TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mentalista I. 20/23 [i] 06:40 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru II. 34-35/39 [i] 08:00 Alf III. 21/25 [i] 08:30 Polárny expres [i] 10:30 Najlepšie prázdniny [i] 12:20 Hra na rodinu [i] 14:15 Tvrďas Taylor [i] 16:20 Zoznámte sa s Davom (HD) [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Medveď Yogi (HD) [i] 22:10 Príkaz na popravu [i] 00:15 Utečenec [i] 02:30 Príkaz na popravu [i] 03:50 Odložený prípad VI. 6/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovensko v obrazoch [i] 05:35 Svet v obrazoch [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pinocchio: Boj so strašidlami [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Špiónka Pestrička [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 25/26 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Chlapská dovolenka [i] 09:15 Tanečná akadémia II.: Korene 16/26 [i] 09:40 Tanečná akadémia II.: Láska a vojna 17/26 [i] 10:10 Milujem Slovensko [i] 11:35 Autosalón [i] 12:05 On air [i] 12:30 Krištof Kolumbus 2/4 [i] 13:45 Toskánska vášeň 11/12 [i] 15:20 Cesta do New Yorku [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Bojnický zámok [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Zlatý puk 2013 [i] 21:25 Million Dollar Baby [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Okno naproti [i] 01:25 Cesta do New Yorku [i] 03:15 Million Dollar Baby [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Správy - Hírek [i] 07:50 Art Film Fest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Himaláje: Na sever severozápadne [i] 10:05 Ambulancia: Štítna žľaza - malý, dôležitý kúsok tela [i] 10:30 Cesta: Veľký svet malých ľudí [i] 11:00 Senior klub-magazín [i] 11:25 5 minút po dvanástej: RIEŠME SI TO SAMI [i] 12:25 Farmárska revue [i] 13:00 Tour de France - štúdio [i] 13:10 Tour de France - legenda [i] 14:10 Tour de France [i] 17:45 Test magazín [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Gambii [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 18:45 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 Portréty vedcov : MVDr. Ján Rosocha, CSc. [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Koniec Červeného Októbra [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivana Jakeša [i] 21:10 Kinorama [i] 21:40 Keby... [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:30 Aladin: Jafarov návrat [i] 07:00 My Little Pony [i] 07:20 Monsuno [i] 07:45 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 10:05 Aladin: Jafarov návrat [i] 11:35 Street Fighter [i] 13:40 Karate Tiger [i] 15:50 Mafiánova dcéra [i] 18:00 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Jedine ona [i] 22:45 Riddick: Kronika temna [i] 01:30 Pohyblivý terč [i] 03:25 Clementine [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 A-Team 1,2/98 [i] 10:10 Farmár hľadá ženu 2 [i] 12:00 M*A*S*H 62,63,64,65,66 [i] 14:40 Kutyil s.r.o. III. 4 [i] 15:35 Krabat: Čarodejníkov učeň [i] 18:00 30 prípadov majora Zemana: Biele linky - 1961 18 [i] 19:50 DA VINCI [i] 20:30 Čistič [i] 22:20 Mafstory: Zúrivý Banán, Páter Jonáš, Prvý apríl 6,7,8 [i] 01:25 American Dad III. 13,14 [i] 02:15 Navarro 5 [i] 03:50 Kojak II. 19 [i] 04:40 Starý 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Pán času VI. 2 [i] 08:00 Pán času VI. 3 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 24 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 25 [i] 10:50 Tarzan: The Epic Adventures 5 [i] 11:45 Merlin IV. 10 [i] 12:40 Ztracený svět I. 8 [i] 13:35 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 14:30 Dr. House VII. 12 [i] 15:25 Dr. House VII. 13 [i] 16:20 Ten, kdo tě chrání III. 7 [i] 17:15 Ten, kdo tě chrání III. 8 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 19:05 Post Mortem I. 1 [i] 20:00 Post Mortem I. 2 [i] 21:00 Kráska a zvíře I. 2 [i] 21:55 Jak prosté I. 17 [i] 22:50 Hannibal I. 12 [i] 23:35 Hannibal 1 [i] 00:15 Myšlenky zločince VII. 5 [i] 01:10 Jak prosté I. 17 [i] 02:05 Hannibal I. 12 [i] 02:50 Myšlenky zločince VII. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Omámený [i] 06:00 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 06:25 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 09:05 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla 4 [i] 11:40 Bitvy o zavazadla 5 [i] 12:10 Bitvy o zavazadla 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla 7 [i] 13:05 Bitvy o zavazadla 8 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 14:25 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 15:20 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 16:15 Pátá rychlost 9 [i] 17:10 Americký chopper: Konec [i] 18:05 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 19:00 Jak se to dělá 38 [i] 19:30 Jak se to dělá: Karburátory [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 21:00 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 21:30 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 22:00 Všichni prezidentovi muži [i] 00:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 01:50 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 02:20 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 02:50 Všichni prezidentovi muži [i] 04:40 Americký chopper: Konec [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:45 Tajemství nových dinosaurů: Podzemní svět 10/15 [i] 07:10 Kouzelná školka [i] 07:40 Delfín, příběh o snílkovi [i] 09:05 O třech stříbrných hřebenech [i] 09:45 Pavouk se smaragdovýma očima [i] 10:25 Hercule Poirot [i] 11:15 Byli jednou dva písaři "60" Lebkozpyt 9/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tajemná truhla [i] 14:05 O hruškách ušatkách a jablíčku parohátku [i] 14:50 Ať žijí rytíři! [i] 16:40 Zrcadlo nenávisti [i] 17:35 Náhrdelník: Talisman 6/12 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2013 [i] 19:54 Losování loterie Euromiliony 19:58 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Televizní legendy [i] 21:20 Slavné dialogy [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Četa [i] 00:15 Blázni ve vězení [i] 02:05 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 02:10 Záda, páteř [i] 02:25 Chalupa je hra [i] 02:55 Halabalašou [i] 03:35 Hovory přes rampu [i] 04:35 Návštěva ve varieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:20 Cesty víry: Panna a gay [i] 06:00 Přežít! [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Třistatřicettři [i] 07:50 Vlastní cestou [i] 07:55 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík nám tentokrát připomene, že první [i] 08:40 Náš venkov [i] 09:10 Folklorní výlety [i] 09:40 Moravia Incognita [i] 10:00 Cyril a Metoděj - Mikulčice 2013 [i] 11:10 Poslední šance pro tygra 2/2 [i] 12:15 Průzkum umění: Pablo Picasso a Théodore 5/5 [i] 13:05 Paříž v pohybu [i] 14:00 Architektura: Rekonstrukce středověkého hradu 1/45 [i] 14:30 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 14:50 Copak bych vám lhal? [i] 15:25 Svět zázraků [i] 15:55 Kamera na cestách: Himbové před i za kamerou [i] 16:50 Zázračná planeta: Planeta dinosaurů [i] 17:45 Restaurace U prince [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Francouzská revoluce 22/26 [i] 19:20 Maxova dobrodružství 9/11 [i] 19:45 Bambulka a Bazilínek 20:00 Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů AD - [i] 20:55 Vyšší principy Jiřího Krejčíka [i] 22:25 Prodavač humoru [i] 00:10 Na stojáka [i] 00:35 Zatmění [i] 02:35 Cesta za nadějí [i] 03:30 Navždy svoji 6/6 [i] 04:15 Zpověď matky, která byla otcem [i] 04:30 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Looney Tunes: Úžasná Show 17 [i] 07:00 Taz - mania III 26 [i] 07:20 Liga Špačků 3 [i] 07:50 Batman: Odvážný hrdina II 5 [i] 08:15 Želvy Ninja IX 5 [i] 08:40 Tajemství kruhu 14 [i] 09:30 Bláznivej tábor [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Škola základ života [i] 13:55 Mr. Bean: Pan Bean znovu jede [i] 14:20 Vzkaz v láhvi [i] 16:45 Záhada Severního moře [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jurský park [i] 22:35 Mechanik zabiják [i] 00:10 Zahulíme, uvidíme 2: Útěk z vězení [i] 01:50 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:10 P. F. [i] 03:50 Áčko: Geniální děti [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Ninjago: Den, kdy Ninjago osiřelo [i] 07:15 Mistr Manny II: Manny zachránce; Mistr Ručička 2 [i] 07:45 M*A*S*H 214 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Past [i] 11:15 Bolt, pes pro každý případ [i] 13:20 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sahara [i] 22:50 Král Škorpion II: Zrození válečníka [i] 01:10 Neústupný bojovník [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 SEDEM s r.o. [i] 06:35 Skrytá vášeň 169/188 [i] 07:15 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 09:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Kráľovná Bollywoodu [i] 12:35 Lovkyňa záhad: Vražda na divokom západe [i] 14:20 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 16:10 Larina voľba 174 [i] 17:05 Skrytá vášeň 170/188 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 20:00 Katie Ffordeová: Keď láska bolí [i] 21:55 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 23:40 Za všetkým hľadaj ženu [i] 01:25 Vraždy na samote [i] 03:00 Lovkyňa záhad: Vražda na divokom západe [i] 04:25 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Jeden a půl rytíře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Ostrov pokladů [i] 15:55 V zajetí rychlosti [i] 18:05 Lars a jeho vážná známost [i] 20:00 Sex 100+1 [i] 22:00 Smrt čeká všude [i] 00:15 Auto zabiják [i] 02:05 Oko [i] 03:40 Kick-Ass [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport Top 10 [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 10:00 Bratři a sestry 3: Jen jeden plátek 10 [i] 11:00 Bratři a sestry 3: Sny otce 11 [i] 12:00 Bratři a sestry 3: Soupeřící sourozenci 12 [i] 13:00 Bratři a sestry 3: Těžké začátky 13 [i] 14:00 Bratři a sestry 3: Pod palcem 14 [i] 15:00 Knockout [i] 17:00 Super erupce [i] 19:00 40 dnů a nocí [i] 21:00 Dvojčata [i] 23:10 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 00:10 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 01:10 Prostě Peck [i] 02:50 Super erupce [i] 04:30 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze: Sklon osy 3 [i] 06:00 Život 7 [i] 06:55 První život 1 [i] 08:00 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 09:00 Jak vznikla Země 25 [i] 09:55 Zvířecí rekordman: Zabijáci 9 [i] 10:50 Zvířecí rekordman: Největší tlamy 10 [i] 11:45 Divoké zločiny 5 [i] 12:00 Podzemí měst 7 [i] 13:00 Americké aukce 13 [i] 13:30 Americké aukce 1 [i] 14:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 7 [i] 14:55 Mistři písku 5 [i] 15:25 Mistři písku 6 [i] 15:55 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 17:00 Konečná nabídka 4 [i] 17:55 Záchrana pro Hubble 1 [i] 18:55 Utajený šéf 6 [i] 19:55 Design pro všechny 1 [i] 20:30 Design pro všechny 2 [i] 21:00 Sport očima vědy 9 [i] 22:00 Sport očima vědy 10 [i] 23:00 Americké aukce 13 [i] 23:30 Americké aukce 1 [i] 00:00 Penn a Teller: Oblafni mě! 7 [i] 00:55 Mistři písku 5 [i] 01:25 Mistři písku 6 [i] 01:55 Oddělení dopravních nehod 3 [i] 02:25 Oddělení dopravních nehod 4 [i] 02:55 Sport očima vědy 9 [i] 03:55 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mupeti [i] 07:40 Konec přehlídky 1 [i] 08:40 Konec přehlídky 2 [i] 09:40 Konec přehlídky 3 [i] 10:40 Konec přehlídky 4 [i] 11:40 Konec přehlídky 5