TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Susedia [i] 10:10 Kobra 11 V. 2/18 [i] 11:15 Upírske denníky 2/22 [i] 12:10 Mentalista I. 22/23 [i] 13:05 Dr. House VI. 1/22 [i] 14:05 Monk VIII. 14/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 13/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 2/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 14/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 LAPD: Oddelenie vrážd - NOVÝ SERIÁL 3-4/13 [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 01:00 Monk VIII. 14/16 [i] 01:45 Mentalista I. 22/23 [i] 02:25 Kobra 11 V. 2/18 [i] 03:15 Krok za krokom I. 2/22 [i] 03:35 Partička [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Dve tváre Anny 42/60 [i] 06:25 Sila lásky VI. 150 [i] 07:15 Zlomené srdcia 2/16 [i] 08:00 Tajomný ostrov 2/44 [i] 08:25 Správy RTVS [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Počasie [i] 09:30 S Talianom v kuchyni: Rajčiny [i] 10:15 District IV.: Zabíjaťčas... 19/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 139 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret u Vlámov [i] 13:55 Sila lásky VI. 151 [i] 14:50 Dve tváre Anny 42/60 [i] 15:40 Dr.House VII.: Sebectvo 2/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Huby [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Sanitka 3/11 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Naprogramovaní 5/24 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Vystrašení 6/24 [i] 23:40 District IV.: Zabíjaťčas... 19/22 [i] 00:20 Maigret: Maigret u Vlámov [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:05 O 5 minút 12 [i] 04:15 Sila lásky V. 139 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:30 Výmysly uja Elektróna: Nedoučení učni [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Bacil Jožko [i] 09:05 Medicína: Medicína - Cirhóza pečene nerovná sa alkoholizmus [i] 10:05 Úžasné stavby III.: Najväčšie dopravné centrum [i] 10:50 Bakalárske návraty 1997: A mal tri dcéry [i] 11:25 60 zabijakov divočiny 20/26 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Slovenské ľudové hudobné nástroje: Štiepané píšťalky [i] 13:00 Siesta: Hurá na letný byt 2/2 [i] 14:10 Keď sa láska rozladí [i] 14:45 Rusínsky magazín [i] 15:20 Tour de France [i] 17:50 Hádaj, kto nás pozval? [i] 18:15 Záchranári - pomoc v núdzi 5/12 [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Prečo chudoba?: Animovaná história [i] 20:50 Ambulancia: Diabetes [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Milenci [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Rodina bola základ štátu [i] 00:30 Kinorama [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 07:55 Súdna sieň: 10 eur na deň [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 2 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Princezná Samuraj 1/3 [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 18 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Vymeňme si deti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Začarovaní [i] 00:10 Kosti IV. 2 [i] 01:10 Terra Nova 2 [i] 02:10 Haló [i] 02:45 KRIMI 03:05 Drsné časy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 V uliciach San Francisca 41 [i] 07:00 Knight Rider 70 [i] 08:20 Simpsonovci XIX. 2,3 [i] 09:20 Futurama 3,4 [i] 10:35 Ice Road Truckers 2 [i] 11:35 DA VINCI [i] 12:15 Amazing Race XIII. 2 [i] 13:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 2 [i] 14:15 Akty X II. 24 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XIX. 2,3 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 19:00 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 19:55 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 17 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 3 [i] 22:30 Letecké katastrofy 4 [i] 23:40 Originály na cestách 4 [i] 00:45 Policajt z L.A. 8 [i] 01:40 Futurama 4 [i] 02:00 Navarro 8 [i] 03:30 Kojak II. 21 [i] 04:15 Starý 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 09:45 Ztracený svět III. 9 [i] 10:40 JAG II. 9 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 10 [i] 16:25 JAG II. 10 [i] 17:20 Ztracený svět III. 10 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 23 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 21:00 Jak prosté I. 18 [i] 21:55 Profil zločinu I. 1 [i] 23:00 Vražda I. 14 [i] 00:10 Firma I. 13 [i] 01:05 Jak prosté I. 18 [i] 02:00 Profil zločinu I. 1 [i] 02:50 Vražda I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 06:00 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 06:25 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Zabavení nemovitosti [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 09:30 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 09:55 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 11:15 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 11:40 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 12:35 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 13:30 Pátá rychlost 5 [i] 14:25 Rození obchodníci: Morgan [i] 15:20 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 16:15 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 16:45 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 11 [i] 18:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 39 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 20:00 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 21:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 7 [i] 21:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 8 [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 4 [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 4 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 00:55 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 01:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 7 [i] 02:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 8 [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 4 [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 4 [i] 04:45 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Otevři dveře [i] 08:55 Finley požární autíčko 32/39 [i] 09:20 Příběhy slavných - Josef Bláha [i] 10:15 Romantická Lednice a Valtice [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:10 Hříšní lidé Města pražského "60" Přísaha [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:20 Slečna Marplová: Vražda na faře [i] 14:55 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Dolňácku a Horňácku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2013 [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Trumfy Miroslava Donutila [i] 21:00 Za oponou s Jiřinou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Nicolas Le Floch: Muž s olověným břichem 1/10 [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Domeček z karet 24/31 [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Etiketa - [i] 02:35 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Návrat lososa [i] 09:30 Chcete mě? [i] 10:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 10:20 Třistatřicettři [i] 11:15 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 11:30 Nedej se: Jadrně o jádru [i] 11:55 Slunce v křídlech [i] 12:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:35 Vesmír II.: Kosmické síly 11/12 [i] 14:20 Chcete je? [i] 14:25 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ [i] 15:10 Krev v mobilech [i] 16:05 Everwood: Velký doktor Brown 2/23 [i] 16:50 Haló, haló! 3,4/85 [i] 17:50 Vlastní cestou [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:25 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček "60" Říkání o víle Amálce [i] 18:50 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Reportér 15/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Odvážné bombardéry [i] 20:50 Letecké katastrofy IV.: Pilot versus letadlo [i] 21:40 Amerika [i] 23:10 Jeff Beck: Live at the Iridium [i] 00:05 Haló, haló! 3,4/85 [i] 01:05 Architektura: Rekonstrukce středověkého hradu 1/45 [i] 01:30 Evropa dnes [i] 02:00 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík nám tentokrát připomene, že první [i] 02:35 Putování za vínem: Minho, Ribatejo [i] 03:05 Chcete je? [i] 03:10 Žijeme s vírou [i] 03:35 Pavel Tománek, profesor nanotechnolog [i] 03:50 Poutníci [i] 04:35 Hody na Podluží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem tady šťastná 6 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Posedlost [i] 11:00 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Digitální plánování pozůstalosti [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen II 25 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 13 [i] 13:45 Redakce: Děti na prodej 2 [i] 14:50 Beze stopy 23 [i] 15:40 Dr. House III 2 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Zakázaná láska 7 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Ďábelský trojúhelník 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Pokušení 3 [i] 21:25 Víkendové prázdniny: Hledáme poklad [i] 22:00 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:20 Vzpomínky 5 [i] 00:05 Nikita II 17 [i] 00:50 Smallville IX 22 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Třetí hlídka III 2 [i] 02:50 P. F. [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk V: Pomoc pro jízdní oddíl 26 [i] 07:00 Kutil Tim V: Když přijede matka 11 [i] 07:30 M*A*S*H 216 [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala I: Záhadná smrt knížete Děsu 9 [i] 10:10 Julie Lescautová VIII: Vykoupení 1 [i] 12:05 Policie Hamburk V: Klopýtnutí 27 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IX: Smrtelně vážná situace 2 [i] 14:05 Siska II: Dost času na vraždu 10 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Nebezpečný příboj [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Návrat 1918 3 [i] 21:35 Pohřešovaný: Ledová královna 3 [i] 22:30 Sběratelé kostí VI: Změna hry 23 [i] 23:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Temné geny 8 [i] 00:25 Kriminálka Kolín III: Ochranka 7 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Kriminálka Kolín III: Ochranka 7 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Ochránce III 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 172/188 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 110/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 23-24 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc 140 [i] 13:10 SULTÁN [i] 14:20 Čarodejnice z Eastwicku 9/13 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 18/22 [i] 16:00 Teresa 50/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 173/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 12/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 25-26 [i] 23:30 Ally McBealová IV. 8-9/23 [i] 01:05 Dharma a Greg III. 3-4/24 [i] 01:45 Čarodejnice IV. 22/22 [i] 02:30 Tisíc a jedna noc 140 [i] 03:15 Adela show [i] 03:45 Na streche [i] 04:25 Máša 54/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Policajtka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 13:50 Sicko [i] 16:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 17:45 Z vězení do éteru [i] 19:50 Gambler [i] 21:20 Božská relikvie 1 [i] 22:50 Přicházím s deštěm [i] 00:45 Hodina stínů [i] 02:20 Vražedná dohoda [i] 03:45 Úkladná vražda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Jezdectví [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Vytrvalostní závody [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 00:55 Inside the Team 01:00 Závody GT [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Úzkostí bez sebe 7 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Nejšťastnější muž na světě 7 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: V nemoci 21 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Ztráty a nálezy 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Devět životů 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Prozrazení 22 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Rozbouřené vody, 1. část 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: V ochraně 16 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 3: Zůstaň 2 [i] 22:20 Dobrá manželka 4: Dokonalejší odbory 21