TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Búrlivé víno [i] 09:45 Susedia [i] 10:45 LAPD: Oddelenie vrážd - NOVÝ SERIÁL 1-2/13 [i] 12:30 Mentalista I. 18/23 [i] 13:30 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 14:30 Monk VIII. 10/16 [i] 15:25 Dva a pol chlapa IV. 8/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 9/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Splnený sen (HD) [i] 23:25 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 00:45 Monk VIII. 10/16 [i] 01:30 Susedia [i] 02:00 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 02:45 Mentalista I. 18/23 [i] 03:30 Monk VIII. 10/16 [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dve tváre Anny 38/60 [i] 06:45 Helenine oči 16/18 [i] 07:35 Správy RTVS [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Počasie [i] 08:35 Autosalón [i] 09:05 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:25 District IV.: D.C. Prísne tajné 15/22 [i] 11:10 Sila lásky V. 135 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:10 Taxík [i] 14:45 Dve tváre Anny 38/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 147 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Neľútostný súboj [i] 22:55 Tábor tigrov [i] 00:35 District IV.: D.C. Prísne tajné 15/22 [i] 01:20 Helenine oči 16/18 [i] 02:05 Tábor tigrov [i] 03:40 Sila lásky V. 135 [i] 04:30 Sila lásky VI. 147 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Art Film Fest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Táraninky: Kominári [i] 09:00 Osudy slávnych: Rozprávkový kráľ [i] 10:35 Ukrajinský magazín [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:40 Záchranári - pomoc v núdzi 4/12 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Zahraj mi,muzika,pekne [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Zločin a pokánie [i] 15:05 Som závislý? Nelegálne drogy [i] 15:40 VAT - Veda a technika [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Prenčov [i] 18:00 Fotografia: Intímna fotografia [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Smieško [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Art Film Fest [i] 20:00 MEDZI 4 - 5, 6 [i] 20:45 FIFA pohár konfederácií [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Profesionál [i] 23:35 Autosalón [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 08:20 Súdna sieň: Mama, už mu odpusti [i] 09:25 Súdna sieň: Kóma [i] 10:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 14 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kriminálka Vegas 5,6 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 15 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 21 [i] 00:30 Hawaii 5.0 17 [i] 01:25 Vtierka Castle IV. 15 [i] 02:20 KRIMI 02:45 Kriminálka Vegas 5,6 [i] 04:05 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 34,35 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 7 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia II. 1,2/22 [i] 13:30 M*A*S*H 59 [i] 14:00 Akty X II. 20 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XI. 16,17 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 8 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 19:00 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 19:55 DA VINCI [i] 20:30 "Bouřlivé víno" [i] 23:20 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:05 Črepiny [i] 00:50 Špeciálne komando IV. 18 [i] 01:40 Navarro 2 [i] 03:05 Kojak II. 16 [i] 03:50 Starý 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 7 [i] 07:15 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 09:05 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 10:00 Ztracený svět III. 5 [i] 10:55 JAG II. 5 [i] 11:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 12:50 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 14:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 15:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 6 [i] 16:30 JAG II. 6 [i] 17:30 Ztracený svět III. 6 [i] 18:25 Ten, kdo tě chrání II. 18 [i] 19:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 20:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 21:10 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 22:00 Hannibal I. 12 [i] 22:55 CSI: New York VIII. 9 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 4 [i] 00:45 Hannibal I. 12 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 9 [i] 02:30 Myšlenky zločince VII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 26 [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 06:25 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 09:55 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 11:15 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 13:30 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 14:25 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 15:20 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 16:15 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 6 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 18:05 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 35 [i] 19:30 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 20:00 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 21:00 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 22:00 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 00:00 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 00:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 01:50 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 02:50 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 04:45 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 28/39 [i] 09:30 Příběhy slavných - Jaroslav Marvan [i] 10:25 Byli jednou dva písaři "60" Tělocvik 8/10 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Kufr [i] 15:35 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Tělo jako důkaz: Mluvící hlavy 5/13 [i] 22:45 Profil zločinu II: Někdo tu chybí 1/12 [i] 23:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 00:35 Malá farma: První sýr [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 02:05 Zkus mít vkus [i] 02:25 Giro di vita [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Porto, Douro [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Náš venkov [i] 09:15 Chcete je? [i] 09:20 Království divočiny: Bratrstvo tajemných mangust 4/8 [i] 09:50 Kolaborovali s nacisty 3/12 [i] 10:45 Přežít! [i] 11:35 Dnes vám budem polku hrát [i] 12:10 Celnice: Ruce v hlavě [i] 13:45 Poslední šance pro tygra 1/2 [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:05 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 15:35 Průzkum umění 4/5 [i] 16:25 Moje rodina [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Petr Veliký a jeho doba 19/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Trenérský post 11/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Himbové před i za kamerou [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:00 Copak bych vám lhal? [i] 22:30 Na stojáka [i] 23:00 Třistatřicettři [i] 23:50 Bratři a sestry IV: Kostlivci ve skříni 9/24 [i] 00:35 Jaromír Jágr: stále na vrcholu [i] 01:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Smetanova Litomyšl 2012 [i] 03:50 Úsměvy "60" Jaromír Hanzlík vám tentokrát představí Vladimíra [i] 04:25 Podivuhodný svět [i] 04:55 Postřehy Karla Kyncla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Zamilovaní nemají hlad 2 [i] 09:55 Doktoři z Počátků: Kudy ven 1 [i] 11:05 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Analýza virtuálních systémů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 21 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 9 [i] 13:55 Třetí hlídka II 20 [i] 14:50 Beze stopy 19 [i] 15:40 Dr. House II 22 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Obejmi mě, prosím 3 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Penelopin dokument 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Manželský kosočtverec [i] 21:25 Comeback: Křik kormorána [i] 21:55 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 22:45 Noční televizní noviny [i] 23:15 Klub vyděračů [i] 00:50 Smallville IX 20 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Vabank [i] 02:55 Áčko: Travestité - muži jako ženy? [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk V: Rodiče? Ne, děkuji! 22 [i] 07:20 Kutil Tim V: Sveřepý pohled 7 [i] 07:50 M*A*S*H 212 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Vraždila Jessica? 5 [i] 10:35 Julie Lescautová VII: Nedotknutelný 5 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Žena z Ipanemy 23 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Rozloučení se svobodou 23 [i] 14:40 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Medailonky [i] 21:45 Víkend bez rodičů [i] 23:45 Právo a pořádek XX: Až na krev 6 [i] 00:40 Kriminálka Kolín III: Veterán 5 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:30 Kriminálka Kolín III: Veterán 5 [i] 04:20 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Skrytá vášeň 166/188 [i] 05:50 Rebeli II. 37-38/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 106/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Tanečná horúčka [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 136 [i] 13:05 Michael Jackson: This Is It [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 16:00 Teresa 46/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 167/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 137 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 18/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Nebezpečný zvodca [i] 22:30 Ten, kto sa pozerá [i] 00:30 Sestrička Jackie II. 11/12 [i] 01:00 Adela show [i] 01:30 Čarodejnice IV. 18/22 [i] 02:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 14/22 [i] 02:55 Adela show [i] 03:25 Na streche [i] 04:40 Máša 51/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Daltoni [i] 13:40 Banditi [i] 15:55 Surikaty [i] 17:25 Rudý baron [i] 19:35 Cena mlčení [i] 21:20 Dlouhý víkend [i] 22:50 Přímý kontakt [i] 00:25 Resident Evil: Apokalypsa [i] 01:55 První sníh [i] 03:35 Příšera [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:35 Motorsport [i] 08:45 Snooker [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Eurosport Top 10 [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Atletika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:15 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Wednesday Selection 22:05 Jezdectví [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:05 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:25 Month Selection 23:30 Jachting [i] 00:00 Month Selection 00:05 Jachting [i] 00:10 Wednesday Selection 00:15 Event Discovery 00:20 Business Class 00:30 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Spolu a sami 3 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Obětní beránek 17 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Sny otce 11