Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Malí zlodeji [i] 07:20 Pták Ohnivák [i] 09:10 McCinseyho ostrov [i] 10:55 Pokušenie [i] 13:20 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 15:10 Sahara [i] 17:40 Susedia [i] 18:25 Dva a pol chlapa IV. 17/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Muži v naději [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Dvojitý úder [i] 01:05 Myšlienky vraha V. 21/23 [i] 01:55 Muži v naději [i] 03:45 Myšlienky vraha V. 21/23 [i] 04:25 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 153 [i] 07:05 Zlomené srdcia 5/16 [i] 07:55 Tajomný ostrov 5/44 [i] 08:20 S Talianom v kuchyni: Morské plody [i] 08:55 Animované biblické príbehy: Ježišove podobenstvá [i] 09:30 Animované biblické príbehy: Ježišove zázraky [i] 10:00 Cyrilo - metodská národná púť [i] 12:35 Staroslovanské kultúrne centrá: Nitra [i] 13:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 14:10 Legenda [i] 15:45 Škola princov [i] 17:00 Láska nepozná vojnu [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Brat 14/14 [i] 22:25 Miesto činu: Zabudnuté spomienky [i] 00:00 Láska nepozná vojnu [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:15 Miesto činu: Zabudnuté spomienky [i] 04:45 Občan za dverami [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy - Hírek [i] 07:10 Halali [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna: Falošný vynález [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Nám záleží [i] 09:00 Hrady a povesti: Povesť o Cyrilovi a Metodovi [i] 09:35 Kresťanstvo na území Slovenska v rokoch 400-907 [i] 10:00 Proglas [i] 10:15 Solúnski bratia: Konštantín 1/2 [i] 11:25 Dedičstvo otcov [i] 11:40 Mojmír II. [i] 12:45 Dejiny kresťanstva v 10.-12. stor. [i] 13:15 Cena prírody I.: Prírodné čističky vody [i] 13:35 Obrázky z prírody: Ej, hory naše [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Extrémne v horách [i] 18:20 Veľkomoravské centrum Bojná [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Chvíľka poézie: Som Slovan [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Himaláje: Prechod do Indie [i] 20:55 Família [i] 21:20 Knieža [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Oratórium o Cyrilovi a Metodovi [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 NOC ZAHRANIČNÝCH SLOVÁKOV: Správca clevelandských posolstiev [i] 01:35 Naši krajania na Floride [i] 02:00 Portrét:Valerián Stražovec [i] 02:55 Pod Helvétskym krížom [i] 03:25 Slováci na Ukrajine [i] 04:05 Korene ostali v srdci [i] 04:40 Slováci v Bihore [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 07:55 Súdna sieň: Hra na role [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 5 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Mr. Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 2 [i] 15:55 Kráľovná XXL [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Duchovia strašia v noci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 VIP Nákupné maniačky [i] 23:15 Kráľovná XXL [i] 01:10 Správna sexi trojka [i] 03:15 Terra Nova 5 [i] 03:55 Ice Road Truckers II. 7 [i] 04:40 Zločinné úmysly VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 V uliciach San Francisca 44 [i] 07:00 Knight Rider 73 [i] 08:20 Simpsonovci XIX. 8,9 [i] 09:20 Futurama 9,10 [i] 10:35 Ice Road Truckers 5 [i] 11:35 DA VINCI [i] 12:15 Amazing Race XIII. 5 [i] 13:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 5 [i] 14:15 Akty X III. 2 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XIX. 8,9 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 9 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 19:55 DA VINCI [i] 20:30 X-Men [i] 22:45 30 prípadov majora Zemana: Tretie husle - 1962 19 [i] 00:40 Dexter IV. 1,2/12 [i] 02:30 Futurama [i] 02:55 Navarro 11 [i] 04:15 Kojak II. 24/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 09:45 Ztracený svět III. 12 [i] 10:45 JAG II. 12 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 12:45 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 13 [i] 16:25 JAG II. 13 [i] 17:25 Ztracený svět III. 13 [i] 18:20 Ten, kdo tě chrání III. 3 [i] 19:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 9 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 21:05 Rudá vdova I. 8 [i] 22:00 Gauneři 1 [i] 23:55 Dr. House VIII. 7 [i] 00:50 Rudá vdova I. 8 [i] 01:40 Gauneři 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 06:00 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Velké zbraně [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 13 [i] 09:55 Nutné k přežití: Namibie [i] 10:50 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 11:15 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 14:25 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 16:15 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 13 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 18:05 Nutné k přežití: Zambie [i] 19:00 Jak se to dělá 42 [i] 19:30 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 20:00 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 22:00 Rození obchodníci: Blízký východ [i] 23:00 Rychlokurz: Lowrider [i] 23:30 Rychlokurz: Únik z vody [i] 00:00 Zvědavost: Sex v Americe [i] 00:55 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 02:50 Rození obchodníci: Blízký východ [i] 03:50 Rychlokurz: Lowrider [i] 04:20 Rychlokurz: Únik z vody [i] 04:45 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Ruka zákona 24/26 [i] 06:00 Jak je důležité míti Filipa [i] 07:15 Za oponou s Jiřinou [i] 08:10 O princi, který měl o kolečko víc [i] 09:20 Zlatník Ondra [i] 10:25 Panna a netvor [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 O princezně, která ráčkovala [i] 13:30 Nezbedná pohádka podle předlohy Josefa Lady . Hrají: L. Pešek, J. [i] 14:15 Nebe a dudy [i] 15:50 Kdopak by se vlka bál [i] 17:20 Co takhle svatba, princi? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2013 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Chalupáři: Kapr 2/11 [i] 20:55 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Předčasný důchod 61/62 [i] 23:55 Co se stalo s Maud? 1/6 [i] 00:50 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Halabalašou [i] 02:40 Hospodská [i] 03:10 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:30 Etiketa - [i] 04:40 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Šetlík Jiří, historik umění [i] 05:15 Tam bývá Manitou [i] 05:30 Chcete mě? [i] 06:00 Krev v mobilech [i] 06:50 Vichry války 2/11 [i] 08:10 Architektura: Rekonstrukce středověkého hradu 1/45 [i] 08:35 Bazilika [i] 09:30 35 měsíců s Natálkou [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:30 Cyril a Metoděj - Dědictví otců a matek zachovej nám, Pane! [i] 13:25 Cesty víry: Statek [i] 13:55 Slunce v křídlech [i] 14:50 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 5/8 [i] 15:20 Návrat lososa [i] 16:05 Everwood: Dobrotivý Bůh 5/23 [i] 16:50 Haló, haló! 9,10/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Animální přitažlivost 18/21 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:40 Vaření? Hra pro děti! [i] 20:00 Zázračná planeta: Planeta dinosaurů [i] 20:55 Vesmír II.: Hranice vesmíru 12/12 [i] 21:40 Velikáni filmu: Oliver Stone [i] 23:40 ČT Live - Vivaldianno MMXII [i] 00:35 Pološero s hvězdičkou - Závod o slast [i] 01:05 Haló, haló! 9,10/85 [i] 02:10 Ženy jsou hrdinky [i] 03:35 Postřehy odjinud [i] 03:40 Žijeme s vírou [i] 04:05 Karel Otčenášek, arcibiskup [i] 04:20 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Green Lantern: První let [i] 07:05 Kočičí princ [i] 08:35 Željesboj [i] 10:10 Prázdniny pro psa [i] 11:35 To neznáte Hadimršku [i] 13:10 Hodíme se k sobě, miláčku? [i] 15:05 Hříšný tanec [i] 16:55 Robin Hood, král zbojníků [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Jsme v balíku [i] 20:55 Výměna manželek IV [i] 22:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 00:10 Bohatství, posedlost a smrt 1/3 [i] 01:45 Novashopping 02:20 P. F. [i] 03:10 Áčko: Nebezpečné sporty [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Dr. Dolittle 3 [i] 07:55 Prostřeno! [i] 08:50 Dívka v modrém [i] 10:25 Koralína a svět za tajemnými dveřmi [i] 12:35 Nezlobte dědečka [i] 14:05 Zaříkávač koní [i] 17:40 Jste to, co jíte [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Přízrak [i] 22:20 Ten nejlepší [i] 00:50 Satanův měsíc [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Ochránce III: Hod za tři body 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rebeli II. 51-52/225 [i] 06:55 Zakázaná vášeň 113/140 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Perla Orientu 27-28 [i] 11:45 Tisíc a jedna noc 143 [i] 12:40 SULTÁN [i] 13:50 Kráľovstvo tigra 1-2/2 [i] 17:35 Milujem ťa viac [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Vojvodkyňa [i] 22:40 Ľadové ostrie 3: Splnený sen [i] 00:30 Utajené hriechy [i] 02:00 Beštiálni rodičia [i] 03:20 Tisíc a jedna noc 143 [i] 04:05 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Super náhradník [i] 15:50 Orbit [i] 17:30 Napiš si svou smrt [i] 19:15 Šupák [i] 20:55 V elektrizující mlze [i] 22:55 Jezero smrti [i] 00:30 Turnaj zabijáků [i] 02:05 Božská relikvie 2 [i] 03:50 Šupák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Eurosport Top 10 [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Cyklistika [i] 01:00 Eurosport Top 10 [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:20 Rookie Blue 1: Přítelkyně roku 9 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Ohlídám každý tvůj nádech 10 [i] 08:20 Dobrá manželka 3: Nový den 1 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Na miskách vah 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 1. díl 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Nebezpečná oblast 2 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Výlet za zítřkem 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Nezapomeň na mě 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Dokonalejší odbory 21 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Co je ve schránce? 22 [i] 01:20 Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 02:20 Dobrá manželka 3: Nebezpečná oblast 2 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Ohlídám každý tvůj nádech 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jak vznikla Země 4 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 18 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 07:00 Jamieho drůbeží hostina 1 [i] 08:00 Supermarkety - fabrika na potraviny 5 [i] 08:35 Supermarkety - fabrika na potraviny 6 [i] 09:10 Rodinný tábor pro spratky 2 [i] 10:10 Zvláštní jedlíci 1 [i] 11:15 Utajený Šéf - USA 6 [i] 12:05 Vášnivý jedlík - Proti všem! 14 [i] 12:35 Vášnivý jedlík - Proti všem! 15 [i] 13:05 Planeta Země po vymření lidstva 4 [i] 14:05 Vesmír 4 [i] 15:00 Podzemí měst 7 [i] 16:00 Podzemí měst 8 [i] 17:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 16 [i] 17:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 17 [i] 18:00 Jak vznikla Země 5 [i] 19:00 Planeta Země po vymření lidstva 5 [i] 20:00 Vesmír 5 [i] 21:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 22:00 Americké aukce 13 [i] 22:30 Americké aukce 1 [i] 23:00 Ilegální chlast [i] 23:55 Nejhorší světové katastrofy: Zničená města 5 [i] 00:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 1 [i] 01:50 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 02:50 Americké aukce 13 [i] 03:20 Americké aukce 1 [i] 03:50 Ilegální chlast [i] 04:45 Divoké zločiny 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:10 Real Sex: Jak jsem na tom v posteli? 31 [i] 06:00 Happy Feet 2 [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy V. 26 [i] 08:10 Jack a Jill