Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Susedia [i] 09:00 Tornádo v New Yorku [i] 10:45 Rozdelené dvojičky [i] 12:30 Mentalista I. 19/23 [i] 13:30 Odložený prípad VI. 5/23 [i] 14:30 Monk VIII. 11/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 9/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 10/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 Zbavte sa dlhov! - NOVÁ SHOW [i] 22:55 Nočné Televízne noviny [i] 23:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 00:15 Monk VIII. 11/16 [i] 01:00 Odložený prípad VI. 5/23 [i] 01:50 Mentalista I. 19/23 [i] 02:30 Zbavte sa dlhov! - NOVÁ SHOW [i] 03:30 Monk VIII. 11/16 [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Dve tváre Anny 39/60 [i] 06:45 Helenine oči 17/18 [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Občan za dverami [i] 09:05 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:25 District IV.: Do strehu! 16/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 136 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:45 Dve tváre Anny 39/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 148 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 11/12 [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Piráti - stratený poklad: Ľud proti Mondegovi 6/8 [i] 23:20 District IV.: Do strehu! 16/22 [i] 00:05 Inšpektor Rocca IV: Nesprávny muž [i] 01:40 Piráti - stratený poklad: Ľud proti Mondegovi 6/8 [i] 02:55 Helenine oči 17/18 [i] 03:45 Sila lásky V. 136 [i] 04:35 Sila lásky VI. 148 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Správy - Hírek [i] 07:40 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Art Film Fest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Pekári, cukrári [i] 09:10 Noc v archíve: Prázdniny sa blížia [i] 10:15 Pred rokmi... [i] 10:40 Maďarský magazín [i] 11:10 Fokus spotrebiteľ [i] 11:45 Fotografia: Intímna fotografia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Cesty [i] 13:40 Polícia [i] 13:55 Profesionál [i] 14:10 MEDZI 4 - 5, 6 [i] 14:55 Družina kráľovnej [i] 15:30 Senior klub [i] 16:00 Odsúdení na spolunažívanie v dobrom [i] 16:25 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Kráľovce - Krnišov [i] 18:00 Cena prírody I.: Miznúce včely a lietajúce líšky [i] 18:20 Táraninky: Rybárstvo [i] 18:30 Večerníček: Smieško [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:45 Art Film Fest [i] 19:55 Orbita - pozoruhodná cesta Zeme 3/3 [i] 20:45 FIFA pohár konfederácií [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Správy RTVS "N" [i] 23:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Sused netvor [i] 08:50 Súdna sieň: Urobil si mi decko [i] 11:00 Dom snov VI. 14,15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Pištoľníčky [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 15 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Fľaška alebo revolver [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Deň po tom [i] 00:45 Kosti IV. 1/26 [i] 01:45 Pištoľníčky [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 04:05 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 36,37 [i] 10:45 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 3,4 [i] 13:30 M*A*S*H 60 [i] 14:05 Akty X II. 21 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XI. 18,19 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 9 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 19:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 19:55 DA VINCI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 21 [i] 23:30 Hawaii 5.0 17 [i] 00:25 Policajt z L.A. 7 [i] 01:25 Simpsonovci XI. 19 [i] 01:45 Navarro 3 [i] 03:15 Kojak II. 17 [i] 04:00 Starý 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 9 [i] 07:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 09:00 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 09:55 Ztracený svět III. 6 [i] 10:50 JAG II. 6 [i] 11:50 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 12:45 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 15:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i] 16:25 JAG II. 7 [i] 17:20 Ztracený svět III. 7 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 19 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 02:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 06:00 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 06:25 Rození obchodníci: Cobra [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 09:55 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 11:15 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 11:40 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 12:35 Jízda: Špatná kontrola [i] 13:30 Americký chopper: Rozbouřené vody [i] 14:25 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 15:20 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 16:15 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 7 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 18:05 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 36 [i] 19:30 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 5 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 21:00 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 21:30 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 22:00 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 22:30 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 23:00 Nejdůležitější bitvy: Vietnamská válka [i] 00:00 Zbraně, které změnily svět: Houfnice M777 Howitzer [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 5 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 01:50 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 02:20 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 02:50 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 03:20 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 03:50 Nejdůležitější bitvy: Vietnamská válka [i] 04:45 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 29/39 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Slavné jméno 12/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Kufr [i] 15:40 13. komnata Wabiho Daňka [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kriminálka Staré Město: Případ zamčeného kostela 7/7 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:58 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Komisař Montalbano [i] 23:45 MI5 VIII 6/8 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:30 Zkus mít vkus [i] 01:55 Činčin [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:30 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Poustevna, das ist Paradies [i] 09:40 Postřehy odjinud [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Mongolsko - ve stínu Čingischána [i] 10:50 Vesmír II.: Podivné objekty a jevy 10/12 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Panna a gay [i] 12:35 Chcete je? [i] 12:40 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:10 Putování za vínem: Minho, Ribatejo [i] 13:40 Zázračná planeta: Planeta dinosaurů [i] 14:30 Dědička [i] 16:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Byl jednou jeden... člověk: Století osvícenství 20/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Král bolesti versus Kleopatra 12/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Poslední šance pro tygra 2/2 [i] 21:00 Svět zázraků [i] 21:30 Přežít! [i] 22:20 Vichry války 1/11 [i] 23:30 Krásný ztráty [i] 00:00 Pravá krev III: Noc plná slunce 8/12 [i] 00:55 Moje rodina [i] 01:25 Carmen 2/2 [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:45 Uchem jehly [i] 03:10 Křesťanský magazín [i] 03:35 Nedej se: Ach, ty vlečky [i] 04:05 Podivuhodný svět [i] 04:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:40 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Obejmi mě, prosím 3 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Manželský kosočtverec [i] 11:05 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Základy vlčí urologie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 22 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 10 [i] 13:50 Třetí hlídka II 21 [i] 14:45 Beze stopy 20 [i] 15:40 Dr. House II 23 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Je do mě blázen 4 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Nepřítel na kopci 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Dobé úmysly 2 [i] 21:30 Sígři ve výslužbě 1 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XII: Jestli se rozzlobíme... 21 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:25 Krvavá pomsta [i] 00:55 Smallville IX 21 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Vabank [i] 03:05 Áčko: Rozdvojená osobnost [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk V: Žena z Ipanemy 23 [i] 07:20 Kutil Tim V: Pokoj bez výhledu 8 [i] 07:50 M*A*S*H 213 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Psí život 6 [i] 10:35 Julie Lescautová VII: Slepá vášeň 6 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Samý Einstein 24 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 1/2 [i] 14:40 Siska II: Poslední koncert 7 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Tajemství starého panství [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Huťmistr 1914 2 [i] 21:35 Pohřešovaný: Výměna 2 [i] 22:30 Vařte jako šéf! [i] 23:10 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Starý známý 1 [i] 00:15 Zákon a pořádek: Los Angeles: Ballona Creek 7 [i] 01:10 Myšlenky zločince I 10 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Reportéři na vaší straně [i] 04:25 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 167/188 [i] 06:10 Rebeli II. 39-40/225 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 107/140 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Dr. Oz II. [i] 11:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:25 Tisíc a jedna noc 137 [i] 13:25 Nebezpečný zvodca [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 16:00 Teresa 47/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 168/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 138 [i] 18:45 Čarodejnice IV. 19/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 21-22 [i] 23:30 Ally McBealová IV. 5/23 [i] 00:20 Sestrička Jackie II. 12/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Čarodejnice IV. 19/22 [i] 02:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 15/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:25 Na streche [i] 04:25 Máša 52/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Jak vykrást banku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Surikaty [i] 13:35 Rudý baron [i] 15:50 Příběh Wendella Bakera [i] 17:35 V neděli večer [i] 19:30 Vosy útočí [i] 21:05 Kuře s ušima [i] 23:15 Kamioňák [i] 01:05 Přímý kontakt [i] 02:35 Dlouhý víkend [i] 04:00 Cena mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Střelba [i] 09:00 Eurosport Top 10 [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Watts [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Cyklistika [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Atletika [i] 00:00 Atletika [i] 00:15 Fotbal [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Dobré úmysly 4 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Vrahova píseň 18 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Soupeřící sourozenci 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Špatné zakončení 19 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Těžké začátky 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 21:20 Prostě Peck [i] 23:20 Megakrajta versus Gatoroid [i] 01:20 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Špatné zakončení 19 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Dobré úmysly 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pozoruhodná cesta planety Země po oběžné dráze: Soud 1 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 6 [i] 07:00 New York Město Jídla 3 [i] 07:30 New York Město Jídla 4 [i] 08:00 Jak Žijí Jonesovi 9 [i] 08:30 Jak Žijí Jonesovi 10 [i] 09:00 Nejpřísnější rodiče světa: Seattle, USA 4