TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Partička [i] 06:30 Scooby-Doo a kráľ škriatkov [i] 07:45 Smallville IX. [i] 09:35 Policajná akadémia [i] 11:30 Zlaté dieťa [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Nemecka [i] 16:20 Účastníci zájezdu [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Cesta do stredu Zeme [i] 22:20 Alcatraz 3-4/13 - NOVÝ SERIÁL (HD) [i] 00:20 Dvojitý úder [i] 02:00 Cesta do stredu Zeme [i] 03:35 Partička [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách: New York [i] 07:10 Bob a Bobek na cestách: Las Vegas [i] 07:15 Bob a Bobek na cestách: Medzi Indiánmi [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Majina záhrada [i] 07:35 Traja medvedíci: Poklad 2 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Safari: Kapitán Žak 2/13 [i] 09:00 Cyril a Metod - Apoštoli Slovanov: Bratia zo Solúna 1/4 [i] 09:55 60 zabijakov divočiny 1/26 [i] 10:25 Geo report: Šampanské - bublinky túžby [i] 11:25 Slovensko v obrazoch [i] 11:50 Svet v obrazoch [i] 12:15 Cirkus Humberto: Návrat 1/12 [i] 13:05 Cirkus Humberto: Ponuka k svadbe 2/12 [i] 14:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová III.: V nultom bode [i] 15:45 Zlatá klasika - režisér Ján Lacko: Statočný zlodej [i] 17:05 Uragán [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Oslavy 1150. výročia príchodu svätého Cyrila a Metoda na územie dnešného Slovenska [i] 21:40 Let na Západ [i] 23:40 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Oliver Twist [i] 02:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Osloboditelia: Tankisti [i] 07:00 Extrémne v horách [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Ao-Tea-Roa alebo Zem naopak [i] 08:35 Kapurka [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:45 Gottšalk [i] 11:00 Orientácie [i] 11:30 Zlaté klasy [i] 12:30 Strmé cesty Michala Orolína [i] 13:00 Tour de France - štúdio [i] 13:15 Tour de France [i] 17:00 Folklórny festival Východná - Nazbíjanô... [i] 18:30 Gen.sk: Viliam Gruska [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Nora Baráthová [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Rozvod z rozumu [i] 21:30 Fotografi: STOPÁR [i] 21:55 Noc v archíve [i] 23:00 Polnočný atelier: Fragmenty umenia [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:40 Vylomeniny [i] 06:25 Pasca na žraloka [i] 08:00 Simpsonovci XXI. [i] 10:25 Mama, ožeň ma! [i] 12:05 Largo Winch 2 [i] 14:40 V sieti lží [i] 16:45 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Hľadá sa Nemo [i] 22:35 Scary Movie 4 [i] 00:25 Jazero 2 [i] 02:15 Jaskyňa [i] 03:45 KRIMI 04:10 Erotic Nation [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 7,8 [i] 10:20 DA VINCI [i] 12:35 Ice Road Truckers IV. 10 [i] 13:30 Posledné minúty 10 [i] 14:30 DA VINCI [i] 15:55 Dobrodružstvo v Novom Mexiku [i] 17:50 Láska medzi superstar [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Hrochy v Afrike [i] 22:30 Hon na beštiu [i] 01:25 Náhodné stretnutie [i] 02:55 Navarro 13/13 [i] 04:15 Starý 25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 9 [i] 07:55 Don Matteo V. 9 [i] 09:00 Případy Anikky Bengtzonové I. 3 [i] 10:45 Drzá Jordan IV. 11 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 12 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 13:25 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 14:20 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 15:15 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 16:10 JAG IV. 14 [i] 17:10 JAG IV. 15 [i] 18:10 Profil zločinu II. 11 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 21:00 Kriminálka New York VIII. 1 [i] 21:55 Kriminálka New York VIII. 2 [i] 22:50 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 23:45 Vražda I. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 02:35 Vražda I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 06:25 Jak to dělají? 19 [i] 06:50 Jak to dělají? 20 [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 09:05 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 09:55 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 10:50 Americké zbraně 13 [i] 11:40 Pátrání po yettim: Máma yetti [i] 12:35 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 13:05 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 13 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 14 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 15:20 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 16:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Apache/cesta k chopperu živě 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 44 [i] 19:30 Jak se to dělá: Karavany [i] 20:00 Mistrovství v rybaření rukama 3 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 22:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 1 [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 00:00 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 00:55 Rození obchodníci: Blízký východ [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 02:50 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 1 [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 04:45 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Mumínci [i] 06:50 Mumínci [i] 07:15 Svět vynálezů Wallace a Gromita: Příroda-moudrá učitelka 1/6 [i] 07:45 Přátelé Zeleného údolí: Seznámení 1/12 [i] 08:15 Bambinot: Vynález století 1/6 [i] 09:15 Na cestě po Dominikánské republice [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Brácha 27/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarodějné námluvy [i] 14:25 Ohnivé ženy [i] 15:45 Příběhy slavných [i] 16:40 Rozmarné léto "Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným..." Úsměvná novela Vladislava Vančury v proslulém filmovém přepisu režiséra Jiřího Menzela . [i] 17:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Četnické humoresky [i] 21:15 Šéfe, to je věc [i] 22:17 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Komisař Moulin [i] 23:55 Manéž Bolka Polívky [i] 01:15 Brno Open 2007 [i] 01:55 Magický Špilberk [i] 02:50 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 03:15 Mister Jazz [i] 04:15 Brněnské kolo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Alfons Mucha z Ivančic [i] 05:35 Moravský rok - Podzim [i] 06:00 Putování za vínem: Lazio, Umbria, Emilia-Romagna [i] 06:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 06:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 26/26 [i] 07:50 Vlastní cestou [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 945/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 26 [i] 08:30 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 09:20 Kolaborovali s nacisty 4/12 [i] 10:10 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry [i] 10:55 Zlatá šedesátá: Ivan Passer [i] 11:55 Film 2013 [i] 12:25 Záznamy o Andersonovi [i] 14:00 Čarodějnice 1/3 [i] 14:50 Istrijské variace [i] 15:20 České stopy: Tajemství kamenného počítače [i] 16:15 Miniponorky v Pearl Harboru [i] 17:10 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 6/8 [i] 17:45 Malý princ I Planeta hudby - 1. a 2. část 8,9/26 [i] 18:30 Prasátko Peppa II [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:45 Kotě z Kocourkova 20:00 Paní Olga [i] 20:55 Celnice: Československý rozvod [i] 22:30 Planeta Teror [i] 00:10 Proč chudoba? [i] 01:00 Spiknutí v Escorialu [i] 03:10 Crescendo [i] 04:00 Tomáš kardinál Špidlík [i] 04:15 Každý jsme nějaký... Jožka je Černý [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 17 [i] 06:45 Liga Špačků 6 [i] 07:10 Virus Attack 14 [i] 07:40 Želvy Ninja IX 8 [i] 08:05 Hannah Montana II 25, 26 [i] 08:55 Helena: Jsme v balíku [i] 09:25 Víkendové prázdniny: Hledáme poklad [i] 10:00 Superpolda [i] 11:55 Diagnóza smrti [i] 13:30 Velká cena Německa [i] 16:10 Do útoku [i] 17:45 Dnes v jednom domě 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Černí baroni [i] 22:20 Oko bere [i] 00:30 Diagnóza smrti [i] 01:55 Novashopping 02:30 P. F. [i] 03:25 Áčko: Policejní akademie [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Poslední naděje [i] 07:25 Mistr Manny II: Nářadí přes palubu; Nářadí tancuje 5 [i] 07:55 Největší bitvy II. světové války: Pearl Harbor 2 [i] 08:25 Tajemství 2. světové války: Plukovník Doolittle 23 [i] 09:35 Vraždy mezi muškáty II: Nekalá konkurence 6 [i] 10:40 Dunston: Sám v hotelu [i] 12:40 Receptář prima nápadů [i] 13:40 Nora Roberts: Městečko Angels Fall [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Profesionálové [i] 22:50 Vášnivý polibek [i] 00:45 Anatomie lži III: Podraz 8 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Vraždy mezi muškáty II: Nekalá konkurence 6 [i] 04:10 Tajemství 2. světové války: Plukovník Doolittle 23 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 SEDEM s r.o. [i] 06:10 Skrytá vášeň 176/188 [i] 06:55 Dievča z morského dna [i] 08:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Danielle Steelová: Ocko [i] 12:20 Gossip Girl IV. 15-16/22 [i] 14:15 Dievča z morského dna [i] 16:05 Larina voľba 177 [i] 17:00 Skrytá vášeň 177/188 [i] 17:50 Rosamunde Pilcherová: Búrka v srdci [i] 20:00 Skutočný príbeh: Pravá láska [i] 21:55 Francúzsky bozk [i] 00:05 Tajomstvo minulosti [i] 01:40 Amnézia [i] 03:05 Ružové okuliare [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a souboj dvou světů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:50 Malí letci [i] 15:45 V zajetí hurikánu [i] 17:25 7 trpaslíků [i] 19:10 Samec [i] 20:50 Zredigováno [i] 22:25 Zrádce [i] 00:20 Machete [i] 02:05 V elektrizující mlze [i] 04:00 Gambler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Rallye [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Fotbal [i] 11:15 Cyklistika [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Rallye [i] 23:45 Fotbal [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 1: Devět životů 5 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 08:00 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 09:00 Agentura Jasno 1: Shawn versus Rudý fantom 8 [i] 10:00 Kull dobyvatel [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 14:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 19:00 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Dokonalejší odbory 21 [i] 21:00 Dobrá manželka 4: Co je ve schránce? 22 [i] 22:00 Denní světlo [i] 00:20 Bouře v Seattlu [i] 02:00 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 03:40 Drakoleb [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hydrotech 1 [i] 06:00 Život 10 [i] 07:00 Velké přírodní události 2 [i] 08:00 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 09:00 Hydrotech 2 [i] 10:00 Zvířecí rekordmani 3 [i] 11:00 Zvířecí rekordmani 4 [i] 12:00 Podzemí měst 11 [i] 13:00 Extrémní rybáři 3 [i] 13:30 Extrémní rybáři 4 [i] 14:00 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 14:55 Mistři písku 11 [i] 15:25 Mistři písku 12 [i] 15:55 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 17:00 Úžasná jídla 1 [i] 17:30 Úžasná jídla 2 [i] 17:55 Hydrotech 2 [i] 18:55 Utajený šéf - Austrálie 3 [i] 19:55 Nejpřísnější rodiče světa: Západní mys, Jižní Afrika 2 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy: Piráti z Karibiku 1 [i] 22:55 Extrémní rybáři 3 [i] 23:25 Extrémní rybáři 4 [i] 23:55 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 00:50 Mistři písku 11 [i] 01:20 Mistři písku 12 [i] 01:50 Chladnokrevně: Kdo zabil Shannon? 7 [i] 02:50 Pravdivé příběhy: Piráti z Karibiku 1 [i] 03:45 Divoké zločiny 1 [i] 04:00 Kde lišky dávají dobrou noc [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Láska a čest [i] 07:35 Monte Carlo [i] 09:20 Tom a Jerry: Robin Hood a Veselý Myšák [i] 10:15 Filmy a filmové hvězdy V. 27 [i] 10:45 V kůži Johna Malkoviche [i] 12:35 Piráti [i] 14:05 Život pod vodou [i] 16:00 Zrození Planety opic [i] 17:45 Vyměřený čas [i] 19:30 Před kamerou X. 27 [i] 20:00 Až vyjde měsíc [i] 21:35 Vendeta [i] 23:20 Dobrý doktor [i] 00:55 Nezvratný osud 5