TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Susedia [i] 09:05 Kobra 11 V. 4-5/18 [i] 11:10 Upírske denníky 4/22 [i] 12:05 Mentalista II. 1/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 14:00 Monk VIII. 16/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 15/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 4/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 16/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zbavte sa dlhov! - NOVÁ SHOW [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 00:25 Monk VIII. 16/16 [i] 01:10 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 01:55 Mentalista II. 1/23 [i] 02:35 Kobra 11 V. 4-5/18 [i] 04:10 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Dve tváre Anny 44/60 [i] 06:30 Sila lásky VI. 152 [i] 07:15 Zlomené srdcia 4/16 [i] 08:00 Tajomný ostrov 4/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Cestoviny [i] 10:15 District IV.: Lovu zdar! 21/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 141 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a rozkoše noci [i] 13:55 Sila lásky VI. 153 [i] 14:45 Dve tváre Anny 44/60 [i] 15:40 Dr.House VII.: Masážna terapia 4/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Morské plody [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 12/12 [i] 21:40 Piráti - stratený poklad: Pekelná brána 7/8 [i] 22:55 District IV.: Lovu zdar! 21/22 [i] 23:40 Maigret: Maigret a rozkoše noci [i] 01:00 Piráti - stratený poklad: Pekelná brána 7/8 [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:40 Sila lásky V. 141 [i] 04:30 Dve tváre Anny 45/60 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy - Hírek [i] 07:10 Profesionál [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:30 Výmysly uja Elektróna: Pred premiérou v Trumbádii [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kony Expres [i] 09:00 Medicína: Medicína - Možnosti využitia oxygenoterapie [i] 10:05 Cesta: Veľký svet malých ľudí [i] 10:30 Senior klub-magazín [i] 11:00 Bakalárske návraty 1997: Tri sudičky [i] 11:35 Fotografia: Vynálezcovia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:45 Siesta: Bitka o Van Gogha [i] 13:20 Chvíľa pre pesničku [i] 13:45 Halali [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 18:20 Cena prírody I.: Prírodné čističky vody [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:30 Svätopluk [i] 00:00 Góly - body - sekundy [i] 00:05 Počasie [i] 00:10 Polnočný atelier: Fragmenty umenia [i] 00:40 ArtSpektrum [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Včela medonosná [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 4 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Princezná Samuraj 3/3 [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov IV. 1/16 [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Všetci ma videli holú [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA: - PREMIÉRA [i] 21:50 Mr. Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 23:55 Kosti IV. 3 [i] 00:55 Terra Nova 4 [i] 01:55 Ice Road Truckers II. 6 [i] 02:40 Psychopat [i] 04:15 Zločinné úmysly VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 V uliciach San Francisca 43 [i] 07:00 Knight Rider 72 [i] 08:20 Simpsonovci XIX. 6,7 [i] 09:20 Futurama 7,8 [i] 10:35 Ice Road Truckers 4 [i] 11:35 DA VINCI [i] 12:15 Amazing Race XIII. 4 [i] 13:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 4 [i] 14:15 Akty X III. 1/24 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XIX. 6,7 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 19:55 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 15 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 22 [i] 23:30 Bad Boys (1/20) [i] 00:30 Policajt z L.A. 9 [i] 01:30 Navarro 10 [i] 02:50 Kojak II. 23 [i] 03:35 Starý 22 [i] 04:35 Diagnóza: Vražda VIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 09:45 Ztracený svět III. 11 [i] 10:40 JAG II. 11 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 12 [i] 16:20 JAG II. 12 [i] 17:20 Ztracený svět III. 12 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání III. 2 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 06:00 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 09:55 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 10:50 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 11:15 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 11:40 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 12:35 Jízda: Podle přání [i] 13:30 Americký chopper: Bezvýchodná situace [i] 14:25 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 15:20 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 16:15 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 12 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 18:05 Nutné k přežití: Namibie [i] 19:00 Jak se to dělá 41 [i] 19:30 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 7 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 21:00 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 21:30 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 23:00 Nejdůležitější bitvy: Konflikt na Středním východě [i] 00:00 Zbraně, které změnily svět: AK-47 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 7 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 01:50 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 02:20 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 03:50 Nejdůležitější bitvy: Konflikt na Středním východě [i] 04:45 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Nalezenec 23/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Finley požární autíčko 34/39 [i] 09:20 Život na zámku: Konečně začátek 26/52 [i] 10:15 Byli jednou dva písaři "60" Lebkozpyt 9/10 [i] 10:55 Sanitka 1/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Ohlášená vražda [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:25 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Českém ráji [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2013 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Micimutr [i] 21:40 Na cestě po Dominikánské republice [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Záhada bermudského trojúhelníku 1/3 [i] 23:40 Profil zločinu II: K službám 2/12 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Malá farma: Pastvina prasátek [i] 01:25 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:25 Etiketa - [i] 02:35 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Paříž v pohybu [i] 09:40 Postřehy odjinud [i] 09:45 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 10:40 Vesmír II.: Kosmické síly 11/12 [i] 11:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 11:55 Pohádka z kamene [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:30 Moravia Incognita [i] 12:45 Putování za vínem: Lazio, Umbria, Emilia-Romagna [i] 13:15 Zázračná planeta: Planeta dinosaurů [i] 14:05 Nádherná posedlost [i] 15:50 Strachy, krachy: Mezinárodní koprodukční cyklus 1/12 [i] 16:05 Everwood: Most polibků 4/23 [i] 16:45 Haló, haló! 7,8/85 [i] 17:50 Vlastní cestou [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Bráška na druhou 17/21 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2013 [i] 21:15 Přežít! [i] 22:10 Vichry války 2/11 [i] 23:25 Pološero s hvězdičkou - Závod o slast [i] 23:55 Pravá krev III: Všechno je zlomené 9/12 [i] 00:55 Moje rodina VIII: Svátky nesvátky - 1. část 1/9 [i] 01:25 Haló, haló! 7,8/85 [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:20 Zeměpis světa: Monzun [i] 03:40 Nedej se: Jadrně o jádru [i] 04:05 Náš venkov [i] 04:35 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Neřeš a žij! 8 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Korunní princ [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 14 [i] 11:25 Zpátky do školy III 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 2 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 15 [i] 13:45 Redakce: Stud 4 [i] 14:50 Beze stopy II 2 [i] 15:40 Dr. House III 4 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Jednou je dost 9 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Nezvěstná, část 2. 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Rozhodnutí 4 [i] 21:25 Sígři ve výslužbě 2 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XII: Návrat domů 22 [i] 22:50 Kill Bill [i] 00:40 Smallville X 2 [i] 01:20 Novashopping 02:00 Třetí hlídka III 4 [i] 02:40 P. F. [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk V: V bunkru 28 [i] 07:00 Kutil Tim V: Rodinu nikdy nezaměstnávat 13 [i] 07:30 M*A*S*H 218 [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala I: Kongres volá 11 [i] 10:10 Julie Lescautová VIII: Ve stínu Eiffelovky 3 [i] 12:10 Policie Hamburk V: Hadí uštknutí 29 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Anděl pomsty 4 [i] 14:05 Siska II: Sebrané vraždy pana Lohmanna 12 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Zmatená láska [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: V novém domě 1924 4 [i] 21:35 Pohřešovaný: Pravda a lež 4 [i] 22:30 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Návrat Bostonského škrtiče 2 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Záletný golfista 8 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 11 [i] 01:25 Kriminálka Kolín III: Pohlova láska 9 [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Kriminálka Kolín III: Pohlova láska 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 174/188 [i] 06:05 Rebeli II. 49-50/225 [i] 07:40 Zakázaná vášeň 112/140 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Dr. Oz II. [i] 11:15 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 142 [i] 13:10 Čarodejnice IV. 21/22 [i] 14:15 Čarodejnice z Eastwicku 11/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 20/22 [i] 16:00 Teresa 52/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 175/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 14/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 27-28 [i] 23:35 Ally McBealová IV. 10-11/23 [i] 01:15 Dharma a Greg III. 7-8/24 [i] 01:55 Tisíc a jedna noc 142 [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Na streche [i] 03:50 Máša 56/60 [i] 04:35 Skrytá vášeň 175/188 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 V zajetí rychlosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mám rád Huckabees [i] 13:55 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 15:50 Baxter [i] 17:30 Kapela přijela [i] 19:05 Krajina střelců [i] 21:25 Božská relikvie 2 [i] 23:15 Turnaj zabijáků [i] 00:55 Replikant [i] 02:35 Sedm mečů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class 08:35 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Seznam čestných hostů 8 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Přítelkyně roku 9 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Zvrat osudu 9 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Rozbouřené vody, 2. část 17 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 14:20 Dobrá manželka 3: Nový den 1 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Na miskách vah 18 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 1. díl 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18