TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:30 Susedia [i] 10:10 Kobra 11 V. 1/18 [i] 11:15 Upírske denníky 1/22 [i] 12:10 Mentalista I. 21/23 [i] 13:05 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 14:05 Monk VIII. 13/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 12/24 [i] 15:30 Krok za krokom I. 1/22 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 13/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:45 Dr. House VI. 1/22 [i] 23:55 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 01:10 Monk VIII. 13/16 [i] 01:55 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 02:35 Mentalista I. 21/23 [i] 03:25 Kobra 11 V. 1/18 [i] 04:10 Susedia [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 41/60 [i] 06:40 Sila lásky VI. 149 [i] 07:30 Zlomené srdcia 1/16 [i] 08:15 Tajomný ostrov 1/44 [i] 08:40 Správy RTVS [i] 09:20 Góly - body - sekundy [i] 09:35 Počasie [i] 09:40 Hurá do záhrady [i] 10:15 District IV.: Čierna vdova 18/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 138 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a dlhé bidlo [i] 14:00 Sila lásky VI. 150 [i] 14:55 Dve tváre Anny 41/60 [i] 15:45 Dr.House VII.: Čo teraz? 1/23 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:05 S Talianom v kuchyni: Rajčiny [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sindibád 1/12 [i] 20:50 Sindibád 2/12 [i] 21:35 Vyvolení: Hviezdne nebo 7/12 [i] 22:30 Policajti z centra: Hviezda bez neba 13/14 [i] 23:30 District IV.: Čierna vdova 18/22 [i] 00:15 Sindibád 1/12 [i] 00:55 Sindibád 2/12 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:00 Vyvolení: Hviezdne nebo 7/12 [i] 03:55 Sila lásky V. 138 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Národnostné správy [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Leto s telkou: Janko Hraško [i] 08:30 Výmysly uja Elektróna: Talentová skúška [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Si môj klaun [i] 09:05 Medicína: Medicína - Infarkt je niekedy iba začiatok [i] 10:15 Bez problémov [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:30 Muzika z Terchovej [i] 12:45 Siesta: Hurá na letný byt 1/2 [i] 13:45 Chvíľa pre pesničku: Pesničky zo Zlatého slávika s orchestrom Ladislava Štaidla spieva Karel Gott [i] 14:10 Tour de France [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Jastrabka [i] 17:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 18:10 60 zabijakov divočiny 20/26 [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Úžasné stavby III.: Najväčšie dopravné centrum [i] 20:45 VAT - Veda a technika [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Výťah na popravisko [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 On air [i] 23:10 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:40 Polnočný atelier: Fragmenty umenia [i] 00:10 ArtSpektrum [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Čórka [i] 09:00 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 10:30 Terra Nova 1/13 [i] 11:30 Riskni to s JOJ! [i] 12:50 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 17 [i] 15:50 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Babička [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 21:50 Mama, ožeň ma! [i] 23:30 Haló [i] 00:05 Sex zabíja [i] 02:00 Terra Nova 1/13 [i] 02:45 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 04:15 Zločinné úmysly VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:00 V uliciach San Francisca 40 [i] 07:00 Knight Rider 69 [i] 08:20 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 08:50 Simpsonovci XIX. 1/20 [i] 09:20 Futurama 1,2/13 [i] 10:35 Ice Road Truckers 1/13 [i] 11:35 DA VINCI [i] 12:15 Amazing Race XIII. 1/11 [i] 13:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 1/13 [i] 14:15 Akty X II. 23 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 16:50 Simpsonovci XIX. 1/20 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 5 [i] 19:00 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 19:55 VÝMENA [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 13/13 [i] 23:30 Agent IV. 12 [i] 00:20 Zákon gangu III. 10 [i] 01:20 Navarro 7 [i] 02:50 Kojak II. 20 [i] 03:35 Starý 19 [i] 04:35 Diagnóza: Vražda VIII. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 09:45 Ztracený svět III. 8 [i] 10:40 JAG II. 8 [i] 11:40 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 9 [i] 16:20 JAG II. 9 [i] 17:20 Ztracený svět III. 9 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 22 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 21:00 Dr. House VIII. 21 [i] 21:55 Případy Anikky Bengtzonové I. 3 [i] 23:40 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 00:35 Dr. House VIII. 21 [i] 01:30 Případy Anikky Bengtzonové I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 06:00 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 06:25 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lee se vrací [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 9 [i] 09:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 11:15 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 11:40 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 12:35 Tuning: Maybach 2007 [i] 13:30 Texaské války aut: Prodej špičkového vozu [i] 14:25 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 16:15 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 9 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 18:05 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 38 [i] 19:30 Jak se to dělá: Karburátory [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 21:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Havarijní přistání [i] 22:00 Muži Yukonu: Na mizině [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 1 [i] 00:00 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 00:30 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 01:50 Aljaška: překonání poslední hranice: Havarijní přistání [i] 02:50 Muži Yukonu: Na mizině [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 1 [i] 04:45 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluk z Louky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bolek a Lolek [i] 08:40 Kamarád Timmy II [i] 08:50 Finley požární autíčko 31/39 [i] 09:20 Televizní legendy [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:00 Chalupáři "60" Chudák dědeček 1/11 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi [i] 13:25 Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně [i] 15:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:50 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Na cestě po Českém Švýcarsku [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2013 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Sanitka 1/11 [i] 21:10 Hříšní lidé Města pražského "60" Přísaha [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Reportéři ČT [i] 22:40 Tělo jako důkaz: Chodící mrtvola 6/13 [i] 23:25 MI5 VIII 7/8 [i] 00:20 Zrcadlo nenávisti [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 02:40 Kalamity Jane [i] 03:10 Etiketa - [i] 03:25 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na hranici tradic [i] 05:30 Podle práva [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Zeměpis světa: Monzun [i] 09:05 Kamera na cestách: Himbové před i za kamerou [i] 10:00 Moravia Incognita [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Bonbónky světa [i] 10:45 Film 2013 [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1963 944/2379 [i] 11:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:25 Krásný ztráty [i] 12:55 Cela smrti [i] 13:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 14:15 Paříž v pohybu [i] 15:05 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 25/26 [i] 16:05 Everwood 1/23 [i] 16:50 Haló, haló! 1,2/85 [i] 17:55 Byl jednou jeden... člověk [i] 18:20 Bolek a Lolek [i] 18:30 Kamarád Timmy II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája [i] 19:15 Kim Possible I: Třicátý první říjen 14/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 4/12 [i] 20:55 Slunce v křídlech [i] 21:50 Velikáni filmu: Oliver Stone [i] 00:35 Vaši přátelé a bližní [i] 02:15 Haló, haló! 1,2/85 [i] 03:20 Na stojáka [i] 03:45 Pološero - Na stránkách bulváru [i] 04:10 Babylon [i] 04:40 Moravia Incognita [i] 04:55 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ordinace v růžové zahradě: Doktor má být ženatý 5 [i] 10:05 Dnes v jednom domě 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen II 24 [i] 12:55 Ten, kdo tě chrání II 12 [i] 13:50 Redakce: Návrat 1 [i] 14:50 Beze stopy 22 [i] 15:40 Dr. House III 1 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem tady šťastná 6 [i] 18:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Žízeň 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Posedlost [i] 21:20 Comeback: Snad to vyjde příště [i] 21:55 Dr. House VIII: Pán domu 13 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:15 Šerifové z Texasu 18 [i] 00:00 Strážce pořádku 13 [i] 00:50 Milionář z kuchyně 2 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Třetí hlídka III 1 [i] 03:05 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Policie Hamburk V: Nebezpečné setkání 25 [i] 07:00 Kutil Tim V: Doktor v domě 10 [i] 07:30 M*A*S*H 215 [i] 08:20 Prostřeno! [i] 09:10 To je vražda, napsala I: Za volantem fantom 8 [i] 10:10 Julie Lescautová VII: Časovka 8 [i] 12:10 Policie Hamburk V: Pomoc pro jízdní oddíl 26 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Domov statečných 1 [i] 14:10 Siska II: Zkratka ke smrti 9 [i] 15:20 Rosamunde Pilcher: Ve víně je láska [i] 17:30 VIP PROSTŘENO! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 22:20 TOP STAR magazín [i] 23:25 Annapolis [i] 01:30 Kriminálka Kolín III: Padlí andělé 6 [i] 02:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Rebeli II. 43-44/225 [i] 07:15 Zakázaná vášeň 109/140 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Pravda zabíja [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 139 [i] 13:10 Čarodejnice IV. 20/22 [i] 14:15 Čarodejnice z Eastwicku 8/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 17/22 [i] 16:00 Teresa 49/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 172/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 11/24 [i] 18:50 Ja alebo pes [i] 19:50 Bez servítky [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 23-24 [i] 23:40 Ally McBealová IV. 6-7/23 [i] 01:20 Dharma a Greg III. 1-2/24 [i] 02:00 Čarodejnice IV. 21/22 [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Na streche [i] 04:25 Máša 53/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Ostrov pokladů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zachraňte Emily [i] 13:50 Jeden a půl rytíře [i] 15:55 Prázdniny za všechny prachy [i] 17:40 Sicko [i] 19:50 Úkladná vražda [i] 21:25 Vražedná dohoda [i] 23:00 Hodina stínů [i] 00:40 Kamioňák [i] 02:20 Loď lásky [i] 04:05 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:30 Motorky [i] 10:00 Motorky [i] 10:30 Motorky [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:45 Box [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Samé lži 6 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Zahraniční záležitosti 20 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Pod palcem 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: V nemoci 21 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Ztráty a nálezy 15 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Devět životů 5 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 21:20 PREMIÉRA POKRAČOVÁNÍ PREMIÉROVÝCH SERIÁLŮ: Dobrá manželka 4: Dokonalejší odbory 21 [i] 22:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Co je ve schránce? 22 [i] 23:20 Knockout [i] 01:20 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i]