolín III: Poslední kolo 10 [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 177/188 [i] 05:55 Rebeli II. 53-54/225 [i] 07:30 Zakázaná vášeň 114/140 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Francúzsky bozk [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 144 [i] 13:35 Pravá láska [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 21/22 [i] 16:00 Teresa 53/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 178/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 15/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 29-30 [i] 23:35 Ally McBealová IV. 12-13/23 [i] 01:10 Dharma a Greg III. 9-10/24 [i] 01:50 Máš pravdu, miláčik [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Na streche [i] 03:45 Máša 57/60 [i] 04:30 Tisíc a jedna noc 144 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Baxter [i] 13:45 Kapela přijela [i] 15:25 Camille [i] 17:05 USA versus John Lennon [i] 18:50 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 20:30 Bláznivý [i] 22:20 Larva [i] 00:00 Zrádce [i] 01:50 Zredigováno [i] 03:20 Samec [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Veslování [i] 10:30 Rallye [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:15 Skoky do vody [i] 13:15 Skoky do vody [i] 14:00 Skoky do vody [i] 15:00 Atletika [i] 15:00 Fotbal [i] 19:45 Atletika [i] 20:00 Watts [i] 20:15 Eurosport Top 10 [i] 20:45 Wrestling [i] 20:50 Wrestling [i] 21:20 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Cyklistika [i] 00:15 Rallye [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Nebezpečná oblast 2 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Výlet za zítřkem 19 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Nezapomeň na mě 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Hotelový pokoj 3 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Nezvěstný 20 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Špatná konstelace 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 21:20 DALŠÍ MOŽNOST ZHLÉDNOUT: Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 22:20 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 23:20 Vánoční zásilka [i] 01:20 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11