TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:30 Susedia [i] 10:10 Kobra 11 V. 3/18 [i] 11:10 Upírske denníky 3/22 [i] 12:05 Mentalista I. 23/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 14:05 Monk VIII. 15/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 14/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 3/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 15/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Súmrak (HD) [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 00:30 Monk VIII. 15/16 [i] 01:25 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 02:05 Mentalista I. 23/23 [i] 03:00 Kobra 11 V. 3/18 [i] 03:45 Krok za krokom I. 3/22 [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Dve tváre Anny 43/60 [i] 06:30 Sila lásky VI. 151 [i] 07:20 Zlomené srdcia 3/16 [i] 08:05 Tajomný ostrov 3/44 [i] 08:30 Správy RTVS [i] 09:15 Góly - body - sekundy [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Huby [i] 10:15 District IV.: Desať tridsaťtri... 20/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 140 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a sudcov dom [i] 14:00 Sila lásky VI. 152 [i] 14:55 Dve tváre Anny 43/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Nedokončený príbeh 3/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Cestoviny [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svet podľa Prota [i] 22:05 Obvinení: Willyho príbeh [i] 23:10 District IV.: Desať tridsaťtri... 20/22 [i] 23:55 Svet podľa Prota [i] 01:50 Obvinení: Willyho príbeh [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:10 Sila lásky V. 140 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Rusínsky magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:25 Výmysly uja Elektróna: Objavenie Trumbádie [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: King Kong Boogie [i] 09:00 Medicína: Medicína - Lupus [i] 10:05 Prečo chudoba?: Animovaná história [i] 11:00 Bakalárske návraty 1997: Otcovia [i] 11:35 Záchranári - pomoc v núdzi 5/12 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Chvíľa pre pesničku [i] 12:45 Siesta: Celý deň obchádzam panelák [i] 13:50 Disko pre starších [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 18:15 Fotografia: Vynálezcovia [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Malý zúrivý Robinson [i] 21:15 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku: Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku - Krása v dreve a drôte [i] 21:45 Letné kino na Dvojke: Zazie v metre [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Počasie [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 Autosalón [i] 00:05 Energetika [i] 00:20 Polnočný atelier: Fragmenty umenia [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly VI. [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:55 Súdna sieň: Dohoda [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 3 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Princezná Samuraj 2 [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 19/19 [i] 15:55 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Nenávidím otčima [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kriminálka Vegas 7,8 [i] 22:20 Vtierka Castle IV. 16 [i] 23:20 Vtierka Castle III. 1/24 [i] 00:15 Hawaii 5.0 II. 22 [i] 01:15 Terra Nova 3 [i] 02:05 Kriminálka Vegas 7,8 [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 03:50 Zločinné úmysly VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Diagnóza: Vražda VIII. [i] 06:00 V uliciach San Francisca 42 [i] 07:00 Knight Rider 71 [i] 08:20 Simpsonovci XIX. 4,5 [i] 09:20 Futurama 5,6 [i] 10:35 Ice Road Truckers 3 [i] 11:35 DA VINCI [i] 12:15 Amazing Race XIII. 3 [i] 13:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 3 [i] 14:15 Akty X II. 25/25 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XIX. 4,5 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 7 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 19:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 19:55 VÝMENA [i] 20:30 Zrelé víno [i] 22:40 Mafstory: Poker, Hokej 23,24 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 19 [i] 01:20 Navarro 9 [i] 02:45 Kojak II. 22 [i] 03:35 Starý 21 [i] 04:35 Diagnóza: Vražda VIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 09:45 Ztracený svět III. 10 [i] 10:40 JAG II. 10 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 11 [i] 16:30 JAG II. 11 [i] 17:30 Ztracený svět III. 11 [i] 18:25 Ten, kdo tě chrání III. 1 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 21:05 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 22:00 Hannibal I. 13 [i] 22:55 Kriminálka New York VIII. 10 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 6 [i] 00:45 Hannibal I. 13 [i] 01:40 Kriminálka New York VIII. 10 [i] 02:30 Myšlenky zločince VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 06:00 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Bez práce [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 11 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 11 [i] 09:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 11:15 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 14:25 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 16:15 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 11 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 18:05 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 19:00 Jak se to dělá 40 [i] 19:30 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 20:00 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 21:00 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 22:00 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 00:00 Přežili byste?: Autonehoda [i] 00:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 01:50 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 02:50 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 04:45 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Ztracené dítě 22/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Finley požární autíčko 33/39 [i] 09:20 Trumfy Miroslava Donutila [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 Pohádková Dobříš [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Vlak z Paddingtonu [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:25 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Písecku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2013 [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Angelika, markýza andělů [i] 22:00 Komici na jedničku [i] 22:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Obávané místo [i] 00:35 MI5 VIII 7/8 [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:10 Pohádková Dobříš [i] 02:25 Etiketa - [i] 02:35 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Před líšeňskó kovárnó [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Počesku [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:20 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 5/8 [i] 09:55 Chcete je? [i] 10:00 Kolaborovali s nacisty 4/12 [i] 10:50 Přežít! [i] 11:40 Hezky od podlahy [i] 12:15 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík nám tentokrát připomene, že první [i] 12:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:25 Ivan Lendl: Alfons Mucha / Návrat domů [i] 13:50 Průzkum umění: Pablo Picasso a Théodore 5/5 [i] 14:45 Poslední šance pro tygra 2/2 [i] 15:40 Moje rodina VIII: Svátky nesvátky - 1. část 1/9 [i] 16:10 Everwood: Přátelská přestřelka 3/23 [i] 16:55 Haló, haló! 5,6/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Levná kimitace 16/21 [i] 19:35 Bob a Bobek na cestách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Zakouma, park slonů [i] 20:55 České stopy: Tajemství kamenného počítače [i] 21:55 Ti druzí [i] 23:40 Bratři a sestry IV: Novomanželé 10/24 [i] 00:20 Návraty Pavla Pecháčka [i] 01:15 Haló, haló! 5,6/85 [i] 02:15 Celnice: Rodina byla základ státu [i] 03:50 Květa Legátová, spisovatelka [i] 04:05 Strécovské deň [i] 04:50 Koloseum... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ordinace v růžové zahradě: Zakázaná láska 7 [i] 09:50 Doktoři z Počátků: Pokušení 3 [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 11:25 Zpátky do školy III: První dynastie Chang [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen III 1 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 14 [i] 13:45 Redakce: Cesta ke slávě 3 [i] 14:50 Beze stopy II 1 [i] 15:40 Dr. House III 3 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Neřeš a žij! 8 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Nezvěstná, část 1 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Korunní princ [i] 21:20 Comeback: Slepák [i] 21:55 Mentalista IV: Kolo kolo mlýnský 4 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:15 Město šílenců [i] 01:15 Smallville X 1 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Třetí hlídka III 3 [i] 03:15 P. F. [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk V: Klopýtnutí 27 [i] 07:00 Kutil Tim V: Předvánoční let 12 [i] 07:30 M*A*S*H 217 [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala I: Síla hypnózy 10 [i] 10:10 Julie Lescautová VIII: Diplomatická imunita 2 [i] 12:05 Policie Hamburk V: V bunkru 28 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IX: Bílý buvol 3 [i] 14:05 Siska II: Král duchů 11 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Dokonalé štěstí [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Evo, vdej se [i] 23:35 Právo a pořádek XX: Kluk, který sešel z cesty 7 [i] 00:35 Kriminálka Kolín III: Odměna za dopadení 8 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:20 Kriminálka Kolín III: Odměna za dopadení 8 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 173/188 [i] 05:55 Rebeli II. 47-48/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 111/140 [i] 08:55 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 25-26 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 141 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:15 Čarodejnice z Eastwicku 10/13 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 19/22 [i] 16:00 Teresa 51/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 174/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 13/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 Beštiálni rodičia [i] 22:15 Klinika Miami 1-2/13 [i] 00:00 Dharma a Greg III. 5-6/24 [i] 00:45 Klinika Miami 1-2/13 [i] 02:05 Tisíc a jedna noc 141 [i] 02:50 Adela show [i] 03:30 Na streche [i] 04:35 Máša 55/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 13:45 Z vězení do éteru [i] 15:55 Mám rád Huckabees [i] 17:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 19:35 Sedm mečů [i] 22:10 Imigranti [i] 00:05 Replikant [i] 01:50 Přicházím s deštěm [i] 03:40 Božská relikvie 1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class 08:35 Cestovní vozy [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 21:55 Event Discovery 22:00 Wednesday Selection 22:05 Jezdectví [i] 23:05 Jezdectví [i] 00:05 Jezdectví [i] 00:10 Golf [i] 00:15 Jachting [i] 00:20 Alexia's Selection 00:25 Wednesday Selection 00:30 Sport Destination 00:35 Business Class 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Úzkostí bez sebe 7 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Seznam čestných hostů 8 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Laskavost cizích lidí 8 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Rozbouřené vody, 1. část 16 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Závěrečné řeči 23 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Rozbouřené vody, 2. část 17