TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Búrlivé víno [i] 09:35 Spider-Man 3 (HD) [i] 12:35 Mentalista I. 15/23 [i] 13:35 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 14:30 Monk VIII. 8/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa IV. 6/24 [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:50 Susedia [i] 18:30 Dva a pol chlapa IV. 7/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:55 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 01:10 Monk VIII. 8/16 [i] 01:55 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 02:35 Mentalista I. 15/23 [i] 03:30 Monk VIII. 8/16 [i] 04:10 Susedia [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dve tváre Anny 36/60 [i] 06:40 Helenine oči 14/18 [i] 07:35 Správy RTVS "N" [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Slovensko v obrazoch [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:20 District IV.: Malá pozornosť 13/22 [i] 11:05 Sila lásky V. 133 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:45 Dve tváre Anny 36/60 [i] 15:35 Sila lásky VI. 145 [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:55 Počasie [i] 17:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Miesto činu: Nikdy viac na slobode [i] 21:40 Vyvolení: Luciferova škvrna 6/12 [i] 22:30 Policajti z centra: Trofej 12/14 [i] 23:30 District IV.: Malá pozornosť 13/22 [i] 00:10 Miesto činu: Nikdy viac na slobode [i] 01:40 Vyvolení: Luciferova škvrna 6/12 [i] 02:30 Helenine oči 14/18 [i] 03:20 Sila lásky V. 133 [i] 04:10 Sila lásky VI. 145 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Národnostné správy [i] 07:50 Art Film Fest [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Cestovanie [i] 08:55 Zlatá brána [i] 09:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Košickí puškári [i] 10:15 Metodova misia [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:15 Fokus rodina [i] 11:50 Putovanie za tvorbou maliara Petra Matejku [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Piesne domova [i] 13:25 Família: Família - Tam hore nás voľakto ľúbi ... [i] 13:55 Keď dochádza dych [i] 14:30 Chemox Večer bojových umení [i] 15:20 Športové ozveny [i] 15:55 Autosalón [i] 16:20 Národnostný magazín mix: Nemecký [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Počasie [i] 17:45 Encyklopédia slov.obcí: Hybe [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 19/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Smieško [i] 18:40 Gen.sk: Dalibor Jenis [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Art Film Fest [i] 20:00 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najrýchlejšia železnica [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Počasie [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Koža, v ktorej žijem [i] 00:00 On air [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Smetiarka [i] 08:50 Súdna sieň: Mladá milenka [i] 10:00 Dom snov V. 21,22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:50 Reťazová reakcia [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 VÝMENA [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Sex za odmenu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SLNKO, SENO, SLANINA [i] 22:00 Mama, ožeň ma! [i] 23:40 Haló 3 [i] 00:30 Noc živých lúzrov [i] 02:30 Zločinné úmysly V. [i] 03:55 Noc živých lúzrov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Diagnóza: Vražda VII. [i] 06:55 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 30,31 [i] 10:40 Kutyil s.r.o. III. 5 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia 19,20 [i] 13:30 M*A*S*H 57 [i] 14:00 Akty X II. 18 [i] 15:15 DA VINCI [i] 16:15 Simpsonovci XI. 12,13 [i] 17:15 Kutyil s.r.o. III. 6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 23/23 [i] 19:00 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 19:55 DA VINCI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 13 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 12 [i] 23:30 Agent IV. 11 [i] 00:30 Zákon gangu III. 9 [i] 01:30 Chameleón 84,85 [i] 02:55 Simpsonovci XI. 13 [i] 03:15 Griffinovci V. 12,13/13 [i] 03:55 Kojak II. 14 [i] 04:50 Starý 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 11 [i] 07:04 Posel ztracených duší V. 21 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 08:55 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 09:50 Ztracený svět III. 3 [i] 10:45 JAG II. 3 [i] 11:45 Sue Thomas: Agentka FBI I. 3 [i] 12:40 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 13:35 Posel ztracených duší V. 21 [i] 14:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 15:25 Sue Thomas: Agentka FBI I. 4 [i] 16:20 JAG II. 4 [i] 17:20 Ztracený svět III. 4 [i] 18:15 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 19:10 Posel ztracených duší V. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 21:00 House Viii. 20 [i] 21:55 Případy Anikky Bengtzonové I. 2 [i] 23:40 Doktorka podsvětí I. 12 [i] 00:35 House Viii. 20 [i] 01:30 Případy Anikky Bengtzonové I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 06:00 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 09:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 09:55 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají? 19 [i] 11:15 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 12:35 Tuning: Dodávka jako reklamní předmět [i] 13:30 Texaské války aut: Prokletá kola [i] 14:25 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 15:20 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 16:15 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 16:45 Bitvy o zavazadla 4 [i] 17:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 18:05 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 33 [i] 19:30 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 13 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 14 [i] 21:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Guláš z dikobraza [i] 22:00 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Poslední palič [i] 00:00 Vězněm v cizině: Kolumbie [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 13 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 14 [i] 01:50 Aljaška: překonání poslední hranice: Guláš z dikobraza [i] 02:50 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Poslední palič [i] 04:45 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Pořád se něco děje [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:29 Kdy to bylo - soutěžní otázka [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Finley požární autíčko 26/39 [i] 09:30 Kaiser a Lábus poprvé [i] 10:35 Toulavá kamera [i] 11:05 Náhrdelník: Výměna 5/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Banánové rybičky [i] 14:45 Kufr [i] 15:40 13. komnata Jana Vančury [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Slavné jméno 12/12 [i] 20:55 Rub a líc vojenských misí [i] 21:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 MI5 VIII 6/8 [i] 23:40 Florenc 13,30 [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Tísňová linka [i] 02:25 AZ-kvíz [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:45 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Datová linie [i] 09:35 Moravia Incognita [i] 09:55 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 943/2379 [i] 11:40 Klíč AD - [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Krásný ztráty [i] 13:10 Rakev na přání [i] 14:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 14:35 Poustevna, das ist Paradies [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 24/26 [i] 16:30 Česká republika v Arles [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Byl jednou jeden... člověk: Zlatý věk spojených provincií 17/26 [i] 19:20 Kim Possible I: Útok vražedných Bibin 9/21 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 3/12 [i] 21:00 Den Kyborga [i] 21:45 Velikáni filmu - Lino Ventura: 100 dní v Palermu [i] 23:25 Ani stín podezření [i] 01:10 Zpověď básníka, který nosí jméno milovaného muže [i] 01:25 Na stojáka [i] 01:50 Pološero - Já hacker [i] 02:15 Cesta za nadějí [i] 03:10 Babylon [i] 03:35 Podivuhodný svět [i] 04:05 Před přídí polární kruh [i] 04:30 Na hranici tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2435 [i] 09:50 Dnes v jednom domě: Archa Noemova 3 [i] 11:25 Zpátky do školy III: Polštářová bitva [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen II 19 [i] 13:00 Ten, kdo tě chrání II 7 [i] 13:55 Třetí hlídka II 18 [i] 14:50 Beze stopy 17 [i] 15:40 Dr. House II 20 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ordinace v růžové zahradě: Tu hezčí, prosím! 1 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba IX: Povaha lovce 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Loupež [i] 21:20 Comeback: Francouzská restaurace [i] 21:50 Dr. House VIII: Chase 12 [i] 22:40 Noční televizní noviny [i] 23:15 Šerifové z Texasu 17 [i] 00:00 Strážce pořádku 12 [i] 00:45 Milionář z kuchyně 1 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Vabank [i] 02:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i] 07:15 Kutil Tim V: Když kocour není doma 5 [i] 07:50 M*A*S*H 210 [i] 08:35 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala I: Smrtící hurikán 3 [i] 10:30 Julie Lescautová VII: Křehké duše 3 [i] 12:40 Policie Hamburk V: Muži jsou prasata 21 [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 1/2 [i] 14:40 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 15:55 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Robin Pilcher: Druhá šance [i] 22:20 TOP STAR magazín [i] 23:25 Právo silnějšího [i] 01:30 Kriminálka Kolín III: Panna v říši divů 3 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 164/188 [i] 06:05 Rebeli II. 33-34/225 [i] 07:35 Zakázaná vášeň 104/140 [i] 09:00 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Tak dobre, ako sa len dá [i] 13:05 Tisíc a jedna noc 134 [i] 14:15 Čarodejnice z Eastwicku 5/13 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 16:00 Teresa 44/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 165/188 [i] 17:50 Tisíc a jedna noc 135 [i] 18:40 Čarodejnice IV. 16/22 [i] 19:40 Ja alebo pes [i] 20:30 SULTÁN [i] 21:40 Perla Orientu 19-20 [i] 23:30 Ally McBealová IV. 3/23 [i] 00:20 Sestrička Jackie II. 9/12 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Čarodejnice IV. 16/22 [i] 02:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VI. 12/22 [i] 02:45 L.O.V.E. [i] 03:25 Na streche [i] 04:20 Máša 49/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Kde je Fred? [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 13:55 Romulus, můj otec [i] 15:50 Hladina adrenalinu [i] 17:30 Charlie Bartlett [i] 19:15 Lví doupě [i] 21:05 Penny se bojí [i] 22:45 Hlad [i] 00:25 Moje borůvkové noci [i] 02:00 Iluze lásky [i] 03:35 Škola svádění [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Atletika [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:15 Cyklistika [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:30 Eurosport Top 10 [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Watts [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:00 Eurosport Top 10 [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Ryanův první den 1 [i] 08:20 Dobrá manželka 2: Dlouholetý problém 15 [i] 09:20 Bratři a sestry 3: Nedokončené záležitosti 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 14:20 Dobrá manželka 2: Skvělá obrana 16 [i] 15:20 Bratři a sestry 3: Jen jeden plátek 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 21:20 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 22:20 Skandál 2 22 [i] 23:20 Super erupce [i] 01:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 02:20 Dobrá manželka 2: Skvělá obrana 16 [i] 03:20 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Ryanův první den 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i] 06:00 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 12 [i] 08:00 Jak Žijí Jonesovi 3 [i] 08:30 Jak Žijí Jonesovi 4 [i] 09:00 Nejpřísnější rodiče světa: Buenos Aires, Argentina 1 [i] 10:05 Zvláštní jedlíci 9 [i] 11:10 Utajený Šéf - USA 19 [i] 12:00 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 15