TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 [i] 13:30 FARMA [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 [i] 01:35 FARMA [i] 02:55 Arrow [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Tofo - Mozambik [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Piviho návrat domov 55/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny 9/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Bude dobre? [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Karpatské drevené cerkvi [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Sao Vicente a Santo Antao - Kapverdské ostrovy [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Sestry 56/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Coco Chanel [i] 22:15 Reportéri [i] 22:45 Rapl 10/13 [i] 23:45 Fetiše Nežnej revolúcie: Kreativita revolúcie [i] 00:15 Pán Selfridge IV 6/10 [i] 01:00 Coco Chanel [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlidomček [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Energetika [i] 10:15 Vojna a mier: Vojna a mier: Nataša Rostovová 2/4 [i] 11:50 Obedníček: Chichi-chacha [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladé Buky [i] 12:30 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 MS v Latinsko-amerických tancoch Košice Open 2019 [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Národnostný magazín: Poľský [i] 15:55 Cirkusy sveta: Etiópia [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Stvorení pre šport [i] 17:55 Slovenské rody: František Turzo na biskupskom stolci v Nitre 4 [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:35 O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlidomček [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: Zriedkavé ochorenie spoznali vďaka Slovákovi [i] 20:35 Silná zostava [i] 21:25 Slovenskí archeológovia na Slovensku 2/3 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Lady Macbeth [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 9-1-1 II. 9,10 [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 ZÁCHRANÁRI [i] 16:55 NAŠI II. 40/40 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 Myšlienky vraha V. 11,12 [i] 00:55 ZÁCHRANÁRI [i] 01:50 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 Profesionáli III. 8 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 71,72 [i] 10:10 MacGyver 55,56 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:10 Simpsonovci XXIII. 14,15 [i] 14:10 Panelák 73,74 [i] 15:40 Profesionáli III. 7 [i] 16:35 Simpsonovci XXIII. 16,17 [i] 17:30 Knight Rider 5 [i] 18:30 V divočine s Bearom Gryllsom 2 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 8 [i] 20:25 Vždy pripravený! [i] 22:55 OKTAGON [i] 00:00 V divočine s Bearom Gryllsom II. 1/8 [i] 01:00 Život po ľuďoch II. 7 [i] 01:55 Z LA do Vegas 13 [i] 02:15 Profesionáli III. 8 [i] 02:55 Panelák 73,74 [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 Život po ľuďoch II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Zlo, které známe [i] 09:45 168 hodin [i] 10:20 Cesta mstitele své cti [i] 10:35 Dobrodružství kriminalistiky: Identifikační kresba [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Po stopách hvězd [i] 14:25 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Vražda podle Nicka Cullhanea [i] 16:45 Cestománie: Indonésie - Flores: Kam odchází duše [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Princip slasti 2/10 [i] 21:00 Rozsudek III.: Zneužitá [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Legendy kriminalistiky 2: Okno 8/10 [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Kriminalista: Schumannova chyba [i] 00:05 To se ví [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kratochvíle [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo Kamily Kolářové [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Z ředitelny do masérny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podivuhodný Laos [i] 09:55 Obří plovoucí ropná plošina [i] 10:50 Tajemná Brazílie – Divoký Pantanal 3/3 [i] 11:40 Jak se žije zahradníkům podle Galima Kajumova [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Cesty víry: Papežští astronomové [i] 12:50 Klíč [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1969 1274/2379 [i] 13:35 API – západonepálská královna hor [i] 14:20 Příběhy 20. století II.: Podnikatelé 7/16 [i] 14:45 Příběhy předmětů: Výtah císaře pána [i] 15:15 Báječné krajiny: Paříž Amélie z Montmartru 4/5 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky: Příliš pomalí pro tento svět – kostaričtí lenochodi [i] 16:30 Letecké katastrofy: Osudná vrtule [i] 17:25 Válka nad zákopy: V pekelné vřavě 2/2 [i] 18:15 Bedekr VI.: Klasické Holandsko [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Výchovný koncert [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Trvalé bydliště venkov: Moravská Provence 7/16 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler: Zrůda [i] 20:55 Nová éra hydroplánů [i] 21:50 Půlnoční kovboj [i] 23:40 Nahý mezi vlky [i] 01:25 Queer: Maják nad městem [i] 01:55 Evropa dnes: Zaměstnanost a společnost [i] 02:20 Za mříže! [i] 02:45 Abeceda komunistických zločinů: Asanace [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Ze Zábřehu na Haiti [i] 03:45 Hledání harmonie [i] 04:05 Doktoři z Větřkovic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Monk [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Do jari sa vydáš [i] 14:25 Druhý dych [i] 16:25 Odložený prípad [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy II. 86 [i] 21:30 Neželaná nevesta 244 [i] 22:30 Vymenené životy 175-176 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Kanadský hokejový obranca Cardwell zamieril do Banskej Bystrice
Na archívnej snímke Cardwell v drese Nových Zámkov.

MS klubov FIFA sa v roku 2021 pravdepodobne uskutočnia v Číne
Ilustračná snímka.

NHL: Tatarov gól Montrealu na body nestačil
Tomáš Tatar, archívna snímka.

Tatar prispel asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade St. Louis
Tomáš Tatar z Montreal Canadiens v boji o puk s Davidom Perronom zo St. Louis Blues počas zápasu NHL, 19. októbra 2019.

Aktuálne správy

Čaputová pozvala na návštevu SR člena japonskej cisárskej rodiny
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

Vykročte do nového týždňa s radosťou, naladí vás pekné počasie
Ilustračná snímka

EÚ odloží brexit do februára, ak Briti neratifikujú dohodu
Ilustračná snímka.

Predčasné voľby v Severnom Macedónsku sa budú konať v apríli
Zoran Zaev, archívna snímka.

Prezidentské voľby v Bolívii pravdepodobne postúpia do druhého kola
Ilustračná snímka.

Čile predĺžilo výnimočný stav, počet obetí nepokojov sa zvýšil na 7
Protestujúci kope do nádoby so slzotvorným plynom, ktorú hodila polícia počas protestu proti zvýšeniu cien cestovných lístkov metra 18. októbra 2019 v čilskom hlavnom meste Santiago.

V Louvre v Abú Zabí vystavia údajne najstaršiu perlu na svete
Pobočka múzea Louvre v Abú Zabí vystaví od 30. októbra osemtisíc rokov starú perlu, ktorá je označovaná za najstaršiu na svete. Podľa agentúry AFP to v nedeľu oznámilo ...

Týždeň talianskeho jazyka ponúkne v Bratislave výstavu i divadlo
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.