TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 Susedia [i] 10:40 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 12:30 Mentalista I. 20/23 [i] 13:30 Odložený prípad VI. 6/23 [i] 14:30 Monk VIII. 12/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 10/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 12/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Utečenec [i] 00:25 Myšlienky vraha V. 19-20/23 [i] 01:55 Sila búrky [i] 04:10 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Dve tváre Anny 40/60 [i] 06:50 Helenine oči 18/18 [i] 07:40 Správy RTVS [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Reportéri [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Rodina nadovšetko 17/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 137 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Rajecká dolina [i] 14:45 Dve tváre Anny 40/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 149 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Hviezda bez neba 13/14 [i] 22:30 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 00:10 District IV.: Rodina nadovšetko 17/22 [i] 00:50 Helenine oči 18/18 [i] 01:40 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 03:20 Správy RTVS "N" [i] 04:00 Počasie [i] 04:05 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Polícia [i] 07:30 Správy - Hírek [i] 07:40 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Art Film Fest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Banícke rozprávky: Kovladov prsteň [i] 09:00 Táraninky: Farmári, poľnohospodári [i] 09:05 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 3/3 [i] 09:55 Svet pod Kriváňom [i] 10:30 Pred dedinou, za dedinou [i] 11:00 Fokus právo [i] 11:35 Cena prírody I.: Miznúce včely a lietajúce líšky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Zahraj mi, hudáčku [i] 13:05 V pralesoch Karpát [i] 14:00 Listy Juliane [i] 15:40 Eurovirtuál - František Kelle [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:30 Voda pre život [i] 17:00 Zlatý Amos [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Trpaslík Otáznik [i] 18:35 Ovce.sk [i] 18:40 Profesionál [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Art Film Fest [i] 20:00 Himaláje: Na sever severozápadne [i] 21:00 Família: Família - Miesto pod Tatrami [i] 21:30 Jeden deň: Svetlý svet [i] 22:00 Kino na Dvojke: Precious [i] 23:45 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Počasie [i] 23:55 Bratislavské jazzové dni 2012: Grace Kelly Quartet(USA) [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 08:20 Súdna sieň: Zákaz vstupu [i] 09:25 Súdna sieň: Zabila si ma! [i] 10:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Deň po tom [i] 15:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 16 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Špeciálna trieda [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:05 PEUGEOT AKO TORTA [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 VIP Nákupné maniačky [i] 23:30 Prázdninové prcičky [i] 01:35 Karate Tiger [i] 03:35 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 38,39 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 9 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 5,6 [i] 13:30 M*A*S*H 61 [i] 14:00 Akty X II. 22 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XI. 20,21 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 10 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 19:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 19:55 DA VINCI [i] 20:30 Street Fighter [i] 22:40 30 prípadov majora Zemana: Biele linky - 1961 18 [i] 00:30 Rančer McCall [i] 02:15 Simpsonovci XI. 21 [i] 02:40 Navarro 4 [i] 04:00 Kojak II. 18 [i] 04:45 Starý 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 08:50 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 09:45 Ztracený svět III. 7 [i] 10:40 JAG II. 7 [i] 11:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 12:35 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i] 14:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 15:20 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 16:20 JAG II. 8 [i] 17:20 Ztracený svět III. 8 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 21:00 Rudá vdova I. 7 [i] 21:55 Insomnie 1 [i] 00:05 House Viii. 6 [i] 01:00 Rudá vdova I. 7 [i] 01:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 8 [i] 02:45 JAG II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 06:00 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 06:25 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Přijaté pozvání [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 09:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 11:15 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 11:40 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Auto budoucnosti: Extrémy [i] 14:25 Rození obchodníci: Bel Air [i] 15:20 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 16:15 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 8 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 18:05 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 37 [i] 19:30 Jak se to dělá: Teploměry [i] 20:00 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 22:00 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i] 23:00 Rychlokurz: Na pláži Muriwai [i] 23:30 Rychlokurz: Bez záruky [i] 00:00 Zvědavost: Vymývání mozků [i] 00:55 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 02:50 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i] 03:50 Rychlokurz: Na pláži Muriwai [i] 04:20 Rychlokurz: Bez záruky [i] 04:45 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Hledání 21/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 30/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc vojenských misí [i] 11:00 Život na zámku: Kdo s koho 25/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Kufr [i] 15:35 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Pastvina prasátek [i] 17:25 Besipky: Cesta na prázdniny [i] 17:30 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2013 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Chalupáři "60" Chudák dědeček 1/11 [i] 21:05 13. komnata Olgy Matuškové [i] 21:33 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Všechnopárty [i] 22:15 Kaiser a Lábus podruhé [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Na mušce 60/62 [i] 00:05 Deník doktorky III 8/8 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Sama doma - [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Chcete mě? [i] 05:30 Zeměpis světa: Datová linie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 09:15 Galerie umění II 13/13 [i] 09:40 Cela smrti [i] 10:35 Neztrácejme půdu pod nohama [i] 11:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 11:25 Na plovárně s Frankem Gambalem [i] 11:55 Folklorika [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:55 Zeměpis světa: Monzun [i] 13:15 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 4/8 [i] 13:45 Bikini - ráj v zakázané oblasti [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:15 Den Kyborga [i] 16:00 Festivalové ozvěny [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Amerika 21/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Gorilí pěst útočí 13/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Planeta dinosaurů [i] 20:55 Vesmír II.: Kosmické síly 11/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Lino Ventura [i] 23:10 Copak bych vám lhal? [i] 23:40 Zpověď matky, která byla otcem [i] 23:55 Pološero - Na stránkách bulváru [i] 00:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 00:50 Jezerní aféra [i] 01:25 Bonbónky světa [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:10 Průzkum umění 4/5 [i] 03:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:30 Postřehy odjinud [i] 03:35 Podivuhodný svět [i] 04:05 Eldorádo v Hynčicích [i] 04:35 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Je do mě blázen 4 [i] 09:55 Doktoři z Počátků: Dobé úmysly 2 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Kurz není k dispozici [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 23 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 11 [i] 13:55 Třetí hlídka II 22 [i] 14:45 Beze stopy 21 [i] 15:40 Dr. House II 24 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Doktor má být ženatý 5 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Přístav v bezpečí 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Helena: Perný den [i] 20:50 Výměna manželek IV [i] 22:00 Mstitel [i] 23:45 Pátek třináctého [i] 01:30 Novashopping 02:05 P. F. [i] 03:30 Výměna manželek IV [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk V: Samý Einstein 24 [i] 07:20 Kutil Tim V: Chicago Hope 9 [i] 07:50 M*A*S*H 214 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Milenci a jiní vrazi 7 [i] 10:35 Julie Lescautová VII: Neviditelná smrt 7 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Nebezpečné setkání 25 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 2/2 [i] 14:40 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Ukradené léto [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Místo činu: Slaná smrt [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Odvaha pod palbou [i] 01:40 28 týdnů poté [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 168/188 [i] 05:55 Rebeli II. 41-42/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 108/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 21-22 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc 138 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:15 Čarodejnice z Eastwicku 7/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 16/22 [i] 16:00 Teresa 48/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 169/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 139 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 20/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Pravda zabíja [i] 23:10 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 00:55 V reťaziach [i] 02:40 McBride: Televízna záhada [i] 04:05 Čarodejnice IV. 20/22 [i] 04:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 16/22 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Holka na hlídání [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Příběh Wendella Bakera [i] 13:50 V neděli večer [i] 15:50 Zachraňte Emily [i] 17:35 Jeden a půl rytíře [i] 19:35 Nepohodlný [i] 21:40 Kick-Ass [i] 23:40 Oko [i] 01:25 Kuře s ušima [i] 03:25 Nepohodlný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Atletika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 23:15 Rally [i] 23:45 Atletika [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Klid po bouři 5 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Špatné zakončení 19 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Těžké začátky 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Zahraniční záležitosti 20 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Pod palcem 14 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Nevinný 14 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 23:20 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 01:20 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Zahraniční záležitosti 20 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Nevinný 14 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Klid po bouři 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze: Rotace 2 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 8 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 9 [i] 07:00 New York Město Jídla 5 [i] 07:30 New York Město Jídla 6 [i] 08:00 Jak Žijí Jonesovi 11 [i] 08:30 Jak Žijí Jonesovi 12 [i] 09:00 Nejpřísnější rodiče světa: Severní Karolina 5 [i] 10:05 Zvláštní jedlíci 4 [i] 11:10 Utajený Šéf - USA 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem!: Vášnivý jedlík 4 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti