Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Mentalista I. 16-17/23 [i] 13:30 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 14:30 Monk VIII. 9/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 7/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 8/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 LAPD: Oddelenie vrážd - NOVÝ SERIÁL 1-2/13 [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 01:00 Monk VIII. 9/16 [i] 01:35 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 02:20 Miesto dopadu: Berlín [i] 04:10 Susedia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dve tváre Anny 37/60 [i] 06:45 Helenine oči 15/18 [i] 07:30 Správy RTVS "N" [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Zmena totožnosti 14/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 134 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Dve tváre Anny 37/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 146 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Sanitka 2/11 [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Samota 3/24 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Dobitá na smrť 4/24 [i] 23:40 District IV.: Zmena totožnosti 14/22 [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 O 5 minút 12 [i] 02:30 Helenine oči 15/18 [i] 03:20 Sila lásky V. 134 [i] 04:10 Sila lásky VI. 146 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Art Film Fest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Táraninky: Ostrovy [i] 09:10 Športové ozveny [i] 09:35 Národnostný magazín mix: Nemecký [i] 10:05 Fokus práca [i] 10:35 Šport Festival Slovakia [i] 11:35 60 zabijakov divočiny 19/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Klenotnica ľudovej hudby: Leto [i] 13:20 Rodák [i] 14:25 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najrýchlejšia železnica [i] 15:10 Katolícka moderna [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Svätý Anton [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi 4/12 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Smieško [i] 18:40 Portréty Rómov : Dagmar [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Art Film Fest [i] 20:00 Veda zločinu: Kyberzločin [i] 20:55 Ambulancia: Štítna žľaza - malý, dôležitý kúsok tela [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Ruky v hlave [i] 00:30 Separé [i] 00:55 Veda zločinu: Kyberzločin [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 08:15 Súdna sieň: Tajná milenka [i] 09:25 Súdna sieň: Syfilis [i] 10:30 SLNKO SENO SLANINA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Môj partner z K [i] 15:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 13 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Ruky preč od môjho syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 00:15 Kosti III. 15/15 [i] 01:15 Môj partner z K [i] 03:25 NOVINY TV JOJ 04:00 Zločinné úmysly V. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 32,33 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 21,22/22 [i] 13:30 M*A*S*H 58 [i] 14:00 Akty X II. 19 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XI. 14,15 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 7 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 19:00 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 19:55 DA VINCI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14 [i] 21:30 Agentka bez minulosti 1/10 [i] 22:30 Letecké katastrofy I. 3 [i] 23:40 Originály na cestách 3 [i] 00:45 Policajt z L.A. 6 [i] 01:45 Chameleón 86/86 [i] 02:30 Navarro 1/13 [i] 03:50 Kojak II. 15 [i] 04:40 Starý 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 09:50 Ztracený svět III. 4 [i] 10:45 JAG II. 4 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 13:35 Posel ztracených duší V. 22 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 5 [i] 16:20 JAG II. 5 [i] 17:20 Ztracený svět III. 5 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 17 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 21:00 Jak prosté I. 17 [i] 21:55 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 22:50 Vražda I. 13 [i] 00:00 Firma I. 12 [i] 00:55 Jak prosté I. 17 [i] 01:50 Doktorka podsvětí I. 13 [i] 02:35 Vražda I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 25 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 06:25 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 09:55 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 11:40 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 12:35 Opravna vraků 16 [i] 13:30 Pátá rychlost 4 [i] 14:25 Rození obchodníci: DeLorean [i] 15:20 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 16:15 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 5 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 18:05 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 34 [i] 19:30 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 20:00 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 21:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Vodní lyžování pomocí ryb [i] 21:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na život a na smrt [i] 22:00 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 3 [i] 23:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera 5 [i] 23:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera 6 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Seznam se s mým malým kamarádem [i] 00:55 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 01:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Vodní lyžování pomocí ryb [i] 02:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky: Na život a na smrt [i] 02:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem 3 [i] 03:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera 5 [i] 04:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera 6 [i] 04:45 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 27/39 [i] 09:30 Sportu zdar! [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:55 Slavné historky zbojnické "60" Róža Šándor [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Kufr [i] 15:30 13. komnata Tomáše Hanáka [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 21:00 Komici na jedničku [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Tísňová linka [i] 22:20 Hercule Poirot [i] 23:15 Dempsey a Makepeaceová: Přihořívá - 2. část 23/31 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Malá farma: První sýr [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 První pomoc [i] 02:40 Všechnopárty [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Podle práva [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Navždy svoji 6/6 [i] 09:35 Bonbónky světa [i] 09:50 Česká republika v Arles [i] 10:20 Chcete je? [i] 10:25 Nedej se: Ach, ty vlečky [i] 10:55 Den Kyborga [i] 11:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:30 Majčini kluci [i] 12:50 Neztrácejme půdu pod nohama [i] 13:20 Jezerní aféra [i] 14:00 Vesmír II.: Podivné objekty a jevy 10/12 [i] 14:45 Letečtí stíhači v boji: Hon na [i] 15:30 Babylon [i] 16:00 Cela smrti [i] 16:50 Vlastní cestou [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk 18/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Královský spratek 10/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Blízký východ [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Podravsku [i] 21:50 Pološero - Na stránkách bulváru [i] 22:20 Chodníky slávy: Nick Nolte [i] 00:05 Carmen 2/2 [i] 00:55 Galerie umění II 13/13 [i] 01:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 01:50 Kvarteto [i] 02:15 Na plovárně s Frankem Gambalem [i] 02:40 Moravia Incognita [i] 03:00 Chcete je? [i] 03:05 Podivuhodný svět [i] 03:35 Sešli se... [i] 04:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:30 Na hranici tradic [i] 04:55 Podle práva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ordinace v růžové zahradě: Tu hezčí, prosím! 1 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Loupež [i] 11:05 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Původ upírské mytologie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 20 [i] 13:05 Ten, kdo tě chrání II 8 [i] 13:55 Třetí hlídka II 19 [i] 14:50 Beze stopy 18 [i] 15:40 Dr. House II 21 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Zamilovaní nemají hlad 2 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Neklid 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Kudy ven 1 [i] 21:30 Víkendové prázdniny: Extrémní pokusy [i] 22:05 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 22:50 Noční televizní noviny [i] 23:25 Vzpomínky 4 [i] 00:05 Nikita II 16 [i] 00:50 Smallville IX 19 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Vabank [i] 03:00 Áčko: Přežil jsem autonehodu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:20 Policie Hamburk V: Muži jsou prasata 21 [i] 07:20 Kutil Tim V: Ať si dají dort 6 [i] 07:50 M*A*S*H 211 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Všechno lítá, co peří má 4 [i] 10:35 Julie Lescautová VII: Dobrovolníci 4 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Rodiče? Ne, děkuji! 22 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 2/2 [i] 14:40 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Synové a dcery Jakuba skláře: Vandrovník - 1899 1 [i] 21:35 Pohřešovaný 1 [i] 22:30 Sběratelé kostí VI: Díra v srdci 22 [i] 23:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Jane 7 [i] 00:30 Kriminálka Kolín III: Nájemnické starosti 4 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Kriminálka Kolín III: Nájemnické starosti 4 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 165/188 [i] 05:50 Rebeli II. 35-36/225 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 105/140 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 19-20 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc 135 [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:15 Čarodejnice z Eastwicku 6/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 16:00 Teresa 45/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 166/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 136 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 17/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 Michael Jackson: This Is It [i] 22:35 Tanečná horúčka [i] 00:15 Ally McBealová IV. 4/23 [i] 01:00 Sestrička Jackie II. 10/12 [i] 01:30 Adela show [i] 02:05 Čarodejnice IV. 17/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 13/22 [i] 03:25 Na streche [i] 04:20 Máša 50/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Charlie Bartlett [i] 15:35 Daltoni [i] 17:10 Banditi [i] 19:15 Příšera [i] 20:50 První sníh [i] 22:35 Resident Evil: Apokalypsa [i] 00:10 Hlad [i] 01:45 Penny se bojí [i] 03:20 Lví doupě [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Jezdectví [i] 13:00 Eurosport Top 10 [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:15 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:30 Box [i] 23:15 Formule [i] 23:40 Motorsport - shrnutí [i] 23:45 Vytrvalostní závody [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Místo pro život 2 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Skvělá obrana 16 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Jen jeden plátek 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Obětní beránek 17 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Sny otce 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11