TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Monk VIII. 12/16 [i] 06:45 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru II. 36-37/39 [i] 08:10 Smallville IX. [i] 10:05 Medveď Yogi (HD) [i] 11:35 Zoznámte sa s Davom (HD) [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Veľkej Británie (HD) [i] 16:45 FC Venuša [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Zohan: Krycie meno kaderník (HD) [i] 23:00 Alcatraz 1-2/13 - NOVÝ SERIÁL (HD) [i] 01:00 Zohan: Krycie meno kaderník [i] 02:40 FC Venuša [i] 04:10 Partička [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 On air [i] 05:45 Autosalón [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Pinocchio: Pomoc korytnačkám [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Shelbyho sen [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov 26/26 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Čarovala ryba, aby bola chyba...: Natalka 3/3 [i] 09:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Snehulienka [i] 10:05 Geo report: Sardínia - S´ Adria di Sedile [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová III.: Nemesis [i] 15:15 Zlatá klasika: Jiří Krejčík: Božská Ema [i] 17:10 Uragán [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Škrabanec tigrice 1/2 [i] 21:55 Škrabanec tigrice 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová III.: Nemesis [i] 01:20 Škrabanec tigrice 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapurka [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:45 Koniec Červeného Októbra [i] 10:30 Hlupákovo šťastie [i] 11:30 On air [i] 11:50 Orientácie [i] 12:15 Slovo [i] 12:20 Storočnica Gorazda Zvonického: Rozsievač perál [i] 13:00 Tour de France - štúdio [i] 13:10 Tour de France - legenda [i] 14:10 Tour de France [i] 17:50 Delenie majetku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 18:40 Huby: Rastú [i] 18:50 Portréty vedcov : PhDr. Valerián Bystrický, DrSc. [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Rodina bola základ štátu [i] 21:30 Fotografi: TRASA PARÍŽ - LEVOČA [i] 21:55 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:00 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:30 FIFA pohár konfederácií [i] 02:00 Správy RTVS "N" [i] 02:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Zločinné úmysly V. [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 09:00 Cililing a Veľké hry [i] 09:30 Mafiánova dcéra [i] 11:45 Riddick: Kronika temna [i] 14:20 Jedine ona [i] 16:35 Mama, ožeň ma! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky [i] 23:15 Najlepší z Brooklynu [i] 02:20 Totálny úlet [i] 04:05 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 3,4 [i] 10:20 DA VINCI [i] 12:40 Ice Road Truckers IV. 9 [i] 13:40 Posledné minúty 9 [i] 14:40 DA VINCI [i] 15:35 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 17:45 Karate Tiger [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Vták na drôte [i] 22:55 Zlo [i] 00:25 Najväčší dobyvateľ [i] 03:00 Navarro 6 [i] 04:20 Starý 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 To je vražda, napsala II. 8 [i] 08:00 Don Matteo V. 8 [i] 09:05 Případy Anikky Bengtzonové I. 2 [i] 10:50 Drzá Jordan IV. 9 [i] 11:40 Drzá Jordan IV. 10 [i] 12:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 13:25 Sestra Hawthornová III. 9 [i] 14:20 Sestra Hawthornová III. 10 [i] 15:15 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 16:10 JAG IV. 12 [i] 17:10 JAG IV. 13 [i] 18:10 Profil zločinu II. 10 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 21:00 G.I. Jane 1 [i] 23:25 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 00:15 Vražda I. 13 [i] 01:25 G.I. Jane 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 06:00 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 06:25 Jak to dělají? 17 [i] 06:50 Jak to dělají? 18 [i] 07:15 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 08:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 09:05 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 10:50 Americké zbraně: Brokovnice na motorku [i] 11:40 Pátrání po Yettim: Yetti a michiganští [i] 12:35 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 13:05 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 11 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 12 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Soudný den [i] 15:20 Zlato z džungle – pohled do zákulisí [i] 16:15 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 18:05 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 19:00 Jak se to dělá 39 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 20:00 Mistrovství v rybaření rukama 2 [i] 21:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 22:00 Vzestup Warlocků 3 [i] 23:00 Jednotka na likvidaci bomb 3 [i] 00:00 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 00:55 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i] 01:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 02:50 Vzestup Warlocků 3 [i] 03:50 Jednotka na likvidaci bomb 3 [i] 04:45 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Nadoraz v Obludáriu [i] 05:25 Pořád se něco děje [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Mumínci [i] 06:50 Trojčátka: O králi Artušovi 26/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ zakázané hory 13/13 [i] 07:45 Studio Kamarád [i] 09:15 Na cestě po Podravsku [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Konečně začátek 26/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O myrtové panně [i] 14:05 Revue za šest korun [i] 15:05 Hry lásky šálivé [i] 17:00 Slavné historky zbojnické "60" Trestanec Salvador [i] 18:00 Příběhy slavných - Josef Bláha [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2013 [i] 19:54 Losování Sportky a Šance 19:58 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Četnické humoresky [i] 21:40 168 hodin [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Roming [i] 00:00 Manéž Bolka Polívky [i] 01:15 Zkus mít vkus [i] 01:45 Trojhlas ve věži [i] 02:10 První pomoc [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:50 Humor barevně a černobíle [i] 03:15 Halabalašou [i] 04:00 Kavárnička dříve narozených aneb [i] 04:40 Balíček [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Na hranici tradic [i] 05:40 Géniové, blázni a pábitelé [i] 06:00 Putování za vínem: Minho, Ribatejo [i] 06:25 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 06:45 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 25/26 [i] 07:45 Vlastní cestou [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 944/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 25 [i] 08:30 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 09:25 Kolaborovali s nacisty 3/12 [i] 10:15 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ [i] 11:05 Raport o Velké válce - Zbloudilá kulka [i] 11:45 Nedej se: Jadrně o jádru [i] 12:15 Chcete mě? [i] 12:45 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 12:50 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 5/8 [i] 13:30 Dívka ze Západu [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 16:00 Copak bych vám lhal? [i] 16:30 Návrat lososa [i] 17:15 Ivan Lendl: Alfons Mucha / Návrat domů [i] 17:45 Malý princ I: Planeta polykače - 3. část 7/26 [i] 18:05 Prasátko Peppa II [i] 18:10 Mikulášovy patálie [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Jaro národů 23/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 10/11 [i] 19:45 Bambulka a Bazilínek 20:00 Návraty Pavla Pecháčka [i] 20:55 Celnice: Rodina byla základ státu [i] 22:30 Auto zabiják [i] 00:20 Ženy jsou hrdinky [i] 01:50 Plamen a Citron (Flammen & [i] 04:00 Grotesky [i] 04:20 Sešli se... ...tentokrát na společných koncertech folkaři, jazzmani, šansoniéři i folkloristé . [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 16 [i] 06:40 Liga Špačků 4 [i] 07:05 Virus Attack 13 [i] 07:35 Želvy Ninja IX 6 [i] 08:00 Hannah Montana II 23, 24 [i] 08:50 Helena: Perný den [i] 09:20 Víkendové prázdniny: Extrémní pokusy [i] 09:55 Šťastný Luke [i] 11:30 Čas pracuje pro vraha [i] 13:00 Mr. Bean: Pan Bean jde do města [i] 13:30 Velká cena Velké Británie [i] 16:20 Policajti na baterky [i] 17:50 Dnes v jednom domě: Jízdenka do Bagdádu 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Copak je to za vojáka... [i] 21:55 Strážci [i] 00:50 Čas pracuje pro vraha [i] 02:15 Novashopping 02:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Poslední plavba [i] 07:40 Mistr Manny II: Hra světel; Dědečkova rajčata 3 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Merrillovi záškodníci 22 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty II: Osudná zatáčka 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Podnikavá dívka [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 G-Force: Jednotka chlupatého nasazení [i] 22:15 Sněhurka: Příběh hrůzy [i] 00:20 Anatomie lži III: Veronika 7 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Vraždy mezi muškáty II: Osudná zatáčka 5 [i] 03:50 Tajemství 2. světové války: Merrillovi záškodníci 22 [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Bzzz!!! [i] 05:50 SEDEM s r.o. [i] 06:25 Skrytá vášeň 170/188 [i] 07:10 Kráľovná Bollywoodu [i] 09:00 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 12:25 Gossip Girl IV. 13-14/22 [i] 14:20 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 16:05 Larina voľba 175 [i] 17:00 Skrytá vášeň 171/188 [i] 17:55 Katie Ffordeová: Keď láska bolí [i] 20:00 Najkrajší čas [i] 22:05 Skutočný príbeh: Trpká pomsta [i] 23:55 Unesená [i] 01:35 Najkrajší čas [i] 03:15 Ružové okuliare [i] 03:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Banditi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Surikaty [i] 13:35 Coronado [i] 15:15 Horší než smrt [i] 16:50 Policajtka [i] 18:40 Dívka s perlou [i] 20:25 Loď lásky [i] 22:15 Lars a jeho vážná známost [i] 00:05 Smrt čeká všude [i] 02:15 Sex 100+1 [i] 04:10 Vosy útočí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Cyklistika [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 17:45 Cestovní vozy [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Cyklistika [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:00 Motorsport [i] 22:15 Motorky [i] 23:00 Motorky [i] 23:30 Motorky [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 08:00 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 09:00 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 10:00 40 dnů a nocí [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 19:00 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 23:00 Dvojčata [i] 01:10 Megakrajta versus Gatoroid [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 04:30 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Záchrana pro Hubble 1 [i] 06:00 Život 8 [i] 06:55 První život 2 [i] 08:00 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 09:00 Jak vznikla Země 26 [i] 09:55 Zvířecí rekordman 11 [i] 10:50 Zvířecí rekordman: Superžraloci 12 [i] 11:45 Divoké zločiny 1 [i] 12:00 Podzemí měst 8 [i] 13:00 Lidská kamera [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 8 [i] 14:55 Mistři písku 7 [i] 15:25 Mistři písku 8 [i] 15:55 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 17:00 Konečná nabídka 5 [i] 17:55 Věda nebo pověra [i] 18:55 Utajený šéf - Austrálie 1 [i] 19:55 Design pro všechny 3 [i] 20:30 Design pro všechny 4 [i] 21:00 Sport očima vědy 11 [i] 22:00 Sport očima vědy 12 [i] 23:00 Lidská kamera [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 8 [i] 00:55 Mistři písku 7 [i] 01:25 Mistři písku 8 [i] 01:55 Chladnokrevně: Kdo zabil Sylvii? 6 [i] 02:55 Sport očima vědy 11 [i] 03:55 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bolestná realita [i] 07:40 Něco jako komedie [i] 09:20 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 10:45 Šest žen Henryho Lefaye [i] 12:20 Solaris [i] 13:55 Beyoncé: Život je jen sen [i] 15:25 Avengers [i] 17:45 Tintinova dobrodružství [i] 19:30 Před kamerou X. 26 [i] 20:00 Madagaskar 3 [i] 21:35 Nákaza [i] 23:20 Elitní zabijáci [i] 01:15 Hrdina ulice [i] 02:50 25 karátů [i] 04:20 Madagaskar 3 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Šmoulové [i] 07:40 John Carter: Mezi dvěma světy [i] 09:50 Dívka [i] 11:20 Umění zapadnout